Kočík Hauck Viper model 2011. Máte skúsenosti?

mishelik
5. jan 2011

Ak ho uz niekto pouzivate napiste mi prosim vase skusenosti lebo tento kocik sa mi velmi paci ale nevidela som ho nazivo .... 🙂 Dakujem

tacka
12. jan 2011

@mishelik to by som aj ja rada vedela...tiez sa mi paci a navyse je za super cenu..videla su ho uz aj nazivo..????ja ho zatial obzeram iba na nete..Mam totiz casualplay ale vymenila by som ho za nieco vacsie aale hlavne lahsie ..

mishelik1986
13. jan 2011

@tacka - ahoj nevidela som ho vobec nazivo tiez len na nete tak sa bojim objednat.Tiez sa mi velmi paci aj lahky je aj kolesa vyzeraju super aj je dost priestranny aspon tak pisu.Je to novy model takze asi ho este nik nema. Akurat som si vsimla ze asi nema vo vybave nanoznik ale mne by to moc nevadilo v lete ho netreba a v zime mam fusak a moja uz bude mat na buducu zimu 1,5roka.

tacka
13. jan 2011

@mishelik1986 no niekto by nam tu mohol napisat kto ten kocik má.. 🙂 Ja sa neviem rozhodnut lebo sa mi paci aj red castle whizz .. mrkni posielam link http://www.bambini.sk/sk/store/product/3355/27/...

vladka262
20. jan 2011

Ahojte baby, ja sa pozerám tiež po tomto kočíku a ešte sa mi páči aj Hauck Shopper 6/11 Wheel 2011. Ale tiež som ho videla len na nete a rada by som si ho aj vyskúšala. A čo hovoríte na samotnú značku Hauck? Ja si myslím, že keď je to nemecká značka, tak to hádam bude stáť za to. Aj keď dnes sa väčšina aj značkových vecí vyrába v PL.

sirinka
20. jan 2011

@vladka262 ja mam stary model hauck kocika, konstrukcia je robustna, je tazky a priestorny aj pre velke dieta.
stale ho skladam a rozkladam do auta....jedine, co sa rozpadlo, je ta konstrukcia na polohovanie chrbtovej opierky...ale inac nic vazne....aj ked uz je vysednuty, vyuzijem ho aj pri tretej babe...
ten moj ma jednu velku chybu, neda sa z neho zlozit textilna vlozka a oprat...takze sa tazko cisti...

vladka262
20. jan 2011

@sirinka ja mám teraz 3-kombináciu nestor rambler, malý tam má super veľa miesta aj vo fusaku, bola som s ním spokojná, ale je dosť veľký hlavne keď cestujeme, zaprace nám celý kufor, a stále dávať dolu kolesá aby bolo viac miesta sa mi nechce.Inak sa s ním perfektne jazdilo aj v snehu. Tak aj preto hľadám niečo menšie a tento asi posuniem ďalej. Golfáče sa mi nepáčia a maličkú buginu tiež nechcem. Chcem aby tam malý dosť miesta aj keď si zdriemne, no a hauck sa mi celkom pozdáva. Len sa ešte obávam koliesok, všade píšu, že umelé hrkocú, ja som mala nafukovacie tak to neviem posúdiť. Len neviem kde by som si mohla prísť ten hauck aj obzrieť.

sirinka
20. jan 2011

@vladka262 no ja mam fakt stary model....uz niekolkorocny, neviem ake velke a tazke su tieto nove...len som sa vyjadrila k tomu, ze konstrukcia v pohode vydrzala aj vacsiu zataz....
co sa tyka vozenia v aute, tak kym som mala fabiu, zapadol do kufra presne na chlp, nic ine uz som tam nedala a kolieska nehrkocu....

mishelik1986
20. jan 2011

Tak stale sa nenasiel nikto kto by ho mal tak neviem ci riskovat ale vyzera super na obrazku vraj je aj odpruzeny na zadnych kolesach co by bolo super.Este by ma zaujimalo ci je tam aspon plastenka 😀 . No neviem sa rozhodnut.Ja mam Bexu B3 a som s nou spokojna len tiez uz budeme potrebovat lahsie a mensie koli cestovaniu a hlavne koli tomu ze to vsetko skladujem v byte aj autosedacku aj vanicku ktoru uz nepouzivam 🙂

emka34
21. jan 2011

Ahojte, povodne som aj ja chcela kocik Hauck - vraj nemecka firma! Ano, ale vyrabany v Cine. Momentalne zijem v DE a tu sa kociky tejto znacky predavaju minimalne!!! Jedna predavacka ma dokonca odchovarala, vraj kedysi, ked mali tieto kociky boli neustale reklamacie na potahy - trhali sa a model s odlahcenou konstrukciou sa lamal. Uznavam, ze cena je velmi prijatelna, ale o kvalite by som uz pochybovala, aj ked vlastne skusenosti nemam.

vladka262
21. jan 2011

To je dneska väčšina kočíkov vyrábané v Číne, Taiwane a pod. niekde som čítala, že aj concord je vyrábaný v Číne. Ja mám síce kočík poľský, bol kupovaný na Slovensku (keby ho bolo nutné reklamovať,aby sme nemuseli utekať a hľadať predavača v PL) ale nemôžem sa absolútne sťažovať ani na jedinú skrutku na tomto kočíku. Len nie je taký skladný a ľahký ale to nie je žiadna tech. závada. Používaním zistíme, čo nám vyhovuje a čo už nie. Rada by som ale ten Hauck videla naživo.

mishelik
autor
23. jan 2011

tak toto som nasla tak pozrite

https://www.youtube.com/watch?v=FXA5eeHh1Q0
tacka
25. jan 2011

chcela som tu prave pridat video no vidim ze uz je tu...po tomto videu su moje sympatie k tomuto kociaru asi rovnake..dokonca mozno trosku mensie..tie kolieska asi do terenu moc niesu, su uple plastové...tak nevie

tacka
25. jan 2011
labello5
26. apr 2011

ahojte ... Hauck viper používame vyše mesiaca a zatial som na ňom neobavila žiadny nedostatok. Podla mňa je super a som rada, že sme ho kupili. Avšak farba nezodpovedá obrázkom na internete vyzerá, že je čierno-červený resp. tá druhá varianta, ale v skutočnosti je tmavohnedý s červenou. Odporučila by som (ak máte malý kufor auta 🙂 ) si ho ísť radšej vyskúšať niekam do predajne, pretože má dosť veľké kolesá a zo začiatku sme s naprataním do kufra Swifu mali malé problémy 😉

krempaska
6. júl 2011

aj my obdivujeme Hauck viper,a chystame sa ho ist aj kupit.

nibiru
13. sep 2011

takze dnes som zazila najhroznejsi zazitok vo svojom zivote ja mam hauk snooper a pri schadzani z obrubnika sa mi samovolne zlozil samozrejme s dcerkou vo vnutry nastastie ma len rozbite usta a nos nic zlomene ruky a nohy sa jej zasekli medzi madlo a tvarou rovno o zem zajtra ho idem reklamovat.

stastickooo
7. jan 2012

@labello5 ahoj, môžem ťa trošku pootravovať? čítam že máš hauck viper, ako si s ním spokojná? je to aj kočík do terénu po hrboloch? potrebujem tamký čo bude tichý. u nás v dedine sú strašné cesty a tento sa mi páči, ale bojím sa toho že kolesá sú neni nafukovacie. dakujem vopred za odpoved. Lenka 🙂

lubka_to
30. jan 2012

ak by ste mali niekto záujem tak tento kočik predávam....

tepka
7. sep 2012

@stastickooo my ho máme teraz prvý deň je ultra ľahky tichy zatím v pohodke uvidíme v zime

lilitela
3. nov 2012

@tepka Ahoj, tak ako sa ti osvedcil ten viper po dvoch mesiacoch pouzivania?

tepka
3. nov 2012

@lilitela veľmi dobre som uplne spokojná!!!!! 🙂 😉 žiadne vady nič...ľahky super sa manipuluje len ten system na zdvíhanie z ľahu do sedu je ťažší je to na takej šnure akoby a sa to zťahuje tak ide to ťažšie inak super🙂košík je veliky...dobrá manipulacia...

tepka
3. nov 2012

@stastickooo nemaš sa čoho mne sa zdaju lepšie ako nafukovačky nevadí mi to...je aj do terenu uplne dobre ide hlavne je ľahky a ma veliky košík...ak máš otázky pýtaj sa🙂

lilitela
3. nov 2012

@tepka Kupila si ho cez eshop alebo si si ho bola pozriet aj osobne?

tepka
4. nov 2012

@lilitela osobne

lilitela
4. nov 2012

@tepka To je asi najlepsie. A niekde v Martine? Ja som z BA a zatial som nenasla kde sa da tuna vidiet osobne, aj ked urcite niekde ano. Tiez by som ho chcela vidiet, lebo si netrufam cez eshop. Aj ked sa to da vratit, no komu sa chce. Isla si s nim uz aj cez teren? Ak ano, cez aky? Ako to islo, dobre? A este som sa chcela opytat, na fotke je ten viper zobrazeny v takej pololeziacej polohe. To je maximalna vyska, do ktorej sa da dat opierka chrbta? Da sa dat uplne vzpriamene?

tepka
4. nov 2012

@lilitela nie som to od jednej maminy z BA kupila 3x použity..da sa v pohode v sede ako na inych kočíkoch cez teren ok ale není to moc uplne do terenu po hore a tak lebo je ľahky a by sa asi rozhegal myslím...

tepka
4. nov 2012

@lilitela inak treba si prikupiť fusačik lebo tam vo vybave není nič...ja mam s fusakom hauck origoš...alebo nanožník treba to ma odradzalo že to je plus invetícia ale zase není drahy

ivetka09
2. jan 2013

@tepka Ahoj citam ze mas Hauck Viper, uz davno som ho aj ja pozerala, tiez som ho chcela kupit ale u nas neda vidiet nazivo a cez net to je ine trosku, mohla by si nahodit realne fotky tvojho kocika? Dakujem ti moc krat a ako sa s nim manevruje? je naozaj lahky? 🙂

tepka
2. jan 2013

je presne ako na nete kuk niektore moje foto v albume určite je🙂ano je ľahký je dobrý zatím som spokojna

adonka1
28. mar 2013

@tepka pridaj foto malu v sportaku. Dakujem
Bo v albumoch som nenasla. A uvazujem nad kupou.