Aký máte názor na váš kočík?

28. mar 2014  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
lea123321
16
Registrovala sa 28. januára 2011 na modrykonik.sk. Pridala 67 príspevkov a 3 články. Má 25 priateľov. Trebišov, okres Trebišov.
 Dúfam ,že admin túto tému nezruší. emoticon Preto som stránku označila ako otázku ,aby z toho nevznikla diskusia ,ale aby sem každá mamina napísala ,aký má kočík a nejakú recenziu k nemu.V diskusiách sa dosť ťažko hľadajú recenzie na nejaky vybraný kočík a takúto stranku som nenašla ani tuna na modrom koníkovy emoticon ,kde by boli len čisto recenzie ,tuna može každý prispieť len raz.... emoticon emoticon emoticon ....
27. apr 2011 o 12:42  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
anjelicek26
2201
Registrovala sa 4. júna 2010 na modrykonik.sk. Pridala 20914 príspevkov. Má 254 priateľov. Nemecko.
 Aktualne mam v garazi 5 kocikov a ani nepocitam, kolko sme ich uz mali medzi tym. Idealny kocik neexistuje. Ziaden sa neda pouzit na kazdu situaciu... s jednym lietame lietadlom, druhy mavam v aute ja, treti manzel, stvrtym sa chodime korculovat a piatym na prechadzky ;)
22. nov 2011 o 19:08  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzub
21
Registrovala sa 3. apríla 2007 na modrykonik.sk. Pridala 4838 príspevkov, 2 albumy a 148 inzerátov. Má 16 priateľov. Žilina.
 hehe to je super otázka, hlavne pre mamičky, ktoré sa potrebujú pochváliť, že majú doma 3,4,5,6 .....10 kočíkov, len akurát, že detičkám je to úplne jedno emoticon
17. okt 2012 o 21:43  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miroslavus
Registroval sa 27. augusta 2012 na modrykonik.sk. Pridal 1 príspevok. Okres Zvolen.
 Po zlych skusenostiach chcem upozornit vsetky mamicky a ich polovicky na slabu kvalitu kocikov HAUCK. Neriskujte zdravie svojho dietata! Pribeh zacal kocikom HAUCK Malibu ktory sa nam po 7 mesiacoch pouzivania zlomil. Nic sa nastastie malej nestalo. Nasledne sme zakupili kocik HAUCK Citi. Absolutna katastrofa. Nevyvazeny kocik - trojkolka. Ked chcete nadvihnut predne dvojkoleso, musite vyvinut nesmiernu silu aby sa vam to podarilo. Vaha dietata je totiz rozlozena viac dopredu a zdvihnut predok kocika jednou zenskou rukou je nemozne! Strieska ktora stale odpadava, nevraviac ze nekryje a vobec netieni. Najvacsi problem je vsak v tom ze je kocik absolutne nestabilny! Staci ze predne kolesa su natocene na jednu stranu + velmi mierny svah alebo nerovnost (niekedy aj bez uvedeneho) + dieta sa priputane natiahne po nejaku vec = sialeny pad!!! Dcerka spadla s kocikom dva krat a nastastie jej ostala len obrovska hrca a odrety nos. V kazdom pripade vam tento kocik NEODPORUCAME a zvazujeme ze na uvedenu celu vec dame podnet na SOI. Predsa nemoze byt na trhu vec ktora ohrozuje zdravie deti!
27. aug 2012 o 21:51  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
luciferkax
7
Registrovala sa 20. júna 2010 na modrykonik.sk. Pridala 1744 príspevkov. Má 8 priateľov. Kežmarok.
 @zuzub detičkám to jedno nie je emoticon emoticon emoticon keby si mohli detičky vybrať, tak by si vybrali klasciké kombinované hojdacie velké kočíky emoticon My sme taký mali pri staršom, žial, pokazil sa, skúšala som Dema step easy (požičanú), potom som kúpila Graco Quattro, kedže mal koooooopec recenzií, aký je to super kočík, no na zimu sa opäť raz vraciam k "normálnemu" kočíku, s velkými kolesami, s velkým nákupným košíkom a s velkým priestorom pre velké dieťa s fusakom emoticon bez modernej značky, ale pohodlný pre dieťa
17. okt 2012 o 22:11  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
huxy
50
Registrovala sa 8. decembra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 1228 príspevkov a 51 inzerátov. Má 44 priateľov. Hnúšťa, okres Rimavská Sobota.
 my sme mali poľský kočík kamil.bola som s ním nadmieru spokojná.a bol v dostupnej cenovej relácii.určite kúpu neľutujem.teraz máme obyčajný golfáč z tesca za 20€,keď idem do mesta na nákup,tak je super.aspoň mám kam zakvačiť tašky.a keď sa malej nechce sedieť,tak ho tlačí.super sa všade zmestí,keď ideme niekam autom,nezaberie veľa miesta.taktiež kúpu neľutujem emoticon
16. nov 2012 o 14:09  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bobocka
11
Registrovala sa 24. októbra 2009 na modrykonik.sk. Pridala 14489 príspevkov. Má 33 priateľov.
 mame dva kociky.graco quattro tour deluxe a espiro magic 4.graco je super kocik. http://www.youtube.com/watch?v=psdssPrdPjE fakt stoji za to si celu prezentaciu pozriet.clovek nemusi vediet anglicky a krasne vsetkemu chape emoticon kolieska nie su nafukovacie,no ja som nemala nikdy problem s kocikovanim(su ovela pevnejsie a nikdy som nepoznala co je to defekt emoticon ).nie som fanusikom 3kolesovych kocikov,nie je to pre mna dostatocne stabilne.ked som si to skusala v obchode,tak kocik mal pevnu rucku,nenadvihla som ho za stred rucky,ale po bokoch a hned sa mi na stranu prevalil.no mat dnu dieta,tak na zracu vyjdem emoticon je veeeela mamiciek co si trojkolky pochvaluju,mna by na to nik nenahovoril.ku kociku je aj autosedacka s podsedakom(vajicko) a aj prenosna taska(vanicka) a plastenka.da sa dokupit aj taska a ta je senzacna.fakt odporucam.ta vanicka je mensia,tazke ak maju maminky radsej velke vanicky,tak to nebude moc pre ne.moj maly mal reflux a ako babo potreboval byt vo vyvysenej polohe,preto som veeeeelmi ocenila to,ze sa dalo vajicko prikliknut na konstrukciu kocika a tak aj ked bol uplne mimi mohol spat v kociku vo vyvysenej polohe.na kociku su pri rucke aj hodiny a merac teploty emoticon (v lete som stale kontrolovala ze ako je teplo a v zime som zas sledovala ake su mrazy-vyborna je to vecicka).to je riadne super.su tam priehradky na flase a okuliare atd. a uuuzasny je veliky kosik ,ktory sa da sklopit a teda je do neho uuuplne bezproblemovy pristup aj ked dietatko spi v leziacej polohe.sportova cast sa da zlozit az do uplneho lahu.vnutro je super vystuzene,babu je v nom velmi pohodlne.ja som velmi vyuzivala to,ze strieska sa da prehnut az ku mandlu-v lete je to senzacna pomocka.ani clonu maminky nepotrebuju a dietatko je pred slnkom chranene.ja som s tym kocikom veeelmi spokojna a uzasna je aj cena.uz sa da aj za 200euri ako komlet zohnat ked maminky na nete trosku posurfuju a to je myslim si,ze viac nez prijatelna cena za velmi dobry kocik trojkombinaciu.fakt odporucam emoticon (ja som ho kupovala pred 2 rokmi z anglickeho ebay ako novy a stal ma vtedy 190libier)sportova cast vsak vazi cca 14kg a ked dieta rastie,tak je logicky kocik tazsi,tak sme teraz ked ma maly rok a pol kupili lahsi kocik espiro magic 4. http://www.najvyber.sk/00414848/Kociky_sportovni-kocarek-Espiro-Magic-4-2010-02.html som s kocikom spokojna.ovladanie je super jednoduche,kocik je lahucky,veeeelmi priestranny.maly v nom zboznuje byt aj ked uz velmi rad beha bez kocika,vzdy sa don tesi.na mandle je vystuzena ochrana pripevnena suchym zipsom co starsie deticky nemaju problem odopnut,tak sme teraz bez tej vystuze emoticon kosik je ok velkostou(je vsak asi 2x mensi ako ten na gracu,tak som si musela riadne zvykat a na velke nakupy som proste musela zabudnut),no ked je kocik v sklopenej polohe(takmer uplne v lahu),tak je don velmi zly pristup.kolieska su ok.zo zaciatku to vyzeralo tak,ze sa do nich zabori kazda jedna skalka,no po case su uz dobre vychodene a nie je s nimi najmensi problem.celkovo sa mi kocik velmi dobre a lahko kocikuje co velmi ocenujem kedze moje dieta pribera a rastie a malo by to byt obtiaznejsie s tazsim dietatom,no nie je.je to super.takze aj ked ma espiro nejake mini nedostatky,tak v konecnom dosledku ho hodnotim ako velmi dobry kocik a cena je viac nez prijatelna.iste,ze keby som mala viac peniazkov,tak by som si dovolila nejaky kocik -zihadlo emoticon ,ale s financnymi prostriedkami ake mam som si podla mna senzacne kociky vybrala a som s nimi spokojna emoticon
27. apr 2011 o 13:52  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
parvitas
95
Registrovala sa 15. februára 2008 na modrykonik.sk. Pridala 2990 príspevkov, 1 album a 79 inzerátov. Má 85 priateľov. Banská Bystrica.
 Máme Cam MB X6, čo je v podstate rovnaká značka ako Cam Cortina, o ktorej písali dievčatá hore, odlišujú sa akurát počtom koliesok emoticon Oni maju tri, ten môj má 6 (predné sú zdvojené). Samozrejme, dajú sa zakliknúť, aby sa neotáčali, ale ja som to otáčanie využila maximálne. Dobre sa mi s ním chodilo nielen po meste, ale aj v lese, myslím, že je to nesmierne odolný kočík emoticon takže na Camko nedám dopustiť. Kupovali sme trojkombináciu (vajíčko/autosedačka 0-13kg, vanička a šporťák). Má plno geniálnych vymožeností, ľahko sa skladá a všetko z neho sa dá odopnúť a oprať. Všetky komponenty sa dajú nakliknúť aj v smere aj v protismere. Vanička má dokonca možnosť polohovania (3 polohy) a je jedna z najpriestrannejších, dieťatko sa do nej zmestí do 6tich mesiacov a aj dlhšie. Dokonca sa z nej dá podľa potreby urobiť aj kolíska, lebo naspodku má lišty, kt. keď sa vysunú, tak sa dá na zemi aj hojdať zo strany na stranu. Korbička na vaničke sa v zime a silnom vetre, či prudkom slnku dá zacloniť (kuk foto). Na vajíčko sa dá pripnúť aj nánožník zo šporťáku. Športová časť sa dá nakliknúť aj v smere aj v protismere jazdy a je dosť dlhá aj široká, dvojročná dcérka sa mi tam ešte pohodlne vyspí. Polohovanie je tiež veľmi jednoduché. Využila by som ho aj teraz pri druhom bábätku, škoda len, že čakáme dvojičky a použité camko pre dvojky nikto nepredáva...
24. nov 2011 o 07:46  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pewe
Registrovala sa 16. novembra 2012 na modrykonik.sk. Pridala 2 príspevky. Okres Galanta.
 Zijem v Australii a priniesla som si Brio Go z SK. Lepsi kocik som tu nenasla, uzasne opdruzenie, lahke skladanie, vyborna rucka - material, kolieska bez chyby do kazdeho terenu, velky a hlavne lahko pristupny kosik z kazdej strany. Minusy by som dala strieske, ta by mohla byt dlhsia, so slnecnou clonou a sportova cast by mohla ist do uplneho lahu. Momentalne ocakavame baby number 2 a bohuzial som moje milovane Brio Go predcasne predala a zatial som lepsi kocik nenasla (ani v drahsich cenovych kategoriach ako S..ke, B...boo atd.) Dalsim kocikom bude asi Jane Muum, rada by som si precitala ako vam vyhovuje. Dakujem.
16. nov 2012 o 13:27  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sampo
121
Registrovala sa 5. februára 2007 na modrykonik.sk. Pridala 1540 príspevkov a 40 inzerátov. Má 52 priateľov.
 my mame tiez dva kociky, ale asi len mesiac. Inak nam 18 mesiacov uplne stacil jeden - teda trojkombinacia bebeconfort high trek http://www.bebeconfort.cz/hightrek.php, je to trojkolka, ale na ten kocik fakt nedam dopustit, nemali sme ani jeden defekt a to teda teren tu mame dost narocny, ma velke kolesa, s kt. som nemala problem ani v hlbokom snehu, mala sa v nom doteraz vyspi, ovladanie lahke a jednoduche a rucna brzda na rucke na nezaplatenie, sportova cast sa da otocit do oboch smerov, co som dost vyuzivala, ked velmi fukalo alebo prudko svietilo slnko. Kosik je oooobrovsky, odviezla som tam v pohode cele balenia (6 flias) mineralky plus dalsi drobny nakup.
teraz uz mame aj chicco multiway, je to golfac, tiez som s nim v podstate spokojna, aj ked zo zaciatku sa mi zdal tazsie ovladatelny oproti high treku, ale uz som si zvykla. Je polohovatelny az do lahu (to bola podmienka, lebo cez den mi mala spi len v kociku) a za dobru cenu mal aj slusnu vybavu, akurat si neviem zvyknut na ten maly kosik... uz nemozem vlacit tolko veci v nom emoticon a este mi chybaju aj take male vrecka na strieske, co sme mali na high treku, tam som tiez naskladala kopu drobnosti - vreckovky, kluce, slnecne okuliare, male hracky, keksiky a tak.
27. apr 2011 o 20:33  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
iron
13
Registrovala sa 11. októbra 2007 na mojasvadba.sk. Na modrykonik.sk pridala 6928 príspevkov. Má 10 priateľov. Okres Senec.
 ja som mala viacero kocikov. Trojkombinacie Cam Cortinu X3 Evolution a trojkombinaciu Concord Fusion. Jednoznacne vedie Cam. Je to najgenialnejsi kocik s akym som sa stretla.
Co sa tyka golfiek su najlepsie na svete Chicco Liteway. Na ne nedam dopustit.
28. apr 2011 o 22:50  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zajaciq
19
Registrovala sa 11. augusta 2009 na modrykonik.sk. Pridala 2318 príspevkov a 179 inzerátov. Má 10 priateľov. Košice - Staré Mesto.
 rozhodne najlepsi kocik je bugaboo bee emoticon emoticon emoticon pri nom je CAM a spol. jedno velke cerieslo, nech sa na mna nikto nehneva. Prvych sest mesiacov je idealne dieta nosit v satke a potom rovno kupit sportovy kociar, ktorym je napr. Bee. Lahky, skladny, obojsmerne sa da sedadlo nastavit, vyskovonastavitelna rukovat (spojena nie golfova), cize sa da kerovat s jednou rukou. Bee v sebe spaja vyhody lahkych golfiek s plnohodnotnym sportovym kociarom, ktory ide az do uplneho lahu. Skvela turbovelka skladacia strecha, pri ktorej netreba ani nosit prsiplast ani ziadne slnecniky. Nakupny kosik je velky , dobre pristupny a zvladne vela. Daju sa dokupovat rozne potahy, fusaky, seat-linery, farebne striesky, UV 50+ potahy, vsetko je vymenitelne, pratelne, jednoducho easy going. Male otocne kolieska.. zvladli aj pieskove duny aj mensi sneh ( do velkeho sa chodi sankami :P ). Nedam dopustit na Bee, a nabuduce uz asi vo verzii Bee+. Nema madlo, da sa od Chicca dokupit, my nemame a da sa bez toho existovat, co dieta nevidi, po tom mu srdce nepisti emoticon a hlavne na ebayi sa da pouzity lacno kupit ;) nie vsetko co je nove je zarukou kvality !
14. dec 2011 o 21:52  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lovacska
8
Registrovala sa 28. marca 2010 na modrykonik.sk. Pridala 85 príspevkov a 105 inzerátov. Má 3 priateľov. Dunajská Streda.
 Peg pérego GT3 alebo jané slalom a z golfáčov peg pérego pliko emoticon
13. jún 2012 o 13:27  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nanulik
34
Registrovala sa 29. júna 2009 na modrykonik.sk. Pridala 11296 príspevkov, 1 článok a 60 inzerátov. Má 41 priateľov. Zlaté Moravce.
 ja som mala /mám dva a som maximálne spokojná. prvý bol verso conect z polska. ako hlboký super, športák bol tiež v pohode, teraz máme golfky zopa smile. a oba by som kúpila znova
a možno je to aj tým že nemám prehnané nároky
19. jún 2012 o 21:54  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tilly
49
Registrovala sa 16. februára 2005 na modrykonik.sk. Pridala 28714 príspevkov, 1 album a 68 inzerátov. Má 41 priateľov. Bratislava - Ružinov.
 juuuj, tu by som veeelmi dlho pisala... nechce sa mi... ak ma niekto zaujem, nech si pozrie moj fotoblog a pyta sa potom konkretnejsie emoticon
28. apr 2011 o 22:35  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sante81
4
Registrovala sa 26. januára 2011 na modrykonik.sk. Pridala 1198 príspevkov. Partizánske.
 suhlasim s Iron, tiež mame trojkombináciu Cam Cortinu x3 evolution a som spokojna uplne so všetkym, vajíčko sme využili na maximum kedže často cestujeme za rodinou, v hlbokom sa maly vozil skoro do 8mes, takže vanička je velká, a športová časť je tiež na nezaplatenie. Lahko sa s nim manipuluje, a mne osobne vyhovuje viac trojkolka, a to že nieje ťažký ako niektoré ostatné kočíky. Je síce dosť drahy, ale suma sumárum sa cena vyrovnala tomu akoby som mala kupovať hlboky kočík zvlásť a o polroka druhy kočík sportovy. takže odporučam cam cortinu
29. apr 2011 o 07:20  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kiakocikovsvet
OPTIMAL SK s.r.o.
Kocikovsvet PRO

Kočíky, autosedačky, nosítka, chodítka - Okres Bardejov
PRO Shop: 227 inzerátov
24
 robíme servis pre značku DorJan a veľmi málo porúch, skoro žiadné
18. okt 2012 o 19:48  •  www.kocikovsvet.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
usiko
3
Registrovala sa 31. júla 2008 na modrykonik.sk. Pridala 1608 príspevkov. Košice - Staré Mesto.
 Tak ja som normalna mama, ktora nerobi vedu z kocikov, nesnazi sa najst najlepsi, najkrajsi najdizajnovejsi.....mame Colletto Austin 3, som s nim maximalne spokojna, mala sa tiez nestazovala, ani nestazuje...je pevny, do terenu, stabilny, siroky rozchod kolies, takze nezavadzia mi oska noham.......mame tento jeden kocik cakame druhe dieta a neplanujeme ziadny iny kupit.....teraz bola na FB krasna fotka s pokecom, nieco v tom zmysle, ze dieta sa povozi v hocijakom kociku, podstatne je, kto ho tlaci a ako sa mu ten clovek venuje...takze ja somariny, ktore riesia niektore mamicky vobec neriesim.,.ze nevyhovuje mi toto a hento a toto.....sorry....
16. nov 2012 o 13:57  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katarina.banska
11
Registrovala sa 20. septembra 2009 na modrykonik.sk. Pridala 875 príspevkov, 2 albumy a 53 inzerátov. Má 16 priateľov. Zvolen.
 kocik jednoznacne znacku jane a z golfacov znacku maclaren
1. máj 2011 o 21:13  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mikolajova.zuzana
66
Registrovala sa 2. júna 2009 na modrykonik.sk. Pridala 358 príspevkov a 2 albumy. Má 27 priateľov. Spišská Nová Ves.
  • Nellka3 roky
  • Natálka5 rokov
 Ja mam High trek od bebeconfort, a ako sa pise vyssie, som maximalne spokojna, ma velke kolesa s ktorymi nemam problem na naozaj akykolvek povrch, velkou vyhodou je aretovanie predneho koleska na rucke kocika, co nema nikto iny a je to uplne najlepsie, nemusim sa zohynat nad koleso, ale prepnem presne vtedy kedy potrebujem. Sedacia cast vie byt v oboch smeroch, da sa dat pekne do polohy lezmo, aj ked nie mozno 180°, ale dieta sa tam krasne vyspinka, je velmi pohodlny, makunky, moderny, jedina nevyhoda na zimu, tenka strieska, avsak ma dalsiu vyhodu ze aj ked je to trojkolka, nikdy sa mi nevyvratila a to som mala povesane na nej cokolvek, sedacka bola v oboch polohach a nikdy som sa nebala, zeby spadol. Pasuje vanicka bebeconfort windoo, velka priestranna, odvetravana, super sa prenasa, pohodlna, makucka. Ja mozem len odporucit. Na znacku bebeconfort nedam dopustit.

Druhy kociarik mam Quinny Zapp - bugynka, nepolohovatelna, velmi skladna, zaberie minimum priestoru, a pre vacsie dieta co uz nespi, prakticka, pohodlna a lahko sa s nou ide aj na horsom povrchu, aj cez obrubniky. Taktiez maximalna spokojnost avsak za predpokladu, ze nepotrebujete dietatko polohovat na spanie.
28. júl 2011 o 16:18  •  2 deti  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katkabb1
21
Registrovala sa 22. januára 2010 na modrykonik.sk. Pridala 138 príspevkov, 2 albumy a 7 inzerátov. Má 15 priateľov. Banská Bystrica.
 Taktiež odporúčam Cam cortinu, max. spokojnosť, do vaničky sa dcérka zmestila ako 8 mesačná s fusakom, športová časť tiež veľká, máme 20 mesiacov a v prípade potreby sa v nej pohodlne vyspí aj vo fusaku, športová časť otočná do oboch smerov, veľké kolesá sú super aj do zimy, dobre sa ovláda, určite by som nemenila emoticon
22. nov 2011 o 19:00  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
yennn
2
Registrovala sa 28. decembra 2009 na modrykonik.sk. Pridala 4145 príspevkov. Má 21 priateľov.
 Teutonia Mistral S - 100% spokojnosť. Ľahko sa ovláda, ľahko sa skladá (keďže som veľká baba, nemám potrebu ho rozoberať ani pred nakladaním do auta), zmestí sa mi zložený do kufra. Rúčka ktorá sa dá otočiť je fajn, ale využívam ju len naozaj občas (horšie sa šoféruje tučnými kolieskami vpredu), lepšie je vykliknúť sedačku do opačného smeru - jednoduchá manipulácia. K dispozícii bohaté príslušenstvo
22. nov 2011 o 19:16  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
megi1989
16
Registrovala sa 20. júna 2008 na modrykonik.sk. Pridala 296 príspevkov. Má 12 priateľov. Gbelce, okres Nové Zámky.
 CAM Cortina X 3 - jadnoznačne najlepší, najúžasnejší. Vajíčko nakliknutelné na konštrukciu v smere aj proti smeru jazdy. Priestranná polohovateľná vanička so sieťkou proti hmyzu. Športová časť taktiež nakliknutelná v smere aj proti smeru. A je obrovskááá. Proste celý kočík na 1* emoticon
http://www.youtube.com/watch?v=zIEk3yaXs10
Čo iné dodať ?
Inak som ho nekupovala nový, ale použitý, aj tak na ňom nevidím žiadne chyby. Je ´ nesmrteľný ´ emoticon
Jednoznačne odporúčam emoticon emoticon emoticon emoticon
22. nov 2011 o 19:20  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bellie
Registrovala sa 23. januára 2010 na modrykonik.sk. Pridala 13 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Simonka Mia6 rokov
  • Tomáško11 rokov
 Ja som velmi dlho hladala idealny kocik, ale ako tu uz niekto pisal, neexistuje. Preto som sa rozhodla hned od zaciatku (pri mladsej dcere, pri synovi som dedila a tak som nevyberala emoticon) mat kociky dva. Mala som x-lander x3, s vanickou (ta bola super, mala bola v nej 8 mesiacov, vyuzili sme aj v lete aj v zime s fusakom), kolieska ma nafukovacie a je to 4 kolka s natacacimi prednymi kolieskami. Takze sa s nim super manipulovalo a zvladol fakt kazdy teren (aj sneh v zime). Na rozdiel o inych x-landerov ma rozpatie kolies 60 cm, takze som sa vsade vosla a bol aj stabilny. Sportova cast je tiez velka, jedina nevyhoda je, ze sa neda otocit, ale v podstate mi to nevadilo. Ako druhy kocik mam bugynu x-go, tiez od x-landeru, pasovala na nu vanicka aj sedacka a este mala aj vloznu tasku, ktora sluzila tiez ako vanicka. Ta sa dala prerobit na fusak. Taktiez je velmi priestranna a stabilna. Bugynu som pouzivala na presuny autobusom alebo do auta. Tu este mame, mala ma 3,5 roka a kludne sa v nej este aj vyspi. Ja som bola maximalne spokojna, myslim, ze by som znova volila tuto alebo nejaku podobnu kombinaciu. Kociky mi napriek intenzivnemu vyuzivaniu vydrzali. Ale tiez sa mi paci teutonia, 4 - kolka s otacacimi prednymi kolieskami, kamoska ju ma a je velmi spokojna. A gessleiny su tiez super, samozrejme 4 - kolky, 3 - kolky su podla mna nestabilne. Ale to uz su drahsie kociky. Tak drzim palce pri vyberani kocikov emoticon Vsetkym prajem pekny vecer.
22. nov 2011 o 19:43  •  2 deti  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
anicka1981
4
Registrovala sa 20. októbra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 1830 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Prešov.
 ja mam obycajny kocik a je super, nelutujem ze some ho kupili, mne padol do doka na prvy pohlad, je aj do mesta, aj na grilovacke v lese sme v nom boli, a vsetko ok, je vyuzity na 100% percent nakolko maly zaspi len v nom emoticon, pouzivame aj vela baby satku,,, takze kocik som asi 3 mesiace nemala vonku, ale to sa uz zmenilo, nakolko je maly uz dost tazky, tak to stiedame, raz satka, raz kocik,, ma aj sportovu cast od 6 mesiacov vyssie,
22. nov 2011 o 19:47  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cmulinko
26
Registrovala sa 24. septembra 2005 na modrykonik.sk. Pridala 3142 príspevkov.
 Ja mam Bugaboo Red Denim Calmeleon s ciernym podvozkom...to nie je taka tuctovka....mozno pre niekoho neexistuje idealny kocik,ale pre moje potreby je moj kocik idealny...a ma dost vela prezentacnych videi a informacii na nete.
14. dec 2011 o 07:24  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katrinka8
3
Registrovala sa 18. novembra 2007 na modrykonik.sk. Pridala 2527 príspevkov a 9 inzerátov. Má 5 priateľov. Martin.
 Tak my sme na tom ako @iron emoticon Cam Cortina X3 Evolution a golfky Chicco Liteway. Cortina je pre nas absolutna jednotka, najma na chladne mesiace, velka polohovatelna vanicka, dietatko nam tam vydrzalo do takmer 10. mesiaca - aj s fusakom emoticon Kociar lahky, lahko sa s nim manipuluje aj jednou rukou, v uplnej pohode zvlada sneh aj zladovatelu cestu, rozne tereny. Sportak sa da dat do polohy uplne lezmo, je priestrannny.
Na leto sme kupili skladnejsie golfky, Chicco Liteway - skladne, lahko prenosne na rychle presuny ci na cestovanie (ak potrebujes volny kufor v aute na objemnu batozinu emoticon), alebo ak ides na prechadzku s babom, ktore chce aj chodit, aj sa vozit emoticon Je tiez fajn, ak sa vela cestuje napr. v MHD, lahko vynesies, znesies. A pre nas plus opat poloha chrbatika do uplneho lahu. Jedina nevyhoda je tzv. fusakonanoznik, ktory sa ma pouzivat v chladnych mesiacoch - pre mna je to vlastne nepouzitelne vyrobena katastrofa emoticon emoticon Manipulacia s nim je uplne neprakticka, napratat oblecene dieta do tejto veci je nad ludske sily, odhliadnuc od toho, ze sa stale zosuva. Plastenka do dazda ma sice tiez svoje muchy, vedela by som si ju aj lepsiu predstavit, ale nie je to az take hrozne emoticon Avsak ako letny kociar - teda kym neprisli casy, kedy treba nanoznik (hoc s fusakom, ktory mame, si myslim, ze by to slo v pohode - teraz mi napadlo) - absolutna spokojnost emoticon
14. dec 2011 o 21:40  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lilla244
2
Registrovala sa 23. novembra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 403 príspevkov a 3 inzeráty. Má 2 priateľov. Piešťany.
 mame bugaboo cameleon,kt vrelo odporucam, je to kocik na v podstate kazdu "prilezitost" a do kazdeho terenu .. na lietanie a v aute mam maclaren xt .. tiez odporucam ..
14. dec 2011 o 22:00  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lili777
16
Registrovala sa 17. decembra 2009 na modrykonik.sk. Pridala 888 príspevkov a 79 inzerátov. Má 13 priateľov.
 Môj prvý Inglesina Magnum bike aj allum, oba super. Naj kočík aký som mala. športiak Inglesina espresso - tak skôr do miest, ale veľmi skladý, malý, ľahučký. Peg Perego duette pre súrodencov, super veľký kôš, otočné sedačky do všetkých smerov, veľké vaničky - pre dvojičky, súrodencov super. Praktický volant, perfektné ovládanie. Pri dcérke som kúpila Peg perego GT3 - super jazdné vlastnosti, avšak hrooozne ťažký. Mať 50 kíl s botami, tak neviem neviem emoticon Ale obrovský kôš, super ovládanie, odpruženie, obrovský priestor pre dieťa v šporťáku. A golfky sme malej kúpili chicco multiway a k nemu asi nemám žiadne výhrady. Maximálna spokojnosť. Mať tretie, určite volím Inglesinu Magnum, bol to super nezabudnuteľný, praktický, kočík
16. apr 2012 o 11:44  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katulka74
56
Registrovala sa 22. marca 2010 na modrykonik.sk. Pridala 754 príspevkov a 104 inzerátov. Má 16 priateľov. Bratislava - Petržalka.
 Mame peg perego GT3,najlepsia trojkolka a hlavne najvacsia,asi jeden z najvacsich kocikov,maly v nom prespi aj 3 hod a na prechadzkach sa v nom vyvaluje,otaca z boka na bok,lahko ovladatelny,pevny,nemenila by som s nicim.
16. apr 2012 o 11:51  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mimikas (31 r.)
12
Registrovala sa 11. augusta 2011 na modrykonik.sk. Pridala 1765 príspevkov a 1 inzerát. Má 25 priateľov. Bratislava - Staré Mesto.
  • Viktor2 roky a 9 mesiacov
 Pozor: Keďže toto je Otázka, každý môže odpovedať iba raz.
Peg perego GT3, naozaj pohodlny pre dieta, vanicka velka, sportak sa da dat uplne do lahu, je siroky a aj dlhy, maly tam ma kopec miesta a naozaj sa do neho zmesti aj 3 rocne dieta a este stale tam ma dost miesta otocit sa emoticon , pre mna vyhoda ze ma velky nakupny kosik a odpruzenie nastavitelne podla terenu. Ma vsetko co ma mat idealny kocik. Pre mna jedina mala nevyhoda je ze ked sa zlozi je dost plhy a v zlozenom stave je dost tazky na dvihanie. Ale inak je super a kupila by som ho znova.
Jedine vajicko by som kupila ine, lebo to od Peg perega je strasne tvrde a tazke.
13. jún 2012 o 12:19  •  1 dieťa  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
modrofuzik11
1
Registrovala sa 16. mája 2011 na modrykonik.sk. Pridala 881 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Ondrej5 mesiacov a 1 týždeň
  • Jakub3 roky
  • Sara5 rokov
 pri sare som mala bebe comfort, high trek. 100 % spokojnost. fakt perfektny kocik. kedze mame deti blizko po sebe, chcela som dvojkocik. mame baby city jogger a popravde, nic moc. tazsie sa s nim manipuluje, pre dieta nie je poloha lezmo vobec pohodlna.
13. jún 2012 o 13:38  •  3 deti  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
karamel
3
Registrovala sa 19. mája 2007 na modrykonik.sk. Pridala 318 príspevkov a 12 inzerátov. Má 12 priateľov. Stará Turá, okres Nové Mesto nad Váhom.
 ja za idealny kocik povzujem dva kociky a to Cam cortina X3 tris evolution a Jane Slalom Pro. Obidva som mala a s oboma som bola maximalne spokojna. Prakticke, tichucke, vosli sa do vytahu, vyborne sa skladali, mali perfektne nanozniky aj plastenky do dazda, siroke, dlhe, maly sa v nich super vyspal aj do 3.rokov, velke tasky na rucku kocika a vyborne sa prevazali v aute. Podla mna naj kocikyemoticon
13. jún 2012 o 14:32  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marulka83
21
Registrovala sa 12. októbra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 545 príspevkov. Má 35 priateľov.
 Britax B-smart 4 otras kocik. Cosatto yo light ujde. Najlepsie pre nas icandy peach sweetpea a bugaboo bee momentalne pouzivame. Oba kociky su kompatibilne s maxicosi vajickom. Naj volba pre nas emoticon
19. jún 2012 o 21:58  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
silviatko
124
Registrovala sa 30. marca 2011 na modrykonik.sk. Pridala 135 príspevkov a 77 inzerátov. Má 55 priateľov.
 Hartan VIP super kociarik, nevieme si ho vynachváliť emoticon
19. jún 2012 o 22:08  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tatianka7
23
Registrovala sa 9. júla 2011 na modrykonik.sk. Pridala 275 príspevkov a 89 inzerátov. Má 28 priateľov. Lučenec.
 Tak ja som najprv mala poliaka Coneco Mustang V3 ,ale po piatich mesiacoch sme sa nezmestili,ťažko sa išlo,kedže drobec má už desať kíl,nezmestil sa do kufra(kočík,nie malý) a nemali sme ku nemu vajíčko ..Tak som si po roku splnila sen a kúpila Cam Cortinu X3 a nedám si ho za nič na svete...Tu na MK ma vyšiel 70 euro,kedže naše pomery sú slabšie.A susedy sa pri ňom striedajú,lebo som u nás kočíkový guru,tak boli zvedavé.Za týždeň my ho chvália všetci.Nie je pravda,že s trojkolkou je kríž na obrubníkoch..Nechám si ju pre druhé dieťatko,len dokúpim vaničku emoticon .
19. jún 2012 o 22:33  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lejlla
5
Registrovala sa 14. decembra 2008 na modrykonik.sk. Pridala 752 príspevkov a 10 inzerátov. Má 8 priateľov.
 mame Jane slalom pro 2009 a som s nim nadmieru spokojna. emoticon
27. aug 2012 o 21:56  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
monika15
63
Registrovala sa 6. mája 2007 na modrykonik.sk. Pridala 3216 príspevkov. Má 23 priateľov.
 MILUJEM svoj BRITAX je to uplen pecka... bez jedineho minusu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
skoda ze som o tom envedela skor....
taktiez moje CHICO.....
OBE MOJE LASKY !! hehe emoticon)
14. sep 2012 o 19:31  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sachmetttt (30 r.)
179
Registrovala sa 8. júla 2011 na modrykonik.sk. Pridala 4710 príspevkov a 18 albumov. Má 63 priateľov. Česká republika.
  • cisarsky rez v pondelok 2.6.2014. 14:14hodine 32t+1 -1900g - 41 cm. Zuzanka4 mesiace a 2 týždne
  • cisársky rez štvrtok 22.3.2012 - 22:17 hodine - 40t+4 - 4100g - 54cm - Terezka2 roky a 6 mesiacov
 my máme danny sport dorjan prestige a je uplne super emoticon
17. okt 2012 o 21:48  •  2 deti  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
honeybunny81
1
Registrovala sa 10. októbra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 519 príspevkov a 6 inzerátov. Má 7 priateľov. Trenčín.
 My máme bugaboo cameleon a bugaboo bee. V lete bee, v zime cameleon. Pre nás je to top. Dôvody a recenzie sú na dve veci, treba si to vyskúšať a už nikdy nebudeš chcieť iný. emoticon
17. okt 2012 o 22:10  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alex31
4
Registrovala sa 12. januára 2011 na modrykonik.sk. Pridala 540 príspevkov a 4 inzeráty. Má 4 priateľov.
 my sme mali kociar CAM Cortina X3 Evolution .... vtedy cenovo patril medzi tie drahsie kociare ... neviem ako je to teraz .... s priestrannou a velkou vanickou som bola maximalne spokojna .... sportova cast taktiez maximalna spokojnost, velke kolieska ktore v terene kde byvame a na nase rozbite chodniky emoticon maximalne vyhovovali, kociarik bol lahko skladatelny aj rozkladatelny .... napriek tomu by som vsetkym odporucila najskor premerat kufor auta, rozmery vytahu, vstupnych bran a podobne .... aj po ciastocnom zlozeni je kociarik stale dost velky a nie vsade sa pohodlne vmesti .... hlavne v stiesnenych bytovkovych priestoroch emoticon .... napriek spokojnosti by som si uz tento kociar nekupila a v podstate ani ziaden iny drahy kociar by uz u mna nemal sancu emoticon ... dovod ???? ???? Maly nam zacal velmi skoro chodit a od vtedy som ho uz do kociara dostala len s namahou emoticon takze kociar sme v podstate riadne vyuzili len prvy rok a potom uz nam viac stal na chodbe ako sa "vozil" na ulici emoticon a samozrejme aby nam tam "nezavadzal" predali sme ho dost pod cenu emoticon ale to nikto pri jeho kupe samozrejme nemohol vediet ... je to dobry kociarik len pri jeho kupe si je naozaj dobre premysliet ako dlho a kde vsade s nim maminka chce chodit emoticon
16. nov 2012 o 13:50  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
atreyu
90
Registrovala sa 14. júna 2010 na modrykonik.sk. Pridala 3401 príspevkov. Má 54 priateľov. Prešov.
 ja mam jane slalom trojkombinaciu (nie revers) som maximalne spokojna kupovala som ho kvoli velkym kolesam do snehu - max spokojnost, tak ako vanicka aj sportiak je siroky, nam sa narodil bucko 4kg 54cm a keby sme mali tie najnovsie moderne male vanicky urcite by sa v nich necitil pohodlne...jedine minus ze je problem ho nasukat do uzkeho kufra, ako zmesti sa tam len je za kazdym potrebne to predne koleso uplne sklopit, ale inac sa zmesti sa aj do kufra trojdveroveho auta
16. nov 2012 o 14:22  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
terezka1947
3
Registrovala sa 11. februára 2013 na modrykonik.sk. Pridala 1834 príspevkov. Má 9 priateľov.
 ja mam COLETTO Giovanni a som max spokojna..trojkombinacia, je lahucky,pevne sedi na roznych povrchoch a paci sa mi aj dizajn...
17. apr 2013 o 23:01  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
svetlankat
83
Registrovala sa 13. októbra 2009 na modrykonik.sk. Pridala 11733 príspevkov. Má 54 priateľov. Košice - Staré Mesto.
 my mame taktiez graco tour deluxe, je to super kociar, nemame nafukovacie kolesa, vyhovuje mi to. Aj tie hodinky a teplomer na kociari je na nezaplatenie. Druhy mame chicco simplicity, je to fajn kociar, lahunky, akurat mi na nom chyba polohovanie noziciek, teda ta opierka na nozicky, taktiez ked bola Miska este mala mi dost vadilo ze ma priesvitnu strisku v jednej casti a ked mala spinkala, svietilo jej slniecko, ale teraz uz ked sedka je to super, lebo ju viem cez striesku kontrolovat
28. apr 2011 o 15:24  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
26. máj 2011 o 18:16 • ivanagab
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
31. máj 2011 o 09:44 • janula01
fotoportrét
fotoportrét
zuzana581
24
Registrovala sa 15. decembra 2008 na modrykonik.sk. Pridala 3581 príspevkov a 8 inzerátov. Má 19 priateľov. Bratislava - Staré Mesto.
 PegPerego Aria - mala som ju ešte pri dcére a nikomu by som tento kočík neodporučila. Nemá polohovatelnú opierku nôh, čo mne pri manších deťoch velmi chýba a neskôr, keď už je dieťa väčšie, cca 2 roky, tak je kočík velmi ťažko ovládatelný. Okrem toho mi príde ten kočík ako taká "hrkálka". Samý plast a kočík je hlučný nie len na zámockej dlažbe, ale aj na asfaltovom chodníku.

Teutonia Cosmo - synov prvý kočík a podla mňa je to jeden z najlepších kočíkov dostupných u nás. Ide krásne tichúčko, lahko sa ovláda, dieťa v ňom má dostatok pohodlia, otočná sedačka, kvalitný poťahový material. Na teutonke som nenašla nič, čo by mi prekážalo.

First Class Uptown - synov golfáč. Perfektný. Pevný, stabilný, nehrkajú ani kolieska ani kočík. Dostatok miesta. Je to lacná verzia Icoo Pluto, ale neviem, či sa ešte niekde predáva nový, lebo ho už nebolo nikde dostať jednu dobu.
22. nov 2011 o 18:54  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rolak
72
Registrovala sa 5. mája 2011 na modrykonik.sk. Pridala 4835 príspevkov. Má 46 priateľov. Košice-KVP, okres Košice.
 športový a zároveň hlboký máme teutonia spirit, nemám čo vytknúť,je super, otočná sedačka je výborná vec, ľahko sa ovláda, nemali sme vaničku ale fusakotašku a bohate nám stačila, vaničku sme vôbec nepotrebovali. golfáč máme Per Perego Sí a tiež veľká spokojnosť, milujem ho, je ľahučký, krásne ide, dcéra v ňom pekne rovno sedí,super ľahko sa skladá a zaberie naozaj málo miesta. Mali sme aj golfáč Bertoni Foxy,ale dcére nevyhovoval,lebo je tam také typické golfáčové sedenie a malá sa v tom hrozne hrbila a zošuchovala dole. a neovláda sa tak ľahučko ako Sí. ale Sí viac hrká,pretože sa ľahko skladá, mne to vôbec nevadí,môžem ho každému odporučiť,ale asi nebude do zimy ani do terénu,na to máme Teutoniu.
22. nov 2011 o 19:01  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
annie13
26
Registrovala sa 7. júla 2009 na modrykonik.sk. Pridala 8389 príspevkov, 2 albumy a 21 inzerátov. Má 43 priateľov. Zvolen.
 športovy mame Chicco Liteway som s nim spokojna len mi vadi kratka nozna opierka Multiway ma dlhsiu tam vsak nebol ruzovobiely emoticon
22. nov 2011 o 19:04  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucka1987
339
Registrovala sa 15. septembra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 24087 príspevkov a 16 inzerátov. Má 77 priateľov.
 mam baby smile neo special colection... obycajny za 450 eur. 4 kolka s nafukovacimi kolesami, 3.kombinacia. nema ziadne zavady, ktore by mi zabranovali kocikovaniu.... emoticon
no nabuduce budem volit nieco insie.
Dovod: v zime nie je dieta chrane dostatocne pred vetrom, kedze vrchny kryt na vanicku je dost maly, autosedacka, ktora sa da nakliknut na kolesa sa mi zda az prilis zalomena. nabuduce viac pokukam aj po inych a nevezmem prvy, na ktory natrafim...
22. nov 2011 o 19:16  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
happy8051
1410
Registrovala sa 13. septembra 2008 na modrykonik.sk. Pridala 2417 príspevkov. Má 208 priateľov.
 moj prvy kocik - totalna katstrofa druhy - quinny sportak v poho.... teraz budem doslednejsia pri vybere
22. nov 2011 o 19:50  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lubica69
54
Registrovala sa 10. októbra 2006 na modrykonik.sk. Pridala 23058 príspevkov a 89 inzerátov. Má 104 priateľov. Banská Bystrica.
 Nurse Look 3 kombinácia maximálna spokojnosť emoticon Vanička aj športová časť max veľké Jediná nevýhoda,že sa športová časť nedá otočiť v oboch smeroch emoticon
22. nov 2011 o 20:05  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hoogy
17
Registrovala sa 28. augusta 2009 na modrykonik.sk. Pridala 15140 príspevkov a 1 album. Má 36 priateľov. Rakúsko.
 moj prvy kocik bol peg perego uno tusim sa volal,nepamatam si presneemoticonbol to len hlboky kocik a bola som s nim absolutne spokojna. druhy som si kupil sportak phil and teds vibe a taktiez maximalna spokojnost.kupila som si ho na zimu a super sa s nim chodilo aj po snehu a po zavejoch. pripadne sa da pouzit aj ako surodenecky co sa nam uz asi nepodari emoticon posledny sme mali peg perego SI a tiez som spokojna. lahky kocik ma iba 6 kil takze sme nemali problem ani v obchodakoch ked sa nedalo cakat na vytah zdvihla som ho aj s maly a isli sme po eskalatore emoticon len na zimu neni dobry.
22. nov 2011 o 20:08  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
poppy1
14
Registrovala sa 16. decembra 2007 na modrykonik.sk. Pridala 3028 príspevkov a 55 inzerátov. Má 62 priateľov. Pezinok.
 priklanam sa k nazorom predomnou na Bebeconfort High Trek... uzasny kocik! Vhodny do terenu, tichucky, lahucko ovladatelny (nato, ze ma velke kolesa), obrovsky nakupny kos, ktory znesie vela emoticon Moja dcera v nom velmi rada spava!

Predtym som mala Bertini X6, tiez spokojnost, ale nebol odpruzeny a to bolo citit... ked to uz teraz porovnam s Bebeconfortom, tak s nim ide o ovela "hladsiu" jazdu. Zvladol aj narocnejsi teren v tatrach, v parku, strk, travu...

Mam doma aj bezecky kocik Baby Jogger Q 16- tiez velka spokojnost, pevny, stabilny, lahucko ovladatelny... keby niekoho zaujimalo aj na sport emoticon
22. nov 2011 o 20:08  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katka3012
13
Registrovala sa 20. septembra 2011 na modrykonik.sk. Pridala 574 príspevkov a 39 inzerátov. Má 14 priateľov. Nové Mesto nad Váhom.
 My mame camarelo Q12 ,a vobec som s nim neni spokojna,neviem ci sme natarfili na jedinecny kazovy kus,alebo su vsetky take emoticon
24. nov 2011 o 06:43  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bamartinka
18
Registrovala sa 12. októbra 2011 na modrykonik.sk. Pridala 113 príspevkov, 18 albumov a 103 inzerátov. Má 3 priateľov. Bratislava - Ružinov.
 trojkombinácia Gesslein F6, golfáč Maclaren Techno XT - úplná spokojnosť moja, detí, manželova emoticon
8. dec 2011 o 01:27  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
isiska
1
Registrovala sa 1. marca 2008 na modrykonik.sk. Pridala 47 príspevkov a 4 inzeráty. Okres Bratislava.
 Prvy sme mali Patron F3 s neotočným kolieskom. Do terénu fajn, ale pre mňa trošku veľký. Dobre odpružený, priestranný, mali sme fusakotašku. Na strieške mi v lete vadili tie priehľadné časti. Mal aj ručnú brzdu na predné koleso. Ale je široký a mali sme problém do malého výťahu. Keďže nemá otočné koleso troška horšie sa ovládal.
Potom sme mali cam portofino. Výhody - bol ľahký, veľký nákupný košík, ľahko sa skladal. Ale horšie sa ovládal. Teraz mám jané slalom.Dobre sa ovláda a je ľahký. Super je naklikávanie vaničky a autosedačky pri častom cestovaní. Ľahko sa skladá. Čo je nevýhodou, že má taký tvrdší podvozok. Vanička je trochu úzka. Šporťák je dosť priestranný, oproti teutonkam o dosť, ale nedá sa otočiť smerom k tebe.
8. dec 2011 o 09:25  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lulana79
172
Registrovala sa 12. februára 2009 na modrykonik.sk. Pridala 180 príspevkov, 3 albumy a 13 inzerátov. Má 30 priateľov.
 Od narodenia sme mali trojkombinaciu High Trek od Bebe Confort - a pre mna to je a aj bude Pan kocik... Maximalna spokojnost, neobkukany, krasny dizajn... Nakolko sme sa dlho uspavali v kociku a nebolo mozne ho stale vynasat na druhe poschodie, tak sme si neskor kupili sportak Graco Trekko - tiez som s nim bola spokojna a nemozem mu nic vytknut... No a potom pred letom sme si kupili, kvoli dovolenke, NUNAu - lahucky, skladny, velmi pekny a opat neobkukany
8. dec 2011 o 09:35  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
babika22 (23 r.)
3
Registrovala sa 25. novembra 2011 na modrykonik.sk. Pridala 11 príspevkov. Má 9 priateľov. Galanta, okres Galanta.
 ja som spokojna s kocikom baby smile ale kedze mame maly byt garsonku a mame v nom 3 kociky mno tak to vyzera ako na burze a nemam miesto preto ich mam aj na modrom koniku hah je to zaujimave ze mi ani 1 nesadol od kedy sa mali narodil a ma uz 1 rok ja vystriedal uz vise 9 kocikou emoticon je to zaujimave ale pre nas asi ete nevyrobili kocik emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
8. dec 2011 o 09:56  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
monyccka
3
Registrovala sa 8. februára 2009 na modrykonik.sk. Pridala 829 príspevkov a 13 inzerátov. Má 4 priateľov. Prešov.
 moj prvy bol Roan Marita- ma velikaaaansku vanicku a aj sportova cast je pouzitelna. Ma jednu nevyhodu a tou je vaha, tak som ho neskor vymenila za Jane nomad 2009. Ten bol ako sportak uplne na nezaplatenie. Pre nas dolezite - je naozaj nezvycajne priestranny. Golfac som si kupila Silver Cross Pop - lahucky, skladny - na nakupy super. A ked uz bola vacsia, dokupila som si aj Gesslein Swift - nosnost - do 25kg a polohovanie az takmer do lahu. emoticon Dalsie kociky mam zakazane kupovat, takze uvidime, ci si s tymto arzenalom "vystacim" aj pri druhom. Takze pre mna- Roan je najlepsi hlboky, sportak je super Jane Nomad a na golfac Silver Cross tiez nedam dopustit. emoticon
14. dec 2011 o 06:50  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
matisekc
4
Registrovala sa 18. júna 2008 na modrykonik.sk. Pridala 780 príspevkov a 1 album. Má 4 priateľov. Čadca.
 pri synovi sme mali len casualplay vintage, bola som s nim maximalne spokojna, lahky, priestranny, super ovladanie aj jednou rukou, pri dcere som si kupila na dovolenku golfac cam a nie je zly, len mi vadi ze sa neda(ako ziadny golfac) ovladat jednou rukou a tak doma pouzivame casualplay
14. dec 2011 o 20:55  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rebeka25
13
Registrovala sa 18. januára 2010 na modrykonik.sk. Pridala 376 príspevkov. Má 34 priateľov. Lučenec.
 Ja som vystriedala Espiro Atlantik - nespokojnost, momentalne mame MAXI COSI MURA- je to tank. Prejdem s nim vsade. Je to siroky pre maleho vellmi pohodlny kocik.. Ale... tym ze je tak mohutny je aj straaaasne tazky. Strieska je total katastrofa maly ked lezi je total " OPEN FREE".
A mame golfac ESPIRO METRO- super golfac so vsetkym co by golfac mal mat....
14. dec 2011 o 21:04  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ajka222223
35
Registrovala sa 1. decembra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 24 príspevkov, 8 albumov a 19 inzerátov. Má 41 priateľov. Štúrovo, okres Nové Zámky.
 ahojte,,,,,ja som mala PP pliko swicht 2010,bola som s nim spokojna,,,,ale je urceny len do mesta podla mna....ale ja som taky potrebovala lebo s malickym sme este nikde nebehali po terene,..velke vajicko vyuzila som 10 mesiacov v aute a 7 na kočiku...vanicka podla mna priestrana polohovatelna,,vetranie ma...športov cast super da sa dat do uplneho lahu otacat aj s dietatom...a to vsetky casti,,,pohodlny na cestovanie...lahko sa zloži a rozlozi,,,este ka autosedacke,,ma pevnu riadnu striesku,nie jak ostatne druhy,,,na športovej casti sa dala sklopit strieska aby dietatu nesvietilo slnko aj to som vyuzila aj ked spal napriklad,,,teraz som ho predala,,,a kupila som Silver Cross Halo,,dizajnovy kočik,,,pekny podla mna....velky priestor na sednie dobre sa v nom spi,ma UV ochranu na strieske...akurat je tazsi trosku...a nema nakupny kosik....ale mne sa paci tak mi to nevadi...dalej neviem co bude nasledovat,,uvidime,,,
14. dec 2011 o 21:50  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lenka.s
30
Registrovala sa 21. júna 2007 na modrykonik.sk. Pridala 6100 príspevkov, 1 album a 13 inzerátov. Má 48 priateľov. Košice - Vyšné Opátske.
 mam quinny buzz 3 a maximalna spokojnost vo vsetkom, co musim skritizovat je odnimanie adaptera na autosedacku, zakazdym s tym bojujem, ale inak kocik super ... ked bude dcera vacsia mam v zalohe concord fusion, ten je sice tiez super, ale dost tazky a neskladny kocik ... takze urcite bude este aj nejaka "light" verzia emoticon
14. dec 2011 o 21:56  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ludka140281 (33 r.)
79
Registrovala sa 25. septembra 2009 na modrykonik.sk. Pridala 1342 príspevkov, 5 albumov a 241 inzerátov. Má 91 priateľov. Sabinov.
  • KARIN4 roky
  • SARKA7 rokov
 mi mame atlantic espiro,je suprovy,velky,pohodlny.....lahka manipulacia,snad len jedna nevyhoda:športova čast sa neda otačat...inak by som si ho kupila znova emoticon velke,otocne kolesa,velky nakupny košik pod kocikom,hlinikova odlahcena konstrukcia,proste ja ho mam rada emoticon
14. dec 2011 o 22:07  •  2 deti  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
inffinity
29
Registrovala sa 19. februára 2009 na modrykonik.sk. Pridala 1703 príspevkov a 80 inzerátov. Má 41 priateľov. Topoľčany.
 Hluboký sme meli od kamarádky JEDO BARTATINA z roku 2006 a nedám na něj dopustit, až mě mrzí že jsem ho prodala emoticon houpací - takže malá měla pohodlí i v terénu, ideální na jakýkoliv povrch včetně sněhu!! Vanička obrovská ještě v 10mes se mi tam malá vešla v pohodě i se zimním pytlem na ležato a mohla se hýbat!! fakt super kočár. Měl i sportovní část ale tu jsem nechtěla využívat tak jsme koupili sporták X lander XA 2010 je fajn ale není perovací (odpružený) což je škoda, pěkně jsem si zvykla na otočné kola, brala jsem ho z ekonomických důvodů že bych si ho nechala a u druhého dokoupila jen vaničku ale při těch rozmerech asi kuknu pak po něčem jiném.. mám už jen výhradu k polohování to je trochu složitější a ne podle mých představ a je těžký ale vzhledem k tomu že ho nikam nenosím mi to vůbec nevadí je o to stabilnější emoticon
14. dec 2011 o 22:11  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
d.a.n.k.a
1
Registrovala sa 7. augusta 2009 na modrykonik.sk. Pridala 28 príspevkov a 19 inzerátov. Má 4 priateľov. Pezinok.
 Starsieho syna som kocikovala v kociku Xlander xa (trojkombinacia). Neskor v lete sme vyuzivali Chicco Liteway. Xlander vynikajuca volba, vacsie kolieska som ocenila najma v zime. Chicco mi vyhovoval najma pri cestovani a v lete, ked uz bol syncek tazsi a nemusela som tahat tolko kil ako pri Xlander. S oboma kocikmi som maximalne spokojna.
14. dec 2011 o 22:12  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
anaxamon
146
Registrovala sa 20. mája 2005 na modrykonik.sk. Pridala 10442 príspevkov, 2 články a 262 inzerátov. Má 49 priateľov. Pezinok.
 ja mam inglesina vittoria, zatial len hlboky kocik a vajicko. Bol to kocik, ktory som si vybrala este som ani tehu nebola a nemohla som si lepsie vybrat. Vanicka je nenormalne velka,dcerka ma 4 mesiace a skoro 8 kg ale v pohodke sa mi tam rozvaluje v overale a v deke a este sa dajaky ten mesiac bude, plus ma to veeeeeelky nakupny kosik takze uz ziadne znasanie nakupov v rukach (na velke nakupy nechodime autom z casovych dovodov), okrem toho vanicka sa da otocit v smere aj proti smeru jazdy, je polohovatelna, ma vetriace otvory od spodku, podvozok sa da pekne sklopit a aj ked kociar vyzera masivne zmesti sa aj do kufra c3. Kocik je kvazi taky ako mali nase mamy, peruje, koleasa su tvrde nie nafukovacie no zvlada hociaky teren akurat hlboky sneh nie ale travu a blato a pod, v pohode...velmi dobre sa s nim schadza hore dole schodami tym ze peruje. Co sa vajka tyka tak ok ale dcerka z neho dost rychlo vyrasta ale verim ze vydrzi kym bude sama ako tak sediet aby sme kupili riadnu sedacku.
Sportovu cast este nemam zakupenu tak neviem posudit.
14. dec 2011 o 22:18  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
milankovazuzana
151
Registrovala sa 25. októbra 2011 na modrykonik.sk. Pridala 4696 príspevkov a 92 inzerátov. Má 32 priateľov. Čadca.
 Ahojte, ja mám MOON PING exklusive, limit. model 2009.Nemenila by som, je pre mňa ten najlepší, aj keď to je 3kolka, jazdí vynikajúco po snehu-a tu ho máme vždy dosť emoticon Kúpila som si aj NUNU, neľutujem, veľmi som ju chcela, aj keď nejaké mušky by sa našli, ale je to NUNA emoticon Oba hintovy som zvolila v hnedej farbe.
14. dec 2011 o 22:23  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
epka
Registrovala sa 13. januára 2008 na mojasvadba.sk. Na modrykonik.sk pridala 17 príspevkov. Okres Bratislava.
 baby, uz existuje aj slovenske stranka s recenziami na detske produkty. nejdem pisat adresu, aby to admin nevymazal, ale najdete to lahko, ked si date hladat recenzie a baby. su tam aj skusenosti s kocikmi emoticon
17. feb 2012 o 15:39  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
klincek
8
Registrovala sa 20. januára 2009 na modrykonik.sk. Pridala 2164 príspevkov a 20 inzerátov. Má 6 priateľov.
 ja mam Bumbleride Indie Twin 2010, a nemenila by som za nic na svete. z dvojickovskych "vedla seba" toho sice aj tak vela na vyber nie je, ale toto pri porovnani ceny a kvality je to NAJ. je lahky, skladny, vojdem s nim na sirku do beznych dveri /80cm/. jedina nevyhoda su nafukovacie kolieska, uz som mala 3x defekt..ale zase sa super soferuje-a manzel je sikovny, tak defekt nie je problem emoticonn
17. feb 2012 o 15:48  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kalifa28
11
Registrovala sa 6. januára 2011 na modrykonik.sk. Pridala 948 príspevkov. Má 7 priateľov. Okres Nitra.
 náš uplne prvý bol bumbleride flayer, ved dobre emoticon každý sa uči na vlastných chybách, kupit v podstate golfáč s vaničkou a používat ho od narodenia nie je bohviečo, ale poslúžil. Potom som mala Cam trojkolku, super priestranný, perfektne ovládanie, volila by som aj pri druhom už od narodenia, ale potom sa mi do ruk dostal BRIO GO a už ho aj máme doma. To je pre mna Pán kočík. Je nesmierne odpružený, tichý a ide v podstate sám. Myslím, že to bola najlepšia volba.
18. feb 2012 o 10:29  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hajanka
604
Registrovala sa 27. augusta 2010 na modrykonik.sk. Pridala 8596 príspevkov, 1 album a 3 články. Má 55 priateľov. Veľká Británia.
 Stokke Xplory, mame len sportak, ale je fantaticky
- komfortna, bezpecna sedacka a super prisposobena aj malicke babetko (nepada do bokov, pekne drzi, nesmyka sa zadockom dole zo sedacky, mierne vyvysena poloha ako pri refluxe, 10st uhol)
- ziadne ostre body a hrany, ktore by mohli poranit
- hlbka sedadla nastavitelna - zmensovacia vlozka je makka, ale poskytuje pevnu podporu pre chrbat a krasne kopiruje babetko, mamicky s inymi kocikmi, davaju si sit zmensovacie vlozky alebo vyplne, lebo niektore kociky taketo doplnky neponukaju, pre vacsie babetka ak je potrebna viac miesta, je mozne vlozku odstranit, alebo odstranil len vypln vlozky
- najlepsia je na nom vyska sedacky (vanicky, alebo sport. sedacky), uz ziadne zohynanie, ziaden prach a smog, krasny vyhlad, ocny kontakt, vyska sedacky (vanicky) je regulovatelna
- vyska aj poloha rucky je regulovatelna
- vyska sedacky regulovatelna
- velka skala prisposobenia sa pozicii vasej vyske
- podnozka je nastavitelna
- madlo jednoducho odnimatelne (jednym klikom na oboch stranach)
- bezpecnostsne 5 bodove pasy, regulovatelne
- priestranny, hlboka sedacka, pohodlny, prijemne sa pocas jazdy pohupuje, manevrovanie je super, ide velmi lahucko, znizuje tlak na telo, zmesti sa vdaka uzkemu podvozku aj do uzkych priestorov (ci do vytahu, ci dveri..)
- velka strieska (ochrana pred slnkom, vetrom..)
- polohovanie (vyvsena poloha 10st. uhol), v smere (3 pozicie) aj proti smeru jazdy (2 pozicie)
- odpruzene kolieska su super do kazdeho terenu
- moznost tahania kocika na 2-och kolieskach, ulahcuje aj chodenie po schodoch
- velky prakticky shopping bag - 40 litrov, 2kg
- od narodenia (s vanickou) do 3 rokov
- reflexne prvky
- nepremokave textilie
- uzasny vyber doplnkov na leto aj na zimu, v lete super kity s ventilaciou, UV ochranou (SPF50 UVA, UVB), frote potahom, tienidlom a slnecnikom, a v zime fantasticke extra izolovane kity s ochranou proti mrazu (nanoznik, rukavnik) + vela inych doplnkov.
16. apr 2012 o 11:37  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
magic08
22
Registrovala sa 28. marca 2008 na modrykonik.sk. Pridala 3818 príspevkov a 32 inzerátov. Má 25 priateľov.
 1. Baby Smile Neo - velka spokojnost... velka vanicka, pohodlna sportova cast... mal chybicky, ktore by som vytkla, no dalo sa to prezit
2. Cam Cortina - len sportova verzia - velky, dlhy, pohodlny, priestranny...
3.Casulaplay S4 - len sportova verzia - mne nevyhovoval, ale ze vobec... rukovat kocika bola dost vysoko, aj v najnizsej vyske, kocik sa mi ovladal veeeelmi tazko... no vyzeral krasne
4. Nuna - nedam na nu dopustit - to bola moja najlepsia volba, kosik aj ked sa zda maly, ja do neho vpracem milion veci, je lahunky, super sa ovlada aj jednou rukou, skladny, po zlozeni nezabera viac miesta ako vacsia taska... ja tento kocik jednoducho milujem a mala sa v nom rada vozi...
13. jún 2012 o 12:07  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jahody11
122
Registrovala sa 2. septembra 2008 na modrykonik.sk. Pridala 1117 príspevkov, 2 albumy a 8 inzerátov. Má 45 priateľov. Smižany, okres Spišská Nová Ves.
 Quinny speedi sx ♥♥♥♥♥ proste naj emoticon
13. jún 2012 o 12:09  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rora
125
Registrovala sa 27. apríla 2009 na modrykonik.sk. Pridala 1060 príspevkov, 1 album a 29 inzerátov. Má 36 priateľov.
 Espiro atlantic 2011 - velka spokojnost s hlbokou castou, minusy sportovej casti - na mna je moc tazky, a nevojde sa do mensieho auta po zlozeni, jedine s odmontovanim kolies
Nurse Run - sportovy kocik - vyhoda ze sa da otacat v smere/protismere jazdy, nevyhoda ze sa nedal dat do uplneho lahu
13. jún 2012 o 12:15  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lenka_b
16
Registrovala sa 24. marca 2009 na modrykonik.sk. Pridala 395 príspevkov. Má 20 priateľov. Írsko.
 Ja som mala Quinny Buzz 3 & 4, bol to uzasny kocik. Vanicka bola dostatocne velka, lahko sa skladal a rozkladal, vosiel do auta, autosedacku sme mali vajico Maxi Cosi Cabriofix. Ties sa super zakladala a vykladala z konstrucie kociara. Co sa tyka samotnej konsturkcie, bola velmi lahulinka a fungovala na ''gombik'' emoticon A aj sportak som z toho mala super, pouzivalli sme ho az do vyse 2 rokov.. Velmi lahulinko ovladatelny aj jednou rukou, super emoticon Teraz mame len taku buginu Gracco... Nie je zla, ale neodporucala by som, kedze neda sa ovladat jednou rukou a ani sa neda dat do lezacej polohy.. Ale kociar uz nepouzivame takmer nikdy, cize tak...
13. jún 2012 o 12:35  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivett1
58
Registrovala sa 8. októbra 2008 na modrykonik.sk. Pridala 3768 príspevkov a 164 inzerátov. Má 6 priateľov. Bratislava - Vrakuňa.
 Quinny speedi sx, šporťák trojkolka - skladný, ovládateľný jednou rukou, ľahký, super na šport, fuguje na princípe click systém, bohatá výbava emoticon a golfáč quinny zapp- super ľahký, malý - na krátke presuny, do obchodov na nákupy a na dovolenky - do leitadla, do auta...veľmi komfortný emoticon ...aj dnes by som volila túto značku...(a tajne si chodím obzerať nové verzie do obchodu v Shopping Palace na Zlatých... emoticon)
13. jún 2012 o 14:26  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
momo111
2
Registrovala sa 25. januára 2010 na modrykonik.sk. Pridala 44 príspevkov. Má 3 priateľov. Bratislava - Ružinov.
 ja mám už druhú teutoniu spirit, lebo prvú mi ukradli. potom som poskúšala rôzne značky, ale znova som si kúpila rovnakú teutoniu, zdá sa mi že lepšie ovládateľný kočík som v ruke nemala, dieťa sa dá voziť aj v smere aj v pritismere jazdy a hlboká vanička je úžasne ľahulinká (namáme doma výťah) a dá sa zložiť na tenkú placku, čo je super pri cestovaní.
13. jún 2012 o 14:35  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mummy01
95
Registrovala sa 29. novembra 2011 na modrykonik.sk. Pridala 1575 príspevkov a 5 článkov. Má 5 priateľov.
 ja som mala tieto kociky-
PP Pliko Pramette-ked bol spraveny ako hlboky videla som na maleho,lahky,skladny ale strasne maly bol,dieta sa tam poriadne nezmestilo v 4.mesiaci.A sportova cast velmi dobra.
PP Venezia-to bola katastrofa,mal preklapaciu rucku,zle sa s nim manipulovalo,ked som dala opierku do lahu tak nebola vodorovne ale o nieco nizsie takze dieta malo nizsie hlavku ako nozky,kolieska velmi zle,strieska strasne mala..jedine plus bolo ze mal az vynimocne velky kosik.
Hauck Disnej golfac-sice pekne vyzeral ale bol nebezpecny,uchyty striesky o konstukciu boli kovove a vo vyske hlavky dietata tak si o ne dcerka skoro hlavku poranila,neskutocne vrzgali kolieska
Coneco Traffic golfky-uzasny kocik,dve deti odvozil a stale je plne funkcny,lahky,skladny,pohodlny,super strieska,kolieska sme nikdy nemazali a nikdy nevrzgali
13. jún 2012 o 14:48  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kikuska131
Registrovala sa 19. júna 2012 na modrykonik.sk. Pridala 13 príspevkov a 31 inzerátov. Má 3 priateľov.
 kočky a náhodou nemáte niekto skúsenosti s kočíkom hauck city? uvažujem nad ním, lepšie povedane uvažovala som kým mi nebolo povedané, že má slabu konštrukciu, ktorá sa rada láme.
19. jún 2012 o 21:51  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petraxy6
92
Registrovala sa 30. marca 2012 na modrykonik.sk. Pridala 1720 príspevkov a 12 inzerátov. Má 43 priateľov.
 @milankovazuzana a Stokáčika si prečo nespomenula? emoticon
ja som mala asi šťastie pri kúpe kočíkov, lebo nikdy som neriešila vnútorné rozmery, polohovanie, atď. a vyšli mi - proste sa mi páčili a kúpili sme.
Ja mám tri: Stokke ešte kolekcia 2009 - suprový kočík. Malá má skoro 14kg a v pohodičke sa tam zmestí. Ľahko sa ovláda, no proste ideál. Veľa rečí bolo okolo vaničky, že je úzka, malá....a bola tam skoro do 7-mich mesiacov, krásne si tam pospinkala.
Maclaren Grand tour - super výbava, tiež má dosť miesta, sedačka sa dá otočiť buď v smere alebo proti smeru jazdy. Som tiež veľmi spokojná, má super zateplený nánožník a nemusím ho skladať celý dolu, ale len odzipsujem hornú časť. Tu je ale váha jediný problém, ale na chudnutie ako stvorený emoticon - ale nie v týchto horúčavách emoticonDD
A golfáče (ktoré som súrne potrebovala emoticon ) Maclaren techno XLR, tiež má dosť miesta, proste super. emoticon
19. jún 2012 o 22:10  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
palomka
1
Registrovala sa 13. októbra 2009 na modrykonik.sk. Pridala 673 príspevkov a 69 inzerátov. Má 1 priateľa. Michalovce.
 my mame kociky 2. Prvy som kupovala pred narodenim dcery Graco Quattro tour deluxe este v roku 2008. Ma 2 chyby a to, ze je tazky a dalsia, ze sa babatko do tej fusakotasky vojde tak do 2-max.3 mesiacov. Ale ma vela vyhod. Sportova cast je velmi priestranna, da sa dat do uplneho lahu, da sa nastavit opierka na nohy...ma vlozku pre male babatka ktore sa ucia sediet, nastavitelne madlo, velky nakupny kosik, lahko sa sklada, fakt jednou rukou, velmi suprova je strieska, zakryje cele babatko a v zime alebo ked fuka silny vietor je to vynikajuca pomocka. da sa na kocik nadpojit autosedacka, proste super az na tie 2 veci ktore som spominala. preto sme kupili teraz kocik s vanickou Espiro Vector 4. ten ma dobru vanicku, je lahky, velmi lahko sa s nim "jazdi", na nanoznikoch ma super odkladacie vrecko, lahko sa sklada. sportova cast sa da otacat do smeru a do proti smeru jazdy...vsetko je super az na maly nakupny kosik a male kolieska v predu s ktorymi sa tazsie jazdi na piesku, kamenoch, snehu....a kvoli tomu si nechavam na zimu ten Graco emoticon no a do tretice mame golfac Easy Go Loop a k tomu mam opat vyhradu len ten nakupny kosik ku ktoremu sa veelmi tazko dostat. iank som spokojna so vsetkymi emoticon
19. jún 2012 o 22:33  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivana.natasha
2
Registrovala sa 19. februára 2008 na modrykonik.sk. Pridala 51 príspevkov, 3 albumy a 19 inzerátov. Má 3 priateľov. Pezinok.
 tak mi sme mali X-lander 3-kombináciu a kebyže nemusím tahať kočár na prvé poschodie peši(mám operované koleno) tak ho nepredám. aj kamoška má x-lander a je spokojná. a teraz máme športový iCandy Cherry, a neviem si ho vynachváliť- ľahký, skladný, ľahké čistenie, otočenie aj v smere a proti smeru jazdy- a aj keď nás presviedčali, že to je u tak veľkého dieťaťa zbytočné, neviem si to vynachváliť keď svieti slnko, keď prší a v zime úplne super. fusak je zapínateľný takmer až pod krk.košík je veľký, a celkovo sa dá ovládať kočár jedným prstom. a pravdaže má aj zápory, nedá sa sklopiť až do lahu- je to také korýtko, ale Lili už od jesene nespí v kočíku vôbec, tak to nám nevadí. pršiplášť sa nedá používať, ale pri otočení ku mne ho ani netreba.aj cena je trocha privysoká- stál cca 470€ v športovom prevedení s fusakom, ale pre mňa stojí za tie peniaze. emoticon
19. jún 2012 o 22:50  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radka24
5
Registrovala sa 30. apríla 2010 na modrykonik.sk. Pridala 93 príspevkov. Má 12 priateľov. Humenné.
 My mame kociarik V-travel bola som max. spokojna splnil vsetky moje ocakavania. Teraz mame Chicco multi. a ten sa mi nepozdava velmi chcela som znackovy, ale cakala som vacsiu kvalitu. emoticon
21. jún 2012 o 15:36  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
aknel1985 (29 r.)
3
Registrovala sa 25. apríla 2012 na modrykonik.sk. Pridala 70 príspevkov a 6 inzerátov. Má 4 priateľov. Bratislava - Petržalka.
  • Vanesska3 roky
 ahojky ja mam peg perego pliko golgovy a je to super kociarik lahky lahko skladatelny ja som s ni velmi spokojna a pritom sme nekupovali novy ma uz 3 roky a mala ma 13 mesiacov a nic sme na nom nemenili, ani sa nijako neopravoval takze asi tak
21. jún 2012 o 16:11  •  1 dieťa  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rorinka11
24
Registrovala sa 6. novembra 2011 na modrykonik.sk. Pridala 144 príspevkov a 11 inzerátov. Má 11 priateľov. Senica.
 Ja som mala uz vela kocikov a naj bo x-lander xv aj s vanickou/v bazari/ vsetky som predala cca po 2mesiacoch a keby ho mam kde skladovat tak by som ho urcite nedala na predaj! Presiel vsade ,priestrany sportak, aj vanicka priestranna...
21. jún 2012 o 16:43  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
stanislavao
66
Registrovala sa 27. augusta 2010 na modrykonik.sk. Pridala 3606 príspevkov, 2 albumy a 68 inzerátov. Má 7 priateľov.
 Mala som hlboky Steggi Lux a bola som spokojna. sportovy bol super Zopa Fusion - velmi nerada som sa ho vzdavala, bol uzasny a buginu Coto Baby Soul. Boli to kocare cenovo rozumne, ziadne prepichove vymozenosti nemali, ale boli spolahlive, stabilne. mala som este 3 dalsie - bugina Dema Handy New bol tiez ok, ale Coto je lepsi. Ak by som mala zas kupovat kocar, tak Steggi a Zopa urcite by tam boli.
27. aug 2012 o 22:01  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
emilii
10
Registrovala sa 12. februára 2012 na modrykonik.sk. Pridala 1700 príspevkov a 4 inzeráty. Má 12 priateľov.
 my sme mali pri prvom synovi Dema .. pri druhom Tako natalia ... a teraz sme sa vrátili opäť k Taku typ Captiva mohycan ... táto značka sa nám osvedčila ...
27. aug 2012 o 22:02  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katren
50
Registrovala sa 7. januára 2006 na modrykonik.sk. Pridala 11171 príspevkov. Má 35 priateľov.
 A s ktorym emoticon
Coletto Matteo - trojkombinacia, kvoli tomu otacaniu by som kupila zas a znova, velka spokojnost emoticon
PegPerego Si - ako lahke golfky do nakupneho centra, do obchodu, na rychle presuny jednoznacne ano....
BabyJogger City Select - lepsi surodenecky som si vybrat nemohla....super sportiak....absolvoval tury na Kysuciach a bola som z neho veeeeeelmi prekvapena emoticon tohto sa budem najtazsie vzdavat emoticon
27. aug 2012 o 22:09  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mia551
355
Registrovala sa 7. septembra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 305 príspevkov, 5 albumov, 1 článok a 3 inzeráty. Má 7 priateľov. Bratislava - Vajnory.
 my máme gesslein f2 cocon. s kocikom som spokojna tak na 85%. najviac ocenujem tieto veci: 1.vymenitelne predne kolieska (velke nafukovacie do terenu / snehu alebo mensie plastove plne otocne - vyuzili sme naplno oboje), 2. sportova cast otocitelna aj proti smeru jazdy (maximalne vyuzite, i ked teraz by som radsej uprednostnila prehadzovaciu rucku), 3. velka strieska na sportovej casti, ktora dokaze zakryt cely kocik, 4. velky nakupny stabilny kosik, ktory sa da vybrat von (nemusia sa vyberat jednotlive veci, ale staci vybrat cely kosik a nakup pohodlne vybalit priamo do ladnicky - napr.), 5. vlozka pre mensie babatko v sportovom kociku, 6. velmi variabilne nastavitelna rucka (co hlavne ocenil moj manzel, kedze je medzi nami takmer 30cm vyskovy rozdiel). celkovo je kocik celkom velky, i ked patri medzi tazsie kociky. lahko sa sklada, i ked po zlozeni zaberie celkom dost miesta (relativne).
slabe miesto tohto kocika vidim v tom, ze sportova cast sa sklapa cela (ako kolibka), neda sa polohovat do uplnej roviny - i ked dietatko lezi, je vlastne v takej kolibke, ako by sedelo...). kocik je celkom drahy, najma prislusenstvo treba vsetko dokupovat (v zakladnej cene je zahrnuty ozaj len sportovy kocik bez niciho). kocik svoj ucel splnil, ale pouzivali sme ho v ramci moznosti, kedze nasa mala nechcela v kociku byt uz ako 3-mesacna, takze sme vyuzivali aj ine prostriedky na jej prepravu (nosice). z tohto pohladu uz nikomu neodporucam kupovat drahy kocik (akykolvek), kedze dopredu clovek nevie, ci dieta vobec bude ochotne v kociku lezat / sediet. ak vsak napriek tomu je niekto do kocika ochotny investovat aj 1000 EUR, tak gesslein je dobry kocik, nemali sme s nim ziadne problemy / komplikacie... az na to sklapanie sportovej casti mu v podstate nie je az tak velmi co vytknut emoticon
27. aug 2012 o 22:35  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
viera77
6
Registrovala sa 1. októbra 2011 na modrykonik.sk. Pridala 297 príspevkov a 30 inzerátov. Má 10 priateľov. Ivanka pri Nitre, okres Nitra.
 dvojkombinácia Teutonia Spirit, sportak urcite vyuzijeme este aj tuto zimu, a golfac Cybex Callisto, maximalna spokojnost s tymito znackami, naozaj nemam co vytknut emoticon
27. aug 2012 o 22:44  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hujka
1
Registrovala sa 20. januára 2009 na modrykonik.sk. Pridala 2 príspevky. Nitra.
 Ahojte, no ja som tiez prestriedala pri dvoch detoch kocikov ale nastastie som natrafila na super kombinaciu.
Ucarovala mi znacka peg perego. Od nej som mala kazdy model.
Nakoniec som skoncila pri AT4 ako super priestranny a super pohodlny pre dieta. Odnesie vela a aj dlhe deturence sa
v nom v pohode vyspinkaju ( vlastna skusenost). Daju sa na nom odviezt aj dve deti vdaka stupaku vzadu ( tiez odskusane). Nenormalne velky kosik dole pod kocikom, zmseti sa tam ozaj straaaaaaaaasne moc.
Takze jednoducho povedane na tento kocik nedam dopustit.
A este peg perego Si , to je super golfac, ked uz su deti velke ale zase nie tak velke aby vydrzali prilis dlho ist same.
Velmi spratny, lahky , pohodlny. Prosto super.
Tak teda tato kombinacia u mna vyhrala na celej ciare emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
14. sep 2012 o 18:25  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
wewe22
33
Registrovala sa 22. februára 2011 na modrykonik.sk. Pridala 3971 príspevkov, 1 album a 12 inzerátov. Má 26 priateľov. Trakovice, okres Hlohovec.
 prvy som mala polsky ozon bol fajn velky priestranny ale mal predne dve otocne kolesa a to na cestach dedinskych krivich nerobilo dobrotu inak som bola spokojna
teraz mam chicco s3 je uplne super jedine co mu viem vytknut je ze ma strasne maly kosik preto budem teraz menit bud za cam cortina alebo peg perego lebo budem mat dve male deticky a pri nich toho treba vela sebou emoticon golfac mam bertoni picadeli ci tak dako sa to vola je fajn len jednu chybu ma a to ze sa neda odopnut madlo
14. sep 2012 o 19:28  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mimuska2 (23 r.)
22
Registrovala sa 25. septembra 2011 na modrykonik.sk. Pridala 1445 príspevkov, 1 album a 37 inzerátov. Má 20 priateľov. Malacky.
  • sophie 4020g a 51cm2 roky a 9 mesiacov
 ja mam v cros a j super.super sa mi snim jazdi zvlada vsetky trasy co ja potrebujem.je super velka vanicka a velky sportiak.
14. sep 2012 o 19:30  •  1 dieťa  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katrin58
38
Registrovala sa 19. augusta 2012 na modrykonik.sk. Pridala 19 príspevkov a 183 inzerátov. Má 20 priateľov. Trenčín.
 Prosim Vas ma niekto skusenosti s kocikmi znacky dorjan?ak ano poprosim vas nazor..dakujem za odpovede
17. okt 2012 o 21:37  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
monika837
13
Registrovala sa 24. augusta 2009 na modrykonik.sk. Pridala 248 príspevkov a 127 inzerátov. Má 7 priateľov. Levoča.
 My mame espiro enzo evo a som maximalne spokojna.... emoticon vanicka je dost velka takze mala v nom nieje ako sardinka... emoticon sportova cest este poriadne neodskusana, kedze mala nesedi, ale starsej dcere sa sedelo dobre... emoticon jej komentar: Mami to je fajny kociar... emoticon
17. okt 2012 o 21:58  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sviezost
Registrovala sa 1. júna 2012 na modrykonik.sk. Pridala 136 príspevkov a 286 inzerátov. Má 4 priateľov. Bratislava - Dúbravka.
 Ja som bola spokojna chiccom ct 01 kombinovany teraz mam phil & teds sport surodenecky som snim spokojna zalezi od kufru auta aspon unas sa tak kocik vyberal. emoticon
17. okt 2012 o 22:01  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
libka1
Registrovala sa 6. júla 2007 na modrykonik.sk. Pridala 6348 príspevkov. Má 6 priateľov.
 som zatazena na inglesiny, maximalne mi vyhovuju emoticon ako uz niekto napisal, uplne idealny kocik na vsetky situacie neexistuje ...
18. okt 2012 o 19:57  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ive3t
5
Registrovala sa 4. októbra 2012 na modrykonik.sk. Pridala 12 príspevkov. Má 6 priateľov. Levice.
 Oyster - absolúúútna spokojnosť.Vanička aj šporťáčik veľké,priestranné.Ľahunká manipulácia.Proste samé + + + emoticon
4. jan 2013 o 23:02  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kolinia
27
Registrovala sa 3. októbra 2011 na modrykonik.sk. Pridala 336 príspevkov, 6 albumov a 151 inzerátov. Má 24 priateľov.
 hlboký som mala camarello, trojkombinaciu, ako hlboka vanicka super, na kazdy teren, sportak a vajco o nicom, predala som, mam peg perego uno, ktory je super, rychlo sa sklada, je priestranny, no na zimu nic moc, tie male koliecka su o nicom na sneh, tusim su umele, ale nas graco symbio je stoepercnetny, lahucky, skladny, prejde aj super teren, ale nevyhoda, ze ma maly kosik, ale na nakupy chodim autom, takze pohoda, na maly nakup na rychlo staci. emoticon
4. jan 2013 o 23:09  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
adri2211 (26 r.)
207
Registrovala sa 13. novembra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 1194 príspevkov a 115 inzerátov. Má 116 priateľov. Dunajská Streda.
  • Summer4 roky
 Prvy kocik : Moon Ping exclusive limitka maximalna spokojnost, mame ho dodnes, aj ked ho uz predavam. je to holandsky vyrobok (aspon take mam info) a nemozem mu nic vytknut. zvladol sneh aj teren, mala sa donho zmesti este aj teraz a to ma uz 2,5roka dokonca si v nom v pohode pospi.
Druhy: chicco simplycity no co ja viem, moc som ho nepouzivala, aj ked nebol zly.
Treti: Quinny zapp aj ked trocha hrkoce ja ho mam veeeelmi rada. skladny,lahky.
4. jan 2013 o 23:11  •  1 dieťa  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bambibam
29
Registrovala sa 7. apríla 2009 na modrykonik.sk. Pridala 864 príspevkov, 2 albumy a 8 inzerátov. Má 47 priateľov.
 Po pravde mala som veľa kočíkov,1bol trojkombinácia Neo Baby Smile -veľká vanička ,ale hlboká vanička bola najlepšia na Prampol Twister ,tam sa mi aj vajko páčilo ,ale naklikávanie išlo ťažšie a športová časť mi vyhovovala espiro atlantic,akže u každého nájdeš niečo iné - teraz mám obyčajný Fortuna-Babypoint a som spokojná,kočíky sú síce z lacnejších,ale účel splnili.
4. jan 2013 o 23:31  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zigzag
2
Registrovala sa 11. júna 2012 na modrykonik.sk. Pridala 1434 príspevkov. Má 5 priateľov.
 ja mam dobry nazor na nas kocik a ani maly sa nestazoval, dakujem za opytanie emoticon
4. jan 2013 o 23:40  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tokina
561
Registrovala sa 21. júla 2012 na modrykonik.sk. Pridala 9 príspevkov, 1 album a 83 inzerátov. Má 249 priateľov. Skalica.
 Stokke,je fantasticky nielen dizajnom,ale je variabilny,lahko zlozitelny,prezliekaci,proste naj naj....odporucam
6. jan 2013 o 22:27  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
viper
2
Registrovala sa 11. januára 2013 na modrykonik.sk. Pridala 3 príspevky. Má 17 priateľov. Braväcovo, okres Brezno.
 Ahoj ja mam zlú skúsenost s mojím kočíkom neznašam ho.po prvé je velmi tažký.zle sa s nim ide.mám dve deti, dcerka mi chodí do školky.teraz sa nám narodil lukáško má dva mesiace a musím každé ráno tlačit kočik hore kopcom.a ešte k tomu padá sneh.moj kočík má síce velké nafukovacie kolieska ale ide sa tažko s ním.skúšala som ho predat aj na bazoši a neuspešne.značka kočíka je VIPER je to dvojkombinácia.
11. jan 2013 o 09:36  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dudka25
Registrovala sa 9. mája 2011 na modrykonik.sk. Pridala 4 príspevky a 1 inzerát. Prievidza.
 Nema nahodou niekto sportovy AOCAO?Aky mate nan nazor,najma na koliecka?
15. feb 2013 o 13:39  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
evik13
7
Registrovala sa 25. júla 2010 na modrykonik.sk. Pridala 28 príspevkov, 1 album a 52 inzerátov. Má 2 priateľov. Nitra.
 Ahoj máte skúsenosti s kočíkom cosatto yo?
5. mar 2013 o 11:09  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nili
13
Registrovala sa 29. decembra 2008 na modrykonik.sk. Pridala 280 príspevkov. Má 17 priateľov.
 http://www.kociky-vydeko.sk/roan-marita
http://www.darababy.cz/detske-kocarky/sportovni/kocarek-bebe-beni-izzy-2012?vmcchk=1

Maximalna spokojnost s tymito kocikmi. Roan Maritu vanicku sme vyuzivali asi rok a pol, kym sa v nej vedela krasne vyspat, sportova cast je tiez velmi pohodlna a priestranna. Ziadne poskodenie, minimalne opotrebenie. Uzasny kocik.
Sportovy kocik Bebe Beni Izzy je pohodlny, lahucky, ako 2,5 rocna sa v nej este vyspala. Dcera bude mat 3, uz ju moc nepotrebujeme len ak ideme na dlhsie vylety, nakupy. Dokonca sme s nou aj leteli, da sa dobre poskladat. Cestovali sme denne s metrom, vlakom. Vrelo odporucam.
5. mar 2013 o 11:27  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
brisilda
323
Registrovala sa 20. februára 2009 na modrykonik.sk. Pridala 11107 príspevkov a 9 inzerátov. Má 82 priateľov. Považská Bystrica.
 ja mam tento a max. spokojnost http://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/stzj/jane-slalom-2011/ ...samozrejme sem tam sa na kazdom kociku najde nejake to + a - no mne jane vyhovoval nakolkko ma rucnu brzdu a naf. kolieska emoticon a je dost velky aj pre 3 r. dieta
5. mar 2013 o 11:30  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vulcano1986
Registrovala sa 8. decembra 2012 na modrykonik.sk. Pridala 98 príspevkov a 2 inzeráty. Má 2 priateľov.
 Ahojte, moja malá mala minulý týžden 6 mesiacou a rada by som kúpila nejaký fajn kočík, čo jej vydrží tak do tých cca 2 rokov a aby bol dobrý aj na leto aj na zimu . Viete poradiť, resp . čo vravíte na tento ? Pozdáva sa mi len neviem či máte niekto skúsenosti. Tak ak viete radte :D http://www.4mama.sk/graco/graco-evo-sportovy-kocik-novinka/
14. mar 2013 o 20:25  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
helsinka
2
Registrovala sa 18. januára 2011 na modrykonik.sk. Pridala 168 príspevkov a 4 inzeráty. Bratislava - Dúbravka.
 Mali sme X-Lander trojkombi a bol fajn, len trochu ťažký (pre mňa) a trochu veľký (pre kufor nášho auta). Teraz mám Inglesinu Espresso a to je moja láska emoticon
14. mar 2013 o 20:34  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simojka
3
Registrovala sa 19. septembra 2011 na modrykonik.sk. Pridala 52 príspevkov a 57 inzerátov. Má 9 priateľov. Prešov.
 my máme concord neo chilli a sme maximálne spokojní,nakoľko sa výborne ovláda a môžme si vychutnávať prechádzky emoticon
14. mar 2013 o 20:37  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
monci8888 (26 r.)
1
Registrovala sa 21. januára 2011 na mojasvadba.sk. Na modrykonik.sk pridala 156 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Zlaté Moravce.
  • mia3 roky
 mame x lander xa 2011... je skvely a v zivote by som ho nevymenila za ziaden iny emoticon velke kolieska, lahko sa s nim manipuluje, ked idem s malou na nakup, tak fakt s nim odnesiem VEĽA ... emoticon lahučko sa sklada a rozklada, hlboka vanicka bola dost velka, sedacka sa tiez dala nahodit namiesto vanicky a teraz, ked uz koncime pomaly so sportovym, tak musim povedat, ze mi za tie takmer dva roky posluzil ako skvela pomocka ... môžem len odporucat.. aj ked je pravda, ze na cestu lietadlom sa velmi nehodi, nakolko tam treba trosku iné rozmery, takze na to mame klasicky x lander go... ale naozaj, ani pol kriveho slova emoticon
14. mar 2013 o 21:05  •  1 dieťa  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
duratlicka
7
Registrovala sa 10. marca 2010 na modrykonik.sk. Pridala 2006 príspevkov. Má 8 priateľov. Bánovce nad Bebravou.
 Prvy kocik sme mali peg perego caravell 22 s hlbokou navettou,perfektna vanicka,velky kosik,lahko sa na vymenu naklikavala vanicka,ale bol stary,hrkotalky kolieska.
Sportovy mame Pliko r. 2009 on track,kupili sme ho uz jazdeny a uz vtedy mal dost.Ktovie,ako vyzera novy.Okrem vyheganych koliesok a toho,ze sa neda ovladat 1 rukou je super.Obrovska strieska,ktora zakryje cele dieta,aj ked zacne prsat,velky kosik.Potah ani po rokoch nevybledol.
Keby sa dalo,kupila by som si Pliko switch easy drive,tam su uz vsetky tieto muchy vychytaneemoticonA da sa otocit sedanka ku mne.
Na zimu mame Jane slalom pro r. 2008,ale mala v nom je strasne nespokojna,lebo sa neda dat do uplneho sedu.Ma kratku striesku na figu na leto aj v zime a maly kosik,ale do zleho terenu a maleho vytahu je superemoticon
16. mar 2013 o 07:05  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vierka82
701
Registrovala sa 28. septembra 2008 na modrykonik.sk. Pridala 162 príspevkov a 2 albumy. Má 145 priateľov.
 my mame phil and teds a je to najsamlepsi kočík na svete emoticon spokojnost velika a vsetkym vrelo odporucam emoticon
16. mar 2013 o 07:17  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
biancal
213
Registrovala sa 6. apríla 2012 na modrykonik.sk. Pridala 268 príspevkov. Má 11 priateľov. Bratislava - Devínska Nová Ves.
 Bebetto-Fabio Exclusive emoticon najlepšííí, nie tie "tesco vozíky" :D
16. mar 2013 o 07:32  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
matya.b
6
Registrovala sa 1. marca 2010 na modrykonik.sk. Pridala 28 príspevkov a 6 inzerátov. Má 8 priateľov. Považská Bystrica.
 Ja som presla niekolkymi kocikmi ale pouzivanymi( peg perego, jane slalom) kym som sa nerozhodla ze kaslem na znacku a kupim si radsej kocik ktory nebude drahy ani znackovy zato bude vyhovovat mne aj dietatu na1000%. Zohnalasom ho na nete, BEBIDOO ALU FLY S najlepsi kocar na svete, lachky, perfekte ovladatelny aj v zime, pohodlny aj pre dieta s reverzibilnou vanickou a so sklopnou strieskou az po rucku, ktora mimochodom ma sirsiu skalu nastavovania takze ani vysoka mamina ale ani vysoky tatino sa nemusia hrbit. A samozrejme nakupny kosik v ktorom kedze sme nemali auto oviezli bez problemov cely nakup, a kopec malych vreciek na drobnosti. Aj koli tomuto skvelemu kociku mi je luto ze uz neplanujeme dalsie babenko, lebo prechadzka s tymto kocarom bola uplna parada. Mimochodom mam ho v bazarikuemoticon
16. mar 2013 o 07:42  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sabiatko
8
Registrovala sa 31. mája 2009 na modrykonik.sk. Pridala 1492 príspevkov. Má 9 priateľov. Bratislava, Karlova Ves.
 Peg-Perego Pliko P3 - spokojna, lahucky, sama som si ho vzdy vyniesla do elektricky, skladny, nevhodny na dlazbu z malych kociek
Peg-Perego Pliko Switch Completo - to iste ako P-P P P3, len este otocny a to bolo super
Polsky obor - tazky nenormalne, vyzor desivy, material bez komentara (drevo ci take nieco emoticon ), pre velke dieta dobry, pre maminu namiesto fitka
Teutonia Spirit S3 - zatial najlepsi, kvalitny material, pekny dizajn, zvlada sneh, hrbolaty teren, zmesti sa v pohode do kufra auta
16. mar 2013 o 07:58  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bubla30
36
Registrovala sa 22. júla 2011 na modrykonik.sk. Pridala 310 príspevkov a 62 inzerátov. Má 12 priateľov. Bernolákovo, okres Senec.
 cam cortina x3 revolution- super priestranna vanicka, idealna na zimu aj pre vacsie babo, kocik velmi sikovny, ma rozne vychytavky (zabudovana sietka proti hmyzu), sportova cast otocna v oboch smeroch, dobre velke kolesa- nafukovacie su naj

quinny freestyle 3 xl-pre mna pan medzi kocikmi, jedina chybicka krasy, ze ma uzsiu a mensiu vanicku, maly sa mi tam v 5 mesiacoch zmestil naobliekany v overale, ale len tak tak
inac je super, siroky nafukovacie kolesa prejdu fakt po akomkolvek terene, tiez sa da otacat v oboch smeroch, je super, aj sportova cast, nemam mu co vytknut

abc design rodeo/cobra- ok, ale len na lepsie chodniky a do mesta, skladny, lahsi, inac pre nas ako fanusikov chodenia do prirody nie najpouzitelnejsi
19. mar 2013 o 13:10  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nikuska20
39
Registrovala sa 9. októbra 2011 na modrykonik.sk. Pridala 9 príspevkov. Má 28 priateľov.
 Prosim o skusenosti s kocikom Nurse Run sportiak emoticon mala som uz niekolko kocikou klasicku 3kombinaciu kupovanu v polsku graco treko espiro active abc design a najhorsi. Hauck malibu tak hadam Nurse bude moj posledny mam rocneho chlapceka takze sup sup so skusenostami ;)
17. apr 2013 o 22:54  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janka409 (28 r.)
12
Registrovala sa 15. augusta 2012 na modrykonik.sk. Pridala 14 príspevkov. Má 91 priateľov. Ivanka pri Dunaji, okres Senec.
  • Tobias9 mesiacov a 1 týždeň
  • 10. februára 2015 čakáme bábo, pohlavie zatiaľ nevieme (24. týždeň tehotenstva)
 terezka1947 ja som ho tiež veľmi chcela, ale predavačka v obchode mi povedala, že ak sa dieťa narodí v zime, tak mi do vaničky nevojde kvôli fusaku a tak... :( tak som sklamaná a neviem sa rozhodnúť pre iný ...
9. sep 2013 o 10:58  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2015 (25. tt)  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
memento1331
1
Registrovala sa 3. marca 2011 na modrykonik.sk. Pridala 2 príspevky. Má 1 priateľa. Okres Brezno.
 Ahoj.
ABC Desing 3-Tec 2008 - veľmi kvalitný kočík. Stabilný, bez akejkoľvek vady počas celého používania.
Myslím, že jeho kvalitu opíšem našou jednou nepríjemnou príhodou. Vystupovali sme z výťahu s dverami, ktoré sa automaticky samé po zastavení otvárajú (dvere hrubé - silné). Vystupovali sme a tie dvere sa zatvorili rovno cez kočík (možno si niekto bude myslieť, že sa hneď otvorili - omyl! takto sme tam boli cca 5 minút zakliesnení. Malému sa nič nestalo lebo ten kočík to celú dobu vydržal, nemal ani jeden škrabanec, konštrukcia bez akéhokoľvek poškodenia. Takže sa nám jeho kúpa oplatila, iný kočík by bol na pól, ale tento to vydržal.
Takže toto hovorí za všetko!
Samozrejme jeho ovládateľnosť aj v zlom teréne bola veľmi dobrá (1*), prešla som s ním cez všetky nerovnosti, atď. Ak kočík, tak len tento.
24. sep 2013 o 09:31  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra.
2. nov 2013 o 13:02 • graziela
fotoportrét
fotoportrét
janulap
14
Registrovala sa 19. apríla 2007 na modrykonik.sk. Pridala 2812 príspevkov a 28 inzerátov. Má 15 priateľov. Dolný Kubín.
 @nili ahoj mas Bebe Beni Izzi z r. 2012 alebo 2013?Spokojna?Ozvi sa mi,prosim do IP.Dakujem emoticon
13. feb o 20:00  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tehulkake
35
Registrovala sa 21. júna 2011 na modrykonik.sk. Pridala 236 príspevkov a 2 inzeráty. Má 35 priateľov. Košice - Staré Mesto.
 takze ja som mala asi 20 kocikov, ale naj je bee plus, viem ho zlozit, lahky, velky kosik, viem ho ovesat, prehodit sedacku, ten si nechavam aj k dalsiemu babatku, viem nanho nakliknut aj vanicku a vajicko, ovsem ak kym bude dalsie, nebude nieco ine hihi, ale druhy top je mamas and papas urbo, bexa,
26. mar o 17:19  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katyt
2
Registrovala sa 28. mája 2010 na modrykonik.sk. Pridala 44 príspevkov a 28 inzerátov. Bratislava - Petržalka.
 My máme Teutoniu Cosmo už od roku 2009, zatiaľ sme s ním nemali žiadne problémy, používam ho už pri druhom dieťati a od septembra ho bude využívať aj tretie dieťatko. Ja som s ním zatiaľ veľmi spokojná, veľmi ľahko sa ovláda jednou rukou, v košíku nosím bežne 7 kilové nákupy a viac, pritom píšu, že košík má nosnosť 5 kg, nemám ho ani roztrhaný, ani nijako poškodený, takže zvládne všetko. Napchám do neho odrážadlo ešte aj s kolobežkou a v pohode sa do neho ešte niečo zmestí. Kočík vyzerá stále ako nový, lebo poťah sa dá celý stiahnuť a pekne oprať, takže vyzerá ako za nova, pritom máme béžový poťah kombinovaný s bledučko modrou. Kolieska nie sú nafukovacie čo je veľká výhoda, ale také viac komorové, takže už pár krát som nabehla na rozbité sklo, dokonca sme ho mali zapichnuté na koliesku a v pohode všetko funguje, nemusíme dofukovať. Máme ešte malý golfáč Chicco liteway, ale ten nosíme len na dovolenky, lebo je skladnejší, ale bežne ho nenosím, lebo sa horšie ovláda, napr. mi vadí, že ho nemôžem tlačiť jednou rukou, čo sa nedá asi žiadny golfáč.
26. mar o 17:43  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katkaa02 (35 r.)
17
Registrovala sa 27. februára 2014 na modrykonik.sk. Pridala 27 príspevkov, 1 album a 62 inzerátov. Má 6 priateľov. Trebišov.
  • Dcérka Tamarka
  • Syn Tomáško
 My mame BEXU novu s bielou konstrukciou 3 kombinaciu. Som s nou velmi spokojna, vanicka super priestranna, da sa pouzivat aj ako koliska, odvetranie v strieske, sportova cast s moznostou obojstranneho nakliknutia, co sme velmi vyuzili. Sportova cast ma pekne nastavitelnu opierku chrbta a aj noziciek, nie je velka, takze sa v nej 6 mesacne dietatko vobec nestrati. Mojej malej sa tam dobre a pohodlne sedi, ma uz 13 mesiacov a je to stale pohodlne. Nanoznik som trocha musela vylepsit snurkami na zaviazanie na konstrukciu. Jednu chybu ma strieska sportovej casti - nema okienko, takze vacsinou mam striesku sklopenu, aby som na malu videla. S kocikom sa manevruje velmi dobre, da sa kludne aj jednou rukou zvladnut, ma gumene kolesa a je aj dobre odpruzeny. Som s tymto kociarikom spokojna, len keby mal mensie rozmery po zlozeni, aby bol lepsie skladny v aute. emoticon
28. mar o 22:35  •  2 deti  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
monkalm
31
Registrovala sa 8. marca 2012 na modrykonik.sk. Pridala 42 príspevkov, 1 album a 163 inzerátov. Má 30 priateľov. Liptovský Mikuláš.
 My máme baby jogger city mini gt a som maximálne spokojná emoticon
28. mar o 22:38  •  Páči sa mi to

Populárne albumy