Je krajšia čierna alebo béžová farba kočíka?

snehovica
26. jún 2015

Poraďte, akurát objednávam kočík a rozmýšľam nad farbou..... tak čierna alebo béžová ?

0silvia0
26. jún 2015

To sa na MK nepýtaj, polovica ti povie béžový a polovica čierny a budeš tam, kde si aj teraz 😎

zahia01
26. jún 2015

My máme krikľavo ružový, farba je hrozná, ale kupovala som ho od kamošky za dobrú cenu, a všetci si nás hneď všimnú...:D mne sa páči z týchto dvoch farieb asi viac béžová....viem si k tomu predstaviť peknú mašličku a dečku, no budeš na ňom vidieť viac špiny...v čiernom by som sa bála aby malej nebolo moc teplo keď svieti slnko, už aj v našom je jej veľmi teplo a je z toho nervózna...🙂

snopkulka
26. jún 2015

béžový 🙂

cmulinko
26. jún 2015

Za mna urcite cierny.Cierna farba nikdy nevyjde z mody a pekne sa da kombinovat s doplnkami od deky az po hracky na kocik.

lulu0123
26. jún 2015

Cierny

timi1012
26. jún 2015

Mne sa paci viacej bezova.

terka1607
26. jún 2015

Béžová 🙂

slavaf
26. jún 2015

Nikdy nie čierny - po prvé, vyzerá ako truhla, po druhé, keď naň pečie slnko, musí to byť úplná polahoda ležať v ňom...

mimla
26. jún 2015

Čiernu skôr vyťahá slnko 😉

anelehka
26. jún 2015

bezovy je pekny 😉

bajana
26. jún 2015

Pre dieťa akákoľvek farba, len nie preboha čierna! Čo už je to len za nápad? Argument o tom, že nikdy nevyjde z módy, je na smiech.

barbora59
26. jún 2015

Kamosky co mali bezove kociky jich vkuse prali , boli hned spinave.. Cierny ok lahko skombinujes ale asi by som si cierny kocik nevybrala. Ja som mala napr tmavomodry.

tiumen
26. jún 2015

Ja som mala na Briu čiernu vaničku a vôbec mi ju slnko nevyťahalo, ja som za čiernu, určite nejaké šikovné maminky šijú na Crusi striešky, či? Ale aj v šedej farbe je pekný 🙂

prstek
26. jún 2015

bezova

cecilka123456
26. jún 2015

ani jedna ani druha, cierna pre babatko nepasu a bezovy sa bude spinit :D

seahorse27
26. jún 2015

Pre mna z praktického hladiska tiez ani jedna - na ciernu bude v lete prazit slnko a babo sa tam uvari, bezova sa bude velmi spinit...existuje kopec iných praktickejsich farieb...ale co sa tyka vzhladu, pacia sa mi obidve rovnako 😉

m_ij_ka
26. jún 2015

jednoznačne béžový, čierne kočíky to je podľa mňa ako truhla na štyroch kolesách no taký kočík by som v živote nechcela ani zadarmo 😉

ajka1973
26. jún 2015

Bezova 😊

danna85
26. jún 2015

Bezova. Cierny kocik sa mne osobne nepaci, a to moze mat aj ruzove vnutro 🙂

ln16
26. jún 2015

mne sa páči čierny

ukulela
26. jún 2015

ja mam bezovy a nemam pocit, ze by sa mi spinil. vanicku som znosila 8 mesiacov od oktobra do maja. sneh, daz, plust, dedina ... prala som len vnutorny potah, ktory je biely a zaspinil sa. vonkajsi je uplne v pohode.
cierna je sice elegantna, no jednak sa mi pre dieta nepaci (kocik nie je modny doplnok pre mamu, ale ma byt prakticky pre dieta) a dost mozne ze v lete skor vysedivie na slnku ... ale to nemusi byt.

lejlla
26. jún 2015

Za mna cierny...

sweetlife00
26. jún 2015

ja mam cierny a z tych dvoch sa mi pacia obe 🙂 a cierne kociky su krasne, stylove, moderne, aj mojej 93rocnej babke sa nas paci, ale skupina zadubenych ludi bude tvrdit vzdy komentare typu: truhla na kolesach, atd. tak to by som si vobec nevsimala a na kazdy kociar svieti slnko. Dietatu je uplne jedno v akom kociari lezi. 🙂

luciferkax
26. jún 2015

Aj mne sa paci viac cierny.. len bacha na kvalitu kocika lebo moze ti ju rychlo vytahat slnko ako mne ☹

siska53
26. jún 2015

Bezovy...z tych 2farieb...ja osobne som onoho casu vahala medzi bezovou a cervenou a zas z praktickeho hladiska vyhrala cervena.. 🙂
Ale teda ciernu by som urcite nezvolila...

salome51
26. jún 2015

Určite béžový. Kamarátka a aj naša suseda mali béžové kočíky a nešpinili sa. 😉

kataina
26. jún 2015

čierny vyzerá jak pohrebák.
A mimochodom aj čierna sa môže veľmi viditeľne špiniť, ja mam čierne nohavice na ktorych okamžite vidieť každy detail, každu špinku
z týchto dvoch by som vybrala béžovu, ale asi by som hladala aj inu farbu

veriiii
26. jún 2015

ciernu nie-neuveritelne ti na nu bude prazit slnko v lete---plus sa na nu chyta vsetko..,plus plastova vanicka-male sa ti tam bude varit-kamoska mala tiez tak :-/ maly bol vemi nespokojny v nom..

ivca88
26. jún 2015

obe su krasne ... ja som mala podobne farby 😉 vyhrala bleda ... lebo predsa len je to maličké bábo 😉 neviem či ten štýl v tedy zohrava takú rolu 😉
ale ten čierny je velmi pekny 🙂 cize nebude to zle rozhodnutie ..

jul11
26. jún 2015

Mala som bezovy.vyzera ako novy vobec sa nespinil