Kočík Tako City Move

ninka57
17. mar 2013

Ahojte maminky, pomaličky začínam vyberať kočík a veľmi ma zaujala novinka od značky TAKO "CITY MOVE" !!! Dakujem za kazdu radu!!! 🙂

majuszka87
11. aug 2014

Neviete kde by som tento kocik mohla vidiet nazivo v okolo kezmarok, poprad po pripade polsko okolie nowy targ??? A aky je rozfiel medzi tako city move a marine? Dakujem za odpoved

mimisk
11. aug 2014

@majuszka87 rozdiel je len vo vzore latky

majuszka87
11. aug 2014

@mimisk dakujem a medzi tako city move a tako city move sportlive?

mimisk
12. aug 2014

nieje to city move,ale sporttime alebo impulso, ma to inu konštrukciu je viac odpruzená

nikyniky
30. jan 2015

Ahojte, viete mi prosím poradiť, na akú hustotu je dobre nafúkať kolesá? Dočítala som sa žiaľ len že ani neprehustiť a tak aby ani neboli slabo nahustené...ale pre mňa je to teda poriadne nejasná informácia. Za každú radu vopred ďakujem.

mimisk
30. jan 2015

@nikyniky asi vam predajca poriadne nevysvetlil , kolieska sa fukajú ak kompresoro musia mat 6 bar, ked fukate rucne tak kolieska by ste mali na pocit len troska zmačknúť, nesmia byť tvrdé, aby vám nevyliezla duša

daniela106
11. apr 2015

Dobry den, nechcem zakladat novu temu, prosim viete mi niekto poradit, mam kocik tako city move, voete mi povedat ako vyberiem zo śportovej casti tu podlozku ktora by sa mala dat normalne odopnut ale ja ani za nic neviem prist na to ako!? Prosim poradte mi niekto, pekne dakujem 😖 😖

em1ly
11. nov 2015

Ahojte maminky, kočík Tako City Move vo farbe Tokyo vlastním už viac ako dva roky (od 6/2013) a plne som využila tak vaničku, ako aj športovú časť. Farba je stále žiarivá, nevyblednutá. Vaničku sme používali 8mesiacov (posledné tri mesiace používania vaničky bolo zimné obdobie a v pohode sa nám tam malá zmestila aj s fusakom!), športovú časť sme využívali rok a trištvrte. Teraz bude mať dcérka dva a pol roka a kočík jej už zostal malý (ona ale patrí medzi tie dlhšie deti na svoj vek), tak ho odkladáme pre ďalšie bábo, ak raz bude. Určite ho ešte využijeme, je stále vo veľmi dobrom stave. Nafukovacie koliečka si neviem vynachváliť, za celé obdobie používania sme ich dofukovali asi 3x, nikdy sme nemali defekt a to sme párkrát chodili aj po lesných cestičkách, štrkových cestách a pod. Odpruženie kočíka je tiež fajn, využili sme hlavne pri vaničke, keď bolo treba dcérku trochu pohojdať. Vanička je super riešená, kočík je vysoký, takže som sa k dcérke nemusela veľmi skláňať. Vanička má odvetranie - využili sme v lete, okienka, ktoré dcérka využila na 100%, pretože keď bola najmenšia, bolo leto a tak krásne cez ne videla (v zime okienka zakrýval fusak). Vanička má tiež polohovanie chrbátika vyriešené jednoduchým otáčaním páčky z vonkajšej strany vaničky - takže keď dieťa spalo, nemusela som jej strkať ruky dovnútra a krásne som jej chrbátik spustila do ľahu z vonka. Super vec je aj veľká úložná taška v spodnej časti kočíka, zmestila sa mi tam celá brašňa so zrkadlovkou, pláštenka na kočík a ešte pár vecí k tomu. To, že kočík je aj po dvoch rokoch stále moderný a dizajnovo mimoriadne príťažlivý tiež treba spomenúť ako veľké plus - často sa nás niekto pýtal, aká je to značka, že sa im veľmi páči. Kočík je pomerne ľahký, takže ani pri skladaní a nakladaní do auta som s ním nemala žiadne problémy. Športová časť sa dá sklápať do úplného ľahu a rovnako sa dajú polohovať aj nožičky, čo sme využili nespočetne veľa krát, keď dcérka na prechádzke zaspala. Vanička aj športová časť sa jednoducho naklikávajú v smere aj v protismere jazdy, keď je dieťatko menšie a ľahšie, zvládnete to prekliknúť aj s dieťatkom vo vnútri, keď už je väčšie - je to už dosť ťažké. Šporťák sme využili poriadne, manipulovalo sa s ním výborne, aj keď už bola dcérka väčšia. Skvelá vec je aj nadstavenie rukoväte, pretože ja som nízka, manžel vysoký. Po dvoch rokoch používania, keď už malá vedela super chodiť som zistila, že športová časť je pre nás už zbytočne mohutná, keďže viac chodila ako sa vozila a tak sme si zadovážili starú golfku a Tako sme vytiahli už len sporadicky na nedeľné prechádzky do kostola. A teraz mínusy: po rokoch používania sa rukoväť mierne vykývala, pri bežnej prechádzke to nepostrehnete, ale ja som sa veľa s kočíkom naschádzala aj po schodoch a vtedy to je cítiť, že sa mierne hegá. Rovnako aj celý kočík začal zhruba po roku a pol používania vŕzgať v stredových pántoch, kde sa naklikávajú vaničky, nedá sa to nijako utiahnuť, ani namazať, keďže to nie je spojené šróbmi, ale nitmi. Pri čistení kočíka sa mi podarilo všetko textilné z neho bez problémov odmontovať a oprať v práčke, okrem striešky - ktorá bola ušitá tak, že sa mi nedala stiahnuť z konštrukcie, preto som ju čistila len špongiou a handrou na konštrukcii. Okrem tohto sú všetky ostatné mínusy spôsobené rokmi používania, takže zhrnutie: kočíku Tako City Move dávam 5 hviezdičiek z 5 a určite ho odporúčam ako krásny, premakaný kočík do každého terénu aj počasia a na takmer celé obdobie kočíkovania - od narodenia až po dobu, kedy dieťatko začne naozaj dobre chodiť. Potom, keď už kočík potrebujete len na občasné "oddychové prestávky" pri väčších výletoch je už asi lepšie si zadovážiť nejakú golfku.

nelinka158
13. jan 2016

Ahojte baby prosím Vás aky je rozdiel menší tako city move a extrem ďakujem

daniela106
13. jan 2016

Podla mna iba v dizajne, city move je krajsi 🙂 podvozok aj kolieska su skoro rovnake 🙂

mimisk
13. jan 2016

@nelinka158 city move je vyšsi ako extrem a na extreme nie je velmi dobre vyriešiný nanoznik na sportovej casti, pripinasa zipsom na potah a ked sa da fusak zda sa mi maly priestor

mariana44
15. apr 2016

Zienky neviete ci sa da osobitne dokupit len sportova cast? mi mame zatiaal len vanicku a neviem zistit ci sa da dokupit sportak...

daniela106
15. apr 2016

Myslim ze nie, iba dvojkombinacia, ale ak by si chcela ja budem onedlho predavat, ale tiez je to 2 kombinacia, ale aspon ny si to mala za ovela lepsiu cenu 🙂

mariana44
15. apr 2016

@daniela106 ale ja mam vanicku takze mne treba cisto len sportacik bez konstrukcie

daniela106
24. apr 2016

No ok ja vas chapem, ale kazdy to kupoval spolu, lebo tento kocik sa predaval iba ako dvojkombinacia

katkullka
26. apr 2016

Ajoj ja mam Tako Sportime je podobny ako city move a je velmi dobry dobre sa s nim manipuluje je velky priestranný do vanicky sa mi maly zmestil do 7 mesiacov a spotak je tiez priestranny da sa na konštrukciu nasadiť na obe strany. Vajicko ma extra adaptéry na nasadenie na konštrukciu. ak by bol zaujem poslem fotky.

fukasova
16. máj 2016

Zienky prosím vas ktore mate TAKO MARINE chcem sa opýtať či ste spokojne a hlavne či ma vanička odvetranie a polohovanie, Dakujem

daniela106
16. jún 2016

Predám kočík Tako City Move, po jednom dietati, kočík používaný cca rok. Je vo výbornom stave, nemá žiadne poškodenia ani fľaky, ma pár škrabančekov na konštrukcii, ale sú zo spodnej strany, čiže ich nevidieť, sú od skladania kočíka do auta/ z auta. je ľahko ovládateľný, s pevnou hliníkovou konštrukciou. Vanička je veľmi priestranná, malá v nej bola do 9 mesiacov s fusakom. Na vaničke sú okienka, ktoré môžete bud odkryť a dieťatko má výhľad, alebo zakryť podľa toho, ako chcte. Je v krásnej bielej farbe, z materialu, ktorý nenasáva vodu. čiže sa do látky nič nevpije. Ľahko udržiavateľný materiál. Všetko sa dá pekne odobrať a oprať, aj vanička a aj športová časť. kolieska nafukovacie aretačné. ako nové, neošúchané su vhodné do akéhokoľvek terénu. Kočík je v dvojkombinácii. Vanička a športová časť, nie je problém na konštrukciu dokúpiť, vajíčko originál tako, resp. bude na ňu pasovať hociktoré iné, my sme mali k tomu be safe.
Ku kočíku pridávam komplet príslušenstvo, 2 krát nánožník, zo športovej časti nepoužitý, taška, sieťka, pláštenky, atď. Ku kočíku ďalej pribalím rukávnik šitý na mieru, s kožušinkou, pôv. cena 38 eur. Namieru šitú podložku do športovej časti, bavlnenú, pôv. cena 35 eur. a fusak emitex, pôv. cena 32 eur. Kočík je kompletne vyčistený a pripravený pre ďalšie babätko. Na všetky otázky rada odpoviem, pošlem aj viac foto, prosím iba seriózny záujemcovia. pôv. cena kočíka 440 eur. S komplet príslušenstvom cca 550 eur. Predám ho za 240 eur. resp. dohodou

fashionday
22. jún 2016

aj my sme si ho uz kupili, velka spokojnost, hlavne to ze je moderny a prakticky zaroven, susedky zavidia 🙂 🙂 🙂

fukasova
22. jún 2016

@fashionday ja som dnes objednala

okata128
22. jún 2016

Ahojte, má niektora skúsenosti s týmto kočíkom ale pre dvojičky? Tiež sa nám páči, no vidieť ho niekde na živo je nemožné 😕