Kočík Baby Jogger City Mini. Aké máte názory?

zuzikkaa
28. dec 2010

ahoj ,,chcem sa informovat o tomto kociku.nasla som o nom ze ma polohovatelny chrbat,ale nepisu ci aj nohy.chybaju aj rozmery sedacky.tak by som vas poprosila,nejake info ak ho mate.popripade aj pre a proti,,nazory vsetko sem!!! 😀

liga
16. jan 2011

My sme ho kupovali v novembri (na také rýchle cestovanie po obchodoch, k lekárovi a tak... ) a zatiaľ som s ním spokojná. Chrbát sa dá polohovať do úplného ľahu, nohy bohužiaľ nie - ale je to oveľa lepšia alternatíva golfáča. Rozmery sedačky ti nepoviem, ale podľa mňa ho v pohode využiješ do 3 rokov (je dosť priestranný, mám v ňom aj fusak a je to ok). Len škoda, že naň nie sú nánožníky ☹

argi73
5. apr 2011

@liga Ahojte, tiež zvažujem kupu BJ. Zdá sa mi pevnejší než všetky tie golfáče (jeden taký mám doma, takže viem o čom hovorím). Chcem niečo pevnejšie, istejšie, nič rozhegané. Takže odporúčate?

petruci6
9. apr 2011

baby ake ma tento kocik kolieska? su gumove alebo plastove?

laurika173
10. apr 2011

@liga ahoj mozem sa ta spytat ako je to v lete,ci ta strieska naozaj postaci proti slnku...pretoze zvazujem jeho kupu, ale chcela som pretacacie rucky kvoli slnku a vetru.. a co kolieska su umele?Velmi pekne dakujem

pink31
24. máj 2011

ahojte babuly, tak sa hlasim k spokojnym majitelkam tohto kocika - uz pomaly k 30.-emu v poradi 🙂 vyskusali sme toho uz doooost na to, aby som mohla posudit ---- tie ktore vahate, nevahajte 😉 vyborny!!! lahko ovladatelny, super skladanie, strieska preklapacia - sluziaca ako slnecna clona a aj proti vetru, odvetravanie - ked je dietatko v lahu, skladny aj do malickych kufrov auta... 🙂 🙂 🙂, kolieska dostatocne velke - podla mna zvladne aj nejaky ten sneh..a ideuplne tichucko ide, ziadne hrkotanie ako u vacsiny golfacov..
odporucam!! a ak su vasi drobci zvyknuti na predne madielko - da sa dokupit original..vaha pisana do 22,5 kg

lucula73
26. máj 2011

@pink31 ahoj,prosím ťa,a je dosť priestranný?lebo som našla,že sedačka má len 28cm,teraz mám concorda,tak sa mi to vidí dosť málo..............inak sa mi veeeeľmi páči.
Kde si ho kúpila ty?

pink31
26. máj 2011

ahoj,moj drobec ma 2 roky 5 mesiacov a priestoru ma fakt kopec..poobede ti mozem pomerat,mrknem aj nejake foto s malym..kupovala som ho v TT

pink31
26. máj 2011

@lucula73 ahoj,moj drobec ma 2 roky 5 mesiacov a priestoru ma fakt kopec..poobede ti mozem pomerat,mrknem aj nejake foto s malym..kupovala som ho v TT

lucula73
26. máj 2011

@pink31 ďakujem.a nemala si ty náhodou tiež concorda?ak sa mýlim,prepáč,ale ak si mala,keď sa tento city mini zloží,je menší do kufra?lebo ja zháňam niečo menšie na dovču,aby okrem kočíka aj nejaký kufor sme mohli zobrať. 😀
A koľko cm má tvo drobec,lebo moj má 85cm a 13kg /17 mesiacov/. 🙂

pink31
26. máj 2011

@lucula73 riesili sme kedysi spolu Concorda - mala som ich 6 😉 menila som farby..😉 tento je do kufra uplne malicky a ked by si vycvakla kolieska, tak uplne tenucka placka...moj maly ma 90 cm..pozri foto, je velmi priestranny..

lucula73
26. máj 2011

@pink31 no vyzerá super,naozaj že miesta má kopec 🙂
no mám o čom rozmýšľať 🙂

ellysa
26. máj 2011

ahojte polohovať nožičky nejde, že?

lucula73
29. máj 2011

@ellysa nie,nejde...uvažujem nad ním aj ja....... 🙂

booklover
30. máj 2011

mne ma dnes prist bjcm, prvy kocik v zivote 🙂 som zvedava, ci v nom mala posedi. a ako zvladnem obsluhu.. dam vediet.

dosa
30. máj 2011

mala by som otazocku na majitelky baby jogger city mini, ak sa najdu... aku plastenku pouzivate? dopriala som si tento kocik a po uprsanom vikende som sa poohliadla po plastenke, ale cena originalnej mi teda vyrazila dych - napriek tomu boli aj drahsie 😨 mate niekto nejaku inu? aku? dakujem...

lucula73
31. máj 2011

@dosa ahoj
Už si predala ten tfk? 🙂 ,ja som sa zamilovala do tohto tiež,má vačšiu nosnosť,moj je ťažký 😉
A akú farrbu máš alebo ideš si ho kúpiť?

@pink31 prosím ťa a keď je v tom kočíku podložka,tak sa asi nedá zložiť,nie?lebo ten popruh bude asi schovaný pod podložkou...

dosa
31. máj 2011

@lucula73 - ano, tfk uz je predany a baby jogger uz mam od piatku doma, tak sa z neho vytesujem... mam cierny a tiez v nom mam podlozku a ak by si ho chcela zlozit aj s podlozkou, tak bud si na nu das spravit este otvot na ten popruh, alebo pri skladani siahnes pod podlozku a zlozis tak... ide to v pohodke 😉

lucula73
31. máj 2011

@dosa váham medzi čiernym a červenošedým....
Tak super s tou podložkou.ja mám takú opičkovú zelenú,možno by sa dala podvliecť cez ten pás,či nie?
A kde si ho kúpila?možeš aj IP 😉 dík.

dosa
31. máj 2011

@lucula73 podvliect nie, ten pasik nie je cez celu sirku sedacky, tak by si mala podlozku skrcenu... mne sa tiez pacil aj cerveny, aj zeleny, ale nakoniec som sa rozhodla pre cierny, lebo uz som mala viac kocikov, z kazdeho mi ostali nejake doplnky - podlozky, deky - tak aby som ich este vyuzila. cierny je taky univerzal 😉

dosa
31. máj 2011

@pink31 - pozeram, ze mame este aj podlozky rovnake 😅

lucula73
2. jún 2011

@booklover ahoj,už ti prišiel?si spokojná?a akú farbu máš?

megg
2. jún 2011

chcela som sa opytat, ako je manevrovatelny tento kociarik? Ide lahko? Ja mam doma mensieho valibuka, tak neviem, chcela som 4kolku ale tu zas nevyrabaju v tej farbe co chcem ☹ A to skladanie ide fakt tak lahucko ako je to vidiet na videach? vdaka.

megg
2. jún 2011

a ake je rozpatie zadnych kolies?

lucula73
2. jún 2011

@megg a akú farbu chceš?ja som dnes objednala konečne tento kočík,som zvedavá.Píšu a a j mi povedala paani v obchode,že ide veľmi ľahučko......a tichučko,žiadne hrkotanie.To skladanie je určite super na vynášanie po schodoch 🙂

booklover
2. jún 2011

@lucula73 dorazil 27.5., mam ho nafoteny vo fotoblogu. baby jogger city mini single-Orange. farbu vyberal manzelik, ja som vybrala znacku. je to parada. vraveli mi, ze Janka v nom nebude sediet, ked v zivote v kociku nebola, ale je v nom spokojna. kopka si nozickami, usmieva sa, alebo spi 🙂 strieska chrani pred slnkom super. mam aj sietku a plastenku-univerzalne a lacne-vsetko z jednej stranky. na poziadanie dam do IP, nechcem robit reklamu. malej sa v kociku aj dobre buva, sklopitelna opierka chrbta sluzi ako dobre odpocivadlo 🙂 ak tam dceru polozim uz spiacu, nevisia jej nozky. ale s visiacimi nozkami si pospala dlhsie-zaujimave..

booklover
2. jún 2011

@megg to skladanie ide FAKT tak lahko 🙂 je to skvele, ked idem na urad, na postu, do schodov, Janku mam v jednej ruke a kocik ako tasku v druhej 🙂 inak podla mna si novorodenec v uplnej pohodicke pospi na sklopenom operadle.. ak by sme mali druhe babo, a vydrzalo by poleziacky (co nasa dcera teda nevydrzala-reflux) tak podla mna iny ani nebudem potrebovat.

booklover
2. jún 2011

@megg rozpatie myslis od vonkajsieho okraja kolesa po vonkajsi okraj toho druheho? to je zmerane krajcirskym metrom 62cm. ci nejake ine rozpätie? inak kolieska su krasne odkliknutelne, v pohode sa zmesti bez koliesok aj na sedacku maleho auticka 🙂

argi73
2. jún 2011

Ahojte, pripajam sa k spokojnym uzivatelom BJCM. Je super, ziadne hrkotanie, vrzganie! Odporucam.

argi73
2. jún 2011

@booklover ahoj, mohla by si mi prosim poslat kontakt, odkial mas plastenku? Dakujem. 🙂

liga
7. jún 2011

ahojte baby, prepáčte, že som sa neozvala (starosti)!
pláštenku a už aj nánožník nájdete v niektorých e-shopoch už aj na Slovensku, stačí si kliknúť.
mňa trošku sklamal (ale je to asi aj moja xyba) - občas som s ním prešla v zime aj po snehu (k lekárovi, autu, atď.) a zdá sa mi, že predné koliesko trocha povolilo - hrká. Ináč kolieska sú gumové...