Ako ste spokojný s kočíkom Concord Neo?

maximilian
25. apr 2009

Zdravím, dnes ma zaujal tento kočík, chcem sa spýtať báb čo ho majú , ako sú s ním spokojné? Čo kolieska ako sa správajú, či nehrkocú. Dakujem za každú skúsenosť. 🙂

maximilian
autor
26. apr 2009

Baby nemate ho naozaj nikto? 🙂

katyl
26. apr 2009

Ahoj, ja mam fusion, ale kamoska ma neo, byvame blizko seba a chodime spolu kocikovat.
Pouziva ho cca 3 mesiace, zacala v januari, teda v zime. Zatila sa nestazovala na nic, chodi sa jej dobre, aj po snehu, byvame v centre mesta, kde su kocky, dlazba a nehovorila nic o hrkotani. Samozrejme neda sa to porovnats nafukovacimi kolesami, ale podla mna vezne nerovnosti vydrzi v pohode:
inak na neo sa daju dokupit zadne nafukovacie kolieska 😉

maximilian
autor
26. apr 2009

katyl dakujem, ja uvažujem, že ak ho kupim tak k tomu prave aj tie nafukovacie kolesa zoberiem. dakujem. 🙂

duplicka
27. apr 2009

ahojte ja mam neo a ma vela vychytavok, plastenka je pod sedackou v takej malej tasticke, na chrbtovej casti su ulozne vrecka, v obalenom madle je nanoznik proti vetru, skusala som jazdit v snehovej kasi a isiel uplne v pohode a ked som zaaretovala predne kolesa, tak totalne bezproblemova jazda. lahko sa sklada aj polohuje v oboch smeroch, je maly po zlozeni aj so sedackou, ktora je priestranna, vyborne sa nahadzuje plastenka, odporucam. no a s kombinaciou nafukovacich, parada

maximilian
autor
27. apr 2009

Duplicka dakujem, super to som potrebovala, nejaku kladnu reakciu, idem si k nemu kúpiť aj tie nafukovacie kolieska. máš k nemu aj fussak, Pasuje tam ten istý čo do fusionu?

danulik
27. apr 2009

maximilian - tak som ta neodhovorila? 😀
v predajni, kde sme ho kupovali, ho prestali predavat, lebo skoro na kazdy kus, co predali, bola reklamacia.. kazdeho od neho odhovarali, ale my sme si nedali povedat a po tretej reklamacii sme ho nakoniec vratili..
je to pekny kocik, velmi dobre sa ovlada, je lahky, rychlo sa sklada a rozklada, ale je strasne nekvalitny.. plus to polohovanie (nohy hore), co som ti pisala..
skus si ti este rozmysliet 😉

maximilian
autor
27. apr 2009

Danulik tearz tato nova kolekcia je o niečo vylepšená, má aj takú vložku v športiaku pre menšie deti, lepšie prepracovanie, no a páči sa mi tá veľká vanička, že má aj vetranie a dá sa polohovať. Uvidím čo nakoniec vyberiem. Chcela som BGB alebo Brio go alebo Neo. najprv bol favoritom Brio, potom som váhala nad BGB, ale ked som teraz videla Neo, tak sa mi podával najviac.

kaska
2. dec 2009

baby co mate tento kocik, viete mi povedat, ci babo tam nie je prilis narvane? Strasne by som ho chcela v ciernej farbe, ale sa bojim, ci nie je prilis maly.

lucia.298
2. dec 2009

kaska, aj my sme sa včera nakoniec rozhodli že kupime Neo, tiež ho chcem v čiernej farbe, model 2010 lava, maximilian by ti vedela povedať viac 🙂 ona ho ma a mna včera uplne presvedčila v rozhodovaní 😀
my sme sa rozhodovali medzi brio go, concord neo a bugaboo, len bugaboo sa nepáčil mojej polovičke, inak tiež ma podobne riešenú športovu časť ako neo, s teutoniou tiež nesuhlasil a nakoniec vyhral NEO 🙂 zo všetkých týchto lepších kočíkov je s nim najjednoduchšia manipulacia, aj čo sa týka naklikavania rôznych častí, športová časť môže ísť do oboch smerov čo pri fusione nie je možne, velmi skladný v aute, lahučký atď...a tiež si k nemu dokupim nafukovacie kolesa 🙂

kaska
2. dec 2009

ahoj lucia, no presne aj mna dostal, starsne sa mi paci. Prosim ta a kde si ho kupis v ciernej farbe? lebo ja som zistovala. obvolala zopar obchodov a je to dost problem zohnat ho tu na SK v ciernej farbe. Vsade u nas maju len ten bamboo.

lucia.298
2. dec 2009

to je nova kolekcia a kupujeme ho v bambini v trnave, je tam velmi zlata baba-majitelova manželka, vie super poradiť, aj ked pre nu je momentalne najlepší kočík Brio go 🙂

kaska
2. dec 2009

aha no aj tam som volala, tusim az v januari by ho mohli mat, ja idem ho objednat tuto sobotu do shopingu, lebo ho potrebujem co najskor.

cigaretka5
24. mar 2010

dievcata a za aku cenu ste kupovali neo 2010? my sme dnes boli pre deti travel set sedacka sportak a vanicka 1100 EURO co sa mi zda vela, kukam ze v cechach cez e shop vychadza okolo 850 a v nemecku 750, nemate niektora skusenost?

juju
25. mar 2010

cigaretka, my sme kupovali neo 2010 travel set s nafukovacimi kolieskami vo farbe bamboo s novou sedackou intense. ta cierna farba sa mi zda pre baby brutal, ale inak aj mne sa viacej paci, lebo ta bamboo je taka bezovo-siva - podla mna o nicom, aj ked starym mamam babatka sa velmi paci 😉 kupili sme ho cez nemecky online shop. ponuky sa menia kazdy tyzden - daj si www.preisroboter.de a tam ti najde aktualne najlacnejsie ceny. Byvame v Belg a tu by to vyslo 1150 euro a takto nas to vyslo 885 eur a dodali za 2 tyzdne. vyzera perfektne, uvidime ako bude v terene. jedina vec je, ze vanicka po nasadi sa mierne hybe - baby co maju fusion davali tip ako to zafixovat, ale na NEO to nefunguje, tak ak nejaka zistite, dajte vediet!

maaja
12. apr 2010

dneska sme si doniesli domov Concord Neo, farba leaf, model 2010 - tak som naozaj zvedava ;)
rozhodovali sme sa medzi Casualplay S4 - ten sme uz raz mali a bol dobry ... no tento vyzera troska lepsie ...

pepsyna
6. máj 2010

naozaj je 2009 kolekcia taka nekvalitna? 😲 tiez uvazujeme nad tymto koickom a nasla som ho za super cenu ale vo farbe cherry a to je kolekcia 2009, tak teraz neviem 😒 je tu niekto, kto ma kolekciu 2009?inak nad casualplay sme rozmyslali aj my, ale odradila nas mala vanicka-teda uzka-babatko by sa tam asi tlacilo vo fusaku..

juju
6. máj 2010

pepsy, ja som sa rozhodla pre tehto kocik, lebo som praveza nan necitala mnoho zlych reakcii a kolegyna ho ma, rodila pred 2 mesiacmi a nevie si ho zatial vynachvalit ale zatial pouziva len autosedacku a vanicku

pepsyna
7. máj 2010

juju, tiez som nan citala same chvaly, preto ma zaskocil prispevok danulik 😕 ja si ho chcem objednat z nemecka, preto by som bola nerada, keby ho bolo treba reklamovat 😎 no risknem to-skusali sme ho s priatelom v jednej predajni a uplne nas ocaril 😵

juju
7. máj 2010

pepsy, mi sme ho tiez objednavali z Nemecka - kuk moj prispevok vyssie (usetrili sme cca 250 euro) a mozno teraz natrafite na lepsiu akciu, my sme ale chceli quantum a novu sedacku intense a to bola najdrahsia verzia 😒 podla mna nemecka firma neche stratit reputaciu a ked s tym pojdes do obchodu tak to vyreklamuju, alebo kontaktujte SK dovozcu uvedeneho na ich stranke, ze ako potom reklamovat. Ja verim tomu, ze to nebude traba. A zase si treba uvedomit, ze aj kvalitne a drahe cizmy po 2 sezonach su znicene a aj ten kocik je len spotrebna vec a nemozeme ocakavat, ze vydrzi roky krasny, neposkodeny a ako novy. ja osobne nie som kocikova maniacka, takze tolko pozornosti tomu nebudem venovat, len aby vydrzal byt funkcny bez velkych problemov 😉

maximilian
autor
7. máj 2010

Ahojte ja mám kolekciu 2009 Neo Chilli a bola som maximálne spokojná, akrutát už mám doma ďalší kočík tak ho predávam, i ked mi bude za ním smutno. Ak môžte, dokúpte si k nemu tie nafukovacie kolesá, ja mám tie a obyčajné som ani nepoužívala. Mohli by ešte vymyslieť aj tie predné menitelné.

pepsyna
7. máj 2010

juju teraz maju dvojkombinaciu vo farbe cherry(2009) za 444 eur!!! 😲 a autosedacka intense tam stoji nejakych 150 eur-to je neporovnatelna cena so slovenskymi obchodmi.a samozrejme dokupime aj nafukovacie kolieska.inak je jasne, ze kocik nevydrzi vecne. nejakemu ,,rozheganiu" sa isto nevyhneme, len tiez dufam, ze svoju funkciu si splni do konca bez nutnej reklamacie 😉

kkiki
20. máj 2010

Ahojte ja mam neo polar, proton vana polar 10 a autosedacku ion 2009. Taku peknu farebnu. S neom som bola maximalne spokojna. Vanu s autosedackou som prehadzovala s babom na ruke. Na snehu bez problemov. Ovlada sa jednou rukou. Komu sa paci nevahala by som. Mam dokupeny aj fusak, a papabag ta je uzasna. Teraz som sa ale zalubila do noveho kociku a ked sa mi ho podari zohnat budem mat tento napredaj.

cestovatelka
20. máj 2010

ahojte, chcela by som sa spytat pokial kupim cely set, ktory obsahuje uz aj pumpicku na gumy, znamena to teda, ze tieto nafukovacie kolecka uz su zahrnute v cene? (napr: Concord Travelsystem Travel-Set Neo Quantum Intense Bamboo 2010) dakujem 😉

pepsyna
20. máj 2010

no neviem ako je to pri quantum sete, ale ja som si musela tie nafukovacie kolieska doobjednat-tak ale snad by tam nedavali pumpicku len tak na okrasu 😅 ja som si objednavala tiez cely set ale nie quatum ale normalny vo farbe lava, tak uz sa neviem dockat, kym mi pride a vyskusam 😀

cestovatelka
21. máj 2010

dakujem pepsyna, to som si aj ja myslela, ja len ked kukam na tie obrazky tak tie kolecka mi pridu na tom sete uplne ale ulpne rovnake ako na obrazkoch kde nie je set ☹ ta som zmatena ☹

cestovatelka
21. máj 2010

pepsyna mozem sa prosim Ta este spytat cez aku stranku si ho objednavala? dakujem

pepsyna
21. máj 2010

oni su tie kolieska rovnake-aj nafukovacie aj umele-na concord fusion su odlisne...ja som objednavala cez o-baby.de -maju tam super ceny-ja som usetrila 200 eur-a postovne je len 9,50,- skus tam pozriet-aj tie quantum sety su tam za dobru cenu..

cestovatelka
21. máj 2010

ďakujem moc pepsyna, si poklad🙂

pepsyna
21. máj 2010

nie je zac 🙂 ja som tu stranku nasla tiez tu na konikovi v teme jane slalom alebo aj concord fusion-a dost vela bab pisalo, ze si odtial objednali a vsetko bez problemov.Tak som tam mrkla a hned ma to presvedcilo-aj ked v poslednej dobe tie kociky(konkretne concodr fusion a concord neo vo farbe bamboo) trochu zdrazeli, tak skus vystihnut najlepsiu cenu-menia sa kazdy tyzden ako som pozorovala 😉

cestovatelka
21. máj 2010

my mame este kapicku cas, tak mozno za 3 mesiace pocas uhorkovej sezony to bude lepsie 😉