Kočík Chicco multiway. Aké máte skúsenosti?

sofik
18. máj 2008

Poradťe aké máte skúsenosti s týmto kočíkom, pretože si plánujem kúpiť a potrebujem vedieť aký je. Dakujem

alami
21. máj 2008

ten multiway je skoro to isté ako chiccoC4 a o tom je veľa tu: https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
je ľahký, ľahko sa skladá a prenáša, dobre sa s ním chodí...síce nepéruje, ale aj bez toho sa s ním chodí dobre.mne vadí malý níkupný kôš, to, že keď dieťa leží, tak sa do koša nedostaneš,to, že ak chceš meniť polohu opierky chrbta, potrebuješ na to 2 ruky - teda nemáš čím prichytiť tú opierku, aby hneď necapla dole - a dieťa sa vyľaká. alebo to musíš robiť stláčaním striedavo na jednej na druhej strane...a to je také pomalé...
neviem, ako sa s tými dvojitími kolieskami chodí na snehu, ale ja aj tak tento kočík považujem len za taký letný..inak, strieška sa dá predlkoniť a slúži ako clona
ak máš konkrétne otázky, tak daj...

sofik
autor
27. jún 2008

Ahoj alami. tak ja ho už mám kúpený a som spokojná ale nie az na 100%. S tým košíkom som tiež nespokojná pretože ak malá spí tak tam nič nedám a nevyberiem. A Ako sa tá strieška predklána pretože ak ideme proti slnku tak na malú celý čas svieti slnko. Díky 🙂

krista
15. okt 2008

helenapce • 2d • 12. říjen 2008 v 17:56
Ahoj, máte je někdo, poraďte, jestli máte zkušenosti.
http://www.kocarky-detske.eu/chicco-multiway-fu...

perada • 1d • 13. říjen 2008 ve 20:45
Heleno. já jsem na ně četla i slyšela samou chválu..a vypadá to že je pořídíme...ještě se rozmýšlím nad Quinny s Casualplay..ale dám na praktičkost a né vzhled..ten musí být na druhém místě.
Dokonce udělali v barvě Topazio a Fuego zimní verzi - fusak zdarma. 😉

pecule • 1d • Včera ve 13:00
Ahoj Helo,taky uvažuju o tomhle golfáči a taky bych potřebovala poradit a četla jsem jen samou chválu.Co by mně zajímalo?jsou ty plastová kolečka. Mám Bébecar a už bych ho ráda dala do sklepa 😀

eho • 1d • Včera ve 14:59
Ahoj, já je mám už od května a jsem spokojená. Máme je v autě a používáme při dovolené, výletech a tak. Nebo když jdu na úřady, kde jsou schody. Teď se mi zrovna suší u topení, prala jsem je, mám světlé 🙂. Mají oproti jiným docela dost příslušenství a ta kolečka jsou dobrá. Můj syn je velký, tak jsme chtěla bytelné prostorné golfky a tyhle to splňují. Na spaní perfektní. Taky mi vyhovuje vyšší rukojeť. Po městě používám dál sporťák, protože je mnohem pohodlnější pro syna i pro mě, asi jenom na golfky bych nechtěla být odkázaná. 😀 . Kdyb něco, tak se ptejte.

helenapce • 2d • Včera v 16:06
Jééé díky za odezvu, to jsem ráda, že samá chvála, mě se moc líbí, právě ta barva Topazio. Já mám od Chicca
tříkolku S3 A jsem s ním moc spokojená,jak s hlubokou verzí, tak i se sporťákem, takže zůstanu asi i nadále u týhle značky.Potřebuju něco skladnýho a taky na krátký pochůzky, jinak budu využívat i sporťák. Zdá se mi rozumná cena za to co nabízí. Díky moc za info. 😅 😅 😅

pecule • 1d • Včera v 16:36
taky díky za info,můj syn je taky chlapík 😀 . Jdu do nich!!!

renda71 • Dnes v 08:15
ahoj tak já jsem nyní taky pořídila chicco multiway (fuego) a velmi mile mě překvapily 😉 trochu jsem se toho bála je kupovat přes net,ale fakt za tu cenu jsou perfektní!
jak psala eho,ta rukojeť je dost vysoká i pro manžela a to u většiny golfek nebývá 🙂
tak jestli můžu radit,jděte do nich! 😵

klouzavka • 1d • Dnes v 11:02
Ahoj, taky o nich uvažujeme, myslíte, že jsou vhodné i dost dobře do terénu, myslím, né jen na korzování po městě, po asfaltu.

pecule
15. okt 2008

tak za chvilku je budou mít všichni myslím že půjdou na dračku... 😉

schwarzovka
15. okt 2008

taky máme a jsme spokojení 😀 😉

helenapce
17. okt 2008

Díky všem za info, už je objednaný, bude po stromečkem. 😀

ejusa
20. okt 2008

Helenapce,prosim napiiiiiiiiiiis!Ty mas Chicco S3 Black trojkolku?Aj jaa chcem,prosim povedz,je to pravda ze ked je urobený na sportovy tak sa neda dat na lezanie?

helenapce
20. okt 2008

Ahoj, mám S3, sportovní verze nejde opravdu uplně do lehu. Podpěrka je mírně, ale opravdu mírně zvednutá...
My přešli na sporťák asi ve 4 měsících. Mareček chtěl prostě vidět ven, ta poloha je na to ideální, mužu doporučit...
Jinak tenhle kočík byl náš vysnění, naprosto favorit mezi ostatními a hlavně za rozumnou cenu. Kupovali jsme přes net. Žádné poruchy a i když je to kočárek vyloženě do města, zvládá opradvu kruté terény. Odjezdili jsme s ním i dovolenou v Orlických horách.... 😉

helenapce
20. okt 2008

chtěla jsem napsat vysněnýýýýý ☹

helenapce
30. okt 2008

tak golfky jsou doma 🙂

maruskak
30. okt 2008

Ahojte, aj my máme Chicco Multiway a som veľmi spokojná, ľahký,ľahko skladateľný, pohodlný. Jedno, čo aj mne vadí, že malý košík na nákup a aj to, že keď malý leží tak nič nevyberieť z neho ani nič do neho nedáte. Inak je v pohode.

Chcela by som vedieť, ake máte skúsenosti v zime s týmto kočíkom, ako sa ide po snehu? Neviem si to predstaviť, no túto zimu to zažijeme 🙂 Ďakujem.

maruskak
5. nov 2008

To fakt nikto nema skusenosti s tymto kociarom v zime? ☹

janina1977
5. nov 2008

ahojte,
tiež rozmýšľam o kúpe tohto kočíka, presvedčíia ma jedna mamička, že má super kolesá, pevné, nie také "hrkálky" ako majú ostatné golfáče, že s ním v pohode zvláda aj nerovný terén, tak už naozaj neviem, či ho mám kúpiť a dá sa opierka dať úplne naležato? nikde som to nenašla a fakt sú také aj pre vyššie ženy?
... pretože mňa už z toho môjho kočíka bolí chrbát.
dúfajme, že zima bude aspoň taká, aká bola minulý rok ...

sasiki
5. nov 2008

janina, najlepšie bude, ak ho pôjdeš kuknúť ,,naživo" do nejakej predajne, tam si ho vyskúšaš 😉

macacka
5. nov 2008

je ten nánožník zateplený, aký fusak používate

kpetra
6. nov 2008

Ahoj. Taky máme Chicco Multiway a jsme moc spokojeni.Je pravda,že košík je malý,ale u golfáčů jsem velký ani nečekala.Já nákup pověsím v taškách na rukojeť a jedu. 😀 Díky větším kolečkům jsme zvládli i lesní terén 🙂 a to je pro mě důležitější než velikost košíku.A taky je fajn,že se v něm Matýsek krásně vyspí,protože je dost prostorný.

macacka - nánožník zateplený není. My jsme v kočáru používali fusak Emitex combi a vešel se tam v pohodě.

janina1977
6. nov 2008

sasiki, dnes som bola kuknúť multiway, je fakt úžasný, asi idem hľadať lepšiu cenu, u nás stojí 5390 a videla som na internete aj lacnejšie
k petra - aj ja mám fusak emitex combi a čakala som, že do žiadneho golfáča sa nezmestí, ale keď s tým máte skúsenosti, tak už nebudem váhať o kúpe... a zistili ste aj nejaké nedostatky pri používaní?

vrtule83
7. nov 2008

Ahoj. Máme multiway už od jara a zatím pozitiva převládli nad negativy, vůbec nelituji že ho máme. Slabou pokrývku sněhem zvládne vpohodě, ale na větší sníh jsem také zvědavá. Nánožník zateplený není, ale už prodávají i se zatepleným. Mi máme vyzkoušený fusak emitex combi a vejde se krásně.
Golfáče potřebují údržbu, asi jako každé. Po někoklika měsících se rozvrzal, což pomohlo stlouknout nýty a promazat a potřebovali promazat přední kolečka ta začala neposlouchat. Ale po domácí údržbě je zase vpohodě.
Pláštěnka by mohla být větší, bude to boj ji natáhnout u nožiček přes fusak. Ještě jsem časem musela našít nové suché zipy na nánožník. Ještě je super že jde celý potah kočárku kromě stříšky sundat a vyprat. A oproti jiným golfáčům má vysokou opěrku zad, takže ani většímu dítku nepřesahuje hlavička. A je i pro vyšší lidi. Malá má asi 10 kg a vynesu ho do schodů, ale už bez nákupu.

sofik
autor
7. nov 2008

tak to máš pravdu aj náš sa rozvrzal a to ho máme asi 5 mesiacov. Ale ked ho porovnávam s golfáčmi kámošiek tak je fakt najlepší.

Ja som len zvedavá na nánožník, či mi ho malá neskope nažičkami hned dole ked ho jej pripnem. ☹

macacka
7. nov 2008

mám otázočku, keď vložíte fusak do kočiara zapnete dieťatko do popruhov ? Ja som to dnes skúšala v obchode s fusakom EISBäRCHEN. Moja dcérka má síce 16 mesiacov ale je útlejšia niečo cez 9 kg. Popruhy sme uvoľnili na mximum, okolo ramienok to ešte šlo ale do popruhu medzi nožičkami sme ju už nezapli. Riešiť to iným fusakom, upraviť nejaký spôsobom popruh alebo mi ostávajú už len teplé deky a nánožník.

janina1977
7. nov 2008

takže s tým fusakom emitex zapnem nánožník v pohode?

macacka
7. nov 2008

ak dáš fusak tak nánožník zapneš, ale ja sa pýtam či sa dieťa vo fusaku zapne popruhmi

janina1977
7. nov 2008

to netuším, ale emitex má vnútri otvory na popruhy, tak snáď to pôjde,tak to myslíš?

macacka
7. nov 2008

práve tak to nešlo, pretiahli sme popruhy cez otvory vo fusaku a nezapli sme ich, ten popruh medzi nožičkami bol krátky

vrtule83
7. nov 2008

macacka: já mám ten emitex a mám holčičku stejně starou a o stejné váze jako ty a používám popruhy jen ty spodní a má je ještě utažené.

janina1977
9. nov 2008

baby, poznáte nejaký link, kde by som zohnala multiway najlacnejšie?

macacka
9. nov 2008

janina skus pozrieť mimibazar alebo http://www.bambini.sk/index.php?main_page=index...

sofik
autor
10. nov 2008

janina skús www.mojshop.sk tam je asi za 4800sk 🙂

kpetra
10. nov 2008

My jsme s fusakem jezdili asi do osmi měsíců a to jsme popruhy zapnuli bez problémů.Teď jsem ještě nezkoušela,ale budu muset.Snad nebude problém.
Janina1977- nedostatkem bude nejspíš jen ten malý košík.Jinak mě golfky moc vyhovují.

janina1977
11. nov 2008

čaute baby, bude mi stačiť pre moju 10-mesačnú bambulku ten golfáčik, nepotrebujem mať ešte nejaký šporťák v zálohe? ešte som ho stále neobjednala ...