Kočík Britax B - smart 4 - 2012

klemente
3. nov 2012

Ahojte baby, máte skúsenosti s týmto kočíkom? Čo naňho hovoríte?

http://www.kociky-babymania.sk/2071-kocik-brita...

kudrlivka
15. nov 2012

Ahoj, ja ho mám doma, zdá sa mi zatiaľ super ale ešte nie je celkom vyskúšaný v praxi. bábo sa narodí až o mesiac

magic08
19. nov 2012

@kudrlivka ak sa smiem opytat, ake su tvoje prve dojmy s kocika a z toho, co si mala moznost ho vyskusat? ake su rozmery vnutorne sportovej časti? a strieska na sportaku, nie je kratka?

kudrlivka
10. dec 2012

Mne sa ten kocik zda velmi dobry, ale vies, ze clovek zisti az v praxi....takze az o nejake 2-3 tyzdne. sportova cast je vacsia ako u niektorych inych kocikov, malu by som nekupila ale presne rozmery neviem. Strieska na sportovej casti je dost dlha, da sa predlzit rozopnutim zipsu.

zuzikkaa
13. dec 2012

@klemente otrasnýýý kočík!!! mala som sice 3kolku ale po tyzdni siel z domu!!!
Strasne zle sa snim manipulovalo,,bol cely taky labilny,,sedenie naklonene dozadu-co vadilo mojmu synovi ,, madlo vysoko ,,nanoznik miniaturny az nepouzitelny a tie gumenne kolieska kde sa ti nabije kazdy pidi kamienok... otrasny plytky kosik...atd
proste ho nekupuj

valika_val
14. dec 2012

ahojte, neviete, kde v Kosiciach by som ho mohla vidiet nazivo?
alebo - nenajde sa tu nejaka ochotna kosicanka, ktora ho uz ma doma a moze mi ho ukazat?

miska_zv
5. jan 2013

@kudrlivka keĎ VYSKÚŠATE DAJTE VEDIEŤ 🙂

alien811
5. jan 2013

Ahojte, mám doma tento kočík, ale trojkombináciu, predávam ho, používala som len vaničku, športová časť je nepoužitá. Kupovala som ho 05/2012. Predávam ho preto, lebo malý nechcel byť v kočíku, začala som ho nosiť v babyšatke. Za tie 3 mesiace, čo som ho používala som s ním bola spokojná, nejaké nedostatky som nezaznamenala, vyhovoval mi. Veľmi som sa tešila na športovú časť, lebo je naozaj pekná, ale nevyšlo 🙂

kudrlivka
5. jan 2013

Kocik mal vcera u nas premieru a zatial som s nim velmi spokojna 🙂 zmestil sa tam malinky v overaly, hruba spanielska deka, fusak. pekne ide aj po horsom terene, lahucko sa brzdi, sklada, rozklada. Jedine co mi vadilo je ze k nemu nevyrabaju prebalovaciu tasku, takze som si ju dala vyrobit, ale nakoniec je to tak este lepsie 🙂 uvidime ako sa osvedci sportova cast

klemente
autor
5. jan 2013

mňa by zaujímala práve tá športová časť🙂

erisara
11. jan 2013

@kudrlivka Zdravím reágujem na váš komentík chcem si kúpit tento kočík ale len športák predávam prvý kočík čo mám trokombináciu pretože nepoužívam vaničku ani vajíčko je ,mi lúto ho nechát zaprášit v sklepe ale som aj zistila že moja dcérka je do športáku malá je tam respek.jak sardinka v oleji🙂preto vyberám kočíky ale chcem pre dcéru pohodlie aby tam nebola nafercovanáá aj ked dám fusak kedže je zima mohli by ste mi dat nejaké info o kočíku či neurobím chybu teda kludne každý jeden čo má tento kočík ale športák dakujem zatial sa majte...Erika 😉

erisara
11. jan 2013

@erisara AAA nečítala som další komentík takže dá sa tam v klude fusak aj tak aby malá nebola na tesno? a inak ešte čosi neni ten kočík daaký labilný? teda či sa netrase nejako počas jazdy radčej by som pevny ...

erisara
11. jan 2013

@zuzikkaa čo tam bolo labilne?

zuzikkaa
11. jan 2013

@erisara cela konštrukcia a ťažisko bolo nejaké divné-ťažko sa s kočíkom manipulovalo 😒

kudrlivka
11. jan 2013

@erisara Ja mam tu stvorkolesovu verziu a vobec nemam pocit ze sa s nou zle manipuluje. je samozrejme iny ako tie hupacie kociky s pruzinami, ale kazdemu podla gusta, ja maleho nehupem a chodime len po chodnikoch, nerovnosti ale zvladne vyborne.

erisara
11. jan 2013

@kudrlivka tákže štvorkolka by mala byt okej? no a ako ste spokojná s tým športiakom teda sedadlo a kolko ročkú ma malinký? mám ročnú dcéru a ako hovorím chcem pohodlie pre nu hlavne ..a ten stred čo drží vlastne celé to sedadlo sa vám netrepe nejako predca len je to na dvoch uchytoch ...velmo sa mi páči kočík ale potrebujem viacej pozivtívnych cecí počut o tom kočíku ...dakujem 😉

kudrlivka
15. jan 2013

ja som sportovy este nerozbalila, pretoze malinky ma len mesiac. takze o sportovom vam neviem zatial nic povedat. tym ze to je na dvoch uchytoch sa to mozno trosku kyve ale nie je to nejake strasne, keby sa mi to zdalo take strasne (kocik sme vyberali dlho a videli sme ich nazivo ozaj vela) tak by sme ho nekupili. vela kocikov bolo omnoho labilnejsich.

marianna988
5. mar 2013

Ja mam 4 kolku sportovu, je to stabilne, ale problem je natrepat fusak, dieta a nedajboue na to nanoznik a to mame 9 mesiacov... Jazdi sa s nim dobre ale kedze nie je odpruzeny, tak pri manevroch do stran treba vacsiu silu, predtym sme mali graco trekko a to sa ovladalo podstatne lahsie je to len o zvyku... Dizajnovo je to spica sle druhykrat by som ho uz nekupila... Po par mesiacoch hrkoce, kolieska su uplne vydrane...

vikusik
26. apr 2013

@marianna988 ja mam 8.mesacne babo a uvažujem o tomto kociku,takže je problem tam dať fusak a nanoznik?Ja som z dediny a ne,mame boch vie ake cesty,tie kolieska su gumene ci tie penove?

marianna988
26. apr 2013

My sme mali fusak taky klasicky starsi a ten nam pod nanoznik nevosiel, neviem ako je to teraz s tymi novymi, ci su uzsie, myslim fusaky. No skratka nanoznik sa nam na vrch nepodarilo dat. A tie kolieska je nieco medzi gumou a penou zapichuju sa do nich kamienky, takze rychlo vyzeraju opotrebene a jazda po rozbitej mestkej dlazbe bola pre maleho utrpenim, je to skor na rovnu asfaltovu cestu... Kocik nepruzi takze je dost trvdy... A maly bol vzdy taky rozhrkany, my sme teraz kupili mamas and papas urbo a to sa neda porovnat...

jetokuko
13. jún 2013

@kudrlivka dobrý deň mohla by som sa informovať ako ste bola alebo ste spokojná s kočíkom britax-b smart?vytkla by ste mu niečo?vopred ďakujem za váš čas....Maťa

kudrlivka
13. jún 2013

Dobry den, no jedine to ze to nie je prave terenny kocik, ale s tym sme aj ratali. Je ale skladny, relativne lahky, ma super vanicku, ktora sa da tiez "splasnut" takze sa lahko zmesti do auta, teraz sme presli na sportak, je super ze sa da otocit aj dopredu aj dozadu, ma super striesku proti slnku, velky a lahko pristupny kosik pod kocikom... jedine to ze je malo original doplnkov, ale dnes sa to da riesit aj inymi znackami 🙂 sportak ma troska uzsie sedenie (napr v porovnani s ABC Design co som si vsimla) ale zatial v pohode, dufam ze sa velmi nebude nas maly "rozsirovat"

hasehenrieta
24. jún 2013

@kudrlivka dobry vecer, chcem sa vas opytat, ze ked vase dieta lezi, a striesku sklopite, ci je dostatocne velka a ked dieta spi, ci ma na dlzku dost miesta.dakujem

kudrlivka
25. jún 2013

no my mame pol roka, maly ma okolo 70cm, pekne sa tam zatial zmesti 🙂 ked striesku sklopim, vobec mu nesvieti slniecko, nad nejakym slnecnikom som ani neuvazovala. pozrite si album, akurat som tam nasila taku latku miesto sietky co tam bola lebo mu tam presvitalo slniecko. teraz je to plne funkcne

veve712
14. júl 2013

Ahojte, rada by som sa zapojila do diskusie, aj ja mam B smart, pouzivam ho uz 21 mesiacov a max.spokojnost..
Neviem ake fusaky ste pouzivali v zime, ja som mala klasicky ake boli kedysi hrube ovcie runo, dieta oblecene v overali a bez problemov som ho tam napratala a nemala som problem dat na fusak aj nanoznik, bezne sme v zime takto fungovali, nemusela som pouzivat ani pasy, ale ked uz tak len okolo pasa.Strieska je dostatocne dlha, kedze sa da odzipsovat, kolieska- je pravda, ze su pogumovane, no aspon som nemusela riesit derave plaste.So stabilitou kocika som spokojna, treba si len zvyknut. Maly ma cca 90 cm a ked sem tam zaspi v kociku, stale ma dostatok miesta.

andraska
14. aug 2013

@zuzikkaa trojkolky su vzdy labilne , ja som proti nim radsej 4kolku

zuzikkaa
14. aug 2013

@andraska vyskúšala si nejakú? ? Okrem tohto som mala všetky stabilné

andraska
14. aug 2013

kamoska vozila Jane 3kolku a nie dobre ked som videla ako sa morduje ako s furikom....... 😒 to ja som stvorkolku pod pazuchu...

dzejn80
10. okt 2013

Ahojte, mam tento kocik, model 2011, fialovy, predavam ho, deticky rychlo vyrastli 🙂. Podla mna je to vyslovene mestsky kociar, nie je odpruzeny, takze teren sice zvlada, ale na ukor pohodlia dietata. Mojim to nevadilo, museli byt trochu traseni, aby spali 🙂. Po chodniku bez problemov ide. Mne velmi vyhovovala sportova cast, hlavne velka strieska. Mam k nemu aj vajicko romer vo farbe, takze je to vlastne 3kombinacia. Ak by ste mali niektora zaujem, dohodneme sa.

jonko
27. nov 2013

mala by som záujem, prosím ešte ho máte?

a cena je aká? ingrid z bratislavy ingrid@imic.sk

myryjam
18. dec 2013

My mame "trojkombinaciu" s hlbokou vanickou, vajickom i sportovou castou, 4-koleskovy, a som spokojna. Mala ma uz 9 mesiacov a stale ju este vozim vo vanicke, lebo tam rada spinka 🙂 Dokupili sme original fusak Britax, a krasne vosiel do hlbokej vanicky, zatial som skusala ako to bude v sportovej casti a vyzera to tiez pekne 🙂 Citala som, ze sa vela mamiciek stazuje na kolieska, ze vrzgaju, ze nie su vobec odpruzene, ale to vobec nie je pravda, ved aj originalny popis uvadza, ze kocik ma "Odpruzenie pre plynulú jazdu", takze naozaj je odpruzeny. Je velmi stabilny, pred kupou sme si ho boli prezriet osobne a vyskusat, porovnali sme s inymi kocikmi, a overili si stabilitu. Je super skladatelny, aj kolieska sa daju dat dole, ked je malo miesta. Hlboka vanicka je priestranna, dietatko ma dostatok miesta, moja v nom velmi rada spinka od malicka 🙂 Tesim sa, ked prejdeme na sportovu cast, chrbtová opierka je nastaviteľná do niekoľkých poloh vratane uplneho lahu, nastavitelna je aj opierka noh. Planujem este dokupit original nanoznik Britax na sportovu cast. Zatial som spokojna aj ja aj moja mala 🙂