Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

emmka3
27. aug 2009

asi preto, ze je to novinka 😉 Ale celkom sa mi pozdava, funkciami mi pride ako nas Cam ... este vyskusat nazivo, ci je taky lahky ako sa uvadza a nemala by som vyhrady ...

fukylove
autor
27. aug 2009

ahoj Emka - netusila som, ze je to novinka 🙂 nasla som na polskych strankach forum - mamicky si ho chvalili, doslova ho prirovnavali ku kocikom casualplay - ze vyzera aj funkciami podobny, ale rozumnejsia cena... 🙂

co sa tyka vanicky a pod, tak ma fakt podobne vlastnosti ako CP... hmmm... asi som uz nasla svojho favorita 😀

kpetra
27. aug 2009

Ahoj
Koukla jsem se na kočárky Bexa a teda mě se nejvíc líbí AX3. Má dobrý rozměry sporťáčku a to se moc nevidí u těchto kombinací. Bexa B3 je o něco menší. 😉

emmka3
27. aug 2009

fuky, aj mne sa podoba na CP a ta cena je paradna ... keby sme uz vyse polroka nejazdili Cam, a som teraz tehu, tak ho beriem vsetkymi 10timi a to som si nikdy nemyslela, ze to niekedy poviem o inom kocary, lebo nas terajsi kocar je super 😉

petruci6
28. aug 2009

aj mne sa velmi paci,az na tie farby
keby som bola tehu,urcite ho kupim

emmka3
28. aug 2009

peti, skoda, ze neboli takto pred rokom ... uz by sme ich mali 😉

petruci6
28. aug 2009

no ved prave
ale kazdy rok je nieco krajsie lepsie modernejsie
to je normalne

fukylove
autor
14. sep 2009

ciao babenky - ved to - ked som videla cenu a porovnala "vykon" s inymi znackami - uz ani nevaham a nevymyslam 🙂 🙂 🙂

krista
1. nov 2009

marketa137 • 1d, 23tt • Včera v 16:12
Máte někdo tento kočárek?http://www.tipstore.cz/?Page=32&show_detail=592. Docela se mě líbí, splńoval by i moje nároky a cena je taky super. jen by mě zajímalo jestli s ním má někdo nějaké zkušenosti - jakékoliv 😉

kvetinka7 • 29tt • Včera ve 21:18
Ahoj Market,
ja jsem Bexu obhlizela vcera .. dost se mi libil .. ma taky podle me vsechno,co mam mit.. +obrovskej vzornik barev.... pak jsme si ho nevybrali jen proto,ze se manzovi nelibil vzhled konstrukce 🙄 🙂

danu
6. nov 2009

bibi13 • 17tt • Včera o 17:37
ahote.. prosíím Vás, máte niekto skusenosti s týmto kočíkom.. Mám ešte favorita Tako Jumper GT, ale tento sa mi celkom zapáčil tiež.. Dakujem

bibi13 • 17tt • Dnes o 09:08
fu.. to nikto nepozná tento kočík?

mark33
7. nov 2009

bibi13 čo konkrétne ťa zaujíma?
Je ľahký, s vaničkou váži cca 12 kg, konštrukcia je hliniková, vanička má polohovanie, športová časť otočná v oboch smeroch, polohovacia rukoväť, predné kolesá otočné..myslím, že má všetko čo dobrý kočík má mať 😉

bibi13
8. nov 2009

jeeeej, dakujem..🙂.. no skorej som chcela vedieť chyby, ktorý ten kočík má..

mark33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bibi13
9. nov 2009

aha.. som nevedela, že vy ich predavate.. resp. som si nevšimla.. 🙂.. potrebujem si ho pokukať a potom by som si ho objednala cez net.. len neviem, kde by som ho na Záhorí našla.. ☹

fukylove
autor
13. nov 2009

ahoj Bibi - ja som si tento kocik kupovala cez internet - s tym, ze som ho nemala vobec obhliadnuty nazivo... viem, ze by to mala byt polska znacka a tak som bludila po polskych strankach a forach a pozerala ako na tento kocik reaguju mamicky odtial... a tak som bola rada, ze po par dnoch som nejake zjavne chyby toho kocika neobjavila a tak som to riskla a objednala cez net 😉

v mojom albume su aj fotecky - ako vyzeral v skutocnosti, ked som ho poskladala.... v skratke by som to velmi rychlo opisala v slovencine tak ako polske mamicky - velmi dobra kopia kocika casualplay S4 - doslova... ked ale porovnam cenu - vykon pri tomto kociariku, tak je jasne, ze vyhral nad povodnymi planmi investovat do kocika casualplay S4 🙂

doma ho mam uz vyse mesiaca - teda teraz je "zagarazovany" u mojej babicky... stravila som ale niekolko dni skumanim toho kocika a testovanim - zatial iba v domacich podmienkach 🙂

moje postrehy:
- lahko sa sklada (sestra ma 3mes. babo a tak to viem porovnat s kociarikom, ktory ma ona)
- lahka manipulacia naklikavania roznych nadstavcov (vanicka, sportova cast, adapter na autosedacku 🙂 )
- dobra manipulacia s kociarikom ako takym - sestra ma kociarik s pevnymi kolieskami, 4kolku... a to sa s tymi prednymi otocnymi kolieskami neda porovnat... - to ale ma uz vacsina kociarikov 🙂
- mne sa tiez paci to, ze vanicka je akoby skladana - neviem ako by som to lepsie opisala - da sa zlozit az na nieco ako placku + polohovanie vanicky (to sice neviem, ci vyuzijeme, ale fakt je ten, ze to ma a to som ani netusila, ked som ho objednavala)
- vanicka je jedna z tych vacsich, autosedacka aj sportova cast ma nanoznik v cene

co sa tyka "nevyhody" - tak zatial som neobjavila pumpu na kolieska - ale ak som si dobre vsimla, tak to ma bezne ventily - aspon sa mi zda...
- a chyba mi tam akurat nejaky prsiplast proti dazdu 🙂

casom - pouzivanim mozno objavim viac nedostatkov - ale to az najskor buduci rok 🙂 🙂 🙂

bibi13
13. nov 2009

dakujem veľmi pekne fukylove.. mna by ešte zaujímala výška toho kočíka.. pretože aj tako jumper sa mi zdal podla rozmerov velký a ako som zistila, je maly, hlavne ked sa k nemu postaví vyššia mamička.. idem pozreť do toho tvoho albumu.. dakujem ešte raz veľmi pekne..

janulka04
13. nov 2009

je, babule, rozoberate Bexu?
My nad nim zaciname tiez uvazovat, kedze cakame letne miminko a chceli sme X-lander, ale do vanicky by sa mi male asi uz na jesen asi nezmestilo...Bexa ma vanicku vacsiu...budem rada, ak tu fukylove pridas potom vlastne skusenosti, by sme sa mohli este lepsie rozhodnut

wergina
13. nov 2009

Ahojda, tak se přidávám k fukylove 🙂 Taky jsme objednali bexu b3 přes internet a čekám, že každým dnem dorazí. Moc se na kočárek těším. Naživo jsme ho taky neviděli, ale vycházeli jsme z kočárku v-cross, který je s bexou totožný, avšak bexa, má o něco více vychytávek.

wergina
13. nov 2009

fukylove: my si museli za pláštěnku a moskytiéru připlatit, nebylo to součástí kočárku.

bibi13
13. nov 2009

ešte by bodlo, keby sem napísala mamička, ktorá už tento kočík nejaký ten čas využíva.. 😉 musím ešte poriadne popozerať rozmery kočíka, pretože sme s manželom troška vyšší a nechcem, aby sme museli rýchlo kupovať další..🙂.. inak, fukylove ako je na tom vajíčko, čo sa týka velkosti? mnam, baby robím si kapustnicu a začína pekne voniat..mnaaam..🙂

fukylove
autor
14. nov 2009

co sa tyka vysky kocika - ja vsetko porovnavam s tym, co ma sestra a bexa je vyssi - skusim dakedy ist s manzelikom k babicke, poskladame a pofotim sa pri nom - ja mam vyse 170cm, manzelik nieco cez 180 a zdal sa nam OK 😉
ja si tu plastenku a moskytieru musiem kupit tiez - tu na SK sa mi to ale nedalo priobjednat - nemali to v ponuke... vsak ale mali by byt nejake univerzalne - aspon co viem, tak mozno vyuzijeme to... ja cakam babo na konci marca, tj ratam s tym, ze v zime budeme uz v sportovej verzii, s vanickou ratam tak 6 mes. - ale uvidime co a ako - zavisi od toho, ako bude drobec rast... moja sestra ma napr. iba sportovy kocik, z ktoreho sa da urobit nieco ako hlboky - to sa mi ale nepaci - najma v prvych dvoch, troch mesiacoch... predsa len - vanicka je vanicka 😉

vajicko je take - co aj viem? 🙂 noramalne? 😉 mne to skor pride ako autosedacka aj pre vacsie babo - sestrina mala ma 3mes a este stale tam je dostatocna rezerva, ak sa nemylim,tak by mala byt do 9 alebo 11 kg, tj my planujeme mat iba tuto a potom kupime uz tu vacsie zase na dlhsie obdobie...

a ak chcete vediet o kocikoch nieco viac, treba ist na PL stranky, tak je uz ovela viac for na tuto temu 😉 ja po polsky neviem, ale ked som si pomaly citala, tak som rozumela minimalne 80% z toho, co tam bolo napisane...

bibi13
14. nov 2009

máš nejaku konkrétnu stránku?? jeeej, to by bolo fajn, keby si pofotila kočík.. potom daj prosím vedieť.. 🙂

fukylove
autor
14. nov 2009

bibi - zadavala som iba do google BEXA B3 a podmienku polsky jazyk - naslo mi to niekolko stranok, ja som to riesila v septembri a kedze som medzicasom rozbila svoj notebook, tak nemam z tych stranok ani zalozku 😒 ale myslim, ze ked zadas bud iba nazov alebo wozki - ci tak nejako sa pise kocik po polsky, tak najdes 🙂

aj babeny v mojom termine zaujima kopec technickych detailov + najma velkosti a dlzky roznych casti kocika 🙂 takze merat budem isto 🙂))) ked pomeriam, dam vediet 🙂

nasla som tak narychlo zatial tento link

http://www.babyboom.pl/forum/nianie-f83/wozek-b...

bibi13
15. nov 2009

pozerala som, ale z toho fora som sa prd dozvedela..
🙂

fukylove
autor
16. nov 2009

bibi - ozvala sa mi cez IP mamicka, ktora ma termin teraz v stredu... piseme si, tak som jej poslala link na nase forum a tak dufam, ze nam potom napise, ako je s kociarikom spokojna 😉 lebo ma presne ten isty ako ja, len v inej farbe.... takze ak mi napise cez IP budem informovat, ak sa podari, budem rada, ked bude pridavat prispevky sem...

co sa tyka kociarika, fotiek a rozmerov - dufam, ze sa mi to podari urobit do konca tyzdna 😉

zelam vsetkym pekny den 😉

bibi13
16. nov 2009

bolo by fajn, keby sem napísala svoje postrehy.. ok, ak sa ti podarí budem rada..

fukylove
autor
16. nov 2009

bibi - pisala som jej dnes - zatial ziadna odpoved - takze mozno uz je v nemocnici, ma termin zajtra 😉 ale predpokladam, ze ak bude mat cas, tak sa rada podeli o svoje skusenosti 😉

a co sa tyka mojej domacej ulohy - tak zatial to vidim na stvrtok 😉 lebo idem s mojou babickou nieco vybavovat 😉 😉 😉

bibi13
16. nov 2009

ooooooook.. uvidíme, či to bude za jedna..🙂.. dufam, že sa ti podarí..🙂

fukylove
autor
17. nov 2009

ahojte babulky 🙂

tak - dnes som bola trosku otravovat babicku 🙂 a tu je link, kde najdete mnou pomerne vecicky ku kociku + nejake tie videjka - kedze sem sa videjka nahrat nedaju 😉 😉 😉

http://picasaweb.google.com/Tazkovci/KocikBEXAB...

akurat jedinu vec, co som zabudla je pomerat, ci sa zmesti do maleho vytahu - ale myslim si ze ano, na dlzku by to malo mat v rozlozenom stave maximalne 90cm a tento rozmer na dlzku maju asi vsetky kociky 😉

videjka prosim radsej bez zvuku 🙂 vzhladom na asistenciu mojej babicky sme to dotoho dost kecali 😀 😀 😀 😀

emmka3
17. nov 2009

waw, super videjka ... normalne si ma navnadila a zacinam uvazovat o predaji kocara a pre druhe bude Bexa 😎