Predajňa Peg perego v Auparku v Bratislave je zrušená. Kde mám kočík reklamovať?

koran
23. jan 2013

Ahojte, stala sa mi taká vec, kúpila som kočík, ešte je rok v záruke, jedná sa o PP Pliko Switch Completo. Blbnú tam predné kolieska a kočík bol zakúpený v Auparku, kde som dnes išla aby sa mi na to pozreli keďže je v záruke. Predajňa zrušená. Našla som si na www.peg-perego.sk kontakt, zavolala tam ale tam majú len autíčka, že s kočíkmi nič nemajú a že ten dotyčný bude volať začiatkom februára s majitelom firmy v taliansku a potom bude vedieť viac, že si mám zavolať potom. Som trošku napálená, lebo nebývam v BA a ani sa sem tak skoro nechystám, chcela som to vybaviť dnes alebo zajtra, kým som tu. Neviete čo môžem v tomto prípade robiť? Predsa mám právo si uplatniť reklamáciu, ale kde?? Našla som na internete kontakt na nejakú ulicu Nobelova 34 že je tam servis kočíkov aj PP, Areál Istrochemu, no číslo neexistuje (našla som to v diskusii z roku 2010). Ďakujem za reakcie.

qtinka77
23. jan 2013

@koran Ahoj, to si ma velmi prekvapila, ze je PP v Auparku zrusene...ved tam bolo uz hadam 300 rokov... :o)
No, pokial ja viem, tak stranka www.kociky.sk patri tomu istemu majitelovi ako PP Aupark. Mozno sa mylim, neviem, ale ked som s nimi komunikovala na tejto stranke, odpisovali mi v zmysle "v nasej predajni v Auparku"...tak skus cez tuto stranku. Drzim palce!

tilly
23. jan 2013

je to v shopping pallace na zlatych pieskoch, myslim, ze sa zlucili s premaman

koran
autor
23. jan 2013

@qtinka77 ahoj dakujem, ja už som tam volala hned po založení tohoto príspevku 🙂 a s kočíkom tam mám zájsť, takže uvidíme 🙂 hovorila som s pánom , čo v Auparku v PP robil.

kl
3. feb 2013

@koran Ahoj. Môžem sa poradiť? Ako ste pochodila v predajni na zlatých pieskoch? Ja som tam dnes volala a dali mi číslo na bývalého majiteľa spoločnosti čo mal predajňu v Auparku. Nakoľko je nedeľa, tak mal vypnutý tel. Vďaka

koran
autor
3. feb 2013

@kl ahoj, a čo presne akože potrebuješ? mne sa tam pozrel na kočík jeden pán čo robil v tej predajni v auparku než ju zavreli. mala som problem s kolieskami a len mi to premazal takže to nebolo nič zložité, ale netuším čo by bolo v prípade vačšej opravy v rámci záruky, pretože v podstate oni s tým nič nemajú, bola to zrejme len jeho dobrá vôla že sa mi na to pozrel. kedže neviem o čo ti ide ťažko poradiť...

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kl
3. feb 2013

Nám tie zadné kolieska idú do strán, akoby sa vyčaptávali. A to ho používame iba pol roka. Servis ponúkli aj nám, ale záruku nie (logicky). Ešte je možnosť objednať nové kolieska. Kus stojí okolo 10 eur. A ako to opravil ten manžel Vašej známej? Mali taký istý problém?

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kl
3. feb 2013

Ok, vďaka.

jana_marhula
9. mar 2013

len pre spresnenie, som to overovala, lebo som do PP Aupark chodila konzultovat rozne veci a pomohli mi vzdy ochotne. Aj ja aj segra sme mali od nich trojkombinaciu a bolo vsetko v pohode ...definitine teda plati, ze pan skrachoval , ale licenciu na predaj peg perego kocikov si vybavili ty z premamn v schoping palace na zlatych pieskoch. tam mozno vybrat ich vyrobky, aj by mali vediet povedat daco k servisu... samozrejme uplatnenie reklamacie je problem 🙂))

petruska1308
19. máj 2013

neviete ako je to s inymi vecami, co sa napr. autosedacky tyka - vajicka? potrebovali by sme ju zreklamovat ale mame znacku Romer...

miika
11. júl 2013

@koran ahoj, kde si bola si dat "premazat" kolieska, v tom Palace? lebo ja mam storocny PP Atlantico kocik, ktoremu prestala fungovat brzda a potrebujem to opravit a vobec netusim kto mi to urobi. To je fakt sila ze firma PegPerego nema nieco ako europsku zaruku, cize ak niekto skrachuje a prestane to sem dovazat a predava to tu hafo webshopov, ze nie je nikoho kto to servisuje a riesi reklamacie vseobecne, nie ze sa servis viaze len na konkretneho dovozcu a ked ten skrachuje, tak zmizne hned aj servis.

smoulinka7
25. sep 2013

ahojky ano aj ja mam problem so stolickou peg perego tatamia kupovana u nich isla som ju predavat a zistila som ze nejde zlozit, nie co sa mi zaseklo, volala som do kociky.sk a ze tam chodi servisak tak snad to opravia , su na Zlatych pieskoch- Predajna Premaman...

aristka
25. sep 2013

ja som tiež riešila cez stránku kočíky .sk a dokonca som hovorila telefonicky .číslo zo stránky ,zo servisákom a problém sa vyriešil ,je to servis na túto značku a aj pri reklamácii ,to je jedno ,kde kúpený ,ale ak je v záruke ,nie je problém....

nikanko
13. jan 2014

@aristka ahoj tak tí to opravili v záruke zadarmo? Mne práve pohádali že záruku neberú že iba servis...