Kočík Casualplay s4

zata2
12. nov 2012

Ahojte baby chcela by som vediet vas nazor na tuto trojkombinaciu. Chcela by som si ju kupit len by som chcela vediet aj nazory mamiciek ktore tento kocik pouzivali ake skusenosti s nim mali. Dakujem

kiakocikovsvet
12. nov 2012

teraz je v predaji nová titanová konštrukcia s otočnou sedačkou, ktorá je ľahšia od pôvodnej a predáva sa krátko tak veľa zákazníkov s tým skúsenosť nemá

elliah
12. nov 2012

ja som bola s S4 velmi spokojna, sportak je velky a pohodlny, aj ovladanie mi vyhovovalo...novy sa vola casualplay kudu, je este lepsie ovladatelny ako S4, je lahsi, ale sportiak je omnoho mensi ako S4...

jaruska8
12. nov 2012

Veľká spokojnosť, trošku ťažší, ale veľmi pohodlný a ľahko ovládateľný!! 😉

mery4001
8. dec 2012

Ahojte mamičky chcem sa opýtat,ktorá ho má... či sa dá celá športová čast zvliect a oprat v práčke CASUALPLAY S4,lebo teraz v pondelok mi príde a budem ho musiet preprat a neviem či sa to dá.dakujem

simca06022011
8. dec 2012

@mery4001 Da sa z neho vsetko zvliect dole, ak si dobre pamatam... 🙂 Ja som neskusala, lebo ako sa poznam nevedela by som to dat spat.

something
12. dec 2012

Vsetky pisete ako sa lahko ovlada...ale podla mna, ovladanie jednou rukou je dooooost tazke. A tiez ked chcem ist cez dvoje dveri cez prah. Lebo ked nadvihnem kociar tak sa to koliesko otoci po tazisku a potom nabrat rovny smer je problem. Ja som spokojna tak na 50% Zatial pouzivam len hlboku cast , ta je fajn. Ale zda sa mi dost tazky...musim chodit po 8 schodoch. Uz by som ho nekupila. Ale dizjanovo sa mi paci stale a velmi...A btw. uz som mala dvakrat defekt

luckababy
29. dec 2012

ahojte, viete mi prosim poradit kde na nete najdem navod nemyslim video, ale manual s popisom, ja som nasla len na sportovy kocik, nie na hlboky kocik - vanicku :( dakujem

simca06022011
29. dec 2012

@something uplne suhlasim s tebou.. jednou rukou som s nim ani po ulici nepresla... hned ho vytacalo kade tade... schody mame aj my, do vytahu sa nevpratal, lebo je siroky... takze u nas to istila kocikaren - a vanicku som nosila hore najskor v rukach aj s malou pesi.. je to dost tazky kocik, urcite ho neodporucam do bytov :P

@luckababy a co konkretne nejde na vanicke? navod by si mala mat priamo v kociku... je tam take vrecko aj na vanicke aj na vajicku a v tom je vsetko napisane

something
29. dec 2012

@simca06022011 Tak ja uz som vymenila hlboku cast za sporotovu a mozem povedat, ze teraz to jednou rukou ide. Ide ovela lepsie ako s hlbokou castou. Teraz som spokojna ovela viac. Ale zase ma trapi, ze sa islo snim tazko v snehu. Takze idem kupovat peg perego gt3. Uvdime ci budem spokojnejsia. Kazdopadne sporova cast ked je na casual tak je nadherny a je mi velmi luto ho menit, ale velmi tazko sa s nim slo v snehu

simca06022011
29. dec 2012

@something no ja som si porevala, ked som ho balila pre kupujucu z mk (800+eurovy kocik som predavala neposkodeny a skoro nepouzivany...) a iba pre to ze pre mna bol neprakticky.. to je tak na krasny rovny chodnicek, pripadne na riadne upravenu travu 🙂) ale nie na tento tankodrom okolo nasho domu... je to velmi pekny kocik.. 🙂) ja som kupila normlany golfac za 60eur ked bola mala cca 7 mesacna a je to v pohode.. mohla som si usetrit stresy a aj peniaze :P Minulu zimu som mala casual este pre istotu doma, keby bola nejaka extra zima alebo daco... ale nebolo treba, do golfaca som dala aj fusak a aj teraz ju tam viem posadit v kombineze do fusaka 🙂)
Perego pojde lepsie po snehu? Lebo my sme tu v meste dopadli tak ze vsetci sme ledva tahali tie kociky cez sneh 🙂)) a bolo jedno aka to je znacka 🙂)

something
29. dec 2012

@simca06022011 No uvidim ci pojde lepsie, kazdopadne verim tomu jednemu koliecku v predu a tomu ze kolieska su trochu vacsie. Uvidime, dam potom vediet. No ja moj casual zatial pozicam svagrinej takze mi potom este aj ostane :o) luto je mi ho zbavit sa...

something
29. dec 2012

@simca06022011 Btw. neviem si predstavit golfac ked je -15. Maly ma 5mesiacov a zatial ho asi nebudem az tak otuzovat :o))

simca06022011
29. dec 2012

@something by si sa divila 🙂 ja zase nemam take to vrece co vysi nad zemou 🙂))

l24
1. jan 2013

Viete mi niekto poradit, ako sa jpevnuje hlboka vanicka ak ju chcem pouzit ako autosedacku na zadne sedadlo? dakujem 🙂

luckababy
2. jan 2013

@simca06022011 dakujem, no ja to mam od svagrinej, takze bez navodu. ale zrejme k tomu nic nepotrebujem, som si uvedomila, lebo to ako sa pripevnuje do auta je tam nakreslene a ostatne je ok 🙂

luckababy
2. jan 2013

@l24 je to nakreslene priamo vnutri vo vanicke na suchych zipsoch, ktorymi sa pripevnuje miminko 🙂

nlula
3. jan 2013

Ja som s casual play S4 veľmi spokojná je to bezkonkurenčne najkrajší kočiar, trošku sa ale pobaví na mne okolie keď vychádzam no obrubník a predné koleso si robí čo chce, ťažko sa narovná a ja mám pocit, že bojujem s anakondou 😉 . Treba si zvyknúť na systém vychádzania.No čo úplne banujem je kúpa tašky originál ku kočíku, je z mäkého materiálu, keď do nej vkladám veci ok, no ako si ju zavesím na rukoväť kočiara "splasne" alebo jednoducho sa v nej všetky potrebné veci rozhádžu no v krátkosti Je NEVYDARENÁ. dajte mi typ kto je spokojný s nejakou inou. ďakujem.

martina646
7. jan 2013

@nlula 100% spokojnosť s taškou babylove z DM asi za 20€. Je priestranna, ma viac vreciek a este su v nej aj nejake vzorky kremikov, plienok a vlhcenych obruskov. Mam ju aj v albume: https://www.modrykonik.sk/fotoblog/martina646/a... (tu je tak nemotorne pripnuta) , https://www.modrykonik.sk/fotoblog/martina646/a..., takto so sportakom: https://www.modrykonik.sk/fotoblog/martina646/a...
Prirobila som si tam take nabijacie cvoky z galanterky, aby sa mi s nou lahsie manipulovalo. Nie vzdy maju ciernyu, ale treba sa spytat, pripadne si ju "objednat", vedie urobit aj presun z inej predajne.

nlula
12. jan 2013

Martina646 Ďakujem ti veľmi pekne!!!zajtra idem do DM.
🙂

zuzanqa123
14. jan 2013

No my sme veľmi spokojný s týmto kočíkom...či cez leto po záhrade som vozila malého...hocijake hrbole...je dobre odpružený...teraz sme už nahodili športovú časť a je tu teda snehu habadej a ja som spokojná ako sa s nim ide...ľahučko...na obrúbniky sa tiež dobre vychádza...ked je veľa snehu da sa to predne koliečko zacvaknúť nech sa netočí...je to super...neviem si lepší kočík predstaviť 🙂 len odporúčam. Malý je v nom spokojný...ma tam dosť miesta...aj strieška sa dá na športáku sklopiť až dole ked fúka...skladanie do auta jednoduche...kolieska sa naklikávaju...aj vana sa da vozit v aute...nemusi byt vajíčko. 🙂

mikaela12
14. jan 2013

Ja som tiez spokojna akurat je dost tazky a pokym ho zdvihnem do auta, tak sa riadne namakam;) ale je to o zvyku. teraz pouzivam sportovu cast, a skoro vsetky casti sa daju vyvliect a oprat. My byvame pri lese takze na prechadzky do terenu idealny. Z porodnice sme isli autom a maly bol vo vanicke....

mikaela12
14. jan 2013

@l24 vo vanicke das babetku okolo brucha pas na suchy zips a vanicku pripevnis s bezpecnostnym pasom a na vanicke su z kazdej strany take dva haky alebo ako to nazvem do ktorych tie pasy pripevnis

ivabas
15. jan 2013

Prosím, neviete mi niekto poradiť aká je vnútorná veľkosť vaničky - Casualplay set S4 titanium - Playmont ... 😒

ivabas
15. jan 2013

A ešte jedna otázočka, neviete náhodou, či je vanička polohovateľná pod hlavičkou?

adelka2710
16. jan 2013

baby, nemate nahodou na predaj zadne koleso? ja ho mam znutra uplne dolamane a cele mi skace pri vozeni. Nove stoji 45€, keby bol kocar novy, kupila by som nove, ale pouzivany je uz par rokov, preto sa mi moc neoplati kupovat nove, okrem toho aj druhe uz zacina blbnut.. kocar je inak SUPER

nlula
17. jan 2013

@ivabas VAnička nie je polohovateľná.

nlula
17. jan 2013

@martina646 ďakujem ti za typ, tašku mám doma, je úplne super. Prajem veselé kočíkovanie.

martina646
17. jan 2013

Dievcata, ako sa prosim vas zacvakuje to predne koliesko, aby sa neotacalo? Zatial som to nepotrebovala, tak som to ani neskusala, ale bud to robim nejako zle alebo to mam pokazene (kocik mam novy). Je tam taky "vybezok", ktory sa da trochu stlacit. Ma to nejako cvaknut alebo co? Mne sa to dvojkoliesko stale otaca.

martina646
3. mar 2013

@nlula
@adelka2710
@mikaela12
@luckababy
@simca06022011
@zuzanqa123
a ostatne majitelky toho krasneho kocika, prosim vas, stalo sa vam niektorej ze sa vam "rozhrkala" rukovat? Ja mam pocit, ze sa mi kazdu chvilu rozsype v tych miestach, kde je spoj kvoli brzde a nastavovaniu vysky. Manzel to chcel dotiahnut, ale su tam nejake zvlastne nity a nejde to. Uz kocikujem vyse 9 mes, ale az teraz som si to vsimla, mozno sa to stalo, ked bolo vela snehu, ako som silnejsie tlacila. Nielen, ze je to nepohodlne, ked sa to tak kyve, ale este to aj vrzga. Asi sa s tym vyberiem ne reklamaciu, nastastie obchod predeti.sk ma servisne centrum a sklad prave u nas v meste. Dakujem za odpoved.