Kočíky Mutsy. Akej sú kvality?

bambucinka
16. okt 2007

Vie niekto akej kvality sú tieto kočíky. Páči sa mi konkrétne tento:
http://www.mutsy.nl/products/3rider/colors

susik77
16. okt 2007

ahoj bambucinka: mutsy su velmi kvalitne, aj velmi drahe-okolo 33000 Kc...
tiez som chcela kupit mutsy, nakoniec som kupila inglesinu-lepsie peruje-mimco lepsie zaspi-a je vacsia-mutsy kociky su dost male...
kamaratka ma mutsy-4-kolku a je velmi spokojna... 😉

ella1
16. okt 2007

trochu sme to rozoberali v teme tehotenstvo-kociky.mutsy su podla mna dobre kociky,kvalitne.ale naozaj je tam mala vanicka.ale teraz už skoro všetky kočíky maju male vanicky.ale kedže bábo budete mať v marci,nevidím problém.kým z toho vyrastie bude leto a potm možte používať športovú časť-na ležanie samaozrejme.

susik77
16. okt 2007

ella: v sportovej casti sa da uplne lezat? Ja budem musiet dat asi od januara malu do sportovej, uz mi vyrastie z hlbokej vanicky, ale bude mat len 5 mesiacov

eva4444
16. okt 2007

ahojte, my mame mutsy urban rider a sme s nim totalne spokojni. nas vysiel ram+vana+sportovy+traveller autosedacka ca 720 euro, cize az tak vela v porovnai s napr. chicco to nie je, tam stoji tato trojka na sk okolo 20t.
maly este vo vanicke stiha, dufam, ze este taky mesiac-dva vydrzi 😀

eva4444
16. okt 2007

sportova sa da dat vodorovne 😉

susik77
16. okt 2007

super 😉

eva4444
16. okt 2007

este 1 poznamka, ak chcete mutsy-ho maju strasne dlhe dodacie doby 8-11 tyzdnov, ked budem mat cas napisem nasu mutsy-story, ale teraz musim k malemu 😵

monkey1
16. okt 2007

baby, takze nemusim kupovat vanicku? staci sportova cast a dat babo na rovno? prip to niecim vystlat? 😕

susik77
16. okt 2007

monkey: pre novorodenca je najlepsia trojkombinacia: najprv pouzijes hlboku-vanicku a potom, ked vyrastie das do sportovej

monkey1
16. okt 2007

ja viem, len akosi casto pocuvam o tom, ako usetrit... neviem ci je to vsak nejaka vyhra "hodit" novorodenca hned do sportovej casti, aj ked sice vyrovnanej

susik77
16. okt 2007

myslim, ze to nie je dobry napad-myslim, ze sportova sedacka je viac otvorena ako ked mas mimco vo vanicke

eva4444
16. okt 2007

monkey radsej kup vanicku, na novorodenca su tie pasy v sportovom velke, mne sa to zda dost odvazne vozit male babetko v sportovom 😕 😕 😕

ella1
16. okt 2007

ano.dá sa uplne vystret.ja kebyže mám dieťa v lete tak hlboku vanicku ani nekupujem.a na tej sportovej sú aj popruhy(alebo jeden) cez bruško bábätka.a inak v zahranicí tie kočíky majú lepšiu cenu.
susuik77.aj svagrina ho mala a tiež ked jej malá mala 3 mesiace už jej bola vanička malá.( 😀 dobrá veta)potom používala sportovu časť.

anamor
21. nov 2007

mate niektora mutsyho 4ridera? Ako ste s nim spokojne?

matus1
21. nov 2007

Mutsy su holandske kociky vyrabane v cine ( ako vsetko ostatne 🙂 ) premioveho segmentu kocikov, takze kvalita je O.K. Mrkni sa vsak na ten nakupny kosik, nic don nedas lebo inak ho tahas po zemi. Kup si aj hlboky nielen sportiak je to pre babo to najlepsie vcom sa moze vozit. Kocik je na prepravu je na byvanie preto tie rozmery presne koresponduju s potrebami na prepravu babatka.

baileysa
21. nov 2007

anamor, my mame 4rider, a som s nim spokojna, velmi lahko sa ovlada, mame vanicku, autosedacku aj sportak, vanicka sa mi zda v porovnani s ostatnymi trojkombinaciami dost velka (vacsia ako ostatne), ale ked je v zime fusak, tak nejake tie cm asi nerozhoduju... my sme uz nas kocik aj reklamovali, predne koliesko neslo celkom na 100%, tak sme to radsej pred zimou poriesili, navyse za tie peniaze by to malo fungovat na 100%, nie? kosik na kociku je maly, to je pravda, nosnost do 5kil, predavac mi ale povedal, ze pri tak elegantnom kociku nemozem chodit na velke nakupy... len na prechadzku do mesta 😀 zatial som ale nemala problem, ze by sme sa neodniesli..

lilly
22. nov 2007

ahojte, kociky mutsy su kvalitne kociky, pomerne rozsiahla diskusia o nich je napr. tu:
http://www.emimino.cz/modules.php?name=Forums&f...

prevlada vsak nazor, ze najvydarenejsi z mutsy kocikov je Urban Rider, je nanho najmenej reklamacii a je s nim spokojnych vela mamin.
bambucinka, ty sa pytas konkretne na 3 ridera, tam kym sa pouziva ako hlboky, tak je v pohode, ale ako sportak je horsie ovladatelny, hlavne ked je sportova nastavba proti smeru jazdy. Meni sa tam tazisko a zle sa ovlada a aj to zdvojene koleso vpredu tomu nepridava. Preto sa casto vyskytuju 3 ridery v bazaroch uz po polroku pouzivania. Tiez nakupny kosik je velmi nizko, este nizsie ako pri Urban riderovi, a po pol roku sa presucha.
Este k tej sportovej nastavbe - neda sa dat do uplnej roviny, je to skor trochu naklonena rovina 😉

kloranebb
6. sep 2009

Ja mam 4 ridera. Ovlada sa super, no ked natrafim na rozbity beton na chodniku tak je to katastrofa - predne kolieska tym, ze sa toci,a sa nemaju ako zapriet do terenu a nechcu sa pregulat... Musim ich kadejako ponadvyhovat aby som presla. Vyriesilo by to samozrejme to, keby som si ich zablokovala, lebo taka moznost tu je. No nebudem si to predsa na tu chvilu pred takymto terenom blokovat, ked sa jedna o cca metrovy usek chodnika. Nechavam si ich "tocit" celu cestu ale sa potom pasujem s blbym terenom.

Co sa tyka velkosti - zda sa mi ten kocik maly. Moje babo ma prec dva mesiace a uz v hlbokej casti nema velku rezervu. Ratam tak mesiac a mozem ist do sportovej casti. Kebyze mam dakeho spuntika tak by vydrzal dlhsie. No my uz teraz nosime overal velkosti 68... Tak som dnes vybalila sportovu cast ze si ju omrknem ako vypada a som sa zhrozila - je velmi uzka ☹ ziadne pohodlie moje babo necaka...

Zhodnotim to takto. Vyberala som si kocik straaaasne dlho. Asi 4 mesiace. Najviac sa mi pacil Mutsy Transporter ale kedze sa sportova cast nedala dat dorovna - nedaju sa polohovat nozicky - tak som si zvolila 4 ridera. Pozerala som na vahu kocika (chcela som lahky), na dizajn (je krasny a jednoduchy), na polohovanie sportovej casti (aby sla dorovna), na kolesa (aby neboli hrkotave plastove). A uplne mi uslo to, ze mam pozerat na pohodlie babatka. Vysledok je taky, ze mam v okoli len same hrbolate chodniky a maly sa mi na to natriasanie budi. Preto chodim dookola len po jednej a tej istej trase, ktora ma najmenej hrbolov a kazdy hrbol prechadzam ako "pokakana" aby sa mi maly nezobudil ☹

Teraz uz viem, ze som urobila chybu. Vyplacla som kopec penazi za uplne nevhodny kocik pre moje babo. Keby to mozem vratit spat, tak si kupim skaredu polsku velku "skatulu" ktora sa hojda a mala by som vyriesene: babo by malo viac priestoru, vydrzalo by mi tam aj do zimy hadam a po hrbolcoch by som behala ako srnka lebo by ho nenatriasalo ale prijemne hojdalo. Vravela som si ze nechcem hupaci kocik - ze babo hupat nebudem ale nedoslo mi, ze hupanie je super ked mas blby teren na kocikovanie. Ze je klasicky hlboky kocik tazky? Tak si len skus zodvihnut "lahky" mutsy 4 rider (ma asi 9 kilo) so svojim babom, ktore ma prinajmensom ked ides von 4 kilo a kazdy tyzden viac a viac - nemas sancu, iba ak si rambo zena. Vaha na hlbokom kociku nie je vobec podstatna. Tak ci tak ho sama nezodvihnes. Treba len pozerat na to, aby sa ti dal zlozit do kufra auta ak dake mas.

Nezhadzujem Mutsy kociky - su pekne a stylove - ale su vhodne na bezchybny teren a pre mensie deticky. Ja ale svoju kupu v mojich podmienkach velmi lutujem. Skoda penazi...

kloranebb
6. sep 2009

A nakupny kosik na 4 riderovi je len taka imidzovka. Ked si tam dam prebalovaciu tasku, ktora tam zapadne ako uliata, a na to este nejaku tasku, tak pri kocikovani do kopca sa mi to krasne vsetko "prekoti" von. Nic prakticke. Nakupny kosik Mutsy nie je na nakupy ale na tasku prebalovaciu. Ked chces nakupovat, pockaj si, kym budes pouzivat sportovu cast ku ktorej sa da dokupit "skutocny" nakupny kosik Mutsy.

susik77
13. dec 2009

Ahojte, paci sa mi kocik-sportak Mutsy-urban rider, akurat ma prekvapuje, ze na vsetkych fotkach ho vidim bez budicky-tu sport. cast...to sa kupuje nejak zvlast? al. to je len kocik na pekne pocasie? 😎

angellinka
14. dec 2009

susik77-myslis striesku nie?Ta je ku kazdej sportovej casti,neviem preco nie je na fotkach 😨
my mame ,my mame 2 kociky od mutsy a som spokojna 😉

susik77
14. dec 2009

diky, vsade je totiz vyfotena akokeby len opierka bez striesky-neviem, ci to ma akoze lepsie vyzerat 😕
mozete mi pls. hodit link al. nej. fotku ako vyzera so strieskou?diky

angellinka
14. dec 2009

susik 77-skus pozriet na bambini,planujem kupit ten skateboard,ked sa narodi druhe 😉

poter
7. jan 2010

Babenky, chela som sa spýtať, či niektorá s Vás nevie , kde sa dá na Východe Slovenska- Košice, Prešov, Banská Bystrica vidieť Mutsy naživo.

denis19
9. jan 2010

poter mužeš ho videt v Liptovském Mikuláši na prodejne www.detickovo. sk tel 0445523783 nemají na stránce nic,ale jsou prodejci mutsy, jen si tam pro jistotu zavolej,aby ho meli na prodejne.
také se nám moc líbí,ale nemáš obavu z manévrováním???

zajaciq
9. jan 2010

poter ja ho mam, som z Kosic 🙂 mutsy slider, inak nikde v Ke som ho v obchodoch nenasla 😠
denis19 manevrovanie je super teda zatial po byte, je neskutocne sikovny kedze ma 360tky predne kolesa

denis19
9. jan 2010

zajaciq
a nezkoušela jsi napríklad i mutsy urban rider????? a kde jsi ho nakonec koupila???? jsem z b.bystrice a nejblíž to máme asi do trnavy, v prípade, že ho nebudou mít v tom mikuláši....

uankab
9. jan 2010

baby, my mame mutsy kociarik a som s nim maximalne spokojna... mame 4 rider, pozerala som aj urban rider, ale ten sa strasne zle ovladal a je dost mohutny (aspon na prvy pocit)... mne sa praveze zda byt vanicka dost velka, my mame 4 mesiace a v pohode sa tam zmestime s fusakom a overalom... do nakupneho vozika sa zmesti doost vela veci ak sa tam rozumne naukladaju 😉 ... dokonca sa tam daju aj tie tasky priviazat ak mate vacsi nakup... a v terene je tiez v pohode, aj v snehu sa s nim da, zablokujes predne kolieska plus tie dva zadne su naozaj velke, cize ak je nieco velmi hrbolate, tak ho nadvihnem a prejdem len na zadnych... tie kolieska su dost perovacie a tiez vanicka nie je pevno prichytena ale kyve sa, cize sa vlastne hompala v pohode ak je drsny teren...
sportovy sme este nevytiahli, tak som zvedava, kazdopadne je to kociarik s ktorym som maximalne spokojna... jednoducho sa sklada a vojde sa krasne do auta...

zajaciq
9. jan 2010

denis19
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

je tam vsetko. ja som dala na vlastnu predstavivost a objednala od Poliakov, neskusala. dopadlo to vyborne 😵

denis19
9. jan 2010

zajaciq
a nemáš náhodou tu polskou stránku a je to výhodnejší??? dekuji ti!!!