Aký kočík pre 11 mesačné hypotonické dieťa?

katushno1
26. júl 2014

Moja mala bude mat 11 mesiacov. Je hypotonicka, nesedi, nelezie, plazi sa veeelmi svojsky a obmedzene, najviac sa premiestnuje formou valania sudov .
Mentalne je ale na tom super a napriek tomu ze bola skutocne extra pohodove dieta, v hlbokej vanicke uz byt nechce. (aj tak myslim, ze sme to vydrzali dlho).
Takze mam dilemu, aky dalsi kocik si zaobstarat, aby som predisla poskodeniu chrbtice. Prosim davajte tipy na kvalitny sportak, ktory co najviac poskytuje oporu chrbtici, ale da sa dat aj do uplneho lahu. Dakujem vopred 🙂

bonaqa2013
26. júl 2014

Moja dcéra mala tiež tento problém, a dokonca sme nemali ani kočík hlboký, len športový. A ten zdedila po starších sestrách. podľa mňa to treba v obchode vyskúšať a kúpiť čo najkvalitnejší, pretože kočík budeš potrebovať dlhšie.

renatka80
29. júl 2014

Môj syn má tiež tento problém. Polohovanie opierky chrbátika nemôže byť na šňúrku ale kovový. Musí sa dať do polohy úplneho ľahu a byť väčší. Môj malý má už 5 rokov a občas ho ešte používame. Začal chodiť úplne sám asi 2,3 roka.

kacena4
29. júl 2014

https://www.modrykonik.sk/group/2003/ prihlas sa sem do skupinky ak tu este nie si par dni mozno tyzden dva dozadu uz si nepamatam presne sme to tu rozoberali jedna mamina tu nahadzovala super stranku s roznymi vhodnymi kocikmi aj vahovo pre postihnute deticky skus pohladat

dendy1
29. júl 2014

@renatka80 prečo nemôže byť polohovanie na šnúrku? Škoda že to nie je diskusia, dalo by sa lepšie reagovať. Ja mám dobré skúsenosti s Brio go. Dobrý je tam ten stredový predel medzi nožičkami že sa dá upnúť na madlo a deti sa nezošmyknú popod madlo.

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majka1211
3. aug 2014

Vieme sa dohodnut na cene.
Náš eshop je tu preto, aby vás zbavil všetkých zbytočných starostí s detským oblečením.

S inteligentným dizajnom a štýlom BabyStart PRAMET je ľahký, kompaktný kočík. Vďaka 3 polohám naklápania a otočné sedadlo robí tlačenie kočíka radosťou.

Špecifikácia
• hmotnosť 12 kg.
• Vhodné od narodenia do 3 rokov.
• Vhodná pre deti do 15 kg.

• Rozmery v zloženom stave 50.5x 59x102cm.

Všeobecné informácie:
• 3 polohy naklápania.
• 1 ručné nastavenie naklonenia.
• otočné sedadlo.
• 5 bodový pás.
• Uzamykateľné predné otočné kolieska.
• výška rukoväte 105 cm.
• odpruženie Dual kolies.
• Prepojené brzdy.
• Oceľový rám.

Príslušenstvo v cene:
• fusak.
• Pláštenka.
• Nákupný košík.
• madlo
• Odnímateľná strieška.