Camarelo Eos 2014

mischell0110
28. feb 2015

Mamicky,ktore mate tento kocik,ako ste spokojne?ake ma minusy a plusy?

andromedia
2. mar 2015

Ja nad nim zacinam premyslat a zatial som nasla toto : http://vaclavkrejci.cz/recenze-kocarku-camarelo...
mozno ti to pomoze🙂

lilly30
2. mar 2015

No ja som ho videla nazivo.je super a v piatok ho ideme kupovat 😊

filipko14
3. mar 2015

Ja som ho minuly piatok kupila, zatial som s nim velmi spokojna, akurat predne kolesa sa tazsie fukaju,pretoze tam nie je bocny ventil,ale klasicky rovny,ale to snad nejako vyriesime 🙂

lilly30
6. mar 2015

@filipko14 no my sme si ho boli dnes objednat.buduci tyzden ho budeme mat 🙂

filipko14
7. mar 2015

@lilly30 myslim,ze budete spokojni 🙂

lilly30
7. mar 2015

@filipko14 no aj ja si myslim 🙂a aku mate farbu?my sme sa rozhodli pre hnedy

filipko14
7. mar 2015

@lilly30 ja mám šedú so žltou koženkou, tak príjemne to oživí. Vy idete kupovať trojkombináciu? Lebo ja som kúpila len športový, hlboký a vajíčko už nepotrebujeme, máme 1 rok 🙂 🙂 🙂

lilly30
7. mar 2015

My tiez len sportovy.

lilly30
7. mar 2015

@filipko14 my tiez len sportovy

filipko14
7. mar 2015

@lilly30 budete spokojni, nafukovacie kolesa, nanoznik, velky nakupny kosik. Kocik je pekne skladny a co je pre mna vyhoda,ze aj pomerne lahky, kedze byvame v byte a vytah na medziposchodi,takze musim kocik znasat po schodoch.

lenka674
10. mar 2015

@filipko14 ahoj, prepac ze otravujem, ale chcela by som ta poprosit, ak by si mala kusok casu, ci by si mi neposlala foto real kocika, aj mne sa paci ten zlty, ale chcela bysom ho vidiet aj ako vyzera v realy. vopred dakujem a prajem pekny den

filipko14
11. mar 2015

@lenka674 ahoj,jasne,odfotim a poslem. Staci vo stvrtok,najneskor v piatok?

suriacik
11. mar 2015

nikdy viac taky kocik! klasicky polsky lacny šit. pol roka som ho pouzivala a bola som ho vratit. vsetko sa rozhegalo, rucka sa pokazila, polohovanie noziciek sa tiez pokazilo.
Ako pozitivum vsak beriem, ze je priestranny a pekne vyzera, to je asi tak vsetko.
No mozno som mala sastie len ja ne taky nedorobok. Ale uz som nechcela taky isty kocik, radsej som iny vybrala a som spokojna maximalne (peg-perego book plus)

filipko14
11. mar 2015

@suriacik ja ho mam len asi mesiac,zatial vsetko ok,tak uvidim neskor...

filipko14
13. mar 2015

@lenka674 takze tu su fotky 🙂

lenka674
16. mar 2015

@filipko14 jeee dakujem za fotky, si zlata pekny den :D

torinka87
30. mar 2015

ahojte baby mam otazocku da sa skladat aj s sedacou castou?

filipko14
30. mar 2015

@torinka87 ahoj,neviem co myslis,ale da sa skladat klasicky ako kazdy sportak.Mozno keby si bola presnejsia 🙂 😉

torinka87
30. mar 2015

presne toto som myslelabola som ho pozriet a objednavam krasny hned ma očaril

torinka87
30. mar 2015

babenky ake mate farby vy? ja sa rozhodujem medzi modrou a sivou a neviem sa rozhodnut. Ak mate tieto farby dajte foto pls 🙂 dakujem

lilly30
31. mar 2015

@torinka87 my mame hnedy.a ja som max.spokojna,ale videla som aj sedy nazivo a ten bol tiez velmi pekny len sa mi zdal moc bleducky ked aj maly bude papat v kociku aby nebol hned spinavy

filipko14
31. mar 2015

@torinka87 my mame sedy so zltou,je to take prijemne ozivenie 🙂 fotky som uz poslala,tak kuk 😉

torinka87
31. mar 2015

no vsak toto ja sa priklanam k modremu

erulienka
8. apr 2015

máme ho asi 2-3 mesiace, maximálna spokojnosť, toto je už moj tretí a nevymenila by som ho, aj ked mne strieška dobre nedrží, ked zafúka silný vietor trošku mi ho sklopí a nieje uplne napnutý, ešte to reklamovat nejdem, nekupovali sme ho totiž v našom meste
-užasne nafukovacie kolesa, nehrká, tráva, pole, kamene, bez problémov
-velký košík
-predne madlo nízke-dieta vidí, aj ked spočiatku som sa bála či mi cez to nevypadne, je to o zvyku aj tak je pripútane
-vraj by sa nemal skladat v celku som kdesi vyčítala ale v predajni pán ukazoval že spolu takže skladáme spolu
-je velký a skladá sa v pohode, mala som britax b agile-vraj skladanie jednou rukou, blbost tento sa mi skladá lepšie a britax už nechcem ani vidiet
tá sklopitelna stieška je fajn
-aha ešte mínusko pre nánožník-ten je super zateplený ale ked dieta sedí v 90 stupno (aj preto som ho brala, nie všetky kočáre to maju), nánožník sa nedá zapnut, tlačí na dietatko, ale myslím že ked je to nižšie tak by to malo íst, ja som to však nedávala lebo míme ešte aj fusak dávom to pod madlo tam to drží
-ja kupu nelutujem manžel tiež nie
-kludne sa pýtajte ak treba
-prajem správne rozhodovanie aj ked.......ideálny kočík neexistuje,papa

erulienka
8. apr 2015

ešte popruhom-tie su take akokeby snuročky trošku nedomyslené, kdesi som čítala že baby to povymienali za pevnejšie ktoré sa nevyvliekaju tak este asi to vymeníme
a aký igetil ste nam kupovali ak ho niekto ma a slnečník tiež?dakuejem, erika

klaudiii8
26. apr 2015

ahojte. ja by som sa chcela opytat aky je velky ked ho poskladate? v pohode sa zmesti do kufra auta? velmi sa mi paci a chcela by som ho kupit. len ci mi nezaberie cely kufor.

podhorov
16. aug 2015

Ahojte ja som max. spokojna mam ho v modrom a je super krasny dam foto

podhorov
16. aug 2015
prstek
16. aug 2015

Ahojte, tak sa pridávam aj ja k Vám, máme aj my Eoska v modrom, sme veľmi spokojní, prešiel každým terénom a to sme ho teda nešetrili 😀...poťahy sa dajú celkom šikovne dať dole a oprať, strieška nám neuteká pevne drží, pritiahla som šróbik po vypratí poťahov a odvtedy žiaden problém 😀 k tým predným kolesám, tie ventily nám hned v prvý deň odišli, keď sme chceli dofúkať, bo nám prišiel s mäkkými gumami, ale u nás v obchode s cyklo vecami nám obe predné duše vymenili za pár minút za duše s tým ohnutým ventilom, teraz fúkanie žiaden problém, čo sa týka nánožníka, áno ťažko je to s ním, keď dieťa úplne sedí, a tiež mi často vykopával nôžkami nahor spodok nánožníka, tak som si naň našila v tej iste farbe šnúrky a priviažem to o konštrukciu a hotovo 😀 a čo sa týka toho madielka aj mne sa prv ydalo nižšie a ako som tak špekulovala..odopla som ho cely, že nie len jednu stranu a na komplet otočila "hore nohami" že vidieť spodok tých nitov a tak ho pripojila, tak je o čosi vyššie 😉 ....sme inak veľmi spokojní 🙂 je to nás verný kamoš v každom počasí a v každom teréne

katrin21
20. dec 2015

@prstek
@erulienka
baby, tento kocik sa asi neda otacat, ze? myslim sedacka do protismeru...