Aké máte skúsenosti s kočíkom Hauck Malibu?

pamaja
27. feb 2011

Mile mamicky, ake mate skusenosti s uvedenym kocikom. Prosim napiste, ako sa sklada, ako sa s nim jazdi v meste, ako v miernom terene a ine Vase postrehy... Dakujem 😉 😉 😉

nella753
28. feb 2011

Ahoj ja sice osobne nemam skusenost s kocikom Hauck Malbu ale kamaratka je s nim velmi spokoja 🙂

ninkaa89
26. mar 2011

Toto by zaujimalo aj mna, a tiez ci je aj pre vyssie maminky?

iva81
11. apr 2011

Ahojte, my mate tento kocik, teda len tu sportovu verziu, asi 2 tyzdne a zatial maximalna spokojnost. Dobre sa s nim manevruje, v pohode aj jednou rukou, nakupny kosik je dost velky a da sa k nemu v pohode dostat, nas maly je dost velky na svoj vek a je to v pohode, ma tam pohodlie a kedze sa daju polohovat aj nozicky tak sa tam aj vyspi. Ja mam 173 cm a manzel 188 cm a je to uplne v pohode. Sklada sa na plocho na maly rozmer cize do kazdeho auta podla mna.

zuzikkaa
14. apr 2011

@iva81 prosim ta ,mozes mi dat rozmery sedacky? a este by som chcela vediet ake ma kocik tazisko? myslim ze ked ides napr na chodnik ci musis nohou stupit na tu os aby si kocik preklopila alebo v poho len rukami- pisem jak hotentot,ale snad si ma pochopila 😅

iva81
14. apr 2011

@zuzikkaa rozmery sedacky su sirka 35cm a dlzka 20cm a ked sa zdvihnu nozicky tak 40cm. A tazisko je take ze uplne v pohodicke len rukami, nemusi sa vobec stupit na tu os.

zuzikkaa
14. apr 2011

@iva81 a este by som chcela vediet dlzku chcrbtovej opierky 🙂 to by uz malo byt vsetko 😉 dakujem za odpoved

barbora87
15. apr 2011

Ahojte ja mam trojkombinaciu a super!teda sportak som este neodskusala 🙂 ale perfektne aa s nim jazdi aj po nerovnom terene...inak ak by bol zaujem predavam ho lebo maly uz nema vo vanicke miesto (je velky obrik) a vajicko to iste

iva81
15. apr 2011

@zuzikkaa dlzka chrbtovej opierky je 46cm, kludne sa pytaj, ma to nijak neobtazuje 🙂

yravas
17. máj 2011

iva81 - mohla by si hodiť foto malého v kočíku???

marchelina
21. máj 2011

ahojte malibacky - chcela by som sa opytat ci je vybaveny kocik pri zlozenom stave aj nejakou ruckou na prenos a ci sa da po zlozeni postavit bez podpery.

alicka7
26. okt 2011

Ahojte mamičky, zvažujeme kúpu kočíka Hauck Malibu, aké máte s ním skúsenosti? Vadí vám, že športová vanička môže byť otočená len v smere jazdy? A kvalitatívne sa vám ako pozdáva? Ďakujem za všetky odpovede.

alicka7
27. okt 2011

Nakoniec sme hauck malibu vylucili z uzsieho vyberu, na nemeckych forach som sa docitala, ze sa kociky hauck dost kazia, dokonca sa v niekorych pripadoch kocik doslova zlomil, nebudeme riskovat...

seba1
26. jan 2012

K tomu lámaniu, áno, je to pravda, ale len stará konštrukcia 2010, od modelu 2011 je táto zmenená a kočík funguje super, asi náš najlepší kočík a to už je tento piaty, ľahký, skladný, chodí sa s ním ľahúčko a prejde nám aj v snehu

karamia20
30. jan 2012

@seba1

Chcela by som sa spytat, ci kolieska su ok aj v zimnom obdobi? Ci sa s kocikom dobre manipuluje aj v snehu.
Nie je konstrukcia prilis labilna?

Dakujem 🙂

seba1
30. jan 2012

@karamia20 neviem odkiaľ si, my v BA sme asi 2x mali sneh a dobre bolo a raz sme boli na výlete a tam bolo tiež dobre, ale tam bol sneh utlačený, do 30cm neodhrnutého snehu by to asi nešlo, ale to asi zo žiadnym kočíkom, kolieska nemajú tendenciu šmýkať sa, konštrukcia je stabilná v zmysle, že ťažisko je dobré, ale zasa je to ľahký kočík, takže ak myslíš, či by ti ho eventuálne staršie dieťa nevykotilo, odpoviem, že ľahko to nejde, ale vylúčené to nie je

kiya
7. feb 2012

@seba1 prosim ta, ako vyzeraju po urcitom pouzivani kolieska? vdaka.. a si naozaj spokojna? ja by som ho taaak chcela 🙂 len ja vzdy nad vsetkym tolko vaham....niekde som citala, ze praskala konstrukcia na nich.. ale len na 2010... ja mam vyhliadnuty 2011 tarbu plum...

seba1
9. feb 2012

@kiya kolieska pomerne rýchlo mali na sebe známky opotrebenia - zodratia, ale ono akoby sa zodrala trochu tá vrchná vrstva gumy, ale ďalej to už moc nepokračuje, takže zatiaľ v tom problém nevidím

kiya
9. feb 2012

@seba1 vdaka 🙂

kiya
11. feb 2012

@seba1 ej veru este mam jednu otazku 🙂 prosim ta, nezmerias mi velkost sedacej casti? ak by si bola taka dobra? sirka, hlbka (ci tam obsedi aj v zime s fusakom, aby sa mi nezosmykovala) a dlzku chrbtovej casti? vdaka

seba1
12. feb 2012

@kiya hore vyššie v tejto téme kuk sú rozmery 😉

mimca20
13. feb 2012

@seba1 Ahoj - otazka ako si s tymto kociarom spokojna?? Premyslam nad jeho kupou tak preto citam citam recenzie. Aku vahu ma kociar sa neviem nejako dopatrat. Mirka

seba1
13. feb 2012

Sa mi zdá, že váha je okolo 8-9 kg, spĺňa moje požiadavky - ľahký, spratný, dobre ovládateľný, spojená rukoväť, košík na nákupy má akurátnu veľkosť, polohovacie nožičky, chrbát sa dá dať do skoro vodorovnej polohy, skladá a rozkladá sa ľahko, závažnej chyby nemá, v jednotlivostiach sa isto nájdu lepšie kočíky a iný človek s inými potrebami by na ňom možno chybu našiel, mne však vyhovuje

nifadita
20. feb 2012

Ahoj, chcem sa opytat, ci je tento kocik vhodny aj pre 16 mesacne dieta, pomerne dost vysoke. A vlastne do kolkych mesiacov prip.rokov ho mozem vyuzivat? Vdaka.

nataliasarron
21. feb 2012

ahojte kočky ... chcela by som sa spýtať od akého veku ste kočík používali ... môj malý bude mať za cvhíľku rok a chceli by sme niečo spratnejšie do auta 😉 tento kočiarik sa mi celkom pozdáva 😉

timusenka
12. mar 2012

@seba1 aj mne sa páči ale chcela by som vedieť či je k nemu aj nánožník, lebo nikde na nete to nemôžem najst...dakujem za info

seba1
13. mar 2012

@nifadita udáva sa do 15 kg, čo je podľa mňa kľudne aj do troch rokov

@nataliasarron ja mám aj s vaničkou, takže od narodenia 😉 , ale v športovom od pol roka a vyššie

@timusenka nánožník nie je a ani sa nedá dokúpiť, iba univerzálny napr.emitex

nataliasarron
13. mar 2012

@seba1 prosim ta ... v obchode kde som ho chcela kupit ma od tejto znacky odhovarali ... vraj maju caste reklamacie na zlomeny ram kociarika ... ☹ nepocula si niekedy o tom?

seba1
13. mar 2012

@nataliasarron na model 2010 sú reklamácie, ak nevieš, či to nie ten model, nekupuj, ten sa ti určite zlomí, model 2011 je dobrý

nataliasarron
13. mar 2012

@seba1 ahaaaaaa ... no tak ok, skusim to nejako poriesit ... lebo sa mi velmi pacil aj cenovo bol celkom ok ... len ako zistim co je model 2011 kurnik ☹

seba1
13. mar 2012

@nataliasarron obávam sa, že ak sa lámu je to 2010, podľa mňa na ne teraz dávajú super ceny, aby sa ich zbavili napr.v Tescu