Ľahký a priestranný golfáč pre dvojročné dieťa

syrik
20. mar 2014

Ahojte maminky, neviete mi poradiť nejaký ľahký, priestranný a cenovo nie príliš drahý golfáč? Malá má už 2 roky, veľa ho už nevyužijeme, tak na také rýchle presuny a do auta. Pozdáva sa mi napr. Caretero spacer alebo Orion....Nemáte s nimi niektorá skúsenosť?
Ďakujem

betka_oli
20. mar 2014

my použivame Caretero spacer, je použivany už rok a je s nim vsetko ok.dobre sa ovlada, lebo predne kolieska sa natacaju. sme s nim spokojní

kachorratt
20. mar 2014

@syrik Cam flip 😉 my sme max.spokojný, malá má 2 a pol a ešte sa v nom vozí 🙂

jespera
21. mar 2014

@syrik ja som vcera kupila caretero gringo - 5,7kg - idealny na presuny, lahky, rychlo rozlozitelny, cena 60eur.

andelok
21. mar 2014

@syrik my sme minuly mesiac kupili caretero gringo pre 2 rocnu dcerku a som velmi spokojna....po schodoch ho kludne odnesiem aj v jednej ruke, kym malu drzim za druhu ruku...fakt lahucky 🙂 stal cca 60 eur.

rora
21. mar 2014

@kachorratt ja uvazujem o cam flip, moja ma tiez 2 a pol, a potrebujem golfac aj na pripadne prespanie ak by k tomu doslo, nikde som nenasla vysku chrbt.opierky, ale podla fotiek asi ma tych 50cm,nie? dakujem za info 🙂

kachorratt
21. mar 2014

@rora My máme tento: http://www.svetkocikov.sk/kociky-cam/677-cam-fl...

Ak chceš zmeriam tú výšku, fakt ho odporúčam, je to talianska kvalita 🙂

rora
21. mar 2014

@kachorratt ano na ten som pozerala 🙂 ak by si bola taka ochotna bola by som rada 🙂 lebo teraz mame golfac s 50cm chrbt.opierkou a mensiu ozaj nechcem

kachorratt
21. mar 2014

@rora takže 45cm meria opierka. Málo?

rora
21. mar 2014

@kachorratt fuha, no veruze hej 😒 podla fotiek z netu sa mi zdalo ze by to mohlo byt viac ☹ momentalne mam kocik s 50cm opierkou a menej ozaj nepripada do uvahy, ale tak dakujem za premeranie

syrik
autor
21. mar 2014

Baby, ďakujem za odpovede 🙂 Neviete, aký je rozdiel medzi caretero alfa, spacer a gringo? Nedá mi spávať tento kočík 😀 Ale pozerám z druhej ruky, do nového už nechcem investovať, ak by si to malá rozmyslela 😀 😀

kachorratt
22. mar 2014

@rora nie je začo, tak nech sa vám podarí nájsť ten ideálny 😉

sasena033
22. mar 2014

my sme kupili icco pluto z golfačov ma najpriestranejsie sedenie moja mala ma 2 roky a ma tam miesta habadej 🙂 ja som max. spokokna je pevny, a lahko s amanipuluje uzasny pre mna 😵

kiakocikovsvet
24. mar 2014

@syrik cena alebo pošlite tel. kontakt a poradíme

syrik
autor
24. mar 2014

@kiakocikovsvet Rozdiel je iba V cene? To sa mi nechce veriť. Veď napíšte sem,myslím, že by to viacerým pomohlo 🙂

syrik
autor
24. mar 2014

@betka_oli Môžem sa spýtať, aké má kolieska?Sú pogumované?

betka_oli
24. mar 2014

kolieska nie sú pogumované- síce to tak vyzerá, ale bola som sa pozrieť, chytila som ich do ruky. guma to nie je, nie sú ani umele, pretože sú materiál je mäkší.neviem odhadnúť materiál. je na nich dobre to že kolieska sú väčšie-narýchlo som premerala-asi 16,5 cm.ale aj tak keď ideme po námestí, ktoré je cele z kameňa, je cítiť tvrdosť kolies- pri gumených by to asi tak cítiť nebolo .

syrik
autor
24. mar 2014

@betka_oli Ďakujem si zlatá 🙂 A rúčky nie sú moc vysoko,? Ja som dosť nízka. Vážne uvažujem,že si ho objednám. Dnes pojem mrknut do jednej predajne,síce tento tam nemajú, či mi niečo nepadne do oka 🙂

betka_oli
24. mar 2014

ani ja nie som vysoká-165, ale rúčky sú podľa mna ok

syrik
autor
24. mar 2014

@betka_oli Ja som nakoniec obehla pár obchodov a dobre som urobila...Jediný kočík, do ktorého som ju bez problémom posadila, bol Chicco multiway a to je oproti iným golfáčom robustnejší...Nehovorím, že bol jediný priestranný, ale koliečka na ostatných - čistá katastrofa 😀 Prejdem po našich rozbitých chodníkoch okolo paneláka a sa rozpadne...Idem si porovnať rozmery a uvidím 😉

syrik
autor
24. mar 2014

@betka_oli no tohoto som sa bála...oni sú takmer rovnaké 😀 😀 😀 Cretero je o trošku nižší a užší a o kilo ľahší...Ja nevieeeeeeeeeeeem 😝 😀

syrik
autor
24. mar 2014

@kiakocikovsvet Prosím Vás, Vy v tom máte lepší prehľad, bol by pre nás lepší chicco multiway alebo varetero spacer? Ďakujem 🙂

betka_oli
25. mar 2014

možno by si si mohla porovnať ceny. ja som mala skúsenosť, že chicco bol drahší, tak som zainvestovala menej do kočíka, ved je len na 2-3 roky a ostalo aj na nejakú súpravičku 🙂

janulap
25. mar 2014

Ja ked som hladala kociky alebo golfky,tak tusim len tento mal najdlhsiu chrbtovu opierku 47cm.Ine tolko nemali a to som hadam prelustrovala vsetky kociky,okrem tych v tej vyssej cenovej relacii 😀
http://www.svetkocikov.sk/kociky-cotobaby/17381...

syrik
autor
26. mar 2014

@betka_oli Caretero je lacnejší, ale keďže malej sa však chiccu ako v jedinom malej páčilo, pozerám ten Z druhej ruky.

syrik
autor
26. mar 2014

@janulap Aj ho máš? Vyzerá super.

janulap
26. mar 2014

@syrik nie.Ja som sa nakoniec rozhodla pre "golfky" so spojenou rukovatou.Ale keby som chcela golfky na tento sposob,tak tento 🙂

fidoorkaa
28. mar 2014

ahoj pred par dnami som si kupila caretero spacer deluxe je priestrany fakt siroke sedenie aj dlhe ale vazi 9kg tak ako aj spacer cize je badat ze je tazky ale akosi mi to nevadi ale tie veci co na nom vylepsili su mega super strieska proti vetru, zatepleny nanoznik kolesa paradne nechytame kamienky, a rucky uz nie su penove ale plastove waw.

ivushqa
31. mar 2014

@janulap ja chcem tiež kúpiť "golfky" so spojenou rukoveťou, len neviem, ktoré sú kvalitné 😒 aké si kúpila Ty? ja uvažujem nad http://www.bambini.sk/sk/11285/27/moon-flac-201..., lenže je to poľská výroba, tak neviem 😢

janulap
31. mar 2014

@ivushqa ja som mala vyhliadnuty aj objednany Bebe Beni Izzi 2013,ale v predajni mi ho nevedeli zohnat za 5 tyzdnov 😠.Tiez je polsky,ale citala som nan len same dobre recenzie.Tak sme potom len vosli u nas do obchodu a vzali Baby Design Mini 2014.Zatial som s nim velmi spokojna 😉 Pozri na cesku stranku emimino.cz na recnezie na ten kocik co chces 😉

renatka80
31. mar 2014

Ahoj, alfa je veľmi malý kočík - nemá polohovanie opierky nožičiek, polohovanie opierky chrbátika nejde do úplného ľahu. Spacer je priestranný - zmesti sa tam úplne v pohode aj troj ročné dieťa. Má polohovanie nožičiek aj chrbátika (dá sa do úplného ľahu). Súčasťou Spacera je nánožník aj pláštenka. Alfa má len nánožník. Dúfam, že som trochu pomohla🙂