Kočíky, ktoré sa chcú podobať Bugaboo

maribell
16. nov 2013

ahojte milujem vzhlad bugaboo cameleon ale bohuzial je nam cenovo nepristupny preto by som chcela vytvorit diskusiu o kocikoch ktore sa na bugaboo aspon podobaju... nasla som napriklad papiwi sky, optima baobao a beepob osann ..poznate este nejake?? ... vsetky tieto tri mi pripadaju ako rovnake len cenovo rozlicne... chcela by som aby si tu baby pisali recenzie na vsetky tie kociky ktorymi vzor je bugaboo 🙂 velmi by mi to pomohlo ... dakujem
obrazok c1 - optima baobao
obrazok c2 - papiwi sky
obrazok c3 - beepob osann

maribell
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tilly
19. nov 2013

radsej by som kupila jazdeny cam ako napodobeniny...

maribell
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tilly
19. nov 2013

@maribell ok, ja som len chcela poradit... nikdy to nebude bugaboo a kazdy to hned bude vidiet... a ty to budes citit.. na kvalite...

maribell
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tilly
19. nov 2013

@maribell ok, uz som ticho, tak snad budes spokojna 😉
ja osobne by som to nechcela a za 300€ uz vobec nie, ale prajem ti, aby si s kocikom nemala problemy a bola s nim spokojna...

maribell
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
danm
19. nov 2013

@tilly aj my si chceme kupit jazdeny cam 🙂

tatianka7
3. feb 2014

Ahoj,aj mňa to teraz zaujalo,tiež si neviem pomôcť z BGB ,ale pre nás je cenovo tiež nedostupný.A predsa ked za tú istú cenu vieš kúpiť nový..Rozdiel medzi Papiwi ( môj dlhomesačný favorit) a Baobao je asi vo výbave a v cene..Papiwi má v cene aj tie terénne kolesá ale u Baobao som to nenašla a ešte v ponuke farieb.A ten Osann ma neviem prečo nezaujal moc-uňho sa asi tá rúčka nedá preklápať,či?

tehulkake
4. feb 2014

@tatianka7 jedno pani ich predava aj s kolieskami vraj,

tatianka7
4. feb 2014

@tehulkake Hej? A kde ju nájdem? či ?

tehulkake
4. feb 2014

@tatianka7 uz som ti poslala link na tvoj koment na profil

tatianka7
4. feb 2014

@tehulkake Super,dakujem,vyzerá skvelo ,naozaj ako Papiwi 🙂 ..To asi ozaj kúpime tento

vaapeter66
19. feb 2014

@tatianka7 ktoryyyy? prosim, poslite link aj mne, ja tiez nedam za bgb majetok, jo obavy, ci tieto nebudu dajake kazove....diky

tatianka7
19. feb 2014

@vaapeter66 http://static2.svetkocikov.sk/13970-large/baoba... ,alebo http://im9.cz/sk/iR/importprodukt-orig/b36/b367... .Chcem ho ísť kuknúť ale tam,kde ho majú sa nejako nevieme dostať, tak to bohvie,kedy bude.. 🙂

vaapeter66
19. feb 2014

@tatianka7 dakujem...inak ja som od Pt, v Lc kazdu chviiilu;)))

vaapeter66
19. feb 2014

@tatianka7 dakujem...inak ja som od Pt, v Lc kazdu chviiilu;)))
@tatianka7 ja som tehotna len 2.mesiac:), uz kupujem...ale to som robila vzdy...vsetci doma zvyknuti.ja ho kupim od tej pani tu na mk, ona ma nan aj tie velke kolesa...to ja chcem.potom ho pridte pozriet sem, neverim, ze latka je daka sitova, lebo su ovela lacnejsie kociky ...

tatianka7
19. feb 2014

@vaapeter66 Supeeer,napíš kedy bude doma,ja určite rada dofrčím kuknúť 😀 .Keby som mala korunky,tak už kupujem aj ja 🙂 .Ja si tiež myslím,že sú aj oveľa väčšie šmejdy.A ja som ti poslala linky len na obrázky,nie na konkrétne stránky 😢 ..toto bola moja premieéra..

vaapeter66
19. feb 2014

na baobao sa da aj rucka preklapat

katjaga
11. apr 2015

@vaapeter66 Ahoj.Chcem sa spytat či si si kupila kočik Baobao a ak hej ako si s nim spokojna? Rozmyšlam nad kupou tohoto kočika,ale nikde som tu nenašla recenzie ☹ Dakujem

mailo29
25. júl 2015

Ahoj maminky, predávam papiwi kupovany v septembri 2014, takže vyše roka V záruke. .s bohatým príslušenstvom, dvoma strieskami, zimným setom A pod. .aj V trojkombinacii S vajíčkom maxi cosi pebble ktoré krásne ladí (ružové)
Kocik ma čierny rám, krásna ružová A sivá strieška ktorý si môžte meniť podľa nálady, vanička čierna. .Ak by bol záujem pošlem bližšie info aj foto. .kľudne píšte ip na mailo29
kočík je aj vďaka sivej streche unisex;)

mony221
13. aug 2015

Predavam aj ja tento kocik v sedo ciernej s ciernou konštrukciou keby bol zaujem 😉

ladadush
25. sep 2015

neviete poradit kde sa daju kupit nahradne striesky a nanozniky na papiwi sky? nenasla som na webe nic, iba par inzeratov na MK ale s pre mna nevyhovujucou farbou, dakujem, dada

mony221
25. sep 2015

@ladadush usit? Nanmieru alebo kupit z kocika cameleon

ladadush
27. sep 2015

@mony221 dakujem;)

mony221
28. sep 2015

Poznam jednu pani z CR co sije aj predlzene a cena je okolo 30€

ladadush
29. sep 2015

@mony221 dik ale nakoniec som ten kociar nekupila;)