Kočík Be Cool, trojkombinácia Bandit

melinda78
20. jún 2013

Ahojte, mate niekto tento kocik? Ako ste s nim spokojni?

1zv1
22. jún 2013

Ahoj, my jej máme nachytaný na srpnové miminko, už jej máme doma. Jsem z kočárku nadšená, ale byl obrovský problém jej sehnat s korbičkou micro, prý se přestal v této kombinaci vyrábět. Jediný model v námi požadované barvě jsme objevili na Slovensku, chtěli jsme jej z Čech, ale bylo to bez šance.

janickacrazy
30. sep 2013

@1zv1 Ako ste s kočíkom spokojní po dlhšom čase? Je odpružený? Dá sa aspon trošku hojdať? Nákupný košík sa mi zdá dosť malý je aspon pevný? Dakujem.

1zv1
1. okt 2013

Ahoj, s kocarkem jsem spokojena hrozne moc, je uzasne lehoucky, lehci nez treba bugaboo, skvele ovladatelny, perfektni do tramvaje, do mesta, na nakupy. Houpat se ale neda vubec, odpruzeny je asi tak jak bugaboo, takze nic extra. Je pravda, ze nakupni kosik je malicky, vleze se mi tam tak plastenka, destnik a voda, na velky nakup jedine auto. Pevny je podle me dost, ale ja tam stejnenic moc nevozim. Kdybys mela jeste nejake dotazy, klidne pis

janickacrazy
2. okt 2013

@1zv1 Dakujem za info. A akú máš farbu? Tie kolieska sú plastové alebo pogumované alebo čo je to za materiál? Nehrkocú ti? A k športovej časti bol aj nánožník či treba niečo dokupovať samostatne? Dakujem. 🙂

1zv1
3. okt 2013

My mame cervenou amour, designove vypada vazne skvele a je neokoukany, vsichni se ptaji co je to za kocar a libi se jim. Kolecka jsou plastova, stejna jako ma jane muum, takze samozrejme trochu hrkaji, ale jezdim hodne po kostkach a prezit se to da, jen to proste neni takova plavna jizda jak s odpruzenym kocarem. Ten podvozek je fakt hodne srovnatelny s jane muum, jen mi prijde lehci a ovladatelnejsi. Nanoznik byl v cene, coz je super, takze neni potreba nic dokupovat. Kupovali jsem jen plastenku. Jinak korbicka mi prijde primerene velka, ale my mame drobnou holcicku, takze prdpokladam, ze nam na pul roku vydrzi. Kterou barvu mas vyhlidnutou ty?

janickacrazy
3. okt 2013

Mne sa páči tiež tá červená, je veľmi pekný, len teda tie plastové kolieska ma trošku odrádzajú. Ale tak ako to tak vidím tak ideálny kočík asi neexistuje. Tá modrá sa mi moc nepáči. My na bábatku ešte len začíname pracovať, takže mám ešte dosť času 😀 No keby to bolo dievčatko, tak ten červený by sa hodil. Inak dakujem za vaše info, niet nad osobnú skúsenosť.

zuzito8
17. apr 2015

@1zv1
@janickacrazy ahojte baby, viem ze je to uz davno, co ste si tu pisali... ale ako ste boli nakoniec spokojne s kocikom? mam termin v juni.. a zaujimalo by ma ci sa dieta v pohode na zimu zmesti do sportovej casti aj s fusakom? a dokedy ste vyuzivali sportovu cast? lebo sa mi zda taka mensia, ci nie?dakujem vam 🙂

janickacrazy
17. apr 2015

@zuzito8 No ja som ho nakoniec nekúpila, lebo som tehotná až teraz, skor sa nám nepodarilo. Medzičas sme sa presťahovali na dedinu, takže s tými plastovými koliečkami si to tu neviem predstaviť. Teraz rozmýšľam nad Cam dinamico alebo Concord fusion, lebo tie majú zadné kolesá nafukovacie, takže asi kúpim jeden z nich.

kuriatko84
17. apr 2015

cam dinamico ma urcite zadne nafukovacie, ale concord fusion nema nafukovacie kolieska vzadu

evkahubo
29. jún 2015

my ho mame...uz rok...nosnost sportovej casti je len 15 kg,preto ju uz nepouzivame...
inak sa tam maly aj s fusakom v zime zmestil,mal cca 8 ms..
akurat sme nevyuzili ten paradny zatepleny nanoznik,lebo mal dlhe nohy a nezmestil sa do neho 🙂
inak je fajn,lahky,dobre ovladatelny,taky lacnejsi variant vstkych tych drahych Jane kocikov 🙂
nam vyhovoval..aj ked s odstupom casu by som uz nekupila kociar s plastovymi kolieskami...

benshi
21. máj 2016

Ahojte, nemá niektorá skúsenosti s Be Cool Slide?

adrianka22
29. júl 2016

Máte skusenosti s týmto kočíkom?Dobré aj zle?

evkahubo
29. júl 2016

@adrianka22 iba dobré,na pár drobností..posúvam,ak by bol záujem

adrianka22
29. júl 2016

@evkahubo dakujem už sme ho kupili len som chcela názor

nika1106
11. aug 2016

@adrianka22 ahoj, prosim mohla by si mi pridat foto ? tiez nad nim velmi uvazujem

adrianka22
12. aug 2016
nika1106
12. aug 2016

@adrianka22 ahoj,oznacila si ma ale nic nenapisala

adrianka22
12. aug 2016

@nika1106 dajak mi to zblblo 😀

123dada123t
4. sep 2016

@benshi možem sa opýtať, či neviete náhodou poradit mi z akeho materialu ma ten kočík be cool slide kolesá?

nika1106
4. sep 2016

Kolesá sú pladtovo-gumove nehrkaju
@123dada123t

nivea777
4. sep 2016

@nika1106 je to vhodne aj na zimu? co som citala recenzie tak na zimu su vhodne velke kolesa a tento kocik ma male

123dada123t
4. sep 2016

@nivea777 tiez by ma to zaujimalo, ci je vhodny aj na zimu, pretoze dcerka bude mat pol roka a vanicka jej bude mala, takze rozmyslame nad kupov sportaku a to tohto, lebo sa mi dost paci

123dada123t
4. sep 2016

@nika1106 dakujem a mate s nim priamu skusenost? Lebo by som chcela poprosit o radu aky fusak don kupit, pretoze je to nase prve babatko a potrebovala by som poradit

nivea777
4. sep 2016

@123dada123t ak chces cisto sportak tak velmi vychvalovany je Nico bebetto,ale aj on ma 2 kolieska mensie

nika1106
4. sep 2016

@123dada123t tiež ho chcem kupovať a neviem aký fusak

123dada123t
4. sep 2016

@nivea777 tak ten dizajn sa mi vobec nepaci :( radsej by som bola za ten be cool a pacia sa mi aj tie farebne kombinacie a hlavne chcem nieco s ciernym povozkom, pretoze teraz mame sivy a nie velmi podla mojich prrdstav a hlavne sportova cast z neho mi vobec nevyhovuje a je to nieco podobne ako si mi poslala

123dada123t
4. sep 2016

@nika1106 tak snad nam niekto skusenejsi poradi ;)

nivea777
4. sep 2016

@123dada123t ja budem asi na 90% pokupovat ten.. kamoska mi poradila aj baby pisali o tej znacke ze je dobra.. Ma aj vacsie kolieska ako tento kocik,co je velka vyhoda na snehu ..pripadne este sa mi paci Dorjan, Baby merc,este zvazujem Coletto