Kočík Jane Slalom Pro Matrix. Aké máte skúsenosti?

simona1906
27. mar 2009

Ahojte, ma niektora z Vas osobnu skusenost s tymto kociarom. Hlavne ma zaujima ci sa da 'prezimovat' iba s takouto vaničkou/polohovateľnou autosedačkou. Mala sa narodi v july, na letne mesiace by to bolo OK ale co v zime. Da sa pouzit aj sportovy, ak by vanicka bola mala? Dakujem za odpovede...

zuzinr
27. mar 2009

Ahoj,

no my sme asi pred 3 tyzdnami kupili tento kocik a tiez cakame male v juli. Tak som tiez zvedava, ale pozerala som tu sportovu cast, keby nahodou sa nezmestilo male do vanicky tak da sa pekne polohovat az do lahu a ked tam das na spodok deku, dobry fusak a ja som kupila aj nanoznik tak by to malo byt v pohode. Miesta je v sportovom dost, ja si myslim ze hociktora vanicka aj tie fusako tasky co su do kocikov ako som to pozerala tak by bol problem tam dat 6-9 mesacne dieta v zime vo fusaku - co sa priestoru tyka. Na druhej strane ked sa nemesti dietatko do matrixovej vanicky je to vlastne autosedacka az do 13kg a je o dost vacsia ako vajicko, takze tu vyuzijes urcite dlhsie. A ma vybornu vec, ze dietatko mozes v aute prenasat aj vo vanicke na lezato, nemusi byt cely cas ako v sedacke, pokial je este male, lebo tieto matrixove sa daju priputat aj pasmy - su na to specializovane. Myslim ze tento vanicko - sedackovy system ma len Jane a este 1 kocik, len teraz ma nenapadne ktory. Takze zalezi to len na tebe. Ja dufam, ze sme sa dobre rozhodli, ale to zistim az v reale: -)

norik1
27. mar 2009

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
Simonka, tu sa bavime o Slalome a Nomade, to je to iste len Nomad ma konstrukciu stvorkolku... a este jedna tema je cisto na Jane Nomad...

Kamoska ma tento systemvanicko/sedackovy, ja som mala este klasicku vanicku z kolekcie 2007... do troch mesiacov mala syna vo vanicke a od stvrteho mesiaca sup do sportaku....a v pohode...maly sa narodil zaciatkom aprila...

Ja som mala klasicku vanicku a maly tam uz piaty mesiac nechcel byt, tak sme ho dali do sportaku a odvtedy je klud. SPortaky su super priestranne, velke takze miesta bude mat mimi dost aj v kombineze aj vo fusaku...

simona1906
autor
27. mar 2009

Zuzinr, Norik vdaka za pomoc. Ja som sa bola totiz to pytat v jednej predajni v KE a tam mi takuto vanicku vobec neodporucali, ze vraj ako tam chcem dat dieta v perinke a fusaku /perinku nebudem pouzivat a fusak len do sportoveho/ a tiez ze vraj nepreslo nejakymi testami tak neviem. Zato ho u nas nepredavaju. Ale pokial moze 5-9 mesacne do sportiaku v zime tak by to malo byt v pohode.

simona1906
autor
27. mar 2009

Norik, vidim ze aj Ty si z Kosic, nevies kde okrem Optimy predavaju Jane kociare? Rozhodujem sa medzi dvoma farbami /zeleny al.cerveny/ a najlepsie je vidiet ich 'nazivo'.

norik1
27. mar 2009

Babetkovo urcite, a myslim ze aj na Furci v Babymarkete... Bocianbaby nie, Babyport netusim...

a ktore farby? z ktorej kolecie - 2009?

PS. tie testy boli robene zle a Jane sa odvolalo, neviem viac blizsie ale nie je to take zle 😀

simona1906
autor
27. mar 2009

O tych testoch som sa docitala tu na MK, na strankach predajcov sa pise ze splna 'European Car Safety Regulations ECE R44/04' inak by ich uz nikde nepredavali...
Vdaka za typy, pojdem pozriet...Pacia sa mi tieto:
http://www.preciouslittleone.com/acatalog/JNJN5...
http://www.preciouslittleone.com/acatalog/JN515...
Hlavne by som chcela vidiet ten cerveny lebo na kazdom obr. ma iny odtien.

norik1
27. mar 2009

no ani na tom druhom nemaju vsetky tri rovnaky odtien, to mas pravdu... ale urcite to bude taka ta syta karminovo-cervena ako je na autosedacke...

Priznam sa, nazivo som nevidela, a to som teraz obehala obchody s kamoskou lebo tiez caka... 😠 oba su nadherne, ale pre dievcatko by som asi brala ten cerveny 😉

anezena
27. mar 2009

ahojte,
kamoska mala matrix - babo sa narodilo koncom februara 2008, ale tu matrix vanicku vyuzili asi iba tri mesiace. a to bol cisto kojeny chlapec, on s atam uz voobec nezmestil. ale zase svagrina - jej mala sa narodila v juni a vozila sa tam asi do oktobra, potom sli do sportaku.

my sme mali klasiku hlboku vanicku, maly sa narodil v marci 2008, bol straaasne chudy a dlhy a vydrzal vo vanicke do jula, takze od 5. mes. siel do sportaku. on by tam aj vydrzal dlhsie, lenze my sme asi od 2 mesiacov chodili po vonku a on stale hlava hore a kukal a kukal. kazdy nanho kukal tiez 😀 bola to haluz.

ale sportak je super. aj ked pojdete na zimu donho a drobci budu mali, sportak je hlboky, babo je tam schovane, nanoznik nema chybu, je super taky hruby, alebo ako to napisat, ma stojacik. no nema chybu. ked to provnam s peg perego alebo S4 - to je des a hruuuza - traaapne nanozniky, babo vystavene vetru, no chuuudatka babence. takze baby, vooobec sa nebojte, aj ked pojdete na zimu do sportaku. je to super 😉 😉

norik1
28. mar 2009

pridavam sa k Anezene 😀 😀 cista pravda 😵

lovacka
28. mar 2009

ahojte
tak aj nam uz dorazil nas kociarik
objednali sme jane slalom pro a mame klasicku hlboku vanicku a sportiak 🙂 vo farbe urban 😵
farba je krasna myslim si ze som si krajsiu ani nemohla vybrat
ja som matrix nechcela hlavne z toho dovodu ze neviem ake bude babo velke.pretoze v 3 mesiacoch davat babo do sportiaka nechcem a tak vanicku dufam ze budeme mat apson do zimy a v zime sup do sportiaka.mame aj nanoznik takze uvidime aka bude zima ci nam bude staci overal a deka alebo sa dokupi aj fusak
vajicko sme nekupovali pretoze ked som videla jane strata tak som mala dost.je uzke a pripada mi tak do 3 mesiacov,jedin ze je babo drobnucke tak mozno 5mes.
ja som si objednala normlane klasicku autosedacku od 0-18kg a velmi sa z nej tesim
mala som obavu ci nebude nepohodlna pre babo ale da sa z nej spravit krasne vajicko v proti smere a potom od 9 kg sa pouziva ako normalna autosedacka.takze som radsej zainvestovala takto 😉

anezena
28. mar 2009

my sme kupovali jane strata ked mal danuso 4 mes. my sme totizto amli jane 2006 - trojkomb. a ked mal maly 4 mes. vse sme predali a kupili len sportak a vajco - 2008. a maly bol v strate od 4 mes do dec. - 9 mes. presne ked mal 9 mes a 9 kg sme kupovali novu autosedacku.

ja som ju chcela kvoli testom, ale faaakt je straaasne uzka. ale tieto nove 2009 su uz sirsie, ale nevidela som nazivo, iba som citala, ze su vacsie.

a inac na jane idu aj concordy nakliknut akurat som objavila jednu taku temu na koniku:

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

lovacka
29. mar 2009

ja som videla stratu nazivo a poviem ti ze je hrozne uzucka 😒 lenze mne to uz nejako nevadi pretoze ako som uz pisala ja som nemala v plane vozit maleho vo vajicku po vonku alebo po nakupnych centrach a preto sme kupili britax sedacku a je super.je z nej vajicko a potom sedacka
za take peniaze by mohli trosku dotiahnut dokonca to vajicko 😠

anezena
29. mar 2009

ved ta strata nie je az taka draha, my sme ju kupovali minulyl rok za 7000 a teraz je za nejakych 4500, minulorocne su este lacnejsie:

http://www.malvik.sk/Autosedacky/autosedacky-0-...

a 2009:

http://www.malvik.sk/Autosedacky/autosedacky-0-...

lovacka
29. mar 2009

no neviem ja si myslim ze vyhodit 4500 korun za vajicko na 4 mesiace je hlupost ked za taku cenu mam britax na minimalne 2 roky 😉
a pocula som vela maminiek ze sa stazuju ze sa im babetka vojdu do straty tak max do 4 mesiacov

emakiki
3. nov 2016

https://m.facebook.com/groups/1827451624165739
Nová skupina kočíky Jane na predaj kúpu, výmenu rady atd 😃