Ako ste spokojná s kočíkom Babypoint Fortuna?

rainee
6. apr 2010

Ahojte,
mate niekto tento kocik? Ako ste s nim spokojne? Mame velke babatko tak hladam nieco väcsie priestranne a tento kocik ma podla popisu nosnost dokonca az 18kg a rozmer lozka 80x33, co je super 😅

rainee
autor
7. apr 2010

nikto? ☹

bombulka200
8. apr 2010

ahoj RAINEE ja mám tento kočík akurát včera sme ho kupili 🙂 ale podla mojich papierov má nosnosť 15kg ... neviem ti ešte velmi povedať či som s ním spokojná kedže len včera prvýkrát sme ho oskušali vonku ale inak je lahučký a dobre sa ovláda a ešte aj predne kolieska ked si odrotuješ tak super ide fakt lahko ... a páčil sa mi aj dizajn tak sme ho kupili 😵

ty sa chyxstáš si taký kupiť?? 🙂

bombulka200
8. apr 2010

ale je pre bábo až od 6. mesiacov

bombulka200
8. apr 2010

RAINEE ešte som pozerala na nete tak ty čo ukazuješ tak to je typ z roku 2009 a my máme z roku 2010 trošku novší ...hodím ti sem link presne taký máme http://www.babetkovo.sk/components/com_virtuema...

bombulka200
8. apr 2010

tak preto maá náš nosnosť len 15kg som si to prečítala .. váš má 18kg 😉

rainee
autor
9. apr 2010

no ved preto sa chystam na ten "starsi" typ. ten tvoj je tiez taky priestranny? skoda ze sa to neda nikde pozriet osobne, len cez internet, bojim sa aby som nebola potom sklamana. nanoznik je taky hrubsi ci len tenka latka? kolieska myslis ze nieco vydrzia? do terenu asi moc nebude 😉

rainee
autor
9. apr 2010

pokial sa da dat do uplneho lahu tak by nemal byt problem pri mensom babatku, nie? ale ved my za mesiac mame 6 tak kym ho budeme mat to stihame aj tak. 🙂

bombulka200
12. apr 2010

RAINNE myslím že je takej hrubšej látky .. v pohode .. no hej tie kolieska by mohli byť aj lepšie no ale čo už 😀 a je práveže fajne priestranný to som rada malá tam má aspon priestor a tiež ked si chce pospať tak jej to dám uplne do lahu a v pohode

rainee
autor
12. apr 2010

tak uz som ten novy 2010 videla osobne, len o taske nebola rec, asi ho nema. len mi pride dost velky aj zlozeny.

bombulka200
12. apr 2010

no tašku nenmám k tomu a dosť mi to chýba takže ju chcem dokupiť ...no my sme mali predošlý trojkombináciu a to bol ešte väčší a ťažší takže s týmto som v podstate spokojná len tá ručka je dosť vysoko na mna kedže som nižšia ale inak fajn

zojana
22. apr 2010

ahoj bombulka200...ja si práve teraz objednávam tento kočiarik presne taký cyklamenový ako máš ty...si s nim spokojna? dakujem 🙂

rainee
autor
26. apr 2010

my sme nakoniec kupili iny kociarik, este skladnejsi do auta a s gumenymi kolieskami, ale aj tak dakujem bombulka za infosky.

zuzik007s
1. máj 2010

ahojte, tak ste s nim spokojne?ja som ho pozerala cez net, chcem taky na leto kocik a na dovolenky. kolko kg ma kocik? nemyslim nosnost,ale vahu kocika a ake su rozmery koliesok prednych aj zadnych? a lah ma len 80cm,ci je aj viac a sirka fakt 33cm? trosku vela otazok ale dakujem za odpoved, budte take zlate a napiste mi.....

adapo
17. máj 2010

ahojte kočky, tak my sme si kúpili tento športiak a zatiaľ sme spokojní. je to model 2009, predtým sme malý kombinovaný, hrozne drahý a sklamal nás práve športiak, tak sme kúpili fortunu, ktorá má to, čo ten predošlý nie - dieťa sa v ňom nekĺže, polohovateľná opierka na nohy, dieťa je v ňom viac chránené...len máme obavy z konštrukcie, či vydrží skladanie a rozkladanie kočíka. ale zatiaľ je ok.

bombulka200
17. máj 2010

RAINEE nieje zač 😉
ZOJANA no ja som s ním spokojná zatial velmi 😵 je lahučký viem hore schodami vyniesť malu sama .. takže super ...no ked už bude vážiť viac tak to už asi bude trošku problém 😀 ale aj tak je super kočík ...
ZUZIK no také veci že rozmery atd neviem ...ale skus si nájsť na nejakej stránke kde taký predávaju a tam by to malo byť popísané 😎

pupavenka
14. okt 2010

ahojte, chcem sa opýtať, či sa vám zdá dosť velký, teda ešte som ho nevidela naživo a chcela by som ho kúpiť pre 2 ročné dieťa...

miska333
18. jan 2011

mi ho mame a je super 🙂

mamkaivka
17. feb 2011

@miska333 mali ste ho aj v zime? chodilo sa s ním dobre po snehu?

miska333
18. feb 2011

@mamkaivka mame ho od septembra a chodili sme s nim celu zimu a ide sa s nim dobre po snehu

mamkaivka
18. feb 2011

@miska333 diky za info 🙂

ivet1371
12. mar 2011

chcem sa spytat ci sa nederu rychlo kolesa na kociku fortune.uvazujem o jeho kupe len tie kolesa sa mi nezdaju za skoru odpoved dakujem

missy97231
12. mar 2011

aj my ho mame, a som spokojna... Kolieska vypadaju divne, ze nic nevydrzia,,,ale pokial su zaaretovane v terene ze je cesta hrbolata a pod., tak ide dobre, a kolieska to vydrzia... Neviem ako by to bolo s nimi v tom istom terene nezaaretovane... To radsej neriskujem, z osobnej skusenosti s xlandrom ☹

kasiopeja01
7. jún 2011

aj moja sestra ho ma. kupovali ho uz ako jazdenku po jednom dietatku, ale nevedia si ho vynachvalit. mala ma este len 5 mesiacov,ale je v nom max spokojna. koliecka su sice uz opotrebovane,ale nic strasneho a lesny teren zvlada tiez super.

ev1cka11
22. aug 2011

@rainee ahoj rainee, aký kočík ste nakoniec kúpily?

rainee
autor
23. aug 2011

@ev1cka11 mame zatial aveo coletto trojkolku, ten je super skladny a priestranny ale do zleho terenu nie je vhodny podla mna (mame ho ako "vyletny" kocik) + "do terenu" mame casualplay 😉 ale babypoint sa mi stale paci a je fakt pekny priestranny, myslim ze nikto nelutujete ktore ste si ho kupili 😉 len tie kolieska by mohli celkovo robit lepsie si myslim...

b1105
4. máj 2012

@kasiopeja01 ahoj ovlada sa dobre?rozmyslam kupit buginu a tato 2012 verzia sa mi paci ked sa zlozi je maly?lahko sa sklada?

kasiopeja01
4. máj 2012

sestra ma tu starsiu verziu, ked som tu pisala prvy prispevok, mala jej dcerka 5 mesiacov. dnes ma uz skoro dva roky a este stale sa vozi v tom istom kociku. okrem vyblesdnutej farby sa na nom nic nezmenilo. a ako som uz pisala, kupovali sme ho ako jazdenku. Pouzivali v zime, v lete, v lese 🙂 a stale plne funkcny. tuto novu verziu nepoznam, ale myslim si, ze moze byt od starej len lepsia. ovlada sa vemi lahko a super sa sklada. ked sa zlozi, da sa nosit ako nakupna taska, lahucky. oni maju presne taky,ako je na obrazku pri fore.

anjelik026
9. máj 2012

@kasiopeja01 -ahojte viete mi prosim dat mieri kocika najma leziacej polohy kocika mamini ktore mate tento kocik?! - dakujem za info baby

frick
15. jún 2012

ahojte tie mamini ktoré máte fortunu ale ten klasický starší typ nie ten čo je na obrázku hore.Akú má dĺžku lôžka? Myslím aj spolu s opierkou na nohy keď je vo vodorovnej polohe?ďakujem