Kočíky Camarelo

martinica20
3. dec 2014

Ahojte baby, poraďte mi prosím pri výbere kočíka podľa svojich postrehov, prípadne skúseností, alebo možno tiež hľadáte podobné 🙂 Pozerala som už síce na nete články a rôzne diskusie, ale stále si neviem vybrať. Zatiaľ sú u mňa favoritmi kočíky Camarelo Granada alebo Camarelo Art. Pozerala som aj Camarelo Malaga, ale nepáčia sa mi tie farby. Možno ma ale vaše argumenty presvedčia. Ďakujem za akúkoľvek reakciu 🙂

alicka850
3. dec 2014

My sme kupili Malagu od jednych po rocnom dietati,ako novy,za polovicnu cenu. Zatial sme nemali moznost ho vyskusat,termin mame na konci decembra,ale vyzera fajn,lahucky,skladny. Pre mna bola priorita velka vaniicka,kedze pri dcere som mala iny kocik a nemestila sa mi tam s fusakom ani hned po narodeni / tiez je decembrova/. Malaga ma velku vanicku. Lahko sa ovlada,ma otocne predne kolieska,ale su dost velke,takze dufam ze budu aj do snehu. Kocik ako taky je vacsi,neviem,ci by sa vosiel do vytahu. Ale myslim ze Granada je este vacsia. Mne sa pacil modry,,ale nakoniec sme zohnali fialovy. Farba je pekna, nie je takyy kriklavy ako ta zelena,pripadne oranzova. Myslim,ze je aj univerzalna,kedze prvi majitelia mali dievcatko a my budeme mat chalana. Zalezi hlavne od toho,ake parametre su u teba najdolezitejsie. Este ku skladaniu'ked sme dali dole vanicku a 2 kolieska podvozok sa mi dal v pohode poskladat do kufra VW Polo.

ica86
3. dec 2014

@martinica20 ahoj my mame camarelo malaga a zatial je uplne super za tu cenu. Nepozerala som presne rozmery ale vsetky druhy su cca rovnake len maju rozne farebne prevedenia ale podvozok a vanicka su podla mna rovnake. Este som nenasla vytah kam by sa nevosiel, aj do auta je to v pohode. Tiez sme hladali lahky kocik pretoze ho musim nosiť po schodoch, mala ma 7 mesiacov a az teraz sme vytiahli sportovy ale asi by kludne este vydrzala vo vanicke. Jedine co mi troska vadilo je to biele vnutro vanicky co sa rychlo zaspini ale da sa to pekne oprat. Ked to zhrniem tak odporucam a kludne by som si ho kupila zase.

martinica20
autor
4. dec 2014

ďakujem vám baby za odpovede 🙂 ešte otázka, termín máme koncom februára a preto by som sa chcela opýtať ako sa vám s ním chodí po snehu a tak celkovo či je s ním ľahká manipulácia, či to zvládate aj jednou rukou prípadne, či s ním chodíte aj do prírody. Pevne ale dúfam že tento rok bude chudobný na sneh, aspoň v meste 🙂 No s výťahom to bude aj u nás problém, je strašne úzky a krátky a to má ešte v sebe bezpečnostné dvierka, ktoré sa musia zvnútra zavrieť. Si neviem predstaviť naše maminy ako tam tie veľké klasické kočiare vpratali 🙂 Ale včera som ho merala a mal by sa tam kočík Camarelo zmestiť, takže dúfam že aj realita bude rovnaká ako moje merania 🙂 No kritériá čo som chcela od kočíka boli aby bol priestranný, ľahký, estetický, praktický a s nafukovacími kolesami s ktorými dať bude dať dobre manipulovať. Určite by som ho ale chcela ešte pred kúpou vidieť naživo, neviete náhodou v ktorom obchode v Bratislave by sa dal vidieť, kde majú kočíky Camarelo?

alicka850
5. dec 2014

@martinica20 ja som ho skusala len po byte a prazdny,kedze malemu sa akosi nechce von,ale jednou rukou v pohode. Je lahhucky. Kyslim ze ty sneh az tak nemmusis riesit,vo februari mas termin a kym pojdes s malym von,bude aj marec. Dobre si si to vypocitala 🙂

martinica20
autor
8. dec 2014

Baby videla som kočíky aj Granadu, aj Art a som rozhodnutá pre Art, dokonca pre Art limited, kde sa mi viac páčia farby, ale tak to je už len estetika. Každopádne nám predavač ukázal že ten Art má oproti Granade akoby dlhší nánožník na hlbokú časť pri hlávke, takže dieťa je krytejšie proti vetru napríklad (aspoň som to tak pochopila) a hlbší sklon takej tej tieňiacej clony z vrchu kočíka, má vetracie okienko a myslím že ešte boky kočíka boli z koženky. Keď som ich videla naživo, tak Granada ma vôbec nezaujala a už som pozerala len ten Art. Máte aj vy prípadne podobné zistenia?
@alicka850 tak super, aj ja keď som ho skúšala v obchode sa mi zdal byť ľahučký a aj tie aretačné kolieska sa mi páčia, tak dúfam že je to konečne TEN kočík 🙂 Ešte som pozerala nejaké recenzie od iných mamičiek, ale nenašla som nič zlé naň, takže uvidíme.
Neviete či sa viac oplatí kupovať kočík teraz, alebo zvyknú byť na ne akcie po Vianociach, v januári? Ďakujem vám 🙂

alicka850
8. dec 2014

@martinica20 s tymi akciami ti nepomozem,moje deti su obidve predvianocne 😀 Ale myslim,ze kociky nepodliehaju povianocnym akciam,kedze deti sa rodia cely rok 🙂 Tak dufam,ze si sa dobre rozhodla a budes spokojna 🙂

beus15
23. feb 2015

Ahojte.Mám takú blbú otázku 🙂 Myslíte si,že ešte budú camarelo malaga alebo granada predávať v obchodoch na budúci rok?? Ešte nie som tehotná,ale chceme sa začať snažiť a ak by sa nám zadarilo ,tak by som bola rada ak by ešte predávali presne tie kočíky .... 😀 😀 😀

bublinka12
19. jan 2016

Mamičky ktoré už máte camarelo odskušané,myslíte že je vhodné aj do terénu?máme velmi zlú cestu a je to aj do kopca,tak či sa mi kočík nevyhrká?

michluc
19. jan 2016

My mame camarelo art ,nasa ma 8 mesiacov a stale je vo vanicke,dokonca s fusakom,isli sme s nim aj po snehu,aj po zlom terene a ziadny problem,sice som mala uz 2x defekt ale to nieje chyba kocika ale nasich chodnikov 😊 Ovladam ho jednou rukou bez problemov 😊

nadja23
19. jan 2016

@bublinka12 my mame este Camarelo q12 po prvej dcere a presli sme s tym straaasne vela km a terenov a kocik drzi super 🙂 teraz ho ma druha dcera uz rok a pol a uplne v pohode, ja odporucam..

5esicko
19. jan 2016

@martinica20 my mame art limited edition a farby su naozaj uzasne 🙂 prirastok ocakavame v najblizsich dnoch,takze zatial je odskusany iba doma,ale je lahky a taktiez sme merali vytah,lebosme sa obavali,ci sa zmesti,ale zmesti 🙂 ta vanicka je naozaj dost priestranna,co urcite vyuzijeme ked tam napchame fusak,pripadne deku 🙂

usmiateslniecko
19. jan 2016

My mame Camarelo Art Limited v kombinacii tmavomodra s bielou. Co sa tyka vanicky uplne super, mala ma 9m a len cca pred 2tyzdnami sme presli na sportak lebo sa vo fusaku uz nezmestila. Na sportovu cast si ale nevedela zvyknut kedze je uzsia a aj ja som si tazsie zvykala ale nastastie uz je to ok. Ak by som este raz mala kupovat kocik tak vanicku by som brala, ale sportak by som vybrala urcite inu znacku.

bublinka12
19. jan 2016

@michluc
@nadja23 dakujem za odpovede 🙂 ja som už rozhodnutá pre túto značku,lebo majú super lahké kočíky ,kedže ho budem denne ťahať do kopca,aj často nakladať do auta.Verím že budem spokojná,už len vybrať model a farbu

1angelika
14. feb 2016

@usmiateslniecko ahoj , prosím ťa a prečo si bola nespokojná so športovou verziou?

usmiateslniecko
14. feb 2016

@1angelika ahoj, nie, ze som bola nespokojna, uz som si na nu nejako privykla 🙂 malej sa tam zo zaciatku nejako nepacilo kedze je uzsia ako vanicka. Mne osobne ale vadi, ze ked dam sportovu cast do vodorovnej polohy a dam tam malu lezat akoby sa tak viacej prehla k zemi, tak malu tam mam vacsinou tak trosku vydvyhnutu tak sa jej aj lepsie spi. A este mi trosku vadi, ze ked uplne natiahnem striesku tak aj tak nie je tak pekne vysponovana ako na hlbokej casti (ale to je len taky detail). Robi sa na vrchu taka preliacina mensia, mozno je to len moj postreh, ale mohlo to byt lepsie vypracovane. Vanicka bola pre mna super, no a na sportak si zvykame.

renatka80
8. mar 2016

Ahoj. Ja som mala Camarelo Malagu. Fakt velka vanicka. Maly sa narodil v juli a vydrzali sme v nej az do aprila. Sportova cast je tiez dost vacsia. Je to odlahceny kocik a dobre sa s nim chodi. Je vhodny kvoli vacsim odpruzenym kolesam do snehu aj do nerovnomerneho terenu. U nas sama spokojnost na to, ze nebol az tak drahy 🙂

martinica20
autor
23. mar 2016

Ahojte baby, my mame Camarelo Art limited edition modrobielocerveny a musim povedat ze je super, aj ked co mu musim vytknut su kolieska, my sme reklamovali, pretoze aretacia na prednych kolieskach nejako zblbla, alebo sa uvolnila, ale proste kolieska nam lietali a tocili sa a nedalo sa s nim poriadne jazdit, nastastie sme kupovali v obchode na SVK (co vrelo odporucam) a pocas vybavovania reklamacie nam zapozicali konstrukciu k uzivaniu 🙂 raz sme este riesili ze odisla brzda na jednom koliesku, ale tiez sa to vybavilo.... samozrejme ze sme riesili aj defekty, ale tie kolieska su skvele napriek tomu..ked vidim niektore kociky s takymi malickymi kolieskami ze kociky pre babiky by si ich mohli poziciavat 🙂 alebo niektore kolieska strasne uz od pohladu tvrde...tieto su makke a pruzne (mozno preto nachylnejsie na defekty) ale inak super...co mi trosku vadilo na sportovej casti kocika bolo polohovanie, slo to trochu tazsie, potom sa to ale nejako vychodilo..nestreba od tohto kocika samozrejme cakat zazraky, avsak za tu cenu som bola spokojna nadmieru, my ho vyuzivame uz vyse roka a este chvilu budeme, kedze dcere sa nejako nechce rozchodit 🙂) este musim spomenut striezku, ktoru ma tento kocik neskutocne super, ja som bola nadsena ze sa da krasne clonit, da sa sklopit skoro uplne k sedacej casti a nebola som nutena tym padom mat "pristipcovanu" plienku na kociku ako som to vidavala u mnohych inych kocikoch 🙂 moje zname kupili kociky a po 5 mesiacoch museli uz davat sportove kociky, lebo deticky sa im tam uz nezmestili....my sme menili za sportovu cast nie preto zeby vyrastla z hlbokej vanicky, ale uz prirodzene viac sedela a tym padom bola uz pre nu sportova cast bezpecnejsia kvoli popruhom...takze ja len odporucam Camarelo, aj ked treba na to ist so zdravymi poziadavkami a treba si uvedomit co chceme, ci pohodlie pre dieta a matku (polohovanie rucky je super) alebo mat stylovo vyzerajuci kocik, ktory vyzera ako zmensenina normalneho kocika, dieta je v tom cudne vyklonene a trcia mu nozicky mimo kocika (videla som na vlastne oci, myslim ze to bol Stokke) 🙂 takze tolko nase postrehy s uzivanim tohto kocika 🙂

hehehehe
21. apr 2016

Ahojte baby chcela by som sa spýtať či máte niektorá teraz ten nový Camarelo Sirion 2016 veľmi sa mi páči a chcem si ho objednať.Tak že aký je ci ste spokojne?

siskurka
13. máj 2016

@hehehehe ahoj, ja mam tiez Termin v auguste, a tiez som si ho akurat vcera objednala. Bola som viac menej pre camarelo rozhodnuta, len som nevedela, kt.znacka. segra ma camarelo Art limitid a je super len potah sa mi nepacil, a vecer to este studovala, a hovorila super. Ze lepsi ako jej, ze mi ho zavidiet bude. Ona platila cca 450€ za 3kombinaciu, ja 430 € za 2kombinaciu, aj s rukavnikom a uchytkou na vodu. Inak by som kupovala asi malagu, je velmi lacne a niektore mamicky sa stazuju na sportivu cast, takze ak by mi nevyhovovala, sportivu by som do kupovala.

hehehehe
14. máj 2016

@siskurka Ahoj no ja som ho pozerala v Nitre je za 3- kombináciu 455e , to je dobrá cena. Ale medzitým som si vyhliadl aešte aj Tako Omega White, kvôli tomu že má ešte väčšiu vaničku ako to Camarelo a to budeme určite potrebovať lebo už teraz máme takú malú buchtičku v 23+3 mala malá 795g takže dokonca bude určite veľká.

siskurka
14. máj 2016

@hehehehe ja si myslim, ze vanicka je dost velka, lebo v nejakom case ti uz babo aj tak neobsedi. Ale ak sa vam paci, tak drzim palce, nech kupime co najlepsie.

laurinka_21
20. jún 2016

Prosím vás,baby,zmesti sa vám kočík do výťahu?zmestil by sa do výťahu 70x90 cm?

marcelal1991
20. nov 2016

Ahojte baby,máte skúsenosť s kocikom camarelo avenger 2016???

zuzumacuga
23. nov 2016

Ja mám Camarelo na predaj,ak náhodou by ste chceli😉 naozaj top stav...Ale mimo toho túto značku odporúčam😉 babatku vela zdravia prajem

maduda
29. jan 2017

Ahojte. Je camarello vhodny aj pre nizke mamicky? Mam 155cm a nechcem aby kocik posobil vacsie nez ja...🙂 dakujem

robinka84
29. jan 2017

Ja mam camarelo malaga za mna top.vozi mi uz druhe dieta. Obaja boli narodeni v okt. a v pohode sme sa zmestili aj s fusakom.starsi sa vozil vo vanicke do 7-8 m bez problemov.cez zimu sme zvladli zasnezene neupravene chodniky lavou zadnou.cez leto sme ho brali aj na turu,ten kociar by chudak vedel rozpravat co sme s nim stvarali 😂 za cely cas len jeden defekt,lahucke ovladanie jednou rukou,dobre odpruzenie,za mna top kociar.ale kupovali sme ho v polsku,tam ma 3 kom.vysla 325€ .do vytahu je ltt ale zmesti sa.

robinka84
29. jan 2017

@maduda ja mam 160 a v pohode.a sportak klesne este nizsie ako vanicka 😉

zuzumacuga
30. jan 2017

Maduda,ja som mala ten,čo som pridala foto vyššie...ja meriam 150 cm a v pohode😉a súhlasím,že športova časť bude ešte nižšie... ináč značka superrrr 😃

smeja737
1. feb 2017
Používateľ smeja737 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od smeja737.

Ahojte
no, ja som kupovala tento kočík. cam-cortina-x3 Je síce o niečo drahší, ale stojí za to. Súčasťou je aj športová sedačka a autosedačka 0-13kg, takže sme nemuseli riešiť osobitne.

siskurka
4. feb 2017

Ja som si kupila camarelo sirion Si-17 a je krasny, ale veru dam ho reklamovat. Konstrukcia taha dolava, inak by som bola velmi spokojna.