Kočík X Lander X Move 2014 - skúsenosti

ajjja
31. máj 2014

Ahojte maminy. Uvazujeme nad kupou kocika X Lander X Move 2014. Mate s nim niektora skusenost? Pripadne, viete poradit, kde sa da pozriet "nazivo" v Bratislave a okoli? Dakujem za kazdu radu.

verronica
3. júl 2014

ahoj kupila si kocik ? ja vyberam sportiak uz asi 4 mesiace.... No proste na kazdom mi nieco vadi, ale tento podla mna mimo odpruzenia a vahy splna asi vsetko, co ma kocik splnat. My sme objednali kolekciu 2013 farbu antarctica tak uvidime 🙂

ajjja
autor
5. júl 2014

@verronica Ahoj, nakoniec sme kupili iny kocik...Je naozaj krasny, aj mi je trosku luto, ale odradilo nas prave to odpruzenie a vaha, kedze ja planujem cestovat dost casto s kocikom v mhd. Navyse nam X - move 2014ku na predajni prilis neodporucili, vraj predosle rocniky xlandera boli vydarenejsie. Vyspovedala som par mamiciek 🙂 s 2013kami a boli velmi spokojne az na trosku vyssiu vahu, takze verim, ze budes spokojna aj ty 🙂 Daj pripadne vediet, som zvedava, co nanho hovoris 🙂

verronica
6. júl 2014

aky ste si nakoniec vybrali ?

ajjja
autor
6. júl 2014

Kupili sme Bebetto Flavio 2014. Je to novinka od Bebetta takze sa nechame prekvapit, snad bude rovnako dobry ako ine modely Bebetta a dufam neolutujeme...Je o nieco lahsi, ma odpruzenie prednych aj zadnych kolies, kolesa nafukovacie a priestrannu vanicku, ktora sa da zlozit, co povazujem za plus...

andulinne
1. aug 2014

Flavio som kupila aj ja, velmi sa mi paci, je to podla mna super kombinacia lacnejsieho kocika a funkcnosti. V porovnani s concordom ktory som mala predtym je ovela lepsi, krasne pruzi, ma dokonale striesky, ktore kryju dietatko a je pritom obdobne lahunky. Velmi sa mi paci aj hlboka aj sportova cast.

sisala
3. aug 2014

@verronica ahoj prosim ta, vanicku sa chystas vyuzivat v zime? Alebo uz prejdete na sportovu cast? Mna trochu odradza velkost vanicky, ci sa dieta vojde aj s fusakom..

veronka
30. sep 2014

@ajjja
@andulinne baby ako ste spokojné s kočíkom v praxi s odstupom času?

andulinne
4. okt 2014

zatial so pouzivala tri mesiace iba sportovu cast so starsou dcerou a nemam ziadne vyhrady. trosku tazsie sa sklada ale upozornujem, ze to porovnavam s concordom. dnes som prisla domov z porodnice tak zachvilu vyskusam aj hlboku, ale myslim, ze tam nema byt kde problem 🙂

ajjja
autor
6. okt 2014

Ja pouzivam kocik uz mesiac a pol a som s nim spokojna.Neskutocne lahko sa ovlada (jednou rukou).Na nerovnom terene tiez obstal,zaroven je aj elegantmy do mesta 🙂 Vanicka je velmi priestranna co je vyborne nakolko moj syn je dlhan a do ineho kocika by som ho v zime s fusakom tazko napratala...

emili31
3. mar 2015

@ajjja
@andulinne baby prosim vas, ako je to s kocikovanim v lese?dole kopcom nevadi ze nam brzdu?to jedine ma trasne odradza...

ajjja
autor
3. mar 2015

@emili31 uplne rovnako ako pri hocijakom inom kociku ktory nema brzdu. Mna osobne brzda nechyba. Pokial planujes zdolavat velke tereny tak by som sa pozrela asi po inom type kocika co je na to vyslovene urceny. Ja som s kocikom aj po case spokojna.

emili31
3. mar 2015

@ajjja ako nic extra ...iba tu po karpatoch...koliba, cervena znacka smer modra....ale i ked sa zlieza z koliby npr su tam niekedy dost strme kopce dole..sa bojim ze cca 17 kg kocik neudrzim dole...neviem no

ajjja
autor
3. mar 2015

@ emili31Tak jasne ze fyzika funguje aj tu 🙂 Plus pocitaj zatazenie dietatom...Ak mas obavy pozri radsej kociky s brzdou,alebo sportove trojkolky. Na Kolibe sme boli a kocik to zvladol. Lesne,velmi hrbolate cesticky by som asi a kocikom predsalen nesla.

emili31
3. mar 2015

@ajjja a bolo citit ked ste sli npr po tej asfaltke dole kopcom ze to dost taha?ci nebolo to nejako hrozne udrzat?ozaj a ta brzda na zadnych kolieskach sa neda zapnut?ci to potom kocik proste stoji asi ze.....

ajjja
autor
3. mar 2015

Kazdy kocik taha dole kopcom svojou tiazou ale ja som problem nemala. Ak by som nevladala, dam kocik radsej muzovi 😀 Ta dolna brzda ti ho zabrzdi uplne

ajjja
autor
3. mar 2015

@emili31 najlepsie ak si ho odskusas niekde na predajni. Viem ze tam nie su kopce ale vela ti to o kociku napovie. My sme ho kupili v Hlohovci...

emili31
3. mar 2015

diki moc za rady...asi teda usetrim 200eur a kupim x lander aj ked nema brzdu...inak sa mi zda fajn po vsetkych strankach🙂

andulinne
3. mar 2015

My sme s kocikom boli uz aj na dovolenke v Terchovej a teda tam je kopcov dost nemyslim, ze sme s nim zliezalio diery 🙂 ale aj pri beznej prechadze sa tam prekonavaju dost urovne, mne brzda vobec nechyba. Kocik zatial pre mna nema ziadne velke nedostatky, ja som spokojna. Ako som pisala jedine to skladanie a to uz mame v malicku teraz 🙂

adria18
4. sep 2015

Ahoj my mame xlander uz dva mesiace a sme s nim spokojne. Lahko sa ovlada, maly pri zlozeni do kufra, priestranna vanicka, material a rychlo uspini, ale aj sa vyborne cisti. 🙂

violaceus
25. sep 2015

@adria18 ahooj, máte prosím x lander x move? ako je to unho s odpružením?

emili31
25. sep 2015

@violaceus ja ho mam x move odpruzenie ma ale neni to vobec citit..je to dost tvrde..na henganie zvisle to neni uz vobec...

adria18
26. sep 2015

@violaceus odpruzenie no nic moc...my ho mame 3 mesiace a zial zatial k domu nemame asfaltovu cestu len taku strkovu cca 800m a uz nam zacina vrzgat. Ale inak sa s nim perfektne manevruje.

violaceus
26. sep 2015

@adria18 dakujem za odpoved, tak skoda :/ chcela som ho, no na vychádzky do prírody asi nič moc

adria18
27. sep 2015

@violaceus no do prirody by som volila urcite nejaky s odpruzenim 🙂

janapalko
4. dec 2015

@adria18 ahoj,,,mozem sa spytat akej farby mate?

adria18
8. dec 2015

@janapalko ahoj my mame sivy 🙂

janapalko
18. apr 2016

Ahoj uz mame kociarik mala ma 3 mes max.spokojnos....ze je polohovatelna vanicka👍👍👍👍

emili31
18. apr 2016

@janapalko a sportova cas je uplne super, uz jazdime cca 2 mesiace a s porovnanim s druhymi co som mala moznost vidiet jednoznacne super

janapalko
18. apr 2016

@emili31 ano super je mala som ho pri synovi ale pod znackou Navington....len treba dat pozor na chbtovu opierku nakolko nam sa pretazila ta uz nam neklikala do ľahou...tak sme mu objednali novu cast aj ta bola taka citliva sa pretazila rychlo,no som zvedava ak zacneme pouzivat terax x- landrovu spor.cast ze ako dlho nam vydrzi....max.ma byt do 15 kil