Poraďte dobrú trojkombináciu kočíka

lukihomamina
8. júl 2015

Ahojte baby, prosim Vas poradte mi nejaky dobry kocik najlepsie 3kombinaciu.
dakujem

lennkka17
8. júl 2015

záleží za akú cenu si predstavujes. ale ak nieco nie luxusne a drahe tak Camarelo su fajn kocíky, za celkom dobru cenu

jarmillka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katykis
9. júl 2015

My sme mali trojkombináciu Hauck a boli sme veľmi spokojní. Síce stál 500€, kupovali sme ešte pred 6 rokmi, ale využili sme pre dve detičky. Je to nemecká výroba, ľahko skladateľný do auta, pekný dizajn. Teraz majú už aj väčší výber a niečo podobné ako bol náš sa teraz predáva za 380€. 🙂

ivanka12311
9. júl 2015

Ahoj záleží do akej ceny sa chceš zmestiť. Ja mám taký slabucko béžovy Cam dinamico (2014) 3kombinácia som sním veľmi spokojná je lahulinky ten kočík ide sám a vanička je dosť veľká. Je to luxusný kočík, každý si myslí že je úplne nový, chvália mi ho 🙂 kúpila som ho pritom od jednej maminky z MK úplne nový by vyšiel draho🙂 mám ho v albume tak nahliadni možno ťa inšpirujem niečím podobným 🙂ako písala Lenka aj Camarello sú dobré kocariky

beatkazvenuse
9. júl 2015

Pozri peg perego. Spokojna som bola ale mala si vybrala satku tak sme velmi nevozili len satkujeme. Mam ho v bazare.

tana2278
9. júl 2015

Concord, vykocikovala som 2 deti. Nedam na neho dopustit. Vyuzila som kazducku cast 3 kombinacie plne.

paris3
9. júl 2015

ja som mala 3-kombinaciu Teutoniu Cosmo a bola super - super kvalitny, pohodlny kocik 🙂 vyborne bolo aj vajicko, aj sportova cast. kupila som ju uz po jednom dietati, lebo nova stala cely majetok. A bola ako nova este ked som ju predavala po 2 rokoch 😉 Ak budem este raz potrebovat kocik, urcite kupim ten isty 😉

renatka80
16. júl 2015

@lennkka17 tiez sa pripajam. Ja som s Camarelom veeelmi spokojna. Ja mam Malagu, teda uz mala. Moj syn uz z kocika vyrastol a zdedil ten kocik moj brat. Tiez si ho nevie vynachvalit, lahky, odpruzeny, velka vanicka...

radkovadanka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz