Kočík Cam dinamico a vaše skúsenosti

mmacko
16. máj 2012

Ahojte, velmi ma zaujal kocik Cam dinamico. Ja som ako prvy kocik mala cam mbx 6 a to, co mi na nom vadilo na Dinamicu vylepsili. Ake mate s Dinamicom skusenosti? Podla popisu velmi pekne sklbena cena, kvalita a vybavenie (nemam rada, ked treba milion veci este doobjednavat ku kociku ako nanozniky, tasky a podobne).
Dakujem za postrehy

bettypo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mmacko
autor
16. máj 2012

@bettypo no videla som nazivo, ale len z dialky, nevidela som detaily, takze neviem posudit, co si pisala. Hmmm, no skusim ho niekde este pozriet. Ako ja nepotrebujem kocik, ale kamosky su tehotne a sa mi zdal v pohode, ale asi nizka cena ma nejaky dovod.... Dakujem

lola77
16. máj 2012

Ja som nedávno kúpila Cam Dinamico 2012 a je fakt nádherný. Ľahko sa skladá a podľa mňa sú na ňom použité kvalitné materiály!

liz_lemon
17. máj 2012

ja som ho tiez videla nazivo, a zdal sa mi pekny a kvalitny, ale predavacka tiez upozornovala na latku, a ze celkovo je to o nicom, v porovnani s Inglesinou, lenze ta bola o 200 E drahsia
inak mne sa nezda 600 E za kocik malo, jasne su aj drahsie, ale 600 je tiez dost

alexia11
28. máj 2012

Ja som ho videla v BB v predajni nazivo a podla mna je uzasny. Nizka cena sa mi teda nezda vobec. V obchode stal 659,-€ a najlacnejsie sa da kupit za 599,-€ cez ineternet. Ani to vsak podla mna nie je malo. Ja sa nanho tiez chystam, len zistujeme ci nie je lacnejsi v Rakusku. Ak by aj nie, asi ho aj tak kupime. Je to model 2012 takze pravdepodobne bude vsade stat dost. Uvazujem nad tou bledunko bezovou, kedze budeme mat dievcatko. Aj cierny by som pristala, ale cierny nemaju, len tmavo modry. Este by som chcela vidiet nazivo aj tu vinovu, ale tu v obchode nemali tak neviem posudit podla obrazku. Niekedy maju obrazky velmi daleko od reality.

martina2001
28. máj 2012

Neviem baby ja mám už 2x Camko s odstupom 10rokov a s kvalitou som nadmieru spokojná. Videla som akurát cez víkend ten Dinamico naživo a páčil sa mi. Aj cenovo sú to prijateľné kočiare, ja som v podstate dala viac peňazí v roku 2001 ako teraz pri dcére. Presne ako tu niekto spomenul, cena je aká je, ale nie je potrebné nič dokupovať mimo.

martina2001
28. máj 2012

@alexia11 my sme kúpili nakoniec tento teraz v Maďarsku, nie kvôli cene, ale mali ho skladom. Manžel hovoril že bol aj lacnejší ako sme tu pozerali.

mery7
28. máj 2012

ahojte aj ja rozmyslam nad Cam Dinamico v sedej farbe. sice som ho videla v trojkolieskovom prevedeni Cortina, ale konstrukcia sa mi zdala nestabilna. mozno to bol vadny kus. nemali ste ten pocit ze konstukcia bola taka labina? dakujem

lola77
28. máj 2012

@mery7 Cortina neviem aké má podvozky, ale ja mám doma Dinamico a konštrukcia je pevná, stabilná 🙂

@alexia11 Tiež som chcela čierny, ale taký nemajú....nakoniec u mňa vyhral ten tmavo modrý a som maximálne spokojná 🙂

liz_lemon
28. máj 2012

@lola77 a nemohla by si sem hodit nejaku fotku, ako ten modry kocik vyzera? tiez ho chceme kupit, ale nikde som ho nevidela nazivo, len ten sedy

lola77
28. máj 2012

@liz_lemon Mám ho v albume, tak si ho pozri

liz_lemon
28. máj 2012

@lola77 diky moc, vyzera super 🙂

lola77
28. máj 2012

@liz_lemon V skutočnosti je ešte krajší ako na fotkách 🙂

liz_lemon
28. máj 2012

@lola77 vidim, ze aj my sme dobre vybrali 🙂 aj ked som chcela skor ten bordovy, ale asi budeme mat chlapceka, tak modry bude idealny

lola77
28. máj 2012

@liz_lemon My čakáme babu, ale tento modrý sa mi zdá taký elegantný 🙂 a hodia sa k nemu biele, ale aj ružové doplnky 🙂 A ak druhý bude chlapček, tak tento kočík bude tiež ideálny 🙂

alexia11
29. máj 2012

Baby a ten bordo ako vyzera nazivo? Videli ste ho niektorá? Z obrázku neviem posudit.

mirind
30. máj 2012

Ahoj, je to skor cviklova ako bordova videla som ho v TN-Juzanke ,a bol aj za cenu ako na nete moja kamoska si tiez vyhliadla prave tento 😉

alexia11
31. máj 2012

Tak cviklová nie je zlá. Ale ozaj by to asi bolo lepsie vidiet nazivo. No, snad sa mi to niekde podari. Ak nie, asi idem na ten bezovy bledobezovy. Budeme mat dievcatko, tak asi preto, i ked tmavomodry je tiez krasny a je praktickejsi, neuspini sa tak lahko ako ten svetly. Boze asi si budem musiet vylosovat farbu na listocku, lebo som taka nerozhodna 🙂

lola77
31. máj 2012

@alexia11 Tá cviklová, ako ju baby nazvali je fakt pekná a výrazná 🙂 Je na tebe, či chceš takú typickú babskú farbu 🙂 Ja som vybrala modrý lebo som si povedala, že druhého budeme mať chlapčeka, tak nech to využije aj on 🙂 A je to farba, ktorá je praktická a elegantná 🙂 @alexia11 A tá bledobéžová je tiež nádherná, videla som naživo tú farbu.

zuzulienocka77
13. jún 2012

@lola77 ahoj. Chcela by som sa opýtať, či náhodou nevieš, či sadá tento kočiarik kúpiť ako 2 - kombinácia. Ďakujem

lola77
13. jún 2012

@zuzulienocka77 No tak toto neviem...Všade je v ponuke troj kombinácia.

zuzulienocka77
13. jún 2012

@lola77 Nevadí, aj tak ďakujem 🙂

adka6
21. jún 2012

@lola77
Ahoj, prosím ťa, keď máš už tento kočík, dá sa pri športovej časti dať opierka až do uplného ľahu? Ďakujem.

mravvcek
8. júl 2012

Ako ste s nim spokojne,tie co ho mate?Je ozaj kvalitny?Nehrka?

liz_lemon
8. júl 2012

@mravvcek ja som si ho nakoniec nekupila, kupili sme Jane Muum 2012

daniellka3
12. júl 2012

@alexia11 ten bordový s aplikáciami sme videli naživo a je fakt krááásny! keby čakáme dievčatko tak asi neváham a berem ho! rozmýšlam však nad béžovým, ale ten som naživo ešte nevidela, vlastne iba ten šedý a ten sa mi zdá taký smutný. ale aj tento modrý je krásny. len ja by som nechcela s tými aplikáciami, ale len ten jednoduchší. pri tom béžovom sa bojím, aby nebol hneď špinavý....jaj, škoda, že tých farebných kombinácii nie je trochu viac.....

veronikakira
13. júl 2012

@liz_lemon a aky je jane muum? Je vanicka velka? Pozeram ze babatko bude mat viac ako 6mesiacov na zimu 🙂

liz_lemon
14. júl 2012

@veronikakira no, nase babo sa narodilo o 3 tyzdne skor, takze je celkom male, cize s vanickou problem mat urcite nebudeme 🙂 neviem, ako by to bolo, ak by bol nejaky 4 kg valibuk
ja som sa musela riadit hlavne podla vahy kocika a aby sa nam zmestil do vytahu, a toto bola jedina volba, aj to sa tam ledva zmestime
inak je to taky kocar, ze je lahky, a lahucko ide, ale jeho vypracovanie sa mi zda take nekvalitne, az som mala pocit, ci to nie je nejaky fake, ale nie je

veronikakira
14. júl 2012

@liz_lemon a co by si povedala nu mutsy evo? Aj tie si pozerala? My budeme byvat v rodinnom dome, takze vytah nehrozi, ale cestovat asi budeme castejsie, to urcite k starkam. tiez prioritou by mali byt lahka ovladatelnost, lahky kocik ktory sa zmesti do auta, velke kolesa na zimu. Ako tak pozeram pacia sa mi Jane, Hartan kociky su tiez lahke, Concortd fusion, mutsy evo. Este stale som nerozhodnuta🙂 ☹

liz_lemon
14. júl 2012

@veronikakira aj nad tym som rozmyslala, ale nevidela som ho nazivo, tak sme zobrali ten Jane