Kočík Chipolino perfecta 2009. Máte ho niekto?

ozi
21. apr 2009

Čaute, zapáčil sa mi tento kočík, ale veľa o ňom neviem. Máte ho niekto?http://www.maderna.sk/kociky/sportove-kociky/ch...

ozi
autor
21. apr 2009

Nikto nič o ňom neviete? Naozaj nikto? Videli ste ho alebo skúšali aspoň v obchode? ☹

ozi
autor
22. apr 2009

Baby, viete mi aspoň povedať, čo je to za výrobcu? ☹

standu
22. apr 2009

myslim, ze vyrobca je taliansky. mne sa pacia golfky omnia4 ale zatial ich nejak extra nepotrebujem a tiez neviem, aka je kvalita.

ozi
autor
22. apr 2009

standu dík, zisťujem, čo sa dá, lebo nechcem kúpiť mačku vo vreci. 😉

ozi
autor
22. apr 2009

Teraz som sa dozvedela, že sú to bulhari. A aspoň váš názor naň by ma zaujímal.

zuzkagu
22. apr 2009

Ahoj, ja som chcela kupiť od nich chipolino pooky a tak som si dala tiež na MMB vtedy otazku že či o nom niekto niečo nevie - a dostala som odpoved - sice bol anonymny ale bol. Odkaz znel typu že kočíky od nich niesu velmi kvalitné a že mam si kupu radšej rozmyslieť. a tak som investovala do peregea plika a som max. spokojna. Ale ak nie ste si ista tak kočík môžete do 7 dní vratiť bez udania dovodu.
Zuzana

ozi
autor
22. apr 2009

Díky.

kuratenko
26. máj 2009

ozi, kupila si ho uz? a ano,ako sa Ti pozdava? ja som ho pozerala a nevyzera zle..... vsetky sa vyrabaju kadetade a aj tie najdrahsie znackove mozu byt prave vyrobnou vadou. Mam perego pliko ale asi vymenim za iny a perfekta je zatial v hre 🙂)

petruci6
22. jún 2009

aj mne sa paci,neviete ake ma kolieska? si su plastove,ale pogumovane?

petruci6
23. jún 2009

baby to ste ho ziadna este nekupili? este som ho nevidela nazivo,vraj su chipolino kociky male zvnutra,tak neviem...

radeli
9. feb 2010

Mate niekto skusenosti s kocikom chipolino perfecta ?
Resp. viete mi niektora doporucit sportovy kocik, kde sa da mat dieta aj v smere aj proti smeru jazdy???

majkafer
9. mar 2010

Radeli, už si niečo kúpila? Pri pooky máš dieta otočné k sebe len keď je ešte malinke v prenosnej taške, keď sedí je proti Tebe. Mne s apáči Chipolino Flora a tiež nemôžem nikde nič nájsť

utaninka
25. máj 2010

Trochu obnovim tuto diskusiu. Ked som sa snazila vypatrat nejake info o tychto kocikoch, tak som toho na forach nasla pramalo. Mozno to niekomu teraz pomoze. Kupila som kocik chipolino perfekta 2009 zeleny. Mala som velmi velke naroky na kocik. je to uz moj siesty v poradi, pri starsej som vystriedala styri.
No -jedny skladne polohovatelne golfky doma mame, takze ja som riesila poriadny sportak. Po dlhom patrani mi vysiel tento.
Sedacka sa da nakliknut v oboch smeroch, pre mna to bolo velmi dolezite, lebo ja chcem na dieta vidiet, kym je tak male. (Prfehadzovacie rucky ma odradili v obchodoch, velmi zle sa s nimi manevruje, ked si dieta otocite tvarou k sebe.)
Tento perfekta ma uzasnu obrovitansku strechu, ktoru stiahnem az po pultik, teraz v lete sa mi to hodi, malej nesvieti slnko do tvare, resp. v zime vietor nefuka. Chrbat ide celkom celkom do lahu, polohovatelna opierka noh. Kuker na strieske, ked dieta sedi tvarou odo mna, vidim nan, velky vetrak na leto, co este...celkom fajn je ten pultik (nikdy mi to nechybalo, ale je to fajn vec), blatniky na kolesach, fajny fusak, uplne uzasny ruksacik, ktory sa pripne na rukovat, rukovet je teleskopicky nastavitelna az na velice vysokeho rodica (ja mam 172 a staci mi druha poloha).
Negativa...no nie je to jane, ani casual play, doteraz som mala Britax vigour, kto pozna tieto kociky, vie, ze to je neskutocne lahka manipulacia, malickom otocite okolo svojej osi...tak perfekta taka nie je. Ide kapanek tazsie, ale to porovnavam s kocikovymi mercedesmi... A este...po zlozeni nie je skladny...do nasho auta VW polo ho pri dvoch autosedackach a dvoch dospelych nedame... Ale ja som tento aspekt neriesila ani trochu, lebo na cesty autom mam vyhradne babysatky..tych mam doma pozehnane, na vylety a pod. malu viazem...
tu su pekne fotky...http://www.google.sk/imgres?imgurl=http://forum...
Hadam som niekomu pomohla.

yravas
16. sep 2010

baby, máte niekto kočík Chipolino Perfekta 2010 ???? rozmýšľam nad ním 😎

yravas
19. sep 2010

... tak sme ho nakoniec kúpili 😉 už len poskladať a šup na prechádzku 😀

wewe4
23. sep 2010

aj mne sa tento kočík (či už 2009 alebo 2010) veľmi pozdáva...jediná nevýhoda je, že po zložení je dosť veľký 😕 síce do kufra by sa nám zmestil, ale predsa niečo skladovateľnejšie by to chcela 😅
neviete poradiť, hm??

yravas
13. okt 2010

wewe4 ... mne príde skladnejší ako Jané ... ten nám zabral dosť miesta v kufri ... mame Chipolino Perfecta 2010 a zatiaľ spokojnosť 😉

kararinka99
16. jan 2011

Ahoj aj já ho mám v plane kupit. Aky je ten kocik a alej farby si kupovala?cez internet?a do kolkych dni ti ho dodali ?

emily327
21. feb 2011

Ahojte, tak sa pridavam aj ja, Ak ho niekto mate, ste spokojni? Budem vdacna za kazdu radu, zvazujem ci ho kupit alebo nie a neviem sa rozhodnut, budem vdacna, ak mi niekto pomoze pri rozhodovani sa 😉 Pekny den.

emily327
22. feb 2011

@yravas ahoj, vies mi napisat ako si spokojna s tymto kociarikom? A ci si vobec spokojna?

yravas
22. feb 2011

ahoj emily327

co sa tyka Chipolina - po mesiaci som ho predala a kupili sme si Jane vo farbe Urban - bol to môj vysnívaný a našla som za cenu 350,-€ aj s nanoznikom, plastenkou a fusakom, takze som nevahala ani trochu :D

Co sa tyka chipolina, povedala by som, ze je skor pre male deticky - moj mal 53cm a 4480g ked sa narodil a na jesen s dekou - to mal 6 mesiacov - mu bol akurat - aj na dlzku aj na sirku .... a s fusakom by som ho tam v zime uz nenarvala. Co sa mi na nom najviac pacilo - ked maly spinkal a lezal v kociku - tak ked som dala aj nanoznik - nemalo sancu ho prefuknut - bol tak schovany dnu a pritom som na neho videla ... nie ako niektore kociky - su "otvorene" a vietor lahko prefúkne .... dufam, ze sme sa pochopili :D

Bol fajn, len je dost maly a uzky - moj nazor :D pre deti mensieho vzrastu tak do roka - do roka aj pol .....

pekny dnik
Katarina

motra
15. máj 2015

Maminy ahojte. Chcemsa opytat

kajanicole
9. jún 2016

Ahojte. Viete mi daktora poslat foto chipolino perfecta aj s dietatom vo vnutri?chcem mat predstavu o velkosti..vdaka moc