Kočík Peg Perego UNO. Ste s ním spokojná?

dzanka3
12. mar 2008

Ahojte, chcem Vas poprosit o rady ohladom uvedeneho kocika 🙂
Ako ste s nim spokojna ???

ada78
12. mar 2008

ja velmi. 🙂

ake rady ta zaujimaju?

dzanka3
autor
12. mar 2008

ada78 zaujima ma ci ozaj netreba hlboky kocik
mne sa ma babo narodit v july..(alebo ci sa da nan nasunut vanicka naveta...)
a akej farby mas?? neviem ci ta moka nie je moc tmava...
ja som povodne chcela PP centro completo - ale dnes mi odpisali ze uz len oranzove maju - povodne som chcela toffe (muz nechce farebne..)..
a ci aj s tou prehodenou tuckou sa s nim dobre "karuje" ? 🙂
dakujem za kazdu radu..

dzanka3
autor
12. mar 2008

prehodenou ruckou som myslela 😀

ada78
12. mar 2008

ja som mala hlboky zvlast, takze v tomto ti neporadim.
navetu nan urcite nenakliknes. 😖
a s prehodenou ruckou sa ide uplne na houby, lenze ked ho pouzivam len ako sportak, tak ju nemusim prehadzovat. pravdu povediac, pre mna je to uplne zbytocna funkcia, lenze ja som musela kupit len PP (maly je este vo vajicku, tak aby som ho mohla nakliknut na kocik) a zo vsetkych PP bol tento najkrajsi. 🙂

dzanka3
autor
12. mar 2008

no mne sa ani tento nezda najkrajsi - ale ma spojene rukovete (nema tie palice..) a ma dobre rozmery a aj vahu...
vsetky ine znacky kocikov su dost velke a tazke....

wighy
12. mar 2008

ahoj adka, preco to ie prehodenou ruckou nahouby???

ada78
12. mar 2008

dzanka - zle som sa vyjadrila. aj mne sa paci veeeeeeeela kocikov, ale ked som si zadala kriteria (plna rucka, sirka do 60 cm, vaha okolo 10 kg ... ), tak mi ako najkrajsi vysiel tento. 🙂

wighy - neda, resp. da, ale velmi tazko to ide na cez obrubniky na chodnik.

wighy
12. mar 2008

takze si neprehadzujes rucku???misko neprotestuje???

dzanka3
autor
12. mar 2008

wighy a ty mas aky kocik ak sa smiem spytat?

ada78
12. mar 2008

zatial neprotestuje. 🙂
ale my sme v nom len treti tyzden, doteraz bol v hlbokom.
mozno je aj rad, ze konecne vidi nieco ine, nielen moj ksicht. 😀

peco sa pytas? rozmyslas o UNE?

wighy
12. mar 2008

dzanka ja zatial len hlboky steggi a teraz idem kupovat uno

dzanka3
autor
12. mar 2008

asi sa idem teda aj ja zaoberat nejakym hlbokym a az potom sportovym....lebo to PP centro ze uz nevyrabaju ani nemaju skladom farbu foffe ma uplne dnes dorazilo....a ten steggi je dost velka vanicka zvnutra?

ada78
12. mar 2008

wighy a aky? ja mam bubbles green.

wighy
12. mar 2008

hej teeeen 😉 a ked sa ti s s nim zle manipuluje??ked mas rucku prehodenu ze ta vidi alebo ked mas rucku za hlavou

annika
12. mar 2008

Dzanka, ahoj!
My máme PP Pliko 3 Toffe a pri kúpe som váhala medzi unom a s tým mojim. Ja už hlboký som už mala, tak som chcela nejaký ľahší, šikovnejší. Stála som v predajni, pri mne dva tie kočíky a predavačka stála vedľa mňa tak cca. 15 minút....A ja som sa rozhodla pre Pliko. Váha zvíťazila, pliko bol o dve kilá ľahší aj menší pri skladaní. Ale aj do Una môžeš kludne dať miminko v lete, nepotrebuješ Navettu vôbec podla mňa. Je dosť hlboký ten kočík a v lete....jojojooooj, pekné počasie a teplo! Aj tá prehadzovacia rúčka je super vecička! Ale najlepšie je to vyskúšať v obchode a uvidíš.

dzanka3
autor
12. mar 2008

ahoj annika,
jeej ty uz mas aj ake velke deti 😉 ... zato ja len prve a tri kriziky aj + 2 roky na krku 😅
PP pliko ako sportak moze byt dobry - ale zase mne sa moc nepaci ked je tam tolko tych koleciek...a ani tie golfove palice...
ja len taku klasiku 🙂
nechapem preco prestali vyrabat to centro a aj predtym ze Atlantic mal PP dobry....a vyrabaju len taketo modne vystrelky....
asi ozaj najlepsie len v obchode vyskusat....

ada78
12. mar 2008

wighy - zle sa manipuluje, ked sa misko kuka na mna.
ked ide v smere jazdy tak sa soferuje uplne super. 😵

wighy
12. mar 2008

aha tak to si ma nepotesila ☹ prave ja som chcela vyuzivat prehadzovaciu rucku ☹ ale takto mi bude nanic, tak potom mozem krudne kupit centro a ten je skoro o 2 kg lahsi 😒

dzanka3
autor
12. mar 2008

tak ani ako hlboky kocik sa neda pouzit - lebo aj vtedy treba mat prehodenu rucku.....
wighy a v KN este maju centro na predaj?alebo asi tiez uz len vo farbe soleo = oranzove...

wighy
12. mar 2008

dzanka v obchode ho nemali ale velmi som sa po nom nezhanala len cez net

annika
12. mar 2008

Dzanka, tá prehadzovačka je dobrá vtedy, keď malému svieti slnko do očí. Tak vtedy by som aj ja využila na Plike, no tam to nemajúúúú!!!! A Robko vie strašne jedovať, keď ideme oproti slnku.... 😠 😠 To by ste mali vidieť....

dzanka3
autor
12. mar 2008

prave som dosla z mesta...jedna pani si PP centro objednala vo farbe toffe - dnes doslo - ale ona ze ho uz nechce.....no hned som ho dala odlozit a o chvilu ideme autom pren...
tak sa tesiiiiiiiiiim...😀 😀 😀
stoji 8350sk - a uno je atrapa pri nom (aspon na moj vkus...) - maly ho tam v zelenej farbe - no hroza...

ada78
12. mar 2008

dzanka a zamyslela si sa aspon na chvilku, preco je ta atrapa lacnejsia ako uno?

ada78
12. mar 2008

som to pomotala. 😔 otazka mala byt, preco je centro lacnejsie ako atrapa.

dzanka3
autor
12. mar 2008

ada 78 no asi zato ze je to novy model???acentro sa uz dlhsie vyraba...a mozno ma aj viacej umeliny...ale celkovo sa mi omnoho viac centro paci ako ktorykolvek iny kocik..a mam ho uz doma!!!sa tesiiim 😀

dzanka3
autor
12. mar 2008

a zase som nechcela s tou atrapou nikoho urazit kto ma uz pp UNO....ale na zivo sa mi moc nepozdaval..ani ta cierna konstrukcia...

lubii
12. mar 2008

Adi, mne sa UNO páči 🙂 😉

annika
13. mar 2008

Tak Dzanka, gratulujem k novému kočíku a aby ste nabehali veeľľaaa tých kilometrov v dobrej nálade s malým!!! Pa pa!

dzanka3
autor
13. mar 2008

annika dakujem velmi pekne...naozaj som rada ze mam PP centro completo toffe - zapacil sa mi na prvy pohlad a stale sa mi paci - a vsetky ostatne som len s nim porovnavala.....
baby dakujem za vsetky rady a vsetko dobre prajem 🙂 🙂 😉

lienka7
4. apr 2008

Ahojte. Mam podobnu dilemu ako mala Dzanka- vcera som bola pozerat kociky a kvoli vahe sa mi zapacili Per perego Uno alebo Centro. Uno ma prehadzovaciu rucku a ake take pruzenie co Centro nema. Finta je v tom, ze babo cakame v july tak neviem ci mam radsej zvazovat kupu vanicky navetta - ale ta sa da dat len na Centro ale s tym ze vozim celu dobu aj sportovu cast+vanicku alebo radsej to Uno - s tym, ze ho len sklopim na lezato a dieta tam len polozim. Neviem ci je to vhodne riesenie pre tak male babo ale zase bude leto a co v zime? ake mate skusenosti?