Kočík Joolz

bimbo37
14. aug 2012

Ahojte, chcela by som sa spýtať, či máte niektorá skúsenosti s kočíkom joolz. Hrozne sa mi páči, len vôbec neviem aký je?

zigzag
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kiakocikovsvet
14. aug 2012

@bimbo37 tento model patrí medzi veľmi kvalitné kočíky o čom hovorí aj cena, kritizovať ho môžu iba tí, ktorí na to nemajú, je jeden z najluxusnejších kočíkov

bimbo37
autor
14. aug 2012

@zigzag nič v zlom, ale ak to nie je téma určená pre teba, tak neviem prečo sa zapájaš. Každý si môže kúpiť čo chce a na čo má, ak mám na to, tak si kúpim kočík aj za 3000 € a teba do toho hovno.

bimbo37
autor
14. aug 2012

@kiakocikovsvet máš aj nejaké osobné skúsenosti? Tak podľa toho čo som čítala o kvalite nie je pochýb. Ja som dosť vysoká, takže hľadám ničo vyššie a nie také tie prízemné kočik, a tento sa mi pozdáva aj dizajnovo aj kvalitou.

zigzag
15. aug 2012

@bimbo37 ved jasne, nic osobne 😅 no tak kupte naco sa o tom potrebujete radit s milion inymi ludmi??? take tazke rozhodovanie???? ako potom sa budetet rozhodovat o inych dolezitejsich veciach 😉 😨

bimbo37
autor
15. aug 2012

@zigzag škoda niečo niekomu vysvetlovať, vieš moja to máš ako ked si kupuješ napr. lyže alebo bicykel, tiež sa radíš a chceš si kúpiť niečo overené a odporúčané, tak preto tu vznikajú takéto témy. Ale to by si musela najprv pochopiť tak ako to chápu všetky ostatné !!!!

zigzag
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zigzag
15. aug 2012

@bimbo37 ale zase v pohode, verim,ze sa tesite na babetka, tak drzim palce, nech ich tu mate cim skor v tych paradnych , super odporucanych kocikoch 🙂 drzim palce ja som sa tesila rovnak, aj ked som niake podobne rady nepotrebovala, isla som do obchodu, padol mi do oka a kupila som, a som spokojna, 😉

bimbo37
autor
15. aug 2012

@zigzag No vidíš tak to si ty 🙂, neviem síce ako si skúšaš v obchode lyžovanie alebo bicyklovanie ale v pohode, ty to asi dokážeš. A táto téma nebola vytvorená na kritizovanie, tak ťa poprosím sa preorientovať do inej témy, kde sa možno niekto nechá od teba poúčať. Každý má iný spôsob ako si nájsť vhodný kočík, toto je ten môj, a teba do toho prd 🙂. Takže daj si odpych 🙂

zigzag
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kiakocikovsvet
17. aug 2012

@bimbo37 je to jeden z vyšších značkových kočíkov, osobne skúsenosti nemám ale môžem ti dať kontakt na naše zákazníčky, ktoré v ňom kočíkujú.

bimbo37
autor
17. aug 2012

@kiakocikovsvet jej to by bolo super. ďakujem.

januska191
17. aug 2012

@bimbo37 ja ho mam a som s nim maximalne spokojna... zo zaciatku som si musela trosku na neho zvyknut, lebo je iny ako ostatne kociky, ale teraz b som ho nevymenila za nic na svete..... Ja som mala, manzel vysoky a rukovat sa da perfektne nastavit a ma aj plno inych vyhod... ja odporucam. a nezabudni si k nemu dokupit aj fusak, je ako z perinky....

bimbo37
autor
17. aug 2012

@januska191 ahoj, dakujem moc, zase si ma utvrdila, že som sa dobre rozhodla, ja aj priateľ sme vyšší takže hľadám niečo čo nie je ten "prízemný" kočík. Premýšlala som aj nad Stokke alebo Mima, ale tie sa mi zdajú do terénu nepoužiteľné. To sú kočíky tak na prechádzku do shopingcentra. A diki za radu, no ten fusak budem asi potrebovať, kedže termín mám marec 🙂, a ak sa môžem spýtať, kupovali ste ho tu na Slovensku?

januska191
17. aug 2012

@bimbo37 kupovali sme ho na SK priamo v obchode, aj ked som ho predtym nazivo nevidela, objednala som ho a naozaj nelutujem tie peniaze. naozaj je super, mala som aj predtym z tych drahsich kocikov, ale to sa neda s tymto porovnat 🙂

zlatat
17. aug 2012

@januska191 ahoj, chcem sa ťa spýtať, manžel nezakopáva do kočíka - my sme obaja vysokí - nad 180 cm a hľadám kočík, ktorý je z tých vyšších, ale zároveň aj priestranný pre bábo.
Prosím ťa a vedela by si mi povedať aj rozmery vaničky a športovej sedačky? Kdesi som čítala, že vanička je dosť priestranná, len neviem ako je to s tou športovou sedačkou.
A čo sa týka odpruženia? Je aspoň trochu odpružený, alebo je z tých tvrdších kočíkov?

Prepáč, že som ťa zahrnula toľkými otázkami - na nete toho človek veľa nenájde ☹

januska191
20. aug 2012

@zlatat v pohode, len sa pytaj.. ved je to dost velka investicia /aspon pre nas bola 🙂 /
odpruzeny je urcite, vanicku neviem ti povedat, ja som kupovala len sportovu verziu a doma ti ju urcite zmeriam.... oproti ostatnym sportovym /myslim hlavne 3-kombinacie/ vyzera mensi, ale pre dieta je uplne akurat, malu som tam mala od 6 mesiacov a hocikedy sa mi tam syn posadi, ked mala beha a to bude mat za chvilku 4 roky....
ja nezakopavam ani manzel nespominal, ono ked sa ta rucka vytiahne, aby bola vyssia, zaroven sa zvacsi aj ten priestor... , nemam s tym skusenost, nikto nespominal zakopavanie....

zlatat
20. aug 2012

@januska191 ďakujem - áno, je to dosť veľká investícia ... takže bábo má tam dosť pohodlia? Aj také 1-2 ročné s fusakom sa tam zmestí?

ustrachana
22. aug 2012

@bimbo37 stokke urcite nie je kocik na kocikovanie do shopingcentra 😀

januska191
23. aug 2012

@zlatat konecne som sa k tomu dostala... takze operka chrbta-58 cm, miesto na sedenie 22 cm, miest na nozicky 20 , ktore sa sa este povytiaahnut este o 8 cm. Merala som aj striesku- 62 cm. Tak pocitaj este +- 1 cm, merala som uzasnym kovovym metrom 🙂

zlatat
23. aug 2012

@januska191 ďakujem veľmi pekne a šírka je aká?

januska191
24. aug 2012

@zlatat no som vedela, ze som nieco zabudla 🙂 ked pridem z prace zmeriam, dnes urcite 🙂
a akej farby by si chcela? ja som chcela veeeelmi ruzovy, ale uz ho nevyrabali ☹ , tak som vybrala cerveny, aj ked to vobec nie je moja farba, u mna v satniku nenajdes cervene ani gatky 😉 , ale zvykla som si, je taky vyrazny.... a este ti musim povedat, lebo na inych kocikoch som s tym mala problem, plastenka sedi uplne perfektne.. Ma taku jemnu gumicku, jednoducho sa nasadzuje, proste dam a vsetko je zakryte, nikde nic nevycnieva... Je taka makka, ze sa lahko vojde do kosika a nezaberie vela miesta. Mala som predtym cam a chicco, no ale na chicco potrebujes vysoku skolu 🙂 a na cam na dvoch stranach suchy zips, nesedelo to dobre, bola taka tvrda, ze mi zabrala v kosiku cely priestor..... tak toto som si tiez vsimla ako velke plus

januska191
24. aug 2012

@zlatat takze sirka 33 cm... merala som cisto vnutorny priestor na sedenie.

bionke
25. aug 2012

My mame joolz a je to super kocar, akurat mi vadi ze sa taska troska hompala a neviem si nan zakvacit kabelku napr a tiez dole ulozny priestro je malinky ale inak co sa kvality a dizajnu a spratnosti a skladania týka nema chybu cakame teraz druhe mimi a nechala som si ho vobec ani nepremýslam o novom 🙂

mahulenka87
19. sep 2012

kopírujem z inej diskusie: 🙂
"Ahoj, my mame joolz prima grande a sme s nim nadmieru spokojny. Velmi lahucky co ocenujem hlavne pri prenasani po schodoch, aj v tazkom terene sme v pohode s prednymi mensimi kolieskami presli. Manipulacia pri polohovani ci skladani nema chybu. Velmi som ocenila ked sme mali vanicku kryt na zips. A o nastavovani vysky rukovatka ani nehovorim ocenia hlavne vyssie osoby. Mame k nemu slnecnik, fusak i sietku. Nemenila by som ho urcite."

mahulenka87
19. sep 2012

a ešte...
"Kočík je super
Môžem porovnať, lebo som už mala 6 kočíkov Casualplay, Jane, Quinny,Concord...
Jednoznačne naj na manipuláciu pre mamičku a pohodlnosť pre dieťatko,podobná rada ako STOKKE, len o čosi nižší
Naozaj len dopručujem
Ja mám už druhý JOOLZ, strieborný som predala a teraz mám červený, ale iný už nechcem
Strieška je ok, vôbec není malá, lepšia ako v Concorde a vanička dostatočne veľká"
😉

mahulenka87
19. sep 2012

ja by som ho tiež veľmi chcela 😵 a dúfam, že ho aj budem mať 😀

mahulenka87
22. jan 2013

@bionke ahoj 🙂 Stále verná Joolz? Aj pri 2.mimi?

mahulenka87
22. jan 2013

viete mi povedať vnútorné rozmery vaničky? Do koľkých mesiacov sa tam vojde dieťatko?

bionke
22. jan 2013

@mahulenka87 je dost velka aj s fusakom v pohode aj do roka len to uz bude nuda 🙂))