Má Concord Fusion aj nejaké negatíva?

misenka0110
4. feb 2012

nakolko skoro vsade sa len pise o nom len a len dobre ale predsa musi tam byt aj nejake negativum ci? 😉

anjelicek26
4. feb 2012

Ako sportak je hodne tazky 😉 Napr.

gumimaci
4. feb 2012

My sme velmi spokojny, zo zaciatku nas jedovala strieska, lebo sa sklapa zarovno s lehatkom a ak som chcela aby isiel uplne do rovneho lahu, tak nedrzala. Takze co moze byt nevyhoda, ze ho nedas do uplneho lahu.
Skladanie je super, ja som si fakt odskusala rozne sportiaky, prave preto aby sa dobre a lahko skladal do auta a nezaberal vela miesta a tento vyhral.
No a vaha sa mi nezda velka, myslim ze na krabici bola okolo 10kg (mam model 2010) , a co som mala tu cest vozit ine rarohy, tak tento bol najlahsi a najlepsie sa s nim manipuluje.

katkatt
4. feb 2012

My mame Jane Nomad (velmi podobny) a mne teda dost vadi, ze sedenie je iba v smere jazdy. Hlavne, ked fuka dietatu rovno do tvare, ked sedi.

zuzikkaa
5. feb 2012

@misenka0110 no ja tiez nechapem co su vsetci z neho tak nadseni 😀
mne sa vobec nepaci-nema otocne sedenie,,
malu strechu,,
ked ho vidim nejakej mamine co ho pouziva uz dlhsie tak akoby vrzgal,,
ma umele kolesa-ale uz sa tusim daju zohnat nafukovacie...velakrat som videla ze maminy pouzivaju kolesa od jane 😒 😒

hajanka
5. feb 2012
karmelka77
5. feb 2012

Kazdy kocik ma ma nieco...neviem kam mieris tuto otazku, ci ta to naozaj zaujima alebo si chces len rypnut...🙂) tak ako pise hajanka v tej teme ti poradia co a ako...ale co sa tyka vahy nie je vobec tazky...ak ho niekto nema tazko bude rozpravat o vahe...a ostatnych negativach...ja ho mam a som velmi spokojna, to s tou strieskou je pravda, ze ak sa da kocik do uplneho lahu, co ale nie je oficialne lebo do uplneho lahu ide iba ak vies ako, tak ta strieska neprekrije cely kocik to je jasne...ked chce niekto otacanie na obidve strany to tiez nejde ale zas kolko je takych kocikov dnes ktore idu na obidve strany..kazdy kocik casom hrkoce ak sa onho niekto nestara...kolesa su umele a do ktorych umelych sa nezaryvaju kamienky a nedeformuju sa...?? Mne sa napr. roztrhal kos, ale taky velky ako je na concorde je tiez malokde...ale to ovladanie kocika a velkost lozka je na nezaplatenie...maly ma skoro 2 roky a teraz v zime ho tam v pohode dam v overale a do zimneho fusaku...nemenila by som a vzdy budem na jeho strane, concord fusion je jedn z najlepsich kocikov a ten kto nevyskusal nema pravo odsudzovat len za to ze sa o nom pisu same pozitivne veci a niekomu sa nezda len preto ze je drahy, da sa kupit aj lacnejsie ak ma clovek stastie...

jajka0211
5. feb 2012

absolutne suhlasim s @karmelka77 . Ja som absolutne spokojna.

koniarova
5. feb 2012

Vysoká cena. 😉 Inak som nadmieru spokojná.

miumia
5. feb 2012

negativum podla mna len ta padajuca strieska, co vsak maju len modely od 2009 vyssie.. nam sa podarilo objednat z nemecka este model 2008 tomu strieska nepada a co sa tyka otacania v smere a protismere jazdy vyriesili sme to kupou pouziteho concordu neo a mozme naklikavat sport cast z nea na fusion aj v opacnom smere cize je pre nas dokonaly!🙂

ladytt
5. feb 2012

Má aj negatíva- šporťák sa nedá otáčať a strieška sa nedá dobre vystrieť v lahu. Celkovo sa mi strecha veľmi nepozdávala, rýchlo sa drala a nedala sa polohovať - teda buď sklopená alebo vystretá nič medzi. Vanička super veľká a priestranná, ale športová nám nesadla, robená pre veľké deti asi, madlo nám bolo akurát po čelo keď s malý posadil.

alisia111
26. feb 2013

Ja mám fusion,som veľmi spokojna.Nieje ťažký.Vanička super.športovej časti by som vytkla,tu striešku,keď je dieťa v ľahu tak sa sklopi o jedno.A čo s atýka toho,že sa neda otočiť protismere jazdy,tak tie kočiky čo sa daju,su oveeeľa užšie,ako fusion.Som porovnávala v predajni,keď sme ho kupovali.A sama predavačka vravela,že to otačanie má minus vo velkosti športovej časti.Neviem si predstaviť dať do športovej časti čo sa otača tak jeden a polročne dieťa v overale a fusaku... 😀 😀 😀 Ale zase koľko ľudi,toľko chuti.čo vyhovuje jednému,inému nemusí...

lindarty
26. feb 2013

mne sa maly do vanicky uz v 4 mesiacoch na dlzku nezmestil a do sportovej casti som ho este dat nechcela, ani do uplneho lahu sa nedala dat. kocik isiel hned prec 😉

zmuzmu
26. feb 2013

mne sa velmi paci, je podla mna super, malý ma 73 cm a vpohode sa tam zmesti...a spotŕtak sa da otocit v smere aj protismeru jazdy... je super podla mna

wewerka0
27. feb 2013

ja ho nemam, ma ho moja svagrina. Podla mna je super, ale ma aj nevyhody: presne strieska, ako vsetci vravia. To ze sa neda otacat, sportova cast, by mne osobne az tak strasne nevadilo, len mne sa nejako nepozdava to sedenie v tom sportaku, ta opierka na chrbat nejde uplne rovno, je to nejake divne. Inak je super velky, lahucko sa kocikuje, vcelku fajn sa posklada. Podla mojho nazoru to ale rozhodne je jeden z lepsich kocikov, takze to nie je zla volba. A este aj celkom dobre vyzera 😉

zuzu83
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
wolfskinka
17. máj 2013

zháňam poťah na športovú časť concord fusion, na farbe nezáleží, konštrukciu mám ale poah sa nám roztrhol

macik76
28. máj 2013

zvazujem nad kupou, klusne mi napoiste na meil macik76@gmail.com chceme kupit fusion 2011 sportak, mame doma rocne dieta dakujem

tilly
28. máj 2013

otrasna strecha, hrozne polohovanie, skoro kazdy fusion ma vysmatlane zadne kolieska, cest vynimkam... a teda sportiak nie je reverzny...

ale ma aj vela pozitiv... kedze sa pytas len na negativa, tak ich neropisem 🤐 😀

katka2402
29. jan 2015

Ahojte maminy, my sme poskusali mnoho mnoho kocikov, ale momentalne mam zaluska na sportak Concord Fusion. Teraz mame Jané Slalom - ale trosku mi vadi, ze je to 3kolka, inak je kocik top. Neviete, ci su tieto kociky porovnatelne velkostne? Mala som hlboku vanicku concord Fusion a bola vynikajuca. Viete poradit, ci tento sportak je naozaj priestranny a takisto by som bola rada, aby mal velky nakupny kos. Vdaka za reakcie 🙂

vonava007
29. jan 2015

No mne na nom vadia neodpruzene kolesá. Teraz v zime to neskutočne na tých kamienkoch po posype hrkoce....dieťa sa celé trasie.

vvia
29. jan 2015

som velmi spokojna. sportak je uzasne velky! strieska sa da "oklamat" a to tak ze tie truhy sa zapnu popod striesku a nie cez. jedinu nevyhodu vidim v sportaku ze nejde otocit v smere jazdy.
ja sa ho po 2r idem vzdat s tazkym srdcom, ale uz ho nepotrebujeme 🙂

kikada
29. jan 2015

@katka2402 Fusion je porovnateľný ak nie totožný (dokonca mám pocit, že fusion má ešte dlhšiu chrbtovú opierku) velkosťou sedačky so Slalomom, v tomto ohľade budeš spokojná. Mala so oba typy kočíkov, ľahúčko sa manévrujú oba, mäkší pocit z jazdy je skôr na slalome, lebo má nafukovacie kolesá. Nie je pravda, že fusion je neodpružený, treba nastaviť pri kolesách mäkké pruženie aj je super. Kúpila by som ale ročník 2012 a vyššie, lebo ten matroš gúm je oveľa kvalitnejší ako predošlé ročníky (tie sa ojazdili raz dva). Nákupný kôš je obrovský na fusione oproti mini na slalome a tiež fusion samotný je o dosť lahší, tak sa lepšie nakladá do auta.
Snáď som pomohla 🙂

anucha27
29. jan 2015

Nie nema

henas
29. jan 2015

Ja mam fusion..a som veeelmi spokojna...moj maly uz je velky na kocik.. tak ho chcem predat..mam dokupeny aj nanoznik nan od pinkie aj podlozku s taskou..a na zimu na rukovat teraz neviem ako sa to povie ako rukavice...ak by mal niekto zaujem...

massimo
8. apr 2015

ja iba odporucam maly a tri roky a a este j s fusakom aj dekou mi spi aj dve hodky.....a co sa tyka strechy ked je lezmo naozaj pada ale ked sedi babo a snezi alebo fuka vietor,alebo ostre slnko da sa krasne sklopit cez cele babo maly to miluje.....ja velmi uvazujem znovu o novej kupe isteho modelu pri druhom baby....ale aj vanicku lebo som mala iba sportak.....

shira_
15. apr 2015

fusion som mala pre obe deti, nedavno som ho predala a bolo mi za nim smutno. vajce a vanicka absolutne bez vyhrad, športová cast ako pisu vsetci: velkost tak od roka, nedobra strecha, neda sa otacat. podvozok nie je vepmi do terenu. inak je tento kocik krasny a dobry. strecha sa da dat ušiť aka sa komu paci, hocijako dlha... akurat na obdobie od 6-12 mes. nam velmi nevyhovoval, potom znova ano (ked dieta je vacsie a vozi sa radsej v smere jazdy).

sonachlpikova
22. júl 2015

Tak ja som bola s hlbokym kocikom, teda vanickou maximalne spokojna, no maly ma 5.mesiacov, v hlbokom sa mu uz lezat nechce tak sme prehodili na sportiak a z toho som uz taka nadcena neni. Dost mi prekaza ze sa neda dat aj do protismeru, teda tvarou k matke, ale na to si maly vlastne zvykol ze ma vyhlad ale aspon okienko na strieske mohli domysliet. Tak idem menit za casualplay s4.

radkamt
30. júl 2015

Chcem si kupit Concord Fusion travel set s vanickou Sleeper chcem sa opytat mamiciek ktore ho maju ci sa im kocik nezda prilis nizky? Dakujem

katka253111
18. aug 2015

Baby, bude mi na sportovu cast sediet aj univerzálna plastenka? Prip.ak by mala.niektora.z vas na predaj,pls spravu, lebo odpoved ani na prvu otazku neuvidim,kedze je tu len moznost jednejbodpovede

l3yla
19. aug 2015

pridaj sa do skupiny "concord kočíky" 😉