Náhradný poťah na kočík Jane. Kde zohnať?

jelcamt
7. júl 2008

Existuje možnost niekde kupit novz potah na kociky jane? uz som presla uplne vsetky e-shopy a nasla som len nejaku frote podlozku, ale da sa kupit napr. aj nova strecha, dost mam vyblednutu od slnka, neveiete poradit? dakujem...btw, periete tu sportovu cast niekto? dnes som to rozobrala ze vyrajbem, a vnutri je take drevo alebo co, ako vystuz, skusali ste to uz nejako poriadne cistit?dakujem

mata.mata
7. júl 2008

jelcamt, sport. cast som uz prala, naliala som gel na pranie, sprcha a vykartacovala som to ...a je ako nova... tu pevnu cast vobec neries 🙂 vecer som ho vyprala a rano bol suchy...

lennis
7. júl 2008

taky peru kartáčkem a vodou s Lovelou nebo s tekutým jiným práškem, jde to krásně dolů a od písku atd ho luxuje, ty spáry jsou vysavačem - hubicí dobře.

tlapicka
7. júl 2008

koupit nevim kde, ale peru v pracce na rucni prani gelem na prani a zadny znamky poskozeni nejevi. sice se to nema, ale zaruka se stejne na potah nevztahuje, tak co?

schnek
8. júl 2008

jelco, a co to nabarvit? kamarádka má nějakej obyč kočárek, vybledla jí bouda a nabídli jí, že záruka na to není, ale že jí pošlou originál barvu a může si to nabarvit 😉 jinak Xlandera jsem i s těma výstuhama brala ve vaně kartáčem a Lovelou a co se věšlo, šlo do pračky 😉

jelcamt
autor
11. júl 2008

tak dakujem za radu, dnes som ho teda vykefovala, dufam ze neostanu po uschnuti flaky, akurat rozmyslam ze to vi vyrobe mohli urobit inak....

jankafran
18. feb 2012

ahoj chcem sa opytat ze kde si nasla tie nove strechy.

kacka.l
18. feb 2012

Já jsem celý potah na jané barvila klasickou barvou iberia color a byl jako nový, normálně v pračce na 90, igelit nepopraskal, ale zabarvil se také.
Nové střechy se dají nakoupit na MMB
http://www.mimibazar.cz/nove_fotografie.php

zuzu8655
11. júl 2012

@kacka.l ahoj kacka, nevedela by si mi poradit? Chcem zafarbit striesku iberiou, ale na strieske kocika mam aj napisy biele, biely zips...ako by som to vedela prechranit?

kacka.l
11. júl 2012

To asi nijak, nebo přesně třeba natřít lakem na nechty a pak odlakovat?? Netuším, kamarádka taky barvila, měla tam okénko s folií a zabarviloj jí to i tu folii. 🙂 takže neporadím. 🤐

monyccka
17. jún 2013

@kacka.l ahoj, prosim ta, farbila si aj potah alebo len striesku? dakujem za odpoved 🙂

bbn
17. jún 2013

nové potahy na Jane šije jedna paní na mimibazaru:
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=817464

kacka.l
17. jún 2013

@monyccka Ano i boudu, ale obarvila se i ta folie.

boban
17. jún 2013

Možná, že se dá koupit nový, originál potah na Jané přímo u dovozce pro ČR...Handy Praha 😉

lusiela1
17. jún 2013

ja šijem podložky aj na Jané.

ratatooy
27. jún 2013

@lusiela1 mate nekde vyfocene jake podložky šijete?

mayka81
21. okt 2013

@lusiela1 ahoj. Prosim ta vies vyrobit aj nahradnu striesku na jane muum? Potrebujem nejaku predlzenu pripadne idealne aj so zazipsovatelnou sietkou 😉 dakujem!

lusiela1
21. okt 2013

@mayka81 ahoj,žiaľ týmto sa nezaoberám mám veľa objednávok iného druhu tak sa strieškam nevenujem

mayka81
21. okt 2013

@lusiela1 oki nevadi dakujem 😉

katulka3333
12. dec 2018

@lusiela1 a aká je cena