Peg-Pérego book

boska79
8. aug 2012

Ahojte maminy. Nakolko je tento kocik horuca novinka- najdem tu niekoho kto ho uz ma? Uvitam skusenosti a fotky.. tiez sa nan chystam,takze dufam, ze coskoro fotkou prispejem aj ja..

boska79
autor
8. aug 2012

Otocny sed, vyzera byt dostatocne priestranny, velky kosik, strieska, sojena rucka...hmmmm

boska79
autor
8. aug 2012

Otocny sed, vyzera byt dostatocne priestranny, velky kosik, strieska, sojena rucka...hmmmm

katren
8. aug 2012

@boska79 jedaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa zeno....toto mi nerob.......normalne ze jaky chrust v hlave 😨 😅 😀

boska79
autor
8. aug 2012

@katren mi hovor... Som minuly tyzden vyhlasila ze finito s kocikmi... Tak este tento posledny bude... Len neviem ci sa budem vediet rozlucit s inglesinou :(

katren
8. aug 2012

@boska79 no ja som zacala mm lanarit na PP Skate, ze by som chcela vyskusat, aj som zacala bazar pozerat, ale toto.....no konic.... 😅

boska79
autor
8. aug 2012

@katren tento book vyzera byt lepsi ;)

katren
8. aug 2012

@boska79 no jasne....Skate je uz pase 😀 😀 😀 😀

ustrachana
8. aug 2012

book otocnu sedacku nema, otocnu ma book plus, inak tento kocik odporucam ! je vynikajuci!

mirkap84
8. aug 2012

Peg perego book bez moznosti otacania je super priestranny, book plus s reverznou sedackou bude pravdepodobne uzsi 🙂 ...posielam odpoved z kociky.sk na margo tohto noveho modelu Book 😉

Šírka opierky chrbta 36-40cm, dĺžka opierky chrbta
48cm, šírka sedacej časti je 40cm, dĺžka sedacej časti je25 cm. Kolesá
sú kombináciou plastu s gumou. Kočík je odpružený, ľahko a jednoducho
ovládateľný, Materiál je nepremokavý (na pohľad ako neoprén).
Kolegovia na predajni sú z tohto kočíka nadšený aj kvôli veľkosti
(pohodlie pre dieťa) a jednoduchej manipulácii.

boska79
autor
8. aug 2012

@mirkap84 cize su to dva druhy? Hm....sa mi nezda...len jeden, nie? A sedacka sa da otacat

boska79
autor
8. aug 2012

Ahaaaaa....takze fakt dva druhy....

ustrachana
8. aug 2012

na kociku book sa sedacka otacat neda, sedacka sa da otacat na book plus - takto mi to vysvetlili v kociky.sk, plusko na Slovensku este nie je bude mozno cca o 2 mesiace.

mirkap84
9. aug 2012

@boska79 ...stale s nimi komunikujem a pisali, ze dalsi tovar pride zaciatkom jesene ako napr. taska a podobne tak si myslim, ze pride aj Book plus s reverznou sedackou 🙂

mimikas
9. aug 2012

neviete niekto pribliznu cenu?

ustrachana
9. aug 2012

@mimikas book completo (bez otocnej sedacky 324,90) v kociky.sk - Aupark BA

bambulka81
9. aug 2012

ja mam peg perego gt3 trojkombinaciu.
hlboka cast Navetta xxl : velka priestranna a hlavne zateplena.zo spodu ma vetracie uzatvaratelne ventily. cast hlavy a noh sa da polohovat.
sportak:super velke,sedacia cast v smere jazdy ale na strieske je otvor na sledovanie babatka. strieska je stiahnutelna pred dieta ked sedi aby v pripade silneho vetru dieta nedostalo prievan.
autosedacka:do 13kg;da sa dokupit podstavec a nemusi sa pasovat cela sedacka.priestranna velka.pouzivali sme ju do 7.mes.;ma aj striesku.da sa pripevnit na ram kocika aj na sportovu cast.
lahko sa sklada a ma veeelke tri kolesa. na madle je brzda a ma 3 nastavitelne stupne zataze terenu.
ja som max spokojna.

ustrachana
9. aug 2012

@bambulka81 o gt3 tu tema je, v tejto teme ide o uplnu novinku od peg perega model book a jeho dalsie varianty 😉

mimikas
9. aug 2012

@ustrachana som sa uplne zamilovala do tohto kocika ale na stranke malvik.sk som ho nasla za 293,60, ale strasne mi pripomina Britax B agile akurat ze tomu sa nedaju polohovat nohy a na tomto Book sa daju. V sobotu ho idem omrknut a dam vediet ako vyzera na zivo

cecil36
9. aug 2012

Mne ten kocik dost pripomina PP easy drive 2012 a ak ma take kolieska aj tento book, tak to by som nechcela, ja som sa ho zbavila lebo tie kolieska boli fakt do nakupneho centra a nie na ulicu 😒 Ale mozno sa mylim a foto kolieska iba skresluje.

ustrachana
9. aug 2012

@mimikas v tej cene je bez nanoznika s nanoznikom je aj na malvik.sk drahsi
ja ho nazivo poznam lebo ho mam doma 😀 mne britax nepripomina je od neho vacsi a urcite aj co sa ovladania tyka neporovnatelny

bambulka81
9. aug 2012

@ustrachana ahaa, tak sorry, nepocula som este o tejto znacke 🙂

mimikas
9. aug 2012

@ustrachana super, diki za info, pojdem ho v sobotu obzrit a uz len nahovorit muza a bude to, ja som mala povodne vybraty ten Britax, ale vahala som nad nim koli tomu polohovaniu noziciek, ale tento splna vsetky kriteria, len ta cena je trosku vyssia 😝

boska79
autor
9. aug 2012

@cecil36 easydrive ma kolesa ako sicko a tie su uplna katastrofa.. Tieto su ine a je aj odpruzeny.

mimikas
9. aug 2012

@ustrachana este som sa chcela opytat aky je tazky a ake su kolieska, nehrkocu? ja mam GT3 a ten je odpruzenie super ale kamoska ma PP easy drive a to je jak taka hrkalka

ustrachana
9. aug 2012

@mimikas je lahuscky, vyneseim ho po schodoch s nakupom a synom 🙂 ja som spokojna, kolieska su super, kamoska ma gt3 a vcera sa zamilovala do booku ked nas videla😀DDD

mimikas
9. aug 2012

@ustrachana ja uz GT3 predavam a uvidim ci vymyslim ako dalsie 😀 , ale Book je favorit

dandik
9. aug 2012

Já jsem z Booku také nadšená, ale nevím, co ta kolečka, dost mě trápí ta přední úzká? Dá se s tím jezdit po městě v nerovnostech?? Díky

dandik
9. aug 2012

@ustrachana Jakou máš barvu?? Já bych šla do Geo nebo Oceano bez nánožníku.

mirkap84
9. aug 2012

Kocky, dostala som informaciu z malvika a aj z jedneho obchodu z Prievidze, ze kocik Book plus s reverznou sedackou sa zacne predavat v jeseni, cca v oktobri...