Kočík Casualplay Kudu

danyyy11
21. máj 2012

Pekny vecer prajem vsetkym,,,,chcem sa spytat ci tu nahodou uz nema niektora maminka z vas skusenost s kocikom KUDu od casualplay,,je to este novinka ale snad sa uz najde kto ma z nim skusenost,,zvazujeme kupu tohto kocika len mam obavy ci mam investovat tolko do niecoho co som zatial iba videla,sice uz aj na zivo v predajni len ci je aj taky dobry hlavne pre dietatko ked je uz tak drahy,,prosim poradtee,,,,dakujemm

adahk
21. máj 2012

Je nádherný.Ja som mala casualplay ale starší model, kupovaný na MMB používaný 3 mesiace a môžem povedať, že lepší kočík som dovtedy nemala, a to som ich mala 8. Ja osobne by som nebola ochotná investovať do kočíka tak veľa peňazí, ale to záleží na tebe. Jednoznačne som bola s touto značkou na 100% spokojná.

danyyy11
autor
21. máj 2012

ved prave,,aj mne sa zda ze je dost drahy,,prave preto zistujem ci aj ta kvalita stoji za to,,velaludi si casualpay chvali,,veladiskusi som citala prave o tych starsich modeloch a maminky boli spokojne,,este stale vaham,,mam na to este dva mesiace,,,ale aj tak dakujemm

flower24
22. máj 2012

Ahoj danyyy11. My sme na tom podobne, tiez sme ho videli a vyskusali v predajni a velmi sa nam paci. Az na tu cenu 🙂, preto to tiez zvazujeme. Kamaratka mala casualplay S4 a s tym bola velmi spokojna. Aj ho napokon dobre predala hoc po 2detoch. Tak snad bude mat nejaka maminka s nim uz skusenost a poradi nam 😉

drobcek24
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
magic08
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
drobcek24
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
drobcek24
24. máj 2012

Baby ja mam Casualplay Kudu, je perfektny, pevna masivna konstrukcia-taku nema ziaden kocik cize sa vam ani po 10.dietati nezlomi ako na niektorych zvyknu tie trubky uz som videla inzerat jednej mamicky na Casualplay S4 ze dala pozvarat tie hlinikove rurky lbo sa jej zlomili :( lahka ovladatelnost, velmi prakticky a lahko sa sklada super aj do malinkych auta nam vlezie do Peugeota 206

ellysa
24. máj 2012

@drobcek24 ahoj, nepridáš nejaké fotky?

drobcek24
24. máj 2012

@ellysa pozri moj bazarik 😉

ajka81
24. máj 2012

@drobcek24
ahoj, ak sa smiem spytať prečo ho predavaš? mne sa tiež veľmi pači, zvažujem nad jeho kupov, lenže my mame ešte kopec času 😉

drobcek24
24. máj 2012

@ajka81 Ahoj jasne smies sa spytat 😉 preto, lebo mam milion inych kocikov, ja som taka kocikomaniacka a na tie ostatne uz mame zabehane a sme si zvykli a ani manzel sa uz nechces ucit ine skladat do auta .....a Inak same taketo mamicky ako ty sa mi ozyvaju ktore maju este vela casu ale ja sa ho potrebujem zbavit cim skor lebo ho nemam kde skladovat preto som dala nan aj super cenu o 200 eur lacnejsi ako v obchode tam stoji 699 eur u mna 499eur a je to uplne novy sportiak. jeeeeej vy mate termin v decembri ? Ja som tiez mala termin v decembri a mala sa aj narodila 24.12.2011 tak mozno aj vy budete mat vianocne prekvapco drzim palec 😉

ajka81
24. máj 2012

@drobcek24 ja som ho už videla aj na MMB, maš ho tam tiež nie? aj som uvažovala, že by som si ho kupila, ale radšej počkam, času mame ešte dosť 😉 ja som tiež taky maniak na kočiky, pači sa mi strašne veľa značiek 😀 takže vy ste tiež decembrovi? blahoželám 🙂 dufam, že my budeme skôr, možno aj koncom novembra 🙂

drobcek24
24. máj 2012

@ajka81 ano mam ho aj tam...no skoda je fakt paradny a za taku cenu uz urcite nekupis....ano sme decembrovi dokonca aj ja som decembrova ja som 10.12. a moja dcerka 24.12.....noooo ja som mala poslednu PM 16.3.2011 tak mne to presne vyslo mala sa narodila v termine....ale tak ved uvidis kazde babo je ine...

ajka81
24. máj 2012

@drobcek24 to viem, že za taku cenu už ho nenajdem 😒 ja by som ani tak nemala problem ho kupiť aj teraz, ale bojim sa, že objavim nejaky iny, čo sa mi bude viac pačiť 😉

drobcek24
24. máj 2012

@ajka81 hehe ty si presne ako ja 😀 ja som tiez uz pocas tehu kupila concord neo a predala som ho ked mala mala ledva mesiac lebo sa mi pacil strasne tento kudu a potom sa to spustilo len som nakupovala a nakupovala a nakoniec mame doma 3 kociky v malo byte cize jednoznacne dva musia ist prec 😀 oki ved si to premysli a ak ho este budem mat a rozhodnes sa ozvi sa 😉

ajka81
25. máj 2012

@drobcek24 ok ak sa rozhodnem tak sa ozvem, alebo možno časom, ak ešte bude na predaj 🙂

zlatulienka
10. júl 2012

@drobcek24 už si predala ten kočík? Ja som sa doňho asi zamilovala, je úžasný 🙂 A s akým rámom si ho mala . white alebo antracite? Tak rada by som ho niekde videla "naživo", až si ho chytím do ruky a riadne pozriem, nie je zrovna najlacnejší...v Žiline a okolí ho nikde skladom nemajú a objednať ho len tak naslepo sa obávam.

danyyy11
autor
11. júl 2012

@zlatulienka my sme ho videli v obchode v miragi v ziline presnejsie v obchode Pre deti,,,maju ho tam vystenevy,,,je ozaj skutocne krasny,,len ma jednu nevyhodu ktora nas odradila neda sa polohovat rucka je na pevno,,ale vela maminkam to iste nevadi,,a samozrejme ta cena,,,myslim ze za tu cenu sa radsej oplati kupit jane,,,myslim ze su lepsie ,,,aj podla toho co som si uz precitala tu na MK,,,ale sto ludi sto chuti,,,a myslim ze ta maminka ho uz predala,,,

zlatulienka
11. júl 2012

@danyyy11 díky, myslela som na ten obchod, či by tam nebol 😉 a tá rúčka aj mňa prekvapila už z popisov, veď kudu4 má teleskopickú rokovať a tento je drahší, hm, no ak by mi výška sadla, tak to by mi vadilo najmenej, zaujímajú má kolieska, veľkosť striešky a samotné sedenie, ja mám zatiaľ kočík Cam cortinu x3, som s ňou absolútne spokojná, ale používam ho už takmer 4 roky, tak pri prechode na šporťák by to chcelo už dajakú zmenu 😉

ajka81
28. sep 2012

kočky, mate niekto ten kočiarik, ako ste s nim spokojne? a hlavne aku vaničku pri ňom mate? 🙂

valika_val
26. mar 2013

ahojte, neviete, kde v KE si mozem tento kociar pozeriet? zaujima ma skor kudu 4, ale omrknem si aj trojku.
nepoznate nejaku uzivatelku MK z Kosic, ktora si ho kupila?

zlatulienka
26. mar 2013

@valika_val ahoj, ja mám kudu4, ale som zo ZA...v obchode som ho tu a ani na okolí nevidela, všade je keď tak kudu3, pred objednaním som si ho bola obzrieť v Zlíne

ddankaa2
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
valika_val
27. mar 2013

@ddankaa2 jeeej, dakujem! predpokladam, ze to su totozne kociare, len s inou konstrukciou.
a teda bola by si taka dobra a ukazala mi ho? idu sviatky, nechcem otravovat, ale ak by nevadilo - napis, vybehneme aj s muzom na jazero (my sme z terasy).
a zaujima ma hlavne sportova cast. 😉

djgatta
7. apr 2013

baby chcem sa spytat, ci sa predava podvozok kudu aj v inej farbe ako je ta jedna 🙂

zlatulienka
7. apr 2013

@djgatta kudu3 je len v jednej farbe, kudu4 je v striebornej a aj v čiernej http://www.casualplay.com/cochecitos

djgatta
7. apr 2013

@zlatulienka pozeram, ze cesky distributor ma aj kudu3 v bielom podvozku 🙂 chystam sa kudu kupit o par mesiacov 🙂 vyzera super

zlatulienka
7. apr 2013

@djgatta biele kudu3 nie je určite, ja som chcela kudu 3 ešte v lete a tiež biele, ale nebolo a vraj ani nebude, lebo výrobca má nejaký technologický problém s farbou, mám to potvrdené priamo zo Španielska a aj od konateľa českého Groupfashion. Preto som sa potom aj okrem iného rozhodla pre kudu4. Tiež som ho kúpila, keď mal drobček ísť do športiaka.

djgatta
7. apr 2013

@zlatulienka hej, hej, pozerala som cenniky, je to tak veru, nevadi, ja pojdem do toho kudu 3 aj tak, uz sa nan tesim

ddankaa2
Autor odpoveď zmazal
Zobraz