Kočík X-lander XA verzus X-lander XQ.

daniellka3
15. aug 2012

Aký je rozdiel medzi x-lander xa a x-lander xq? uvazujem nad tymto kocikom. privitala by som aj nejake recenzie. dakujem. 🙂

kamilka3
16. aug 2012

Ahoj, XQ nepoznam, takze neviem porovnat ale my sme mali X-lander XA, tak ak ta nieco zaujma, kludne sa pytaj 🙂

daniellka3
autor
16. aug 2012

@kamilka3 dnes sme si boli pozriet xa, no ale nic moc...na sportovej casti mi vadi, ze to madlo sa neda pevne upevnit, lieta, bojim sa, ze mi maly z kocika vylezie, dalej som sklamana z toho, ze cela sportova cast sa musi pracne upevnit na konstrukciu a pri vanicke sa musia pridat adaptery na upevnenie a neviem, ci je to aj na tvojom kociku, ale vanicka vobec pevne nedrzala na konstrukcii, kyva sa.....no za tu cenu to mohol byt aj lepsi kocik 😒

iviatko
16. aug 2012

@daniellka3 takze je normalne, ze nedrzi pevne, ze? Ja som kupila z bazariku xlander xq a aj sportova cast aj vanicka sa hybe.

daniellka3
autor
16. aug 2012

@iviatko no neviem ci je to normalne....podla mna ani ta predavacka v obchode nebola celkom normalna, lebo si myslim, ze ked uz raz robim v takom obchode, mala by som sa aj trochu vyznat a nie maturovat pri predvadzani nejakeho kocika.... 😒

iviatko
16. aug 2012

@daniellka3 uz som sa s tym stretla, ze to proste nedrzi pevne, vsak ja tam nieco vymyslim 🙂)

daniellka3
autor
16. aug 2012

@iviatko inak by ma zaujimal rozdiel medzi xa a xq....ma xq predne kolesa mensie? a co este?

iviatko
16. aug 2012

@daniellka3 to netusim 😵 vyhladaj si obrazky a zahraj sa na hru "najdi rozdiel " 🙂) predne kolesa ma mensie /neviem ako xa/

daniellka3
autor
16. aug 2012

@iviatko asi tak...

iviatko
16. aug 2012

@daniellka3 ale viem, ze nepasuje autosedacka :D to som zistila, az ked som ju kupila cez bazar 😠 tak musim kupovat adaptery 😒

daniellka3
autor
16. aug 2012

@iviatko kolko si dala eur za kocik...to mas trojkombinaciu?

iviatko
16. aug 2012

130 eur kocik, teda vanicka, podvozok a sport.cast + doplnky, vajicko som kupovala za 35 eur cez bazar a nadavam si, lebo je v dost zlom stave a bez tych adapterov...

kamilka3
17. aug 2012

Mne az tak nevadilo to, ze sa musela sportova cast pracne pripevnovat, lebo ked uz som mala sportovu cast, tak uz som nedavala vanicku ani vajicko. Tiez som sa obavala tej vole v adapteroch na vanicke ale bolo to napodiv v pohode, ziadna nehoda. ale tiez ma to prekvapilo, ja som ho neskusala s vanickou v predajni, netusila som, ze by to mohol byt problem 😒 ...Celkovo som bola s kocikom spokojna, je v celku kavlitny, zvladol sneh a nase dennodenne prechadzky aj 2x za den a stale bol po roku a pol v super stave, bol dobre prepracovany co sa tyka kapsiciek na odkladanie ALE bolo aj zopar veci co mi vadilo, napr.to, ze sa operatko na sportovej casti nedalo dat dobre do sedu, tak kolmo, ked maly este dobre a isto nesedel (musela som to poriadne utiahnut na vsetkych snurkach, ktore tam boli aby sa mi to podarilo, a ked som to povolila na spanie, tak zase odznova 🙂... A este bolo super to, ze sa dala ta strieska odzipsovat a tak zaslonit slnko, dazd...Je to ale velka veda, vybrat spravny kocik pre nasich drobcekov, myslim, ze vzdy sa najde na kazdom kociku nieco pre a proti...tak vela uspechov a sil pri vybere spravneho kociarika 😉

iviatko
7. nov 2012

Maminy, ktore mate kocik xlander, potrebujem radu. aku a odkial mam objednat plastenku proti dazdu? Az teraz som zistila, ze tu, ktoru som kupila s kocikom je nepouzitelna...a v tomto pocasi surne nejaku potrebujem, ale nie s otvorom jak svet a prsi do kocika... chcela som tuto http://static.svetkocikov.sk/2043-thickbox/plas... len neviem, ci sedi aj na xq. Pripadne odkial mate plastenky vy? Dakujem

tanalienka
11. nov 2012

@iviatko a hladas na sportovy alebo hlboky? lebo vanicka sa dodava s plastenkou aj so sietkou proti hmyzu. a na sportovy (mame XQ) som si ja kupovala v kosiciach v babätkove. nie je to original, ale vedeli mi poradit.

iviatko
11. nov 2012

@tanalienka na hlboky, uz som pisala do troch obchodov... radsej som skocila priamo do jedneho a kupila som taku, co sa da upevnit such,zipsom, tak som rada... 🙂

tanalienka
11. nov 2012

asi najlepsi z x landrov je najnovsi x move. vychytali plusy z oboch a dali do jedneho. ja mam x lander XQ a som spokojna. nechela som XA, lebo:
1. dizajnovo sa mi viac paci XQ
2. XA sa neda otacat proti smeru jazdy (sportova cast).
3. vanicka na XQ sa pripevnuje bez adapterov ( na vajicko su adaptery potrebne)
4. co sa tyka malych koliesok a snehu, myslim, ze vtedy su najlepsie sanky 🙂
5. neviem ako pracne sa upevnuje sportova cast na konstrukciu pri XA ale pri XQ to ide jednym nakliknutim.
ak by mal niekto otazky, kludne sa pytajte

lupena
4. jan 2013

baby robí naozaj taký problém to polohovanie pri x-landeri xa? lebo veľa ľudí ma práve kvôli nemu odrádza, že je to makačka... alebo je to len o praxi...
a nerobilo vám problém, že nejde polohovať do úplneho sedu?

lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kajka82
11. apr 2013

v ktorej predajni by som mohla vidiet Xlander x move a xlander xa 2012 nazivo? som z BB ale nemame problem ist aj do BA. poradte ....

bdianiskova
21. júl 2016

Neviete mi niekto povedať či pasuje vanička z casualplay s4 na konštrukciu x lander trojkolku?Chcem kúpiť z bazáru ale neviem sa medzi nimi rozhodnúť.