Golfáč. Poraďte s výberom

geegee
10. apr 2007

Potrebujem poradit ohladom vyberu golfacov. Uvazujem nad Chicco CT-0.4, no zda sa mi tazky (maly ma teraz 9 mesiacov a 12,5kg, tak mam co tlacit😉 . Mate s nim niekto skusenosti? Pripadne mi poradte nejaky dobry golfacik.
Mal by byt skladaci, a priestranny, dobra cena (nizsia ako CT-0.4) potesi 🙂

bellasandra
10. apr 2007

Ahoj, ja mam Chicco CT 0,4- no ja som s ním spokojná, mne sa tazký nezdá 😕 🙂
Aj dost priestoru je v nom, akurat, ze ja som vyssia, tak je skoda, ze nemá nastavitelnu vysku rukovete. Ale inak - fajn kocík 😉

jita2
10. apr 2007

Ahojky,
to je můj věčný problém, stále si nemůžu vybrat, ale vzhledem k tomu, že ho nechci jen na nějaké pojíždění, ale i na delší trasy, tak se mi zdá ten ct 04 úžasný, hlavně ho strašně moc chválí, já o něm vážně uvažuji, ony ty golfky kolem 6 kilo nejsou tak pohodlné na delší pojíždění 🙂 Tak záleží, jestli s ním chceš jezdit hodně často, měla bys vybírat podle větších kol, alespóň průměr těch 18cm a více....
Jinak jsem přečetla strašně moc diskuzí a opravdu mezi nejkvalitnější a nejlepší značky se řadí Jané, také Inglesina, ale ty bývají dosti úzké a pak ještě pochvalují Cam Apollo 😉 , přeji šťastnou¨ruku při vybírání a určitě sem ještě ráda mrknu, co poradí ostatní 😉

mrenka
10. apr 2007

geegee, aj my sme kupili teraz CT4, podla mna je super, mala tam ma dost miesta, je aj lahky, lahko ovladatelny a aj lahko skladatelny 😉

jita2
10. apr 2007

mrenka,
to jsi mě potěšila, ještě ho půjdu omrknout naživo a pak si ho snad koupím 🙂 , zatím jsem nezjistila žádný negativa 🙂

bellasandra
10. apr 2007

jita- fakt je moc dobrý a aj v dobrej cene 😉

jita2
10. apr 2007

díky za info 😉

geegee
autor
11. apr 2007

este ma zaujala aj INGLESINA, mate skusenosti aj s tymito kocikmi?

jita2
11. apr 2007

geegee,
přímou zkušenost nemám, ale podívej se, jak má široký sedák, páč bývají dosti úzké 🙂

geegee
autor
11. apr 2007

aha, no jasne, to by som z nej musela Matuska pacit pacidlom 😀

jita2
11. apr 2007

no těch golfek od té Inglesiny je teď hodně, nemám představu o všech, ale vím, že určitě nějaké byly úzké a neměly polohovací nožičky 🙂

jenis
11. apr 2007

Ja rozmyslam nad demou Step Lux. Je to nova kolekcia na internete este nie je. Sedatko ma sirku 62 cm takze dost siroke a polohovatelnu opierku chrbta aj noh. A aj rucka je prehadzovacia. Len zistit aky je nanoznik a mozem kupit. Inak stoji 5000 korun. A je to sportovy kocik nie golfac, ale velmi dobre sa da zlozit.

jita2
11. apr 2007

Já bych tedy šla raději do těch osvědčených, o kterých si můžu přečíst diskuzi, jak se komu osvědčili....ale třeba budou suprový, to je fakt komfortní šířka a přehazovací rukojeť je taky parádní 😉

jenis
11. apr 2007

demu uz poznam od znamich a nikto sa zatial nestazoval
😉

elri
11. apr 2007

Ja mam kocik dema Quatro a som s nim velmi spokojna..Dema su dobre a cenovo prijatelne kociky.Zmestia sa tam aj deticky v zime s fusakom 🙂

newyorkgirl
11. apr 2007

jenis, aj ja chcem asi demu step, v obchodoch maju stare este sustakove, na nete uz maju pre mna prijatelnejsiu verziu, kde si videla to Lux prosim ta?

jenis
11. apr 2007

Vypytala som si od nich novy katalog cez internet a poslali mi ho postou. Su tam uz nove typy a ovela krajsie a aj lepsie. Vypytaj si aj ty, alebo chod niekam kde ich predavaju a tam budu mat uz nove katalogy.

newyorkgirl
12. apr 2007

diky, asi im napisem a isto to nie su uz tie na nete,ved ani tie este nikde v obchodoch nemaju... 😒

mitinka
13. apr 2007

caute baby poradte mi viete aka je karicka teda golfac chicco ct 0.4??je pevnejsi kedze to potrebujem aj na zimu aj na buduci rok tak neviem,... pomozete mi? najdete ho aj na www.babymarket.sk vdaka 😕

elliana
13. apr 2007

mitinka, ja ho mam asi tyzden a som spokojna. Zda sa mi dost priestranny, co ocenujem. Len nemaju k tomu nikde madlo a ze bude az v juni.
Ja som povodne chcela PP pliko, manzelovi sa zdalo drahe a c0,4 je v priatelnej cene...Ja ho planujem tiez vyuzivat aj v zime, uvidime...

miselam
13. apr 2007

s golfacom na korcule,je asi riadna blbina?! 😖 vsimate si aj max nosnost kocika,kamoska si teraz kupilagolfac a v navode pisali ze pre dieta do na sednie do 15kg,pricom tam moze este jedno 20kg stat,tak neviem.

meggi
14. apr 2007

Aké máte skúsenosti s Chicco c5? Dá sa polohovat opierka chrbta?

bellasandra
14. apr 2007

Mitinka ja ho mám uz skoro 2 mesiace, mala som tam este malu aj s fusakom a dekou 😀 a pohoda, zmestila sa mi. A plánujem ho tiez aj v zime vyuzívat, a myslím , ze to bude ok 🙂
Ja som s ním spokojná 😉

jenis
15. apr 2007

Newyorkgiirl, tie demy sa daju kupit na www.babetkovo.sk, aspon zatial tie stare, ale od maja uz vraj budu mat aj nove. Tak cakam do maja. Zatial mi musi stacit ten moj stary kocik. 😉

geegee
autor
24. apr 2007

nakoniec sme kupili CHicco CT-04, mam ho bez madla, aj ked ho mali rovno v obchode, skusili sme bez neho a je to fajn. Kocik je fajn, lahko ovladatelny, hoci v porovnani s kombinovanym, co sme mali, nie je ovela lahsi /Mali sme Patron, mal 14kg, tento Chicco ma 10/. Ale som naozaj spokojna a aj somriak manzel, ktory golfac nechcel si ho pochvaluje a dokonca ked ideme von, chce kocikovat on 😀

jita2
24. apr 2007

geegee,
tak to jsem ráda,a protože bych ho taky chtěla. Sice ho neměly ve všech barvách, pořád psali koncem dubna, ale na MMB už ho mají ve všech barvách, určitě se s ním velice pohodlně jezdí, když má větší kola,že? 😉

pigi
24. apr 2007

Mamicky, ja mam tiez Chicco CT4 a az donedavna som bola s nim maximalne spokojna... az kym ma neupozornili viacere maminy, ze moja dcerka v nich nesedi, tak ako by mala. Sedi posunuta dole, opreta o jednu stranu. Myslela som, ze tak sedi, lebo je taka vegetacka. Ale skusila som ju dat do ineho kocika a tam sedela cely cas uplne krasne rovno. Podla mna je to tym, ze Chicco nema chrbtovu opierku uplne kolmo. Ake s tym mate skusenosti vy? Ako vam v tom kociku sedia deturence? Az do minuleho tyzdna bol Chicco tym najlepsim golfacom na svete... ale chrbat mojej dcery je pre mna dolezitejsi. Tak zvazujem kupu PP Centro Completo, rok 2007, stoji 8300,-Sk.

jita2
24. apr 2007

Ahoj,
nevím, kde bych třeba zjistila, jestli ostatní golfáče mají pravý úhel v úplným sedě, nebo jsou nakloněny mírně do lehu...nevíte někdo? 😉

elliana
24. apr 2007

pigi, ja mam CT04 a tiez sa mi zda, ze mala je tam trosku nakrivo, posunuta vpravo a aj sa vala na pravu stranu, ale mozno to nie je kocikom, ale tym , ze moja mala este pevne nesedi. No ale, som zvedava, ci ma este niekto podobnu skusenost, ako ty.

macu.k
24. apr 2007

Ahoj,
taky jsem uvazovala nad Chicco CT4, ale nakonec jsme koupili sportak (karku) Free Line Buggy 4 kola. No ze zacatku se mi s nim dost tezko jezdilo (to asi proto, ze mame hlubokej kocarek fakt dost lehkej, tenhle sportak ma 12 kg). Tak nevim.... myslite, ze jsou golfky lepsi nez sportak? Hlavne kvuli delsimu jezdeni v kocarku - na vylety a tak, jestli v tech golfkach maji dost pevny zadicka a jsou pro delsi jezdeni pohodlny??

jita2
24. apr 2007

ahojky,
no já myslím, jak na co..lehounký golfky jsou spíš na popojíždění..na cestování a tak...ale na pohodlnější jízdu jsou lepší sporťáky s většímy koli...já jsem tak nerozhodná, ale už jsem se rozhodla...že koupím free line explorer..zkoušela jsem ho v obchodě a super, má 9,9 kg a velký kola, takže se s ním dobře pojede...
🙂