Má niekto skúsenosti s kočíkom CAM Combi Family?

muriel293
10. júl 2008

ahojte babenky,som zaľúbená do tohto kočíka,problém je,že nie je najlacnejší a každý sa mi ho snaží vyhovoriť,že je zbytočné vyhadzovať za to toľko peňazí. Ja si myslím,že je moderný,dobre vyzerá a je používateľný od 0 do 2 rokov. Tým pádom ušetrím za športový kočík aj za autosedačku....na jeho kúpu mám ešte veľa času ale rada budem ak sa niekto podelí o svoje skúsenosti s ním-ak ho niekto už máte. Ak neviete ktorý to je,pozrite môj album.... 😉

claudinka
17. júl 2008

podla mna je zbytocne kupovat novy kocik - kup radsej po niekom..

sammy
18. júl 2008

My sme mali Cam combi system - skoro presne rovnaky kocik ako Combi family, len tam neboli golfove palice, ale cela rucka. Bola som velmi spokojna.
Hlavne sme super vyuzili ten system naklikavania autosedacky a vanicky. Ked mala spala v autosedacke a sli sme do obchodu, len sme ju naklikli na podvozok a nemuseli sme ju budit.
Vanicka je dost velka, mame velke dieta a vosla tam aj s fusakom v pohode ako 6-mesacna. Aj polohovanie vanicky sa mi pacilo, i ked to som si vsimla ze tam je az neskor 😅
Sportak sme vyuzili 3 mesiace, potom sme sa zacali obzerat po lahsom a uzsom kociku, vyslovene len sportak sme kupili. A predali sme ho celkom fajn, za tu sumu sme kupili aj sportak aj vacsiu autosedacku. Takze len odporucam.

zuzidr
18. júl 2008

ahoj ja som mala tento kočík,pred nedávnom som ho predala ako nový veeelmi pod cenu,lebo ho dlho nikto nechcel 😠 ale k veci:

kočík je to velmi dobrý,lahučký,vanička priestranná,ale vyvediem ťa z omylu,vajíčko nám vydržalo ani nie do 9teho mes.,a športová časť,bola trošku labilná,pre dieťa do roka,je to taký letný golfáč 😖 😀 mala som ho v tej istej farbe ako ho máš v albume....ja by som ho už určite teraz nekúpila,na trhu je teraz ovela viac kočíkov,aj 3kombinácie,za dobrú cenu ,ktoré sú pevnejšie,a krajšie.to je môj názor 😀

ale pokial sa rozhodneš pre kúpu tohoto kočíka,tak ti držím palce aby si bola s ním spokojná 😀 😀 😀

kisska
18. júl 2008

ja mam tiez Cam combi system 2007, len nam uz zacina byt trochu maly, ale uz nepotrebujeme fusak, tak sa tam hadam este nejaky ten tyzden zmestime. Ten klik system je vazne skvely, aj s otacanim kocika na mieste a jednou rukou. Mozno mi pripada aj trochu tazky, hlavne ked tam nalozim aj maleho, ale skrupinka sa skvelo nosi (polohovatelna mala rucka na vrchu). Ked som ho kupovala ani som nevedela, kolko to ma skvelych funkcii, prichadzala som na ne postupne casom (napr. listy na hojdanie na spodku vanicky, aj hojdanie skrupinky, sietka proti mucham zvnutra strechy kocika...) Ja si skor zase myslim, ze z kategorie takto kvalitnych a funkcnych kocikov je to ten najlacnejsi... drahsie mozu mat bonus naozaj len odlahcenu konstrukciu 😉

muriel293
autor
20. aug 2008

no baby pekne pekne,len mi píšte lebo ešte stále chcem cam combi family,teraz som ho videla v jednom veľkosklade len za 9 tisíc čisto nový a bol zlacnený len preto lebo mal minuloročnú farbu,poviem vám,keby som vedela čo budeme mať tak ho hneď kúpim!!! vrrrrr

zuzidr
20. aug 2008

muriel aj ja som tak kupila lacnejší lebo mal farbu roku 2006,ale kedže bol modro-červený,brali sme ho hned....

katy1979
20. aug 2008

muriel ak nie je ružový tak sa ti každá farba hodí aj k chlapcovi aj dievčatku.
my sme mali červený pre chlapca, síce nie od cam. zaužívané farby a rozdelovanie na chlapčenské a dievčenské sa mi už zdá byť zastaralé.

muriel293
autor
8. okt 2008

no a teraz vám napíšem že sme ten modrý nekúpili len preto lebo sme sa spoliehali že to bude baba a povedali nám že to bude chlapček teraz nedávno 😠 takže si viete predstaviť aké mám nervy že teraz ten modrý budem kupovať o tri tisícky drahší
😠 waaaaaaaa

lulu77
9. okt 2008

no my sme kupili tiez tento kocik, v cervenej farbe, tak dufam, ze to bolo dobre rozhodnutie 😉 , manzelovi sa velmi pacilo skladanie kocika a ten naklikavaci system, objednavala som ho cez net, a bol lacnejsi ako u nas v Kosiciach v obchodoch

muriel293
autor
9. okt 2008

no lulu,
aj môjmu manželovi sa to veľmi páči aký je skladný,v červenej som pôvodne chcela aj ja ale tak budeme objednávať modrý lebo to bude chlapček 🙂 a tiež budeme kupovať z internetu lebo tu je o pár tisíc lacnejší ako v obchode tiež
Inak by som privítala potom keby si napísala ako ste s ním spokojní keď ho budete používať ok?

lulu77
10. okt 2008

dam ti urcite vediet, uz o par tyzdnov ho urcite vyskusame

ja som objednavala cez wwww.matko.sk bola som velmi spokojna, v piatok som si ho objednala, mali ho na sklade a v utorok rano bol kocik doma

lulu77
10. okt 2008

dala som zlu stranku
takze
http://www.matko.sk/

muriel293
autor
10. okt 2008

viem lulu poznám tú stránku aj ja budem mať cam odtiaľ 😉
Práve tu bola kamoška s iným kočíkom,veľkým a ťažkým hebedom tak som rada že sme sa nerozhodli pre taký tip

mercy
10. okt 2008

Hm, ja stále hľadám kočík, s ktorým sa budem môcť denne premiestňovať busom. Tento sa mi zdá z tých ľahších...

muriel293
autor
10. okt 2008

ja tiež potrebujem kočík s ktorým sa budem vedieť aj sama teperiť napríklad po schodoch a tak a čítala som dakde od jednej pani také ódy na túto značku vraj veľmi bola spokojná s ním a tiež som to testovala medzi mamičkami ktoré som buď stretla alebo som videla že predávajú túto značku a z desiatich 9 bolo spokojných tak ja neviem...akurát tento kočík tu nemá ešte každý lebo pravdaže frčia teraz tie Jane Slalom či aké sú to ale tak mne stačí aj tento

xena22
10. okt 2008

Muriel na stranke www.bimbomarket.it stoji ten kocik co chces 299eur plus 40eur postovne na slovensko,,,neviem ci je to viac alebo menej ako tuna,skus si vyratat... to som ti dala len taky tip 😉

muriel293
autor
11. okt 2008

xeni,
ty ma všade objavíš čoooo? 😀 😀 😀 Ok,prerátam to,ja som zatiaľ najlacnejší našla tu na stránkach za necelých 12000 korún...

aniva
12. okt 2008

ahoj, muriel nechcem ťa odhovárať ale známa má tento kočík, a chlapcov tento týždeň mali 6 mesiacov a ten väčší sa jej už nevmestí do vaničky, a to nemajú este fusak, a chce sedieť ale ešte v športovom by ešte nevedel, tak je to ešte menšie, ale je pravda že chlapci sú na svoj vek riadne veľký, a ešte by som sa rozhodovala podľa toho aký máš terén na prechádzky,
inak do autobusu odporúčam vaky na nosenie

muriel293
autor
12. okt 2008

aniva
ja rodím až vo februári takže vaničku dáko dlho nevyužijem preto sa skôr obzerám po kočíkoch s väčšou športovou časťou tak snáď to bude ok a terén na prechádzky mám dosť v pohode ale samozrejme uvítam každú radu aj príspevok ok? 😉

xena22
14. okt 2008

Muriel pridavam sa do klubu,nebudem zakladat novu temu 😉 aj tak by ma zrusili a budem rada,ked sa tu objavia dalsie skusenosti ...

Inak chcela by som vidiet babatko,co chce byt v hlobokej vanicke viac nez pol roka,ja som mojich v hlbokom kociku udrzala sotva 4 mesiace 😀

muriel293
autor
14. okt 2008

xeni
tak vitaj v klube i keď je možné že si to do pôrodu ešte dvadsaťkrát rozmyslíme hehe,ale nie,ja už nebudem vymýšľať,ja už som v podstate rozhodnutá,zatiaľ som sa stretla s viac názormi za ako proti tak uvidíme...

henus
15. okt 2008

ahojte,som tu nova a pisem len preto ze mame tento kocik combi family. sme s nim spokojni. vanicka je naozaj dost priestranna a myslim, ze vacsie vanicky maju uz len tie obrovske polske kociky co vazia 20 kil🙂
masa dcera sa narodila v septembri a vanicku sme pouzivali asi sedem mesiacov a uplne bez problemov aj v zime. kocik je lahky a sama som si ho nosila po schodoch na prve poschodie aj s babom. mame velmi maly byt a skladanie kocika je super v nasej minichodbe nam vobec neprekazal a vanicku som si nechavala v obyvacke, alebo v kuchyni, dcera v nej spala alebo sa hrala pocas dna pri mne. nesuhlasim s nazorom ze sportova cast je nestabilna. pouzivame ju nasa dcera ma vyse roka a uplne v pohode. je pohodlne, aj sa v nej vyspinka a ak je chladno aj fusak sa tam vmesti. este jedna vyhoda je ze hlboka vanicka sa polohuje a ja som to velmi vyuzila lebo nasa dcera v uplnom lahu grckala, takze som skoro stale mala lehatko nastavene trochu vyssie. nakupny kosik je tiez v pohode, da sa tam "nalozit". akurat jednu nevyhodu podla mna ma a to ze ma 8 koliesok a na rozbitych cestach trosku "hrkal". ale do mesta to vobec nevadilo. rozmyslame ze ho predame, lebo dcera uz velmi v kociku nechce byt, ale stale zvazujem, ci to nie je skoda, lebo je skoro novy. Inak podla mna vobec nevadi, ked je pre dievca modry. My mame modry a dcera v nom krasne vyzerala, ma modre oci🙂

xena22
15. okt 2008

No ja sa velmi po terenoch nepresuvam,len po klasickych chodnikoch,po meste alebo v shopping centrach,takze kolieska budu fajn...

muriel293
autor
17. okt 2008

henus
juuuu to si ma potešila,zas nejaký kladný názor na cam 😉 Ďakujeeeeeeeeem 😉

muriel293
autor
10. nov 2008

no baby,
tak na trh prišiel nový kočík teraz nedávno je to babyapple-fakt netuším kto ho vyrába ale ale...je presne na ten istý štýl ako cam len sa mi zdá byť: (okúkali sme ho s mužom aj naživo)
pevnejší ako cam
má menej plastových častí
dlhšiu vaničku
väčšiu športovú časť
hrubší a teplejší nánožník
kvalitnejší košík
väčšie vajíčko

mínusy sú cena cca od 16 do 18000 a to že neviem kto ho vyrába a tiež že je iba v jednej farbe zatiaľ-čiernočervenej ale naživo je ozaj pekný a mám v hlave chrobáka...

veronikahel
10. nov 2008

muriel, no výrobca je asi babyapple 😉
kukni: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4344374

muriel293
autor
10. nov 2008

veronika
no ano to mi bolo hneď jasné len ma zaujímalo či to robia poliaci alebo kto ale nakoniec som sa teda dozvedela že babyapple je registrovaná slovenská značka a kočík vyrobili a navrhli taliani takže detto ako cam len asi lepšie...teda myslím...

veronikahel
10. nov 2008

asi lepšie, hlavne ta strieška na športovej časti...

muriel293
autor
11. nov 2008

veronika ako si to myslela s tou športovou časťou?
cam má totiž dve striešky letnú a klasickú čo má vanička...a vyzerá pekne s tou z vaničky...tá letná sa mi moc nepáči...

duracelko
11. nov 2008

my mame tento kocik CAM. zatial pouzivame len hlboku verziu. mne sa kocik vobec nepaci, nie som s nim spokojna- vyberal ho manzel. strasne na nom vrzgaju kolieska - cela konstrukcia vrzga a to chodime po chodnikoch ktore su sice v hroznom stave uz bol aj reklamovany, premazali ho a vratili nam naspat. nepaci sa mi ze je taky sama umela hmota. inac je fajn ze je lahky, lahko skladny do auta, ze sa da nakliknut autosedacka, na vanicke sa da polohovat ak babetko uz sedka. no viac by som si uz tento kocik - nikdy nekupila. ale nieco kvalitnejsie - sestra ma Peg-perego uz 6 rokov po dvoch detoch a je urcite kvalitnejsi a pevnejsi ako tento. nepaci sa mi to naklikavanie na nom - mam obavy hlavne ked je nakliknuta vanicka - ze sa mi to odopne napr.ked idem rampou po schodoch a mala mi z kocika vypadne. my sme kupili za dobru cenu za 12.500 sk