Aký je kočík Graco Evo 2012?

janula_b
25. sep 2012

Ahoj maminky, ktoré vlastníte tento kočík - uvažujem o jeho kúpe pre môjho drobca (12 mes) a zaujímala by ma vaša spokojnosť/nespokojnosť s týmto kočíkom. Túto značku vôbec nepoznám a diskusiu na tento typ kočíka som nikde nenašla. Ďakujem za Vaše odpovede.

ivetka09
25. sep 2012

Ahojte maminky, tiež by som prosila niečo ohladom tohto kočíka, ja ho uvažujem kúpiť pre 8 mesačného syna ale neviem sa rozhodnúť. Uvažujem medzi Graco Evo, City Versa alebo I Candy Cherry - ďakujem vám

moukuska
9. okt 2012

ahojte, tak my mame tento kocik zatial kratko.kupili sme ho asi v septembri, zatial spokojnost. len si na neho treba zvyknut (ja som bola zvyknuta na Espiro GTX a golfac Baby Picaso). Co mi na nom chyba je okienko na striezke. Inak je lahucky, dobre sa s nim chodi, brzda ide tiez lahko. Ak chcete viac info, kludne mi napiste IP 😉 Moj maly bude mat 16 mesiacov.

misuldo
13. nov 2012

ahoj moukuska. Mám veľku prosbu... nemôžem sa nikde dočítať, či sa dá chrbtová opieka v šporťáku Graco Evo dať do úplného ľahu. Všade píšu , že sa dá do 3 polôh, ale z toho nie je jasné, či úplne do toho ľahu. Môj malý sa mi do hlbokej časti už o chvíľu nezmestí, ale vzhľadom na to, že ešte nesedí, hľadám kočík ktorého opierka sa dá dať úplne do rovna. Budem ti veľmi vďačná za odpoveď!!! 🙂

maria613
17. nov 2012

Ahojte rozmyslam nad kupou tohto kocika. Mate ho niekto? Ake mate s him skusenosti? Prosim rada by som vedela aky je prakticky pre vas a kvalita a atd..

kiakocikovsvet
18. nov 2012

je to jeden z menších kočíkov, ale momentálne je za akciovu cenu

miroslava12
18. nov 2012

Ahojte babenky,ja som si tento kočík zadovážila v športovej verzii,doteraz sme používali bebeconfort higtrek-najdokonalejší kočík!!! a grako evo,je dost úzky,mam v nom fusak lodger a malinka je v siedmich masiačikoch v nom dost nasáčkovaná,ale vážne dost,budúcu zimu sa tam už určite nezmestí!!! nakolko su tam neni nafukovacie kolesá tak je taky dost hrkotavý po mestkel dlažbe a vydláždených chodníkoch ☹ vzhladovo je super az na tvar búdy,je taka špicatá.Inak je super skladný do auta,a napríklad poloha v ležmo je uplne vyrovnaná-čo je fajn.Myslím že cez zimu sa po snehu natrápim,ale zas ho tak vela aspon v nasom kraji nepadá 🙂 no po pravde lutujem ze som predchádzajuci kočik predala,keby bolo na mne asi by som hned kupila iny,no uz nemozem manzela presvedcit na iný 😒 lebo som tvrdila ze s nim budem určite spokojna 🙂))

vziskova
22. nov 2012

Aj ja som premýšľala nad týmto kočíkom....myslím si že v cenovej relácii je jeden z tých lepších a krajších 🙂....ale chcela by som ho využiť do1,5 až 2 rokov malej...tak ste ma zneistili či sa doň potom ešte zmestí...ešte rozmýšľam nad jane muum micro....ak zoženiem do nášho rozpočtu.

dadulka20
26. dec 2012

ahojte mam kociar graco evo od septembra,som spokojna lahky a lahucko sa s nim ide ,moja mala ma 18 mes.a vojde s fusakom aj nanoznikom ...dobre sa sklada ,mne sa zda ze opierka sa neda dat az do uplneho lahu...a jedna nevyhoda ale len teraz v zime na zamrznutych chodnikoch ze nema nafukovacie kolesa...

mondulka
26. dec 2012

dadulka20 mohla by si dať fotku kočíky v reále aby som si ho vedela predstaviť?Uvažujem nad jeho kúpou.Ďakujem 🙂

paterova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sonulikus
29. jan 2013

Aj mne sa velmi paci, ale neviem za aku cenu ste ho baby vy kupovali a kde, na web stranke aladdin maju trojkombinaciu v cene 425,- eur aj s fusakom a nanoznikom, vcelku dobra cena si myslim.. Len ci aj ta kvalita stoji zato, poradte mi, nechcem sa unahlit v ziadnom pripade a potom lutovat. Ozaj, a kolko vas stal ISOFIX na autosedacku, doplnky k nemu su isto drahe, vsak...? Kolieska sa neda vymenit od dodavatela za nafukovacie? Dakujem za radu.. 🙂

amouramour
1. feb 2013

kocky a kde v BA v kamennom obchode sa da zohnat?

ketrinka17
16. feb 2013

My sme ho dnes kupili a uz aj odskusali vonku. Kocik je super, krasny, len tie kolieska trosku hrkaju, pre male babo neodporucam nema ziadne odpruzenie. A este mi vadi nanoznik, kt. sa pripina zipsom o vnutornu vlozku cize je menej miesta potom ale ja to idem vyriesit tak , ze si kupim cvocky a po boku si to budem pripinat, inac je nanoznik zatepleny, len ten systen pripinania mi vadi.. Inac je kocik krasny a ma obrovsky nakupny kosik 🙂

snaily
21. mar 2013

je ten kočík ozaj taký lahučký že si ho zvládnem či s dieťaťom alebo bez naložiť sama do vlaku či autobusu ??

klara74
26. apr 2013

ja nie som s kocikom moc spokojna,mam ho treti mesiac konstrukcia vrzga lebo nema odpruzenie a nakupny kosik moc nevyuzitelny lebo hlboka vanicka je prilis nizko ☹

akis01
26. jún 2013

Ahojte, nepredáva náhodou niektora graco evo grape / ruzový/ 🙂

lenuska6666
6. okt 2013

Ja som si tento kočík kúpila ani nie pred týždnom,už po prvej vychádzke som kupu olutovala.Kočík vôbec nieje na rozbité mestske chodniky ,celý vrzga a hrkoce ako kolieska tak i konstrukcia :( sice je lahucky ale ked som tam viezla maleho tak sa mi snim aj tazko soferovalo a kym som prisla domov narobena som bola jak hovado...dizajn super + ten velikánsky nakupny kos ale ostatné bieda už ho len čím skor predat...mne vobec nesadol a ani maly tam nechce byt kedze to tak hrká :(

filipb
6. okt 2013

Tiež som mala... Nikdy viac! Už nový celý hrkoce a vŕzga, no katastrofa... Možno je ľahký a pekný, ale dorobená som chodila domov jak sviňa. Kočíky nemajú žiadne pruženie, no grc...

amina25
8. okt 2013

Ahojte,neviete ci sa na tento kocik nedaju zohnat nafukovacie kolieska?

katrena74
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ristyinka
18. okt 2013

Ahojte, my máme tento kočík asi od 7 mesiacov a zatiaľ sme spokojný. Uvidíme teda keď napadne sneh. Len by ma zaujímalo či sa striežka nedá vymeniť za inú farbu. Neviete či sa to dá niekde kúpiť? ďakujem

veronika1369
25. okt 2013

Baby ake kolieska ma ten kocik? Gumove ci plastove? Dik 🙂

iva187
25. okt 2013

ahojte my sme tento kocik kupovali 2/2013,sice nas trochu prekvapil potom este velkonocny sneh,takze bol nejaku dobu v krabici =D ale ked sme zacali pouzivat,len spokojnost,maly tam mal vela priestoru,aj ked bol naobliekany a vo fusaku, opierka sa dat az do lahu takze deti co spinkaju v kociku nemaju problem sa tam do ruzova vyhajat... Je velmi lahky, a dobre sa ovlada aj jednou rukou,kosik dole je velky unesie myslim az 5kg =) sklada sa jednou rukou, jedina nevyhoda,ze sa neda nastavit rukovet,ale s tym mal problem len moj manzel lebo ma 190cm, mne to uuplne stacilo a mam 175cm.. hmm co este,kolieska su gumenne,ale jazdi sa s nimi v pohode,bola som prekvapena az,ze je to ok.lebo pred tym som mala len veeelke nafukovacie...ak by ste mali dake otaky kludne sa pytajte... =) foto kocika mam aj v albume...

vikusik
31. okt 2013

ja ho mam a doposial je to najlepsi kocik aky som mala 🙂 ,len ide zima a nam rozkopali hlanu cestu tak neviem ako budem chodiť po dceru do skoly?Mne nevadi že kolieska hrkotaju 🙂 maleho to uspava ale zda sa že keď tam dam fusak tak bude mať malo miesta ☹ asi ostanem len pri klasickom fusaku 😀 😀 inac je tento kocik super mne vyhovuje hlavne to že sa da otočiť v smere aj proti smere jazdi ,je ľahunky a ma super nakupny kosik takže tam vojde mojej skolacke taška,je aj dosť vysoky a v kufru nasej octavie sa stratí 😀

simonasla
14. jan 2014

Baby kúpila som si kočík graco evo a ja si ho neviem vynachváliť. Som z neho jednoducho nadšená, úplne splna moje požiadavky a vôbec ale vôbec kolieska nehrkajú ako sa niekde spomína. Je ľahký, dá sa otočiť aj do protismeru jazdy, nieje vôbec malý / máme síce len 9 mesiacov ale miesta tam je habadej 🙂/, nákupný košík je priestranný a čo sa mi ešte páči je že keď malý spinká tak strieška sa dá tak pekne zakryť že má malý súkromie a nesvieti ani slnko do očí 🙂, takže ja ho môžem len a len odporúčať🙂).
A je veľmi pekný 🙂)

muriel293
19. feb 2014

ahojte baby ja ho chcem len tak miesto golfiek lebo je vraj ľahký a má plnú rúčku a určite väčšie kolesá t.znamená že si nechám aj x lander ten je veľká krava tak myslíte že do obchodu a na leto bude v pohode? keď píšete že je úzky?

lulu055
10. mar 2014

Tiez mame Graco Evo, a som s nim velmi spokojna...ci uz hlboka cast, alebo sportova v ktorej sa mojmu drobcovi velmi paci. Neviem preco sa tu o nom pise ze je uzky? Na zimu v nom mavam fusak a drobec ma miesta a miesta. Tiez sa mi na nom paci to prepinanie v smere a protismere taaakze na drobca pekne vidim. Ja sama za seba mozem len odporucit. 😉

bupi22
2. apr 2014

Ja tiež uvazujem nad týmto kocikom ale keď píšete že kolieska hrkocu tak teraz neviem :(

lauritta96
4. máj 2014

Rucka sa neda vyskovo nastavit? Mam 163 cm tak neviem ako mi bude sediet ink sa mi velmi paci

inka25
30. júl 2014

nepredávate niektorá graco evo pre chlapca za dobrú cenu ?? dakujem za ponuky