Aký je kombinovaný kočík Joie - Chrome 2015?

cichlida
21. apr 2015

Ahojte chcem sa len opytat na skusenosti s tymto kocikom ak ho niektora mate.dakujem
https://www.modrykonik.sk/shops/kociky/7sb0/kom...

lustek
3. máj 2015

kúpili ste ten kocik?!my rozmýšľame nad športovou verziou....nikde o nom nepíšu dajte prosim vediet dakujem

esmae
12. máj 2015

My ho mame, pouzivame 6 tyzdnov a som spokojna... je jeden z najlahsich na trhu, co bolo pre mna dolezite, lebo nemame vytah. Ma tiez na sucastne moderne kociky jednu z tych vacsich vaniciek a sportova cast je podla mna tiez ok. Mam po prvej dcere este chico golfac, tak to budem kombinovat. Sucastou sme mali len plastenku proti dazdu na sportovu a aj na hlboku cast. Nema nafukovacie kolesa, takze s tym treba ratat, je trosku "tvrdsi", co nam vyhovuje, lebo malu treba hlavne poriadne vytriast 😀
Mam len dva mini minusy:
1, je tam slaba ochrana proti vetru/slnku skrz chybajucej clony na strieske, no kupila som univerzalnu
2, trosku mi vadi niekedy, ze je tvrdy, lebo na vascich skalkach to dost trasie, no malej to vobec neprekaza 😉

Ja by som nemenila, velka spokojnost z mojej strany. No kedze to je na nasom trhu este hodne neznama znacka, tak je skoda, ze sa neda dokupit original prislusenstvo a clovek je odkazany na uviverzalne doplnky, alebo si ich dat usit na mieru. Na druhej strane tak ostaneme originalni 😝

mueezin
12. jún 2015

Esmae a je aspon trosku odpruzeny? Nikde o odpruzeni nepisu...dakujem 🙂