Nánožník, fusak na šporťák. Kde kúpiť?

zuzikmeduzik
13. aug 2009

maminy poraďte mi prosím, videla som v zime a na jar, že detičky v športových kočíkoch boli schované pred zimou...to sú nánožníky alebo fusaky? dajú sa niekde kúpiť? sú nejaké univerzálne?
ďakujem

beruska2x
13. aug 2009

je to stejny fusak jako jsi mela do kocarku v zime, nebo alespon ja ho znovu pouzivat budu 😉 ma Kaiser a spokojenost celou zimu 😉

miskinadamko
13. aug 2009

nehnevaj sa ale toto je tema a otazka , ako keby si prisla z ineho sveta 😖 . to je co za otazku ci sa daju niekde kupit???mas 8 mesacne dieta a v com si ho mala minulu zimu?a opýtat sa ci su to nanozniky alebo fusaky? 🙄 , ved nikto nevie co si ty videla, niektore pouzivaju nanozniky, niektore fusaky, alebo aj oboje naraz, existuju aj univerzalne aj konkretne znacky. ale myslim si ze uz len ten nazov ako sa kupuje nanoznik hovori za vsetko.......

janka5861
13. aug 2009

Miskinadamko ,dobreeeee 😉

astrane
13. aug 2009

univerzální nánožník http://www.detskydum.cz/detail/emitex-nnonk-uni...
fusak http://www.detskydum.cz/kategorie/korky/pytle-f...
jasný rozdíl-kupuje se podle typu kočárku-tříkolka-čtyřkolka nebo vzhledu a hřejivosti-podle toho,co vlastně chceš
taky to nějak nechápu.... 😕

zuzikmeduzik
autor
13. aug 2009

tak mila miskinadamko, keby som vedela, nepytala by som sa...ked nazov hovori sam za seba, naco reagujes? nudis sa o 22:19? ja riesim co malemu na jesen a zimu...do sportaku...fusak z hlbokeho kocika sa mi nezmesti a okrem toho premoka...neviem, co mam vlastne hladat na nete resp. v obchodoch, ci fusak alebo nanoznik. neviem, v com mu moze byt teplo. ale ani nevieš, ze si mi pomohla: ze niektore pouzivaju oboje a ze existuju aj univerzalne. to som nevedela. takze napriek vsetkemu dakujem a ukludni sa.

zuzikmeduzik
autor
13. aug 2009

miskinadamko, vypadlo mi slovíčko "samostatne" t.zn. či sa dajú kúpiť samostatne, nie či sa dajú kúpiť...

astrane: ďakujem za linky aj za to, že si ma tiež nevysmiala 🙂

miskinadamko
13. aug 2009

reagujem na to, ze tato otazka zodpoveda nejakemu cloveku s mentalnym problemom a nie matke dietata. a je to verejne forum 😉 ja som kludna a skor sa cudujem ako moze niekto v dnesnej dobe napisat ci sa daju niekde kupit? co si myslis ze si to mamicky siju same po nociach? a pýtat sa ci to co si videla bol nanoznik alebo fusak je tiez od veci, ako mozu ostatní ludia vediet co si ty videla??? ked chces poradit tak staci otazku formulovat normalne a aspon s troskou "normalnosti", napr. staci napisat do temy vo vybave , vyhladaj si znacku a nozov kocika ktorý vlastnís a tam ti urcite dievcata co ten kocik maju poradia 😉 a nie zakladat temu ako sa kupuje nanoznik...

astrane
13. aug 2009

fusak je teplej na zimu-různí výrobci,kvalita a cena
nánožník můžeš dát na deku nebo i na fusak a jsou i univerzální-emitex-dělají mnoho doplňků ke kočárkům...nepromokne ale pouze pláštěnka-fusak-mám emitex, i nánožník něco vydrží,ale ne liják...myslím,že ten fusak má vododpudivou úpravu,ale přes to i když hodně sněží dávám pláštěnku-taky to dítěti pak nepadá do očí
no mě teda nějak nenapadlo,že to někdo neví 😀 ,ale zeptala ses,tak jsem odpověděla 😉

astrane
13. aug 2009

co máš za sporťák?miskinadamko má pravdu-v tématu zaměřeném na ten kočárek by ses snadno dozvěděla vše potřebné

janina1977
13. aug 2009

baby, myslím si, že táto téma vôbec nie je smiešna, len zuzikmeduzik trošku zle naformulovala otázku, ja som tiež riešila podobný problém, keď som kúpila kočík bez nánožníka, keďže u niektorých značiek kočíkov sa nedodávajú a bola to riadne fuška nájsť a dopasovať tak, aby to splnilo svoj účel a aj nejako vyzeralo ...
v prvom rade by sme si mali poradiť a nie sa niekomu vysmievať ☹ ☹ ☹ ☹

zajo79
13. aug 2009

jeeeeeeeeej, najskor som sa zasmiala nad nazvom temy, cakala som nejaku mamicku z hornej dolnej, z nedokoncenou zakladnou dochadzkou...

ale to bola len zle zalozena tema a zly nazov. 😔

podla toho aky mas kocik tak kupis...ale zide sa Ti aj nanoznik - ked bude zimmsie na jesen ale nie uplna kosa a na zimu fusak.

miskinadamko
13. aug 2009

janina nikto sa nevysmieva, a to sme tu pisali, ze ak vieme tak s radostou poradime, ale ta formulacia bola ... to cloveku az rozum zostane stat nad takými otazkami.nehram sa na nejaku co ma IQ 200, ale ked sa chcem nieco spýtat tak sa to spýtam normalne, idem do temy v ktorej maju skusenosti s mojim kocikom a opýtam sa tam, ako jej ty budes vediet poradit aky si ma kupit fusak alebo nanoznik??? ved ani univerzalne nie vzdy pasuju. a to najhlavnejsie ze aky ma kocik ani nevieme, takze akakolvek rada je momentalne zbytocna

miskinadamko
13. aug 2009

zajo vystihla si to na 100% , presne toto aj mna napadlo 😅

astrane
13. aug 2009

mě teda jako první napadlo-objedná se v e-shopu nebo koupí v obchodě s dětskýma věcma 😀
ale pak jsem si říkala,že by to nebylo hezký a nepomohlo by to....

beruska2x
14. aug 2009

hůavne pokod se kupuje fusak na zimu do hlubokeho kocarku tak zbytecne neskudlit, koupit poradny a nemusis pak shanet extra do sportaku protoze ti na ty 2 zimy co je to potreba vydrzi....

zuzikmeduzik
autor
14. aug 2009

prosím admin, aby vymazal túto tému, lebo super skúsené maminy ju nevedia prekusnúť.
ďakujem.

zuzikmeduzik
autor
14. aug 2009

aha a končím na koníkovi.
tiež vďaka.

zuzikmeduzik
autor
14. aug 2009

niektoré maminy sú už asi dlho na materskej a nemajú iné na práci ako si niekoho popodávať...toto nemusím, takže zbohom.

zuzu_z
14. aug 2009

holky nevím proč jste se do zuzkymeduzky tak pustily... 😕 vždyť to, že někdo neumí tak super zformulovat název tématu nebo se ptá na něco, co mu přijde důležité, je přeci normální... kolik lidí tu píše s gramatickými chybami a netrápí mě to. Každý jsme nějaký a tohle je diskuse, takže je tu vždy dvě a více stran v hovoru.
Taky se kolikrát neumím vyjádřit přesně, ale to neznamená, že mám hned IQ tykve.
CHodíme sem na MK rády, rády tu diskutujeme tak proč neporadit v dalším novém tématu... nikdo nejsme SUPERMATKA...
Nerada bych, aby to tu dopadlo jako v jiných diskusních fórech, kde na sebe útočí všichni a jen tak. Buďme trochu tolerantní. Nikdy nevíme, kdy budeme potřebovat poradit a někomu přijde směšné se ptát na tu nebo onu věc.

astrane
14. aug 2009

zuzik...musím říct,že to nebylo zrovna šťastně napsané a pojmenované téma-viz moje odpověď co mě napadlo jako první,když jsme si přečetla název...ale to se stává a rozhodně nejsi jediná,které se hned napoprvé nepodařilo přesně vystihnout,co tě vlastně zajímá.
Z ostatních reakcí si nic nedělej,holky to nemyslí zle....ono je ale někdy pro člověka docela těžký podobný dotaz pochopit,zvláště když je tu tolik diskusí a v mnoha z nich se řeší zrovna třeba doplňky ke kočárku a nám už pak přijdou takové věci naprosto samozřejmé.....někomu jinému ale ne...

my vlastně pořád nevíme,zda tě zajímal fusak nebo nánožník a co máš za kočárek,že na něj nánožník nemáš-u mnoha kočárků jde koupit nejen univerzální,ale originál...to by ses právě v cílené diskusi jistě dozvěděla,včetně toho který fusak se do něj jiným uživatelkám osvědčil na zimu...já mám třeba emitex combi a normálně jsme ho měla i v golfáčích,tak nevím,jak je možné,že by se ti nějaký fusak nevešel do sporťáku,přece ten kočárek nemůže být tak malinkej...?

miskinadamko
14. aug 2009

zuzu nesuvisi to s temou ale aj pravopisne chyby svedcia o niecom... nemyslim chybicka se vloudila, ale co slovo to chyba,a neviem takisto co je tazke na sformulovani otazky aky nanoznik alebo fusak mi doporucujete do urciteho tipu kocika? 😕 a nikto sa tu do nikoho nepustil 🙄 , vsetky co sme sme sem prispeli sme vyjadrili svoj nazor ale kazda sa opýtala aký to ma vlastne kocik ale odpovede sme sa nedockali, tým padom nemozeme ani poradit a ako zkladatelka uviedla je uplne zbytocne aby nadalej fungovala tema . a dat radu aby sa opýtala v nazve temy kocika kt. vlastní si myslim ze je tiez uplne normalne kedze nam znacku svojho kocika prezradit nechce 😀

zuzula25
14. aug 2009

ako baby to bolo teda statocne trapne ako ste sa do zuzikmeduzky pustili.ako to svedci o vasej inteligencii.ved toto diskusne forum je o tom aby si tu maminy pomahali a nie zhadzovali ze kto a preco vytvoril taku a nie onaku temu.ako "milujem" taketo maminy ktore sa robia inteligentne ako keby vychovali cele vojsko.to sa tu uz clovek bude za chvilku bat nieco opytat,aby ho tu nesprdli.sme tu na to,aby sme sa pytali a skusenejsie maminy nam odpovedali.

newyorkgirl
14. aug 2009

zuzula suhlasim, myslim ze su tu aj omnoho smiesnejsie temy teda ked uz o to tu niekomu ide 🙂 ja som si bohuzial vsimla ze vo viacerych temach sa tu niekto do niekoho navaza, ja ked tak sa pousmejem, ale nejdem tu nikoho urazat lidicky 😒

astrane
14. aug 2009

myslíš,že jsme taky byla zlá?Já akorát nevěděla,co mám vlastně odpovídat,tak jsme to tak nějak obecně rozdělila těma odkazama....chtěla jsem poradit,ale musím říct,že taky nevím,co přesně zakladatelka hledá...proto mě napadlo to,co mě napadlo...
navíc myslím si to myslí víc lidí,že název tématu se moc nezdařil...že to bylo myšleno jinak...
Pokud by to zuzik.... v dalším příspěvku nějak rozvedla,jistě by se to i tady dobralo ke zdárnému konci...tady se nic konkrétního bohužel opravdu poradit nedá ☹

miskinadamko
14. aug 2009

zuzula newyork trapne ste vy!!! 🙂 pretoze toto je disusne forum pre matky, buduce matky atd a nie pre ...ktore zalozia temu v ktorej sa pytaju l ci sa da niekde kupit fusak! 😀 a ci to co videla bol fusak alebo nanoznik ked to nikto iný nevidel. a keby si tu kazdy zalozil temu tak ako tato zakladatelka tak zachvilku by spadol cely kon, a ako sa tu viacere zhodli ked niekto ziada radu tak sa snad vie opýtat a hlavne napisat NAZOV SVOJHO KOCIKA, aby jej vedel aj niekto poradit, tak sa tu nehrajte na neviem ake sucitne a nepotporujte ludsku hlupost a za tým si stojim

miskinadamko
14. aug 2009

nepodporujte 😉 🙂

janina1977
14. aug 2009

vidím, že sú tu samé "supermamy", ak niekto nevie celkom správne naformulovať otázku, nemusí byť hlúpy, a okrem toho sú tu ešte oveľa smiešnejšie témy
admin - zamknite túto tému, je mi zle z tých "fajnových a inteligentných mamičiek", už sa tiež neodvážim založiť nejakú tému, aby zo mňa urobili "hlupaňu" ☹ ☹ ☹

astrane
14. aug 2009

všilmli jste si,že jste jí ale nikdo nic neporadili?je hezký,že se jí zastáváte,ale o tom to tu být nemělo...zakladatelka chtěla poradit,ale to tady nikdo nedělá...možná byla zkritizovaná a možná zbytečně tvrdě,ale nepřestává být faktem,že na tuto otázku opravdu neexistuje ta správná rada...já se myslím i snažila,ale stejně jsem se nedozvěděla,co vlastně hledá a na jaký kočárek....a pak se to tu zhádá a rada stejně nikde....z 25 příspěvků 3,které jí snad něco řekly....
nejsem supermama a stejně jsem nad tímto dotazem kroutila hlavou,pak jsem si řekla,že to vezmu vážně a zkusím tazatelce nějak pomoct....tak místo vzájemného osočování poraďte a rozepište se...
zuzik by se taky nemusela hned urazit,ale zkusit nám ostatním vysvětlit,co vlastně potřebuje a pokusit se to formulovat trošku líp....tak abychom jí mohli něco poradit....nevím jak ostatní,ale já jsem pomoct chtěla!

mamutka
14. aug 2009

no, nakukla som, lebo neviem este ako poriesim zimu, do toho v com bol minulu sa nezmesti, budem hladat ako co dopasovat, tak reku nakuknem co sa tu riesi a tu hadky, len mreze dat a krmit z bezpecnej vzdialenosti 😀

zuzana76
14. aug 2009

zuzik, ja mam fusak zn. Emitex, pouzivala som ho aj ako fusak aj nanoznik, teda nanoznik som ku kociku uz nepouzivala, ked som davala tento fusak, ja som fusak objedavala na jednej internetovej stranke a az potom sme dokupili sportovy kocik Jane a fusak do neho pasoval, mal by byt univerzalny, je tu aj tema s nazvom Fusak Emitex tusim niekde, samozrejme by bolo dobre kupovat fusak a moct si ho hned v predajni vyskusat v kociku, aby sa ti nestalo, ze sa ti don nezmesti a podobne. Malemu v nom bolo teplucko, bola som s nim velmi spokojna.