Dá sa kočík Jane kúpiť v Poľsku?

zuzan2
30. okt 2011

ahojte baby,
chcela by som Vás poprosiť o radu. V marci 2012 sa nám narodí náš prvý potomok 🙂, tak pomaličky pozerám kočíky. Najviac sa mi páči kočík značky Jane, myslím si že je to Slalom. Chcem sa spýtať či náhodou neviete či sa a kde v Poľsku by som ho mohla kúpiť a či sa dá aj objednať cez net, s tým že by mi ho doviezli na SK. Dakujem všetkým za radu🙂

Zuzana

noemarta
30. okt 2011

@zuzan2 ahoj, ja mam jane, kupovala som ho z ciech, lebo tu na sk este nebol ten model (slalom reverse 2010) tak som si ho objednala cez net z ciech. A vtedy som pozerala aj cez polsko ci to nevyjde lacnejsie, ale vobec nevysiel lacnejsie, a ani su moc poliaci neni na to specializovany. Takze neviem odkial si, ale v pohode sa to tu u nas da objednat cez net cez rozne stranky, alebo osobne kupit v nejakom detskom obchode (babyland, bambini...)

zuzan2
autor
30. okt 2011

ahoj noemarta, som zo západného Slovenska, takže tie Čechy by boli ok. Ja som chcela len vedieť či sa tam náhodou nedá kupiť o niečo lacnejsie. A si spokojná s kočíkom?

zuzana

cipsinka
30. okt 2011

Super temicka my cakame babatko v Maji a takisto som rozhodnuta pre Jane a kedze byvame nedaleko polskych hranic urcite pojdem na prieskum 😉 😉 😉 😉

noemarta
30. okt 2011

@zuzan2 ale aj cez tie cechy to vyslo tak isto ako u nas.... ja som spokojna, hlavne my sme dost vyuzili tu autovanicku, to je velke plus, nemusis ju nosit v autosedacke, take male babenko. Sportova cast je taka mensia, teda hlavne nedomysleli nizku striesku, ale inac nema chybu, ja som spokojnaa 😉

noemarta
30. okt 2011

http://www.bambini.sk/sk/5554/27/jane-trider-20... mne sa strasne teraz paci tento, hned by som menila podvozok.... 😉 a inac cena kocikov jane isla dole, takze su pristupnejsie nez ked som ja pred rokom kupovala skoro za 1000,-Eur.

nibiru
30. okt 2011

pozri si hlavne stranku soi.sk je tam strasne vela polských kocikov ktore boli oznacene za nebezpecne.
@zuzan2

zuzan2
autor
31. okt 2011

@cipsinka a nevies kedy asi planujete ist pozriet? Hoc ty mas este cas🙂

zuzan2
autor
31. okt 2011

@noemarta jooj tak ten je perfektny🙂 som ho uz prezerala. Vieš možno sa neviem len rozhodnut, lebo tá trojkombinácia čo chcem tak vychádza okolo 775€ a po pravde bola by som radsej keby to bolo nieco laccnejšie. Na druhej strane si uvedomujem ze to bude stroj pre mna na (aspon dufam) tri roky, takže nechcem zasa šetriť tam kde sa nema:( Pôrod ma čaká v marci, takže este mám nejaký čas na premýslanie.

zuzan2
autor
31. okt 2011

Inak baby, veľmi pekne dakujem za kazdú radu. Ešte sa chcem spýtat aké farebné kombinácie máte. Ja som chcela ten kočík čierno žltý, tá žltá je miešaná s jasnou zelenou, len premýšlam že či potom kočík nebudem mať plný mušiek, máte nejakú skúsenost?

cipsinka
31. okt 2011

@zuzan2 no veru ja mam este cas asi tak niekedy po Vianociach lebo teraz na to nemam moc casu ale potom v januar.urcite 😉 😉

zuzana1331
9. dec 2011

@noemarta Ahoj, ja som sa do tohto kocika "zamilovala". Je fakt fakt super.
Uz len presvedcit polovicku a hura objednat! 🙂

noemarta
9. dec 2011

@zuzana1331 ahoj, teraz ktory model myslis, este model roku 2010, ci uz tento 2011??
JA som s nim bola velmi spokojna, teda hlavne s hlbokou vanickou, sportak ma trosku nedostatky, ale inac som spokojna 😉

efci
9. dec 2011

Cafte zienky, ja som strasne nerozhodna. Pri prvom synovi som mala Jane Slalom Pro + Matrix. Maly sa narodil na konci aprila, takze letne dieta, klasicku hlboku vanicku sme nepotrebovali, cele leto bol v Matrixe.
Spokojnost s kocikom maximalna, len neviem ake mate kto auto, treba si to ist odskusat do obchodu, aby sa Vam vosiel do kufra, lebo tak konstrukcia je aj po zlozeni dost velka.
Teraz cakam druheho synceka na konci marca, kedy este moze byt relativne chladnejsie, tak rozmyslam ci by sa nahodou nehodila aj vanicka Transporter, predsa len je vacsia oproti Matrixu. A este sa teraz neviem rozhodnut ci Slalom Pro ci Jane Rider + toto prislusenstvo.
Vy ste na to ako, uz rozhodnute co chcete??? Ja som bola pozriet aj v obchode "omakat" vlastnymi rukami a porovnat a stale neviem.... 😖 😎

tina129
9. dec 2011

@zuzan2 v Polsku ta to vyjde urcite lacnejsie, napr. na tejto stranke http://www.bobowozki.com.pl/ , postovne vyjde tusim 30,- eur, len treba objednavat dost v predstihu, poliaci su nejaki spomaleni 😉

tina129
9. dec 2011

@zuzan2 ja som sice objednavala priamo od dovozcu jane v polsku ale na tej stranke je myslim lacnejsi

tina129
9. dec 2011

a este som zabudla mam slalom 2010 🙂

zuzana1331
9. dec 2011

@noemarta JA som mala na mysli JANÉ Trider Formula Strata 2011 - len sa neviem rozhodnut medzi cervenou alebo oranzovou - ach jaj

noemarta
9. dec 2011

@zuzana1331 tak do toho cerveneho som zamilovana 😉 urcite cerveny, ten je taky vyraznejsi.
@efci ja by som radsej volila vanicku transporter nez matrix, ja som s nou bola velmi spokojna, mala v nej bola do siedmeho mesiaca 😉

andrealisy
9. dec 2011

ten novy Trider je fakt krasny!!! Videla som ho minuly tyzden, kamoska si ho kupila, prave ten cerveny, je nadherny!!!!!!!!!! Hned by som menila 😀 😀 😀 😀 😀 my mame tiez slalom 2010 a teda nemam sa na co stazovat 😎

efci
9. dec 2011

@noemarta tiez nad tym rozmyslam, hlavne kvoli tomu, ze moj prvorodeny mal 5 mesacny devat kilo a musel ist z Matrixu uz do sportaku Slalomu. Tak ak bude tento druhy tiez rovnaky (a vyzera ze je este vacsi) tak, aby pobudol dlhsie vo vanicke. A ja mam hlavne dilemu s tou sportovou castou.... v Slalome ked ide spinkat tak si lahne uplne pekne, v celej dlzke narovno. Ale v Rideri alebo aj tom Trideri co tu spominate tam je ta sportova konstrukcia pevna, myslim tym, ze ano da sa dat do lahu ale medzi ritkou a chrbtom ostane vzdy pravy uhol... Ci to nevadi tym detickam, ked by som uz takeho "mladeho" musela davat do sportovej casti kvoli jeho vahe.
ja rozmyslam nad tymito
http://www.allobebe.fr/poussette-trio-rider-ave...
http://www.bebedirect.com/fr/slalom--nacelle--s...

noemarta
9. dec 2011

@efci ja osobne si myslim ze do toho sportaku co maju L sed, tam by mali byt deti co uz vedia same sediet... moj nazor. Ja mam ten pro reverse je dobry, len mi ten sportovy kocik pride maly, teda takto , je tam dost nizko polozena strieska, tym padom ked napr. spi v sportaku tak je cely ten sportak moc nizky a striesku ma dieta velmi blizko, to je jedine co vytknem tomu kociaru... 😉

noemarta
9. dec 2011

@efci a tento sa mi brutal paci, hned by som menila...
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=12922721&tab=2

efci
9. dec 2011

@noemarta to si myslim aj ja, ze by v tom L sede malo byt mimco az ked sedi... Ach jo, teraz som tu este nasla temu cisto o Rideroch, tam si ich mamicky mimoriadne chvalia a davali tam aj male deti (4-5 mesiacov) do tej sportovej casti... Inak tento Mumm vyzera dobre, idem pogooglit co to je zac 🙂

efci
9. dec 2011

@noemarta tak ja uz som ten Muum posondoval a aj som si ho nasla v Spanielsku 🙂 Tak mozno uz budem mat vyriesene, lebo presne splna co potrebujem, staci mi Matrix, lebo sportak je klasicky na lezato a dizajn ma podobny ako Rider 😀 Juchuuuu dakujem ti za tip.

noemarta
10. dec 2011

@efci som rada ze som pomohla, ja by som ten muum asi tiez brala,ale kedze mam este slalom reverse 2010 tak nemozem spekulovat....

zuzan2
autor
18. dec 2011

@efci Slalom Reverse je tiez moj favorit

efci
18. dec 2011

juuuuj baby videli ste tie farby kolekcia 2012
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.239930...

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.239930...

len smola, ze este sa to neda zohnat 😠 Podla mna najskor tak v marci budu tieto nove predavat a to ja uz by som chcela mat kocik doma.

lubica69
18. dec 2011

Ahojte
Ja som tiež rozhodnutá pre Jané unlimit len som sa dočítala,že športová časť je na úkor toho,že sa dá dať v oboch smeroch dosť úzka 😖
Nemáte niektorá skúsenosť?

noemarta
18. dec 2011

@lubica69 uz som to pisala, ano je uzka a hlavne je tam naprd to, ze ma nizko striesku...ale my ho pouzivame este stale, mame lodger fusak, takze sa tam mala v pohode zmesti. 😉