Kočík Baby Jogger City Mini Zip

omajevaskida
29. jún 2015

Dobrí deň mamini už dlhšie uvažujem o tomto kočíku no zatiaľ som nenašla k nemu žiadnu diskusiu ani recenziu tak by som bola veľmi vďačná za všetky vaše odpovede pripomienky hlavne skúsenosti s týmto kočiarikom za každú jednu odpoveď vám veľmi pekne ďakujem. Kľudne diskutujte, píšte chváľte, preháňajte budem rada Krásny deň Mamini 🙂

mojajulia
29. jún 2015

Ahoj.
Ja mám city elite. A je fantastický. Preto ten , lebo dieťa spí vo vodorovnej polohe. Ľahko sa skladá.
Tento mini bude určite tiež vynikajúci. Budeš spokojná.

omajevaskida
autor
30. jún 2015

@mojajulia Ahoj vieš neviem ako sa chodí s tými kolieskami keďže sú plastové aj na tvojom kočieriku sú také to ma dosť zaujíma veľmi pekne ďakunem za odpoveď 🙂

sisu1ka
30. jún 2015

Ahoj my mám BJ City Mini a s kolieskami je to uplne v pohode, problem je na velkom snehu

omajevaskida
autor
30. jún 2015

@sisu1ka Si zlatá ďakujem za odpoveď len som prekvapená že nikto nemá ten kočiarik myslela som že kopu maminiek zháňa na cestovanie niečo takéto malinké a dlažob é kocky tvoj zvláda v pohode alebo je hlučnejší 🙂 myslím či veľmi hrkotá 🙂

sisu1ka
30. jún 2015

vobec nehrká, ono neviem či su tie kolieska rovnaké ale BJCM má také pogumované a vobec nepočut ked ideme, ide to uplne hladko, akurát my máme 3 kolku a tá je trošku tažšia na ovládanie

sisu1ka
30. jún 2015

myslim že city mini a zip sa moc neodlišuje, ten zip je asi nvinka a všetky majme city mini, akurát ked pozerám, že sa to trošku inak skladá, jaj a dlažobné kocky nie sú problem

omajevaskida
autor
30. jún 2015

@sisu1ka Si zlatá veľmi pekne ďakujem za odpoveď 🙂 prajem krásny večer 🙂

mojajulia
1. júl 2015

@omajevaskida ja mám veľké kolesá. A sú len tri.

omajevaskida
autor
9. júl 2015

Tak maminky žiadna ešte nemáte tento krásny kočiarik bolo by fajn sa o ňom dozvedieť viac z prvej ruky 🙂 hlavne vašu spokojnosť a skúsenosť ďakujem pekne 🙂

adush123
9. júl 2015

Ahojte. Mam tento kociar 4 dni. Kupila som ho v ciernej farbe neutral pre dieta. Zatial sme ho skusali po meste i po obchode a obstal na vybornu. Konecne som v obchode nemusrla vytacat na 2x medzi regalmi.
Polohuje sa chrbatik do skoro lahu a nohy do 3 poloh.
Brzda je pri rukovati na pravo a funguje super. Dokonca mi viac vyhovuje ako nozna brzda.
Velkostou je dost velky a siroky pre mojho 13kg droba. Sportiak mam Concord wanderer a je mu velkostou skoro totozny.
Konstrukcia je fakt pevna,verim ze sa casom nerozhega.
Strieska je predlzena,cloni super. Je len taka latkova nespevnena, no je to vec zvyku.
Kolieska su gumene, kamienky sa do nich nevtlacaju.
Nakupny kosik je dostatocne velky, pristup k nemu skor z boku ako zozadu. Vzadu su prekrizene palice z konstrukcie.
Sklada sa fakt rychlo a lahko. Sama som prekvapena. Rozklada sa stlacenim poistky a potiahnutim putka. Pri rozkladani je potrebne aby sedadlo zacvaklo plus rukovat a podpora noh musi zacvaknut - staci zatlacit rukou.
Vyska rukovate mi vyhovuje, mam 177cm.
Pri nakupe dojde i drziak na flasu.
Ja som si teraz doobjednala este plastenku i sietku. S podlozkou je mensi problem kedze pre to putko co je v sedadle (je potrebne pri skladani) je potrebne v podlozke vystrihnut dieru. Objednala som si podlozku Pinkie. Ma mi prist zajtra, tak potom hodim foto.
Cena je od 269€.

Kludne sa pytajte

omajevaskida
autor
9. júl 2015

@adush123 No a vraj nemáš rada písanie a to je super popis na jednotku a vidíš na predaj sú dve druhy jeden má brzdu na rukoveti a druhý dole pri kolieskach našla som taký článok v ruštine americky ma dole a britcky na rukoveti inak sú vraj totožne tak krásny večer potom pridaj fotočky aj s novou podložkou nech sa pokochám pá 🙂

sisu1ka
10. júl 2015

@adush123 nemusíš strihat dieru na podložku, ono stačí ked len trošku siahneš pod nu z boku a v pohode poskladáš, tak isto sa skladá na BJCM

adush123
10. júl 2015

@sisu1ka vyskusam dneska. Dakujem
@omajevaskida vidis to som nevedela. Ale viac mi ta rucna vyhovuje. To je len strucny popis.
Kto chce vidiet nazivo a je z vychodu kludne moze dojst 😊

adush123
10. júl 2015

Tak pridavam foto i s podlozkou Pinkie. S nou sa trosku tazsie sklada kedze je hrubsia a poistka tak lahko nezapadne. Na poslednych foto je v porovnani s Concord Wanderer.

adush123
10. júl 2015

@sisu1ka s tou podlozkou sa az tak super nesklada kedze on sa este tak lomi pri skladani a ta podlozka to trosku stazi. Uvidim pouzivanim ci mi to bude vadit kedze ja ho mam nonstop v aute a vyuzivam hlavne na prechadzky po meste ci vylety.

omajevaskida
autor
11. júl 2015

@adush123 No super je s tou novou podložkou krásne tam žiari a fakt skoro taký veľký ako concord a to sa zdá že bude malinký a pri tom je super veľký a priestranný no fakt súper výber a kúpa krásny víkend želám 🙂

omajevaskida
autor
11. júl 2015

@adush123 No stiahla som fotky obidvoch kočiarikov sú úplne identické až na tú brzdu obrázky nič moc kvalita tak len že ani som nevedela že je aj USA to je ten čierny a Veľká Británia je ten Teal farba tak neviem či aj v našich obchodoch ponúkajú oba varianty kočíkov...

omajevaskida
autor
11. júl 2015

@adush123 A písala si že máš výšku 177 cm a sedí ti rúčka super lebo ja som malinká len 160cm či mi nebude vysoko čo myslíš?Stále tlačím ne muža no neviem či sa mi to podarí tiež sa chystáme na dovolenku tak som chcela niečo malé a priestranné lebo drobec sem tam ešte pospinká v kočíku tak stále dúfam že ho ukecám drž mi palce pá pá

adush123
11. júl 2015

@omajevaskida u nas i netere 8 a 13rocne ho tlacia a nemaju problem. Sila zvyku. Len skladanie s podlozkou je tazsie.

sisu1ka
12. júl 2015

@adush123 no ano BJCM sa skladá tak naplocho preto mi tá podložka nezavadzia

adush123
13. júl 2015

Neodporucam podlozku Pinkie kedze nemozem mu zapnut pasy cez ramena aj pri skladani sa krci a poistka nezaskoci. Odporucam nejaku tensiu a kt ma otvory presne na zaciatku pasov. Idem hladat taku

omajevaskida
autor
21. júl 2015

Našla som roztomilé fotky Zip verzus detský kočiarik 🙂

omajevaskida
autor
21. júl 2015

Tak tu sú paráda 🙂

omajevaskida
autor
24. júl 2015

Dvojročný chlapček

vziskova
24. júl 2015

@omajevaskida jeej dakujem...co vravis na ten sed...je to dost sikme...moja sa asi zblazni ☹

vziskova
24. júl 2015

@adush123 prosim ta...material je taky typicky bj sustiak?...lebo ta strieska vyzera byt z niecoho ineho...dakujeeem 😉

omajevaskida
autor
24. júl 2015

@vziskova prečo myslíš že vyskakuje z kočíka dokúp si madielko dáš tak nejaké hrčky a myslím že v pohode to sedenie je práve super nebude sa sklzovať z kočiarika myslím si

vziskova
24. júl 2015

@omajevaskida moja nevyslakuje...ci ako si to myslela?...na arm.bol rovnejsi sed...nie 90° ale nie az takto...bez madla sme zvyknuti...a na hracky je uz velika...ma 29m 😝...och...musim sa rozhodnut ci zip alebo agis

omajevaskida
autor
24. júl 2015

@vziskova no tak to je už slečna je to ťažké rozhodovanie aj agis je super kočiarik len aj tu písali baby že na agise im čosi hrkotali kolieska skús pohľadať v kočíkovo je to hrozné ak treba vybrať kočiarik keby boli len dve tak niečo iné ale toľko je tých kočíkov aj ja by som nevedela sa rozhodnúť a dokonalí kočík asi nieje asi tak 🙂

vziskova
24. júl 2015

@omajevaskida a zip vobec nehrkoce?...ani po nerovnostiach?...lebo napr.armadillu hrkocu po zamkovej ci mac.hlavach