Poradíte kočík s hlbokou vaničkou?

danka1603
10. apr 2015

Ahojte,potrebujem radu,neviem aký kočík by bol najlepší a neviem aký kúpiť :O potrebujem aby bola hlbšia vanička,dlhší aby mal nafukovacie kolieska,nastaviteľnú rúčku a pevné väčšie kolesá... ďakujem za radu 🙂 .....

mizu89
10. apr 2015

To ti je tazko poradit zalezi ci chces novy alebo pouzity.Ale poradim ti kup si s prednymi kolieskami ktore sa dokazu otocito 360. nie pevne predne lebo ked bude dieta tazsie tak sa ti bude tazsie nadvihovat predok aby si sa mohla otocit s kocikom ak mi rozumies.Ale podla toho co pises tak to mas poziadavky na novsie modely kocikov.staci len pogooglit.Ale kup si trojkombinaciu vajce sa ti zide ked budes potrebovat ist s malim niekam.nebudes musiet ho vlacit v rukach(vajce)ale pripevnis ho na konstrukciu kocika.Ja mam len 2kombinaciu a som sklamana chyba mi vajce ktore nemozem pripevnit ☹ Skus pozriet aj tu na MK pouzite a ak sa ti nejaky zapaci tak pozri novy.Lahsie sa ti bude hladat. 🙂

pribinak
10. apr 2015

Tvoj cenový limit ? To je velmi dôležitý faktor

ivanka12311
10. apr 2015

Cam dinamico 🙂 mám ho doma a som veľmi spokojná

gapre
10. apr 2015

Aj ja mam cam dinamico a som spokojna,ale ked sa nevies rozhodnut tak by som si kupila len hlboku vanicku nejaku lacnu,kludne aj z bazara,lebo ju mas asi len pol roka a potom uz prisposobis sportak dietatku.Moja bola v sportaku od 5 mes.nechcela byt vo vanicke.Nam dinamico sadol druhemu nemusi.Co poznam baby tak ich vela menilo kociky 3 kombinacie pretoze im nesadli sportaky,boli male a nevies kolko ti drobec narastie,alebo ci mu bude zrovna ta sportova cast vyhovovat,predsa je v tej sportovej casti mozno aj do 3 rokov a to este narastie 🙂 ,ale to je len moj nazor.

bambula0616
10. apr 2015

Ja mam taky na predaj 🙂 kuk bazar. 3kombinacia,vsetky casti sa daju nakliknut na konstrukciu,vanicka je velka priestranna..este ho zatial pouzivame ale som s nim velmi spokojna.No potrebujem nieco spratnejsie,kedze pouzivam uz len sport.cast.Je modry tak neviem pre ake babo zhanas.My ho pouzivame pri dcerke 🙂

katrinka8
10. apr 2015

Ahoj, ja mám Cam Cortinu už pri druhom dieťatku. Dnes by som kvôli dizajnu šla na Cam dinamico - je to to isté, len 4-kolesová verzia, predtým neboli ešte, keď sme kočík kupovali. Má super vaničku, priestrannú, obe deti mi v nej vydržali cca 9 - 10 mesiacov (obe dosť veľké, aj s fusakom), inak je však kočiar ľahký, veľmi ľahko skladateľný, vanička má polohovateľné dno. Športová časť ide úplne do ľahu, čiže dieťatko sa tam môže pohodlne vyspať. Dá sa nakliknúť v smere aj protismere jazdy, vajíčko tiež tak. Rúčka je polohovateľná tiež, pohodlná aj pre vyšších ľudí, aj nižších. Bez problémov zvláda aj zimný terén so snehom.

hviezda21
10. apr 2015

Prvy som mala teutonia beyou nemozem nic zle nanho povedat/okrem pohybu po snehu blate a terene-proste male predne kolieska/.teraz mame bugaboo bufalo a tomu nemozem ani teren vytknut.kolesa a brzda podstatne lepsia ako teutonka konkretne myslim udrzbu.vanicka najvacia aku som videla a zazila-maly v nej spaval do 11.mes.!!!myslim ze aj teraz by sa bez fusaku este vosiel /ma 15mes./ velky je tabulkovo myslim. Mne sice v sportovej casti vadilo zozaciatku to "sedenie" ale uz som si zvykla aj ja aj maly.kocik si nechavam pre dalsie dieta ak nam bude pozehnane,pouzivam ho denne prevazne mimo asvalt a je bez znamky pouzivania.a je krasne variovatelny-potahy vlozky deky striesky fusaky....uz len €£$ 😆 podla mna je dolezite si kocik fyzicky vyskusat.ja som kvoli teutonke letela do prahy a stalo to zato.model co som si "vysnivala"som nekupila.

nikus5
10. apr 2015

Ja nedám dopustiť na Jané Slalom Pro, veľká vanička, priestranný, ale ľahko ovládateľný šporťák, veľké nafukovacie kolesá...

violet77
10. apr 2015

My mame Camarelo Sevilla za 300 € a sme maximalne spokojni. Ma vsetko co si vymenovala a myslim, ze aj pekny dizajn. Dostatocne velky aj na zimne babatko.

nikusa1981
10. apr 2015

dada paradiso romance 😉spokojnosť veľká