Lacnejší kočík

sarinka91
30. jún 2014

Ahojte maminky aj buduce maminky, prosim vas, kupovali ste kocik aj tu cez proshopy, myslim aj tie lacnejsie do 200 € ? dietatko cakame v decembri, peniazky mame nasetrene, ale je nutne kupovat ,,znackove,, kociky za velke peniaze ? dakujem za kazdu radu, tip 🙂

koniarova
30. jún 2014

Z moje skúsenosti ti napíšem, že tie značkové sú väčšinou ozaj kvalitnejšie, spratnejšie, pohodlnejšie, ľahko udržiavanejšie ... a dlhšie vydržia. 😉

syrik
30. jún 2014

Ja by som kúpila značkový kočík používaný.Ja som tak kúpila o polovicu lacnejší ako nový a ešte som ho aj predala zase o polovicu... A ten kočík slúži ďalej 🙂

sarinka91
autor
30. jún 2014

@koniarova
@syrik a prosim vas, ake kociky su ,,znackove,, resp. ak chcem lepsi kocik, na ake znacky sa orientovat ?? vobec sa v tom nevyznam, a zas viem, ze nie vsetko, co je drahe, je aj dobre..

koniarova
30. jún 2014

@sarinka91 Ja už mám deti väčšie a priznám sa, neviem čo teraz letí. Ale mala som Concord Fusion a Inglesinu Zippy.

ttctwins
30. jún 2014

@sarinka91 - u kocikov to ale cena=kvalita dost plati. Tazke, neohrabane, skarede a nespratne polske kociky su ako za trest a najneskor 9 mesacne babatka tu maminy v okoli rozvazaju v golfkach.... coz je investicia navyse. Ja este ani nie som tehu, ale po kocikoch poskulujem, bugaboo cameleon, condord fusion, jane rider, icandy peach, peg perego book, stokke xplory ma veru zaujali az az 😀

misel12
30. jún 2014

@sarinka91 ak chces lepsi a nevies ako sa orientovat tak musis si urcit poziadavky co od toho kocika ocakavas....inak by som to riesila asi kludne cez bazarik,su tam zachovale kociariky a za dobre ceny. Moja poziadavka napriklad bola co najlahsi s klik-klak systemom kedze nemame vytah.Sice nieje taky aky som celkom chcela ale moja chrbtica mi isto raz za to rozhodnutie podakuje 😀

lucyto
30. jún 2014

Ahoj, ja som mala brio go a max. spokojnosť. Možno vanička vyzerá o niečo menšia, ale vskutku až taká malá nie je. Možno z druhej ruky natrafíš na dobrú cenu. Segra má CAM a tiež spokojná 🙂 inak aj peg perego si chvália ale osobnú skúsenosť nemám 😉

ewelinna
30. jún 2014

ja som si kúpila tu na MK vynikajúci používaný športový kočiarik- mamas and papas - sola za polovičnú cenu, v top stave, takže určite sa oplatí popozerať bazárik 🙂 ,momentálne mám tiež na predaj trojkombináciu Tako mohican -230e, pc-359e, dá sa ušetriť, kočiarik ako nový, cena skvelá 😵

lucyto
30. jún 2014

Hlavne, keď čakáš babätko v decembri, vyberaj kočíky, ktoré nemajú zdvojené kolieska, tažšie sa s nimi ide po snehu.

mata128
30. jún 2014

@sarinka91 my sme kupovali novy kocik,danny sport 3line,neviem si vynachvalit....a nemusel byt ani drahy,ani znackovy...je to len vec nazoru,ja ako vravim,s dorjanom som bola max.spokojna a keby som mala byt znova tehu,znova kupim dorjan

romanovaz
30. jún 2014

@sarinka91 ja som tiez kupovala kočík na MK a bola som s ním maximálne spokojná.Kupovala som ho po odporúčaniach známych a vôbec ma nesklamal.Pozri si aj kociky - Teutonia,je to Nemecka značka,takze su dost drahé ale kvalitne

henikav
30. jún 2014

@sarinka91 tiez by som radsej kupila znackovy a dobry kocik spod ruky, ako novy lacny, tazky, zle skladatelny.... Mame dva, jeden taky dobry doma a druhy lacny, kupeny ku starkej, kolko sa narozculujem ked ho vytahujem a nakladam do auta aj ked ho skladam........
Okrem toho ti poradim tak, kocik co vyhovuje jednej nemusi druhej, ty sama si musis rozmysliet kam a po akych cestach ho budes pouzivat, ci ho budes nakladat a vykladat z auta, nosit po schodoch, alebo ci bude sluzit na prechadzky po tazsom terene, alebo po chodnikoch v meste... podla toho vyberaj

barny
30. jún 2014

@sarinka91 pri prvom som mala lacnejsi polsky a uz nikdy viac, co som sa najedovala, ked som isla sama niekde tazke hebedo, teraz pri druhom urcite kupujem ked aj drahsi ale musi byt lahsi a spratnejsi, mam uz aj nejake znacky vybrate, ale uvidim pri ktorom skoncim 🙂

d_anica
30. jún 2014

@sarinka91 tak ja som mala Bexu B4x s odľahčenou konštrukciou a na zimu podľa mňa ideál. Veľká vanička, veľmi dobre sa s ním manipuluje, prešiel blatá, snehy všetko. Pritom to nie je žiaden kočík ,,tank". Ja som bola spokojná. Športová časť mala pár detailov, ktoré mohli byť spravené lepšie, ale celkovo som bola spokojná. Nový stál 280e za dvojkombináciu.

mirreckall
30. jún 2014

@sarinka91 tiez som za tie kvalitnejsie, pri prvej sme kupili dorjan dany sport, kocik je perfektny nemozem si stazovat a nebol ani z tych najlacnejsich... mne osobne sa zdalo strasne moc dat za kocik cez 600 eur...lenze teraz mame uz deticky dve s malym vekovym rozdielom tak mame aj kocik pre dvojicky a este sme aj kupili sportovu verziu jane slalom pouzivany...a keby som mala tie skusenosti ked sme kupovali prvy kocik, tak ak si to clovek moze dovolit, tak radsej investovat naozaj do znaciek... nehovorim ze ten prvy je zly, boli sme s nim maximalne spokojni, druha dcera ho vyuziva tiez ...a starsiu mame v tom sportiaku a je rozdiel medzi nimi ... napr. jednoduchsie skladanie, lahsi, lepsia manipulacia v terene a tak 🙂 takze zalezi na cloveku co chce a co si moze dovolit....

luciferkax
30. jún 2014

Vyskúšala som viacero kočíkov, a ten, ktorý sa mi osvedčil najlepšie bol práve ten klasický veľký so štyrmi nafukovacími kolesami, dke sa mi aj trojročné dieťatko v pohode vyspalo a kde som do nákupného košíka nahádzala aj desať litrov mlieka a dalšie veci...
Mať tretie dieťa, zasa volím tento.. plus na občasné cestovanie autom kúpim lacný športiak .
My bývame na dedine, s blbými cestami a chodníkami, chodíme často do prírody... ja si ho neviem vynachváliť.. dá sa hojdať, ked bábo nemmôže zaspať.... veľmi sa mi ten kočík hodil, ochránil dieťa aj pred poriadnou zimou, poriadnym vetrom..
Ked sa niekedy pozerám na tie "značkové" kočíky a ich športové časti, je mi na zaplakanie.. prídu mi strašne nepohodlné, nepraktické....
Obetujem sa, budem tračiť hore kopcom dva roky kočík o 5 kg ťažší, pretože mi je prednejšie pohodlie bábatka

viera77
30. jún 2014

ano, presne, radsej kvalitnejsi kocik a hovori sa, ze kupovat kocik je este tazsie ako kupovat auto🙂
Prvy sme kupili Teutoniu priamo z obchodu, sice vo vypredaji, ale aj tak dost drahy a predali tu na MK za menej ako polovicnu cenu...no buchala som si hlavu o stenu, ze naco kupovat novy! ked aj cez bazar, osobny odber, kupis v super kvalite za super cenu....a teraz sme kupili uz tu istu Teutoniu, tiez tu cez MK za uzasnu cenu, inu znacku ani nechcem....no mat tento rozum pri prvom kociku 😠 .....a Sportovy Cybex to iste, teraz ho kupime zase uz len cez bazar 😉

maribell
30. jún 2014

@sarinka91 to mas vsetko o narokoch .. su ludia skromnejsi a ludia narocnejsi .. ja som kupovala prvy kocik pouzity za 30 eur ..perfektny stav ..prosto obycajny kocik posluzil 🙂 .. teraz som si kupila novy ale tiez lacny lebo posledny kus na sklade 3-kombinacia ma vysla na 135 eur .. momentalne som tehu a tak ho pouzivame ako sportovy pre starsieho syna 🙂 .. zatial ziadne vyhrady nemam aj ked viem ze inej mamicke by trebarz nestacil 😉 sama musis vediet

sarinka91
autor
30. jún 2014

@maribell to kde si tak dobre kupila ?

moje naroky nie su velke, chcem len aby sa dietatko v nom citilo dobre, byvam na dedine, chodniky mame dobre, budeme chodit len prechadzky, kocik po schodoch nebudem musiet nosit..a aby bol aj spratny do auta, nakolko moja mamina byva 150km odo mna a budeme isto chodit aj za nou.. dakujem vam ale za nazory, pomohli 🙂

kokorunecka
30. jún 2014

My sme kupovali Mutsy Transporter a nemala som k nemu ani jednu výhradu.. Vlastne ho doteraz škrečkujem doma, že čo keby náhodou niekedy 😀 Pretože je ozaj super, kvalitný, a po jednom dieťati stále ako nový.

sarinka91
autor
30. jún 2014

je napr. takyto kocik zly ?
https://www.modrykonik.sk/shops/kociky/uo0c/koc...
nevravim, ze je to moj vybraty, je to prvy co som na proshope nasla za prijatelnu sumu..

sandrika1986
30. jún 2014

Ja som mala pri dvoch deťoch kočík kombinovaný - 3.kombinácia, značky Bambi a bola som s ním veľmi spokojná. Kočík sme kúpili od známych za 50 eur. Teraz už kočík nemám, v januári mám termín , takže si budem musieť kočík kúpiť, tiež rozmýšlam aby bol za prijateľnú sumu...

michaelkanr
30. jún 2014

@kokorunecka my mame mutsy evo a tiez velka spokojnost🙂 teraz je novinka mutsy igo, ten vychytal uz vsetky muchy a ten chcem, ak bude 2. babo🙂

koniarova
30. jún 2014

@sarinka91 Neviem si predstaviť, ako ho pchám do kufra na Fábii. 😀 Mne sa zdá ako veľká opacha. Ale je to len môj názor, môžem sa mýliť.

maribell
30. jún 2014

@sarinka91 ja som nasla na nete Aocao kocik predaval ho len jeden clovek na slovensku a ten zrusil biznis a dopredaval posldne kusy takpovediac z garaze .. preto tak lacno ..ja som velmi skromny clovek a bolo mi mi luto dat za kocik 400eur 😔 .. ..mala som odlozenych 300eur a ked som nasla ten kocik tak som mala obrovsku radost ..lebo peniaze ktore ostali sme mohli investovat do kupy lepsej chladnicky .. nemala som tiez velke naroky ..byvame na dedine, aj ho skladame casto do auta a zatial som s nim nemala ziadny problem

090379
30. jún 2014

@sarinka91 ahoj, ja som mala Baby Active Ballerinu, nechcela som na otáčavých kolieskach ale pevných, v zime sa na snehu lepšie chodí, trojkombinácia, tiež ho mám v bazári za 130, vyzerá ako nový, môžeš pozrieť, ja som bola spokojná, vanička dobrá, aj ten športový je super, dá sa sklápať. Nový som kupovala za 280 eur.

reni1512
30. jún 2014

@sarinka91 my pouzivame cam dinamico a je ovela spratnejsi, ma lahulinke ovladanie ako polske kociky, sikovny do auta, vanicka velka priestranna, sportovy je MAX pohodlny, mala sa v nom vie vyvaľať 🙂 skus sa popozerat v bazaroch po tomto kociku ak by sa ti zapacil, je to urcite dobra volba, vela je ich este v zaruke 🙂

dobromila1111
30. jún 2014

My sme kupili cez MK,dala som si vyhladavanie podla mesta,kde byvame.Nasli sme Chicco, trojkombinaciu:vanicka,vajicko a sportiak,stalo to 100e..kolieska sme naolejovali,co sa dalo som poprala.Vanicku sme pouzivali pol roka,sportiak nechavam na zimu (ak maly nebude chodit),dokupili sme este take nieco ako buginu,to vyuzivame teraz.Urcite to vydrzi aj dalsie dieta (ak nam bude dopriate) a potom ho niekomu dam.A ak toho darovania uz kocik schopny nebude,tak ma to voobec mrziet nebude..:D takze ja som za pouzivany (nie zhumplovany) a znackovy. 🙂

katy1979
30. jún 2014

pozri inzeraty. Kociky po jednom dietati. Tie kvalitnejsie naozaj vydrzia viac deti a maminy sa vacsinou o kociky staraju. Takze za 200 eur by som radsej kupila jazdeny kocik ako novy tank ktory vazi 15kg.
Polske su sice lacnejsie ale podaktore naozaj dost tazke a nespratne o ovladani ani nehovoriac.