Kočiar pre veľkú babu

ingeborgnicol
2. jún 2015

Ahoj baby. Mám otázku, možno máte skúsenosť. Ja som si myslela, že už máme kočíkovanie za sebou. Momentálne vlastníme NUNU Pepp De Lux, ale privítala by som maxi veľký športový kočiar. Rada by som, aby si v ňom totiž mohla pospať cez obed, aby sme sa nemuseli vracať z vonku stále na spanie domov. A tiež, aby mal veľký košík, pretože s ním plánujem chodiť na kúpaliská peši. Naložiť kočiar a ísť poznáte to. Nie s obrovským kufrom na chrbte 🙂 Chodievame všade na dlhšie vzdialenosti autom, ale ak by sme mali pojazdný taký kočiar väčší, kam by som všteko naložila a ona by sa v ňom aj kľudne prespala, maximálne by som ho v lete využila. Ja totiž milujem dlhé prechádzky a takýto presun by pomohol. Nuna má menší košík a na dlhšie spanie ideálny nie je. Aj keď sme brali De Lux verziu s dlhšou hlavovou opierkou. Tak ak dobre poradíte, ďakujem vopred.

katrinka8
2. jún 2015

@ingeborgnicol - my sme teraz kupovali Britax Agile: http://www.britax.cz/kocarky/kocarky/b-agile-4-...
Synček spáva od narodenia každý deň vonku (má 18 mesiacov), takže sme tiež hľadali kočiar na spanie. Teraz je aj nová verzia Britax Agile Plus - s vylepšeným polohovaním nožičiek (práve kvôli pohodlnejšiemu spaniu). Agile nemá ale polohovateľnú rúčku. Avšak existuje aj vo verzii Motion, ten má aj rúčku výškovo nastaviteľnú. Nám s mm vyhovuje výška na Agile, tak sme nepotrebovali nastaviteľnú.
Máme ho cca mesiac, ale som zatiaľ veľmi spokojná. Na spanie je veľmi priestranný, náš sa v ňom rád aj vyváža aj spí 😀 Pritom skladný, ľahký, taký akurát. Neviem, či košík je malý alebo veľký (podľa Teba), nám zatiaľ stačí. My sme predtým mali Cam Cortinu, ten bol super tiež - len už z priestorových dôvodov v byte sme nemohli mať doma ten + malé golfáče k nemu na rýchle presuny. V Cortine bol košík taký istý asi veľkosťou (teda približne), tak preto neviem moc porovnať.

marketa1304
2. jún 2015

@ingeborgnicol
@zuuzika taktiež mam city elite a je to delo....moja ma 5 ročkov a spí si jedna radosť...uplne veľký.priestranný a aj v zime netlačím ...mám pocit,že ide sám.....super..najlepší kočík na svete... 🙂 😉 😀

lemurko
2. jún 2015

Ja som mala gesslein F4 buggy, maly v nom spaval cez obed este ako 2,5 rocny. Lahky, ked sa zlozi, tak nic obrovske, lahko manipulovatelny. Velky kosik, velka plocha na lezanie. Teraz sa tusim volaju S4.

skoupilka1
3. jún 2015

Concodf Wanderer alebo Concord Fusion. Ja mám teda Wanderer - úplne obrovský, má odľahčenú konštrukciu, väčšie kolieska, všetky 4 sú odpružené, takže dieťatko má maximálny komfort. Je úplne super, maximálna spokojnosť.Moja malá má 16 mesiacov a teda úplne sa v ňom vyvaľuje. Ide sám. Vôbec nie je nemotorný fakt super sa s ním šoféruje aj jednou rukou. Páčia sa mi moc aj Fusiony. Myslím, že aj ten by mohol byť super. Wanderer má otočnú korbičku a Fusion nie. Košík - no asi priestrannejší. Nikdy som ho moc nenakladala.

ingeborgnicol
autor
9. jún 2015

Baby dakujem velmi pekne. Poskusali sme vsekty kociare, ale nikam sa nezmesti 🙂) jedine do baby jogger, ale tam su spustene nozky dole co nie je vhodne na spanie. ale dakujem velmi pekne za vase prispevky 🙂 my sme pravdepodobne dokocikovali 🙂)))

sonicika
9. jún 2015

@ingeborgnicol peg perego gt3 - ja vnom vozim rocneho a trojrocneho naraz a este aj maly spi pritom vyvaleny :D to je najlepsia kupa mojho zivota a ten velky kosik - kamoska v nom vozi aj psa v kosiku

ingeborgnicol
autor
11. jún 2015

@sonicika Dakujemeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!! super tip! ten kociar sa mi pozdaval a dnes sme ho vyskusali u jednej maminky co mala na predaj a hned sme kupili!!!! poobede ideme vyskusat, dam vediet, splna vsetky moje kriteria, odporucam aj dalej. Je velky, priestranny, velky kosik, kopec nakupov, mala ma miesto aj na spanie, striedska sa sklapa az dole! super, fakt! dakujem za vsetky typy a hlavne za Sonickin 🙂

sonicika
11. jún 2015

@ingeborgnicol ten kočík sa chváli sám ja ho milujem je to po rodine a umyvacke moja tretia láska 🙂))
presne nákup mi tam vlezie komplet a ked chces mat mensi kocik a maly sedi tak ho das nasedenie rucku si das dohora a kosik sa da zatvorit a kocik vyzera o polku mensi
som stastna uzivaj si ho! je to laska 🙂