Aký kvalitný súrodenecký kočík kúpiť?

bondy76
31. okt 2012

Ahojte, chcem Vas poprosit o radu pri kupe surodeneckeho kocika. Hladam kvalitny kocik - co mozno najlahsi, lahke skladanie, rozumne sedenie pre deticky, tandemovy, vanicka plus sportova cast, sportove casti plus autosedacky. Rozdiel medzi detmi je maly, len 6 mesiacov preto je kocik nevyhnutny. Nemam zaujem o kocik pre dvojicky, nakolko 6 mesacny sa uz velmi do vanicky nezmesti. Ocenim akekolvek odporucania, rady. Nakolko budem kocik onedlho potrebovat nemam cast citat vsetky prispevky, diskusie a preto sa ospravedlnujem ak tu uz taka otazka je. 🙂 Dakujem!

kiakocikovsvet
31. okt 2012

keď si kúpite vaničkový kočík pre dvojičky, viete používať individuálne športovú a hlbokú časť, podľa potreby si to meníte,
až máte záujem o výstavný model za priateľnu cenu, poradíme

lucia20
31. okt 2012

my sme mali peg perego duetto. velmi si pochvalujem. variabilne.

katren
31. okt 2012

BabyJogger City Select 😉

evickapooh
31. okt 2012

odporucam chicco twin click clack,alebo cam pulsar twin

mj28
31. okt 2012

u nás sa s velkou spokojnostou oplatilo kúpiť Baby jogger city select ;)

milenka74
31. okt 2012

Ja som bola spokojna s kocikom Baby Jogger City Select 🙂 .Povodne som mala na nete vybrany iny,aj z financnych dovodov,ale ked som v predajni mala moznost vyskusat si ho ,tak som uz neodolala 🙂 .A hlavne sa da potom pouzivat aj pre jedno. My sme mali rozdiel medzi detmi 13 mesiacov

zizinkafekete
31. okt 2012
lenka852
31. okt 2012

Ahoj, ja mám zase ABC Design Zoom ... a mám len 18 mes. rozdiel ... takže tiež mi je absolutne nepotrebná vanička ... som s ním max. spokojná a aj cenovo dostupný ... posielam ti link s ukážkou manipulácie ...

https://www.youtube.com/watch?v=gESXCvYeAhQ
jankagun
1. nov 2012

tento kočík sa mi páči najviac,je najmenší keď sa zloží,je "rozťahovací"= dá sa zmeniť aj na jednokočík-tá konštrukcia sa posúva... uvažujem nad ním,lebo potrebujem vaničku aj športovú časť.staršia dcérka keď mi už nebude chcieť sedieť v kočíku tak jednoducho posuniem konštrukciu a dám dole športovú časť a ostane mi iba vanička a normálny úzky kočík. v tom vidím obrovskú výhodu.a ešte v tom,že mladšie dieťa,kt.bude vo vaničke nemusí byť naspodu kočíka,ale hore otočené ku mne,a staršie v športovej časti môže byť otočené dopredu-chrbtom ku mne.skús si pozrieť video ako sa sklladá a čo všetko sa s ním dá robiť.

https://www.youtube.com/watch?v=Don6OWqxm5U
tepka
16. sep 2013

Neviete nahodou Hauck aky je surodenecky?rozmyšľam nad phil and teds

salmonela
1. nov 2013

Nepredava nahodou niekto v Bratislava surodenecky kocar?