Kočíky pre vysoké mamičky. Poradíte značky?

cigaretka5
6. mar 2010

Ahojte dievcata ,pomaly sa zacinam obzerat po kocikoch, mojim obmedzenim nie je vynimocne cena ( i ked nechcem za kocik vyvalit kopec penazi) ale nase pohodlie, kedze mam pocit ze vacsina kocikov je pe ludi do 180 cm , a to ja mam 187 a manzel 202. Zatial sa mi veeeeeeeeeeeeeelmi pozdava MUTSY poradite aj ine znacky? Planujem s mimocom v kociku vybehnut aj na kolieskove korcule , takze mi fakzt zalezi aby som nesla zhrbena ako s detskym kocikom

minitrouble
6. mar 2010

cigaretka - moj muz sice neni az tak extremne vysoky, ale asi tak vysoky ako ty a my mame quinny speedy a on si ho nevie vynachvalit - ma vysuvaciu rucku a je fakt idealny pre ludi vysokych ale aj nizkych lebo ti si tu rucku zase mozu zasunut
a je super aj na korcule 😎 🙂
najlepsie je si ist kocik odkusat dakam do predajne ...najma skus s kocikom robit velke kroky ako keby si sa ponahlala a podla toho zistis ci ti vyhovuje 😉

cigaretka5
autor
6. mar 2010

dakujem za tip, pojdeme jasne ze omrknut a poskusat. Ked kukam rozmery queeny speedy tak vanicka je este o 3 centaky kratsia ako ma mutsy, neóbmedzovalo ta to?

romaroma
6. mar 2010

ahoj, moj muz je vysoky a mame mutsy a sme uplne spokojni.

cigaretka5
autor
6. mar 2010

Romi a kde ste kupovali? Ktorý máte? Nezdala sa ti vanicka mala?

minitrouble
6. mar 2010

cigaretka - no ja neviem - moja dcera sa tam v pohode na dlzku vopchala este cca v 8-9 mesiacoch ale napriek tomu sme vanicku nepouzivali lebo mala chcela vidiet co sa deje vonku takze od cca 3och mesiacov bola v sportaku...inak po pravde co sme s kamoskami zistovali ti odporucam si ist vsetky vanicky a kociky premerat lebo neviem podla coho to uvadzaju ale prave quinny udava mensie rozmery ako realne su 😉

uankab
7. mar 2010

cigaretka, odporucam mutsy 😉 ... je uuplne skvelyyyy... vanicka je dost velka, este stale sa v nej vozime 😉

romaroma
8. mar 2010

my neviem, dokedy sa budeme vozit, ale este sa tam zmesti a nemam najmensie babo 🙂 kupovali sme v aladdine v hlohovci, mame mutsy transporter ciernej farby.

susik77
8. mar 2010

Ahoj, my sme kupili teraz pre malu sportak-Quinny freestyle. Je uzasny, ja mam 166 cm a to madlo je pre mna dost vysoko, mm ma 180 cm a nevie si to vynachvalit 🙂 .Je vysuvacie, mozes si ho nastavit. Je krasne odpruzeny, lepsie ako q. speedy.
Ak ste obidvaja vysoki, rozhodne Mutsy nekupuj!
Ja som o nom tiez rozmyslala, ale on je strasne malinky. Vy budete mat urcite velike dieta-mame kamaratov-ona ma 176 cm, jej muz 200 cm a ich syn v 2 rokoch mal cez 100 cm. Mutsy -sportak je maximalne do vysky 92 cm. My sme do neho nevtrepali ani nasu 2,5-rocnu dceru kt. meria 98 cm.
Vsak si ho chod pozriet nazivo, uvidis...Myslim, ze ak by ste ho kupili, tak okolo 1.5 roku by ste museli kupit vacsi sportak 😔

cigaretka5
autor
8. mar 2010

Kocky dakujem za tipy .

sakura77
8. mar 2010

my sme tiez z vyssich rodicov,mame mutsy a vobec nie je nizky teda a sportak-kuk fotka-to je 3 rocny 99,5 cm slonik-este by vliezol(samozrejme ze uz sa nekocikuje,to len skusal ked dosiel kocik)
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

tilly
8. mar 2010

aj ja mam quinny freestyle, urcite je to kocik pre vysokych ludi... a este stokke je pre vysokych, k tomu som sa postavila (mam 180 cm) a teda citila som sa malinka 😀 len to je kocik... ehm...

cigaretka5
autor
8. mar 2010

tak ci tak bude to kocik okolo 600 700 euro

cigaretka5
autor
8. mar 2010

tillly a kde si kupovala? kde sa da ten kocik kuknut live niekde v okoli BA?

tilly
8. mar 2010

ja v rakusku...

neviem, kde sa da vidiet...

cigaretka5
autor
8. mar 2010

vo a kde v rakusku v SCS?

susik77
8. mar 2010

sakura: ale tvoj syncek je stihlunky, to moja starsia je sloniatko 😖 ma 17 kg a 98 cm... a to vsetko uz v 2.5 roku 😝
my sme v obchode skusali teda teutoniu spirit, malej z nej trcala hlava-museli sme dat prec budicku. a ked som videla mutsy tak mi pripadal teda rovnako velky...
a pride mi, ze kupovat kocik len aby som bola stylova a dieta bude trpiet je o nicom, vsak ked sme chodili s kocikom do mesta, na vylety a pod. tak niekedy bola v nom aj cely den, tak tam musi mat pohodlie, nie? 😕

sakura77
8. mar 2010

no,skoda ze nerobia samostatne krasne hlboke kociky,clovek by si potom vybral sportak podla potreby uz..takto vopred cela kombinacia sa fakt naprd kupuje...a tie samostatne hlboke,no vyber desny 😒

cigaretka5
autor
8. mar 2010

Ale ved sa sa nape mutsy kupit Len hlboky a potom sportak iny, no nie ?

susik77
8. mar 2010

cigaretka: hlboky mutsy sa ti podla mna nevyplati...ked mas peniaze, kup si hlboky Inglesinum magnum Ergo bike- je pre mimco do 7-8 mes. idealna-uzasne hupe-mimco ti hned zaspi a da sa polohovat postupne do sedu-ked sa zacne zdvihat v kociku a nebude ti uz chciet lezat. To Mutsy nema polohovaciu tu vanicku, len hlboku 😒 Este k tomu nie je moc velka...Inglesina magnum ma hlboka verzia tusim okolo 84 cm...
Sportak kupis potom podla toho, ako ti mimi bude rast-to uvidis tie prve mesiace.

maleusko
24. mar 2014
meggie83
10. apr 2014

Tiez mam problem s vyskou,ja 182cm,manzel sice len 170,ale kocik jednoznacne roan marita elegance..mame hoaj volny

gabriella7
22. aug 2014

Stokke crusi je vhodny pre vysokych rodicov?

zlatat
25. aug 2014

Ja meriam 180 a muz 185. Mame Brio go a nemusime mat rukovat na najvysej pozicii. Ganicka je dostatocne vysoko - nemali sme ju po kolena ako pri mnohych kocikoch

janka_mamka
25. aug 2014

ahoj mám nad 186 cm 🙂 mala som kočík Camarelo s vaničkou som bola maximálne spokojá, nie je drahý má normálnu priateľnú cenu, športový už nebol až tak super ale dalo sa, vynosili sme využili sme 😉

vlko810515
31. aug 2014

Skuste si pozriet znacku dadaparadiso. napr. dadaparadiso.sk

zlatat
3. sep 2014

Este baby jogger elite