Baby jogger city versa

lencuskac
15. máj 2012

Mate ho niekto? Ako ste spokojne?

katarina6
19. jún 2012

skus sem tam kuknut sem, tu su nejake mamicky co sa na nu chystaju 🙂... si ju kupit....
https://www.modrykonik.sk/forum/na-kocikovanie/kocik-baby-jogger-city-mini-gt-a-baby-jogger-city-versa/

katarina6
19. jún 2012

@lencuskac inak si myslim ze je to dokonaly kocik - dva v jednom - aj velky aj golfac v jednom, mamicky si uz nemusia kupovat dva.. jeden na zimu a druhy na leto. tento ma z oboch nieco. kolesa aj na zimu myslim postacia....

katrenka111
10. aug 2012

baby ake s nim mate skusenosti???

katrenka111
14. aug 2012

@boska79 to je užasne, len skoda že je celý celucický cierny....hned by som ho brala

boska79
14. aug 2012

@katrenka111 bude aj cerveny,zeleny a strieborno-sivy

katrenka111
14. aug 2012

@boska79 ano?? to odkial vies??? nemas foto???

boska79
14. aug 2012

Pohladajcez google

katrenka111
14. aug 2012

@boska79 nenasla som ine farby len cierny a bežový... ☹

boska79
14. aug 2012

@katrenka111 malvik.sk

katrenka111
14. aug 2012

@boska79 no nic moc farby, mne sa paci cierny len keby tam bola aspon stieborna konstrukcia by bol supeer...uvažujem nad versou a city mini, neviem sa rozhodnut....

boska79
14. aug 2012

@katrenka111 skor by som uvazovala nad versou a book plus od pegerega, alebo len nad book- ten nebude revezny sed mat. no, a v septembri este novinky od stokke...hmmm... plodna jesen na trhu s kocikmi... konecne sikovne kociky s otocnym sedom 😎

katrenka111
14. aug 2012

to ani neviem ake novinky...

katrenka111
14. aug 2012

@boska79 book plus od pegerega, ten este asi neni v predaji že inak tiež vyzera dobre....

boska79
14. aug 2012

@katrenka111 v septembri by mal byt- ako aj versa. Ak ti kupa neponahla, by som ten cca mesiac pockala

katrenka111
14. aug 2012

@boska79 no to už asi pockam a uvidime....ale viac ma taha asi ta versa, len skoda že je cela cierna ☹

boska79
14. aug 2012

@katrenka111 das farebny fusak,podlozku a bude zakazdym aspon iny

katrenka111
14. aug 2012

@boska79 to je tiež pravda, teraz mám -jane Muum a tiež je skoro celý cierny...ale paci sa mi aj ten city mini strasne 😉

mirkap84
15. aug 2012

Kocky, na youtube uz je viacero videi s tymto super kocikom a nasla som zopar live, vyberam...
...cervena live 🙂
http://blog.peppyparents.com/639/baby-jogger-ci...
...v zelenom live 🙂
http://www.babyguygearguide.com/stroller-review...
http://www.letsgostrolling.com/strolling-along/...
...dalsie foto google 😉 🙂
...toto bude fantasticky kocik! 😵 😎

...kocik by mal byt k dispozicii zaciatkom septembra 🙂

oka15
15. aug 2012

Uz nedockavo cakam na prichod Versi na slovensky trh, no uprimne jedine co ma odradza su plastove kolieska, skoda, ze nie su nafukovacie. Myslite, ze zvladnu aj sneh?

katrenka111
16. aug 2012

@oka15 no to by aj mna zaujímalo??? ja som sa v jednom obchode pýtala predajcu na city mini ten ma take iste kolieska a povedal mi že do snehu v pohode tak neviem....

katrenka111
16. aug 2012

@mirkap84 no ten zelený je otrasný, mne sa paci najviac cierny aj cervený je pekný ale mame chlapca 😎

katrenka111
16. aug 2012

@oka15
@mirkap84 baby tiež ho chcete kupit, mate deticky este vo vanickách ci???

mirkap84
16. aug 2012

@katrenka111 😅 😅 😅 ja som nad zelenym uvazovala, ale mohol by byt tmavsi, bojim sa tej bledosti pri "cistote" nasho kufra 😀 ...robim si zalusk na cerveny, urcite budem mat zaujem...kociky studujem uz dobrych par tyzdnov, uz mi z toho priznavam hrabe 😕 😅 ...teraz mam Cam Cortinu trojku, ale vrzga a sportiak je dost mohutny, tak to chcem vymenit, snad budem spokojna...ale co som preluskala zahranicne recenzky na Versu, mala by to byt uplna spica 😵
...malu vozim vo vanicke, este sa mi tam ako tak zmesti 😅 ...v nedelu som bola skusat v obchodoch kociky - Brio, Concord a pod., v Briu bola straaaasne utopena a je aj uzsi a zial nejde ani do lahu, je to taky polosed, v Concorde Neo mala uzasne pohodlie, je to naklapacka, len mini pidi kosicek 😅 ...v kazdom pripade toto bol taky moj podnet pozerat po naklapackach, vobec to nie je take ako som si myslela, moja predstava bola nozky v 90stupnovom uhle a podobne, ale je to prijemne sedenie/lezanie a hlavne pre tieto mensie deticky super 😵

xlea
16. aug 2012

@boska79 versa bude v predaji najskor zaciatkom novembra... toz cerstve infosky zo vcera od importera 😒

mirkap84
16. aug 2012

@xlea ...mne vcera odpisali z jedneho obchodu, ze budu mat Versu v ciernej a cervenej uz teraz zaciatkom septembra, ostatne modely su vypredane... 😕

xlea
16. aug 2012

@mirkap84 tak to maju potom asi separatny dovoz bo distributor ich bude mat az v novembri... tiez ju viem doviezt aj skor ako v septembri, ale mna to nesuri... tak pockam na novembrovu zasielku 🙂

boska79
16. aug 2012

@xlea si robia srandu? no...tak kocik co mam nepredam tym padom...ved inak by som nemala co kupit. A uz by som sa fakt mohla na kociky vykaslat, mame super zippy.

xlea
16. aug 2012

@boska79 ty si iny level 😀 ale neboj este je kopa kocikov ktore treba otestovat 😀 pri tom tvojom "kocikovani" nasla nejakeho favorita, ku ktoremu by si sa rada vratila? 🙂