Cam Cortina verzus Gesslein

kyri1977
11. feb 2013

Zdravim vsetkych, obraciam sa na Vas s prosbou o radu. Moja polovicka je uz zo mna na nervy, lebo sa neviem rozhodnut medzi dvomi kocikmi...
Urcite budem kupovat pouzity z druhej ruky.
Vyber som zuzila na tieto dva - Gesslein stvorkolka (alebo trojkolka, ale som nachylnejsia pri gessleine na stvorkolku) s vymenitelnymi kolieskami a fusakotaskou a nakliknutelnym vajcom bez adapterov alebo trojkombinaciu trojkolku Cam Cortina X3. Autosedacka je u mna podmienkou, musi byt nakliknutelna na podvozok bez adapterov - takmer vsade sa presuvame autom. Krpec sa nam narodi v maji, v zime bude mat pol roka a budem ho v tom kociku chciet vozit az do jari vo fusaku. A byvame na samote u lesa. Cize velke kolieska, co splnaju oba. Mojou podmienkou bolo - moznost otocit sportak aj smerom k mame a moznost dat sportak do uplneho lahu. Aj toto splnaju oba.

Uz som naozaj v koncoch, pomozte mi prosim rozhodnut sa, ak by sa dalo na MK spustit hlasovanie ako v ankete, tak to naozaj urobim, kazdy den surfujem a stale nie som blizsie k rozhodnutiu (ale som blizsie k porodu, cize pomaly by som sa rozhodnut mohla 🙂).

Vdaka za vsetky rady!

janaal
11. feb 2013

Ahoj,tak ja za seba-my sme mali cortinu a max.spokojnost. Nic mi za ten cas na kociku nevadilo,bol super.

lucille85
11. feb 2013

Ahoj, tak my máme Gessleina F1 a jsem spokojená. Jen teda k té autosedačce-máme MaxiCosi cabriofix a ty adaptéry mám nacvaknutý na podvozku pořád (když je tam korba s vložnou taškou, tak jsou sklopené, ničemu nevadí), takže když jedem jen s autosedačkou nacvaknem, vycvaknem, složíme v několika vteřinách podvozek a šoupnem do kufru auta a jede se. Máme ty přední kola velký i malý otočný, ale upřímně teda, já ty velký moc nemám ráda, protože kočár sám o sobě dost váží a když musíš kočár i s dítětem pořád nadzvedávat, abys zatočila, tak je to slušná zabíračka, nehledě na to, že se tim podle mě dost zatěžuje ta rukoje´t, musíme pak dotahovat ty šroubky v tom kloubu, kde se dá sklopit. Jinak je to ale super kočár, velkej, syn je dlouhej a pořád jezdíme i s fusakem v 6 měsících v korbě (tašce), má spoustu vychytávek atd. No přeju šťastnou ruku při výběru! Jen dodám, že kočár bez chyby prostě neexistuje 😉 😀 .

andrejka100
11. feb 2013

ahoj ja mam cortinu jsme sní naprosto spokojeni neměnila ych 🙂

hrusti
12. feb 2013

Pokud bych si měla vybrat z těchto dvou, tak určitě Gesslein. My tedy žádný z těch kočárků nemáme, mají je známé. My máme Teutonii a kvalitativně mi to přijde hodně podobné Gessleinu 😉

elana
12. feb 2013

přesně z tak...z těchto dvou kočárků určitě Gesslein, když budete vozit hlavně po lesních cestách atd. My máme Hartana, je to v podstatě "stejné" jako Gesslein (jen mě se líbí víc, není to na pohled takový buldog), tak vím, že do terénu je to nepřekonatelný kočár s kvalitními materiály, což tady oceníš především, o design až tak nejde (sporťák jde taky do lehu a je veliký a otočný po i proti směru jízdy...to píšu proto, kdybys na něj narazila v nějakém bazaru, tak klidně i ten můžeš zahrnout do výběru, je to fakt "jedna rodina" s Gess.). O Cortině jsem původně taky uvažovala, ale kolegyně mi ji rozmluvila (má ji, i když už asi 5 let starou), je to hezký kočár, ale spíš na pohled (podle ní). Jinak "na samotu u lesa" bych tříkolku pustila rovnou z hlavy..., takže když už CAM, tak nějaké to Dynamico.

renisco
15. máj 2013

Rozhodně Gesslein.