Golfáč Cybex Callisto. Čo naň hovoríte?

marika6
25. mar 2009

dievčatá čo hovoríte na tento kočár, nemáte ho niektorá?
http://www.babystyle.cz/golfky-cybex/cybex-call...

Mne sa celkom páči, ale obrázok a realita môže klamať.

lenkakusi
9. apr 2009

ahoj marika,
callisto sice nepoznam ale cybex onyx ma kamoska a ten je super. Je s nim spokojna! Cybex topaz je skoro to iste, len ma navyse madlo ( jasne ze su tam rozdieliky ako kolieska atd). Su fakt pekne a priestranne, dietatko sa krasne vyspinka. Myslim ze sa daju pouzivat ako "travel system" s autosedackou.
o calliste nic neviem, ale od narodenia by som takyto kocik ja osobne nezvolila. Aj ked v UK, ich normalne pouzivaju!

tynushqa
1. dec 2009

Ahojte,
ma niekto tento golfac? dakujem

marika6
autor
2. dec 2009

mne sa strašne páčil ale nakoniec som to vyriešila s bgb bee, a je super, asi lepší ako callisto, kedže bubo mám v protismere jazdy a vidím naň

eimiky
2. dec 2009

tynushqua ako už vieš ja mám cybex onyx...je to veľmi podobné
ak chceš vedieť niečo viac napíšm ti ip

bihan
21. apr 2010

žeby niečo nové v tejto téme? 🙂

janulka04
27. mar 2011

Tak ja mam objednany od piatku a intenzivne ho vyckavam, potom pofotim a aj poreferujem.
U mna to bola druha volba hned po Nune, ale kedze Nuna kocik nesplnal uplne vsetky moje poziadavky, hladala som nieco kvalitne inde.
A ako teraz citam, je nejaky Nuna boom, takze som rada, ze som sa nakoniec pre nu nerozhodla a uz sa tesim na nase nove Callisto 😵

myskapipiska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cherryblossomgirl
30. mar 2011

@janulka04 Jani, budem rada, ked sem napises svoje dojmy z toho kocika

janulka04
30. mar 2011

@cherryblossomgirl https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/cybex-ca...

tu soom, 😵 😀
dnes ideme jazdit, ale zatial je skvely 😉

cherryblossomgirl
30. mar 2011

@janulka04 akurat som pozerala na youtube prezentacne video a velmi sa mi pozdava. Kde si ho kupila? inak mne sa tiez velmi paci Nuna, ale fakt je to skor imidzovy kocik

janulka04
30. mar 2011

@cherryblossomgirl ja tu v de v akcii za necelych 160€ ale kolekciu 2010. No mam echo, ze v Ba v Brandone ich maju v akcii teraz za 199€ aj s plastenkou, no nie vsetky farby 😉

cherryblossomgirl
30. mar 2011

@janulka04 ano, ano, akurat pozeram.. tu krasnu fialovu bohuzial nemaju

janulka04
30. mar 2011

@cherryblossomgirl a ktoru chces kolekciu? 2011 ci 2010?
lebo ak nakupujes napr. na e-bay-i tak aha:
http://cgi.ebay.de/CYBEX-PROMI-BUGGY-CALLISTO-B...
a na SVK posielaju za 9,90€ 😉

cherryblossomgirl
30. mar 2011

@janulka04 fuha, tak toto je fakt super.. ano, cez ebay nakupujem

cherryblossomgirl
30. mar 2011

@janulka04 a to je kolekcia 2010 alebo 2011? lebo to tam nie je napisane a na pohlad to este takto nepoznam

janulka04
30. mar 2011

@cherryblossomgirl TO JE 2010 😉
PRESNE TEN ISTY, CO MAM JA 😉

cherryblossomgirl
30. mar 2011

@janulka04 ja ho pojdem pozriet nazivo 🙂 zda sa mi omnoho praktickejsi ako nuna (aj ked nuna je o trosku krajsia 😝 )

zuzana710
30. mar 2011

Caute baby!
Ja som kupila malemu tento tyzden Cybex Topaz a som velmi velmi spokojna - je velmi lahko ovladatelny, napriek tomu ze je to golfac aj jednou rukou, lebo tie palice maju taky fajnovy sklon a je taky lahucky ze to ide samo....no a tiez perfektne je to polohovanie aj chrbatika aj noh, strieska s clonou slnecnou nema chybu a aj kosik nakupny je fajn velkostou. Tiez som bola poblaznena nunou, ale ked som tak vyskusala posadit starsieho 2,5 rocneho syna, nebolo o com, kedze potrebujeme pouzivat golfac aj v zime a s fusakom...
prikladam aj nejake foto 🙂

sakura77
30. mar 2011

baby a to na sedie nie je male,sa mi zda podla fotiek,hladam nejaky golfacik pre krpanu..tento sa mi celkom pozdava,mam sice rezervovany peg perego si,ale nejake caviky s dodavkou su,tak hladam do zalohy nieco...

@cherryblossomgirl nuna je pekna,kym som ju nedoskusala "nazivo"-tak u mna nie..strasne kratke sedenie,kratka opierka a hrkotal uz v predajni...ako na vyzor fajn,ale to tak vsjo

zuzana710
30. mar 2011

@sakura77 : sedenie sa mi nezda male...mozno sa ti zda na fotkach, lebo maly nebol priputany, tak mozno bol zosuchnuty trochu viac dolu...

sakura77
30. mar 2011

@zuzana710 dik,ta strecha je super inak,ked bude svietit do oci 🙂

zuzana710
30. mar 2011

@sakura77 ano, zo strieska som ocarena najviac...v lete na nezaplatenie, este sa chystame aj na dovolenku, takze jak stvorene 😉

zuzana710
30. mar 2011

Este pre lepsiu predstavu, prikladam dalsie foto - starsi, 2,5 rocny syn v cybexi ...aj jemu sa tam velmi pacilo 😉

hranolka22
30. mar 2011

Milé maminky pridávam aj ja svoj názor 🙂
Ja som mala cybex callisto fialový,rok 2010 a vôbec nesplnil moje očakávania. Ruky som mala z jazdy vytrasené-mal ešte tú tvrdú spojenú rúčku,strieška neclonila proti slniečku,tieň bol iba na vrchu hlavičky nad očami a hlavne sed bol malý-krátky.mala som ho už pre 1,5 ročnú a teda nechcela mi tam sedieť.Nožičkami ešte nedočiahla na tú opierku dole a keď mala opierku polohovanú dorovna tiež jej nožičky moc prevísali.Takže z mojej skúsenosti moc nie a je ozaj skôr pre malé deti ako väčšie

zuzana710
30. mar 2011

@hranolka22 uznavam, kazdy ma svoj nazor, kazdemu vyhovuje nieco ine....co sa tyka vytrasenych ruk 😀 , tak s tym problem zatial nemam, mam tie penove makke rucky a co sa tyka hrkania, kazdy golfac dojedneho hrka, ta clona sa mi zda super, aj som ju skusala na slnku a cloni velmi dobre a co sa tyka toho sedu s tym zatial tiez nemam nejaky problem, zda sa mi pohodlny a merala som to s gessleinom swift, ktory tiez mame doma a je to rovnake...takze tak, ale ako som povedala, kazdemu dietatu ci mamicke vyhovuje ine...netvrdim zeje to najlepsi golfac na svete, to si ani zdaleka netrufam, casom mozno vychytam tiez nejake chyby, ako na kazdom kociku, este som taka p oblaznena a nemam ho ani tyzden doma 😀 Ale verim, ze moje poziadavky splni 😉

janulka04
30. mar 2011

baby tak ja som uplne spokojna. sed sa mi nezda maly, striesku som natiahla uplne cez malinku, ked dnes svietilo, dali sme pololah a tak si to vychutnavala 😵
kolieska mi teda vobec nehrkocu, ale ono asi zalezi od tohgo, ake su kde chodniky, u nas v DE su krasne a aj na dlazbe sme s nim presli paradne, ked to drkotalo, tak mala este ze : AAAAA...aby sa jej hlias triasol 😀
sa jej to praveze pacilo 😀
tiez ho chcem aj na dovolenku a zatial je presne taky ako som si vysnivala..pekne som s nim vycuvala po schodoch hore...neviem si predstavit, ako by toto zvladla napr nuna 😝

janulka04
30. mar 2011

@zuzana710 suhlasim, tiez myslim, ze idealny kocik nieje, ale preto ich je tolko, lebo kazda mame ine naroky. Moje naroky Callisto splna....zatial 😀
a dnes mi aj jedna maminka pochvalila tie vystuzene pasy, ze je to super, ked babo lezka, lebo ine kociky to tak nemaju a dietatko to potom v polohe v lahu reze...takze daslie plus 😅

a este ad hrkotanie: myslim, ze co som mohla vidiet a porovnat, tak callisto hrkoce menej ako ine kociky 😝

janulka04
30. mar 2011

a este par fotiek 😵
malej sa v nom velmi paci 😀

hranolka22
30. mar 2011

áno,ja netvrdím,že je zlý,ale nám teda nesedel-zle sa mi dvíhal aj na obrubníky. treba skúsiť. Toto bol môj 13-ty kočík takže mala som s čím zrovnávať 😎

janulka04
30. mar 2011

@hranolka22 v pohode, kazdemu sadne nieco ine...a teda u akeho si skoncila a si spokojna?
daj tip...nech mam co obkukavat 😀
fiiiha, ze 13-ty? ake si mala?
ja mam len Quinny Buzz a teraz Cybex Callisto