Golfový kočík 4baby Shape a 4baby Le Caprice

zuzana158
22. mar 2015

Mate niektora skusenosti s tymito kocikmy 4baby shape 2014 alebo 4baby le caprice 2014 ak ano poradte ci su dobre ovladatelne a tak ci maju gumene alebo plastove kolesa? Potrebujem kupit ale neviem ci je to dobry vyber.

zimmi1
2. máj 2015

@zuzana158 ahoj, kupila si jeden z nich? lebo prave ich tiez pozeram a neviem, ci mam jeden z nich zakupit alebo nie.. tak ak s nimi uz mas nejake skusenosti, daj prosim ta vediet 🙂

kristina81
4. máj 2015

zuzana158@zimmi1 Ahojte.Ja sa tiez rozhodujem ze ktory kupit.Dnes som sa bola pozriet v obchode.Mali tam Shape 2015 cierno cerveny.Je pekny a kolesa ma akoby tvrda guma ale aj vsetky ostatne golfove mali take iste.Le caprice nemali ale kamaratka ho ma a hovorila ze kolieska ma plastove.Pritom striesku ma lepsiu.Tak ze asi kupim shape. 😉

zuzana158
autor
6. máj 2015

@zimmi1@ kristina81 ahoj kupila som le caprice 2014 este ho pouzivam asi len mesiac ale mozem povedat ze to bola dobra kupa.Mohol by mat sice trosku pogumovane kolieska ale to neni az taky problem

zimmi1
7. máj 2015

@zuzana158 jaaaaaj, tak teraz uz fakt neviem..ten le caprice sa mi fakt paci, vyzera byt velmi prakticky a ta strieska je super, ale zas po tychto rozbitych chodnikoch chodit.. keby boli pogumovane kolieska, hned ho beriem..no neviem..ale nasla som obchod, kde maju oba, tak tam nabehnem, poskusam a nejak sa uz rozhodnem 🙂
dakujem ti za info 😉

kristina81
7. máj 2015

@zimmi1 ja som zas kupila shape.a som nadmieru spokojna a to vam poviem,ze som dost narocna na kociky 😉 kupila som cierno bezovy.nelutujem. 😉

zimmi1
9. máj 2015

@kristina81 dakujem pekne za info 🙂

tak o tyzden dva ich idem okuknut, tak potom napisem, ze co som vybrala 😉

zimmi1
3. jún 2015

ahojte, takze isla som do obchodu a mnala som v plane porovnat caretero spacer, 4baby shape a 4baby le caprice.. vsetko podobna cena..kedze caretero v obchode prave nebol, zostalo to medzi dvoma modelmi 4baby..shape mal rozhodne lepsie cenu (zrovna bol v akcii) a naozaj bol lahucky, le caprice ale posobil, ze ma pevnejsiu konstrukciu a ma paradnu predlzenu striesku proti slnku, koliecka- rovnaky material na dotyk a predavajuca mi to potvrdila, takze som sa nakoniec rozhodla pre le caprice - pouzivam ho uz 3 tyzdne a zatial spokojnost. je lahucky, zdvihnem ho aj s dietatom, super skladny do auta, je taky otvoreny, super na leto + ma v cene nanoznik, ked sa pocko zhorsi, strieska je uplne perfektna, jedine, co mi troska vadi je, ze smirovacie okienko mohlo byt umiestnene lepsie, krpca mozem cezen sledovat, len ak lezi a kolieska samozrejme hrkocu..po rovnej ceste to je v pohode- tichy chod, ale pri urovni nasich chodnikov..no pri kazdej nerovnosti maleho troska vytrasie, aj ked on to ma rad, pekne ho to uspava pri dlhsej ceste :D len ja nie som zvyknuta, kedze moj sportak ma velke nafukovacie kolesa.. ale co som pozerala, vsetky golface v tejto cenovej relacii maju velmi podobne kolieska..takze, ako druhy kocik popri sportaku (na zimu a do terenu) urcite velmi odporucam 🙂

kristina81
4. jún 2015

Ahoj.lepsie je ich vidiet nazivo.aj ja som uvazovala na caretero ale nepacilo sa mi ze je velmi popisany.ja som sinevsimla ze by nas hrkotal. 😉Ale my ho vyuzivame len ked ideme autom alebo na kratsie trasy.Preto som aj nechcela investovat vela do golfoveho kocika.Ale hlavne ze sme spokojne 😉

lilien1914
12. jún 2015

Ahojte, my sme ho vcera kupovali 🙂 verzia 2014 sa mi viac paci ako 2015 tak sme ho napokon dostali iba v Madarsku lebo u nas bol totalne vypredany 🙂 ak by ste mali otazku kludne napiste 🙂

rybjar
27. júl 2015

@zimmi1 Ahoj, prosim Ta, aku verziu mas? 2014 alebo 2015? Lebo na 2015 su vraj odpruzene kolieska....

zimmi1
27. júl 2015

@rybjar ani neviem, ale kedze ten moj nic odpruzene nema, tak to musi byt ta 14..skoda, to pruzenie by sa fakt hodilo..

zuzana158
autor
28. júl 2015

Ani 2014 nema odpruzene ten mame my ale inak som spokojna

roka84
5. aug 2015

Ahojte, ja uz rok pouzivam le caprice a som velmi spokojna. Nechcela som velmi investovat do golfaca, vtedy bola toto novinka a vovec nebanujem kupu. Vyuzili sme aj nanoznik uz, super vec, min.zimu ked nebol sneh, som normalne aj fusak do nho vtrepala, za tu cenu ma paradne prislusenstvo, u nas max.vyuzity ten drziaj na napoj, trosku nam teraz piskalo zadne koleso, ale muz to nastriekal takze pohoda. A ta striska je najsuper!!! Fakt som sa obavala, ale urcite by som ho este raz kupila 🙂

petrahankova
29. sep 2015

Prosím tie o máte Le Caprice,aké sú teda tie koliesk,hrkotavé?Dakujem

zuzana158
autor
30. sep 2015

Na modeli 2014 su plastove ,trosku hrkocu ale da sa to vydrzat neni to az take hrozne

petrahankova
30. sep 2015

@roka84 Prosím a akú máte farbu?A tie kolieska ako vnímate,hrkocú?Nebudete náhodou predávať?Dakujem

petrahankova
30. sep 2015

@lilien1914 prosím a aký je rozdiel v tých ročníkoch?Mne povedali na predajni že nijaký.Prosím a vám sa ako jazdí,sú kolieska plastové,či pogumované?Dakujem

roka84
5. okt 2015

@petrahankova mám ten taký vínovo červený/bordový... s farbou som veľmi spokojná ako aj s kočíkom celkovo. Kolieska sú také, že stred je plastový a akoby plášť je taký pogumovaný, ja nemám vôbec pocit, že hrkocú, zvládajú aj iný terén ako rovný, mne sa veľmi dobre s kočíkom manipuluje. Ešte nemám v pláne predávať, lebo malá teraz ešte len 2 roky a keď ideme niekam, tak ho berieme so sebou, ona sa rada vozí...možno ak by ste vydržali do jari 😉 ...

lilien1914
5. okt 2015

@petrahankova celkovy nijaky, iba v dizajne je rozdiel...dobre sa s nou jazdi, kolieska su skor plastove, my kocik pouzivame ozaj iba na cesty do auta poskladame a ide sa, je velmi sikovny...ale kamoska ho pouziva kazdy den, a drzi statocne zatim 🙂

lilien1914
5. okt 2015

@petrahankova *celkovo

roka84
5. okt 2015

@petrahankova rozdiel nie je nijaký, myslím, že sú iba nové farby

petrahankova
6. okt 2015

@lilien1914 @roka84 A ešte jedna otázočka,nezdá sa vám madlo na boku v mieste upínania nejako nízko?Pri pohlade zboku sa mi zdá ,že je nízko,neviem ako to je v skutočnosti.Dakujem vám za odpoved. 🙂

roka84
6. okt 2015

@petrahankova aj mne sa podľa obrázku zdalo madlo veľmi nízko a nevedela som si to predstaviť, ale keď som to videla naživo, je to v pohode. My používame madlo stále, teraz má 2 roky a v pohode sa tam zmestí, nič netlači, a deka sa dá ešte prehodiť. V zime, keď som mala fusak, som madlo odopínala, bolo tam zbytočné. Inak sú tam troška kratšie pásy ako mám napr. na 3-kombinácii, ale keď je dieťatko väčšie netreba mu zapínať cez pliecka, stačí cez nožičky. Moja je dosť vysoká, tak sme to robili tak, napr. teraz sa nezapína vôbec. Ak zvažujete golfáč, toto je naozaj správna voľba 🙂