Skúsenosti s kočíkom Coletto Marcello

vikti
3. aug 2014

Ahojte, chcela by som sa opýtať, či má niekto z Vás skúsenosť s detským kočíkom coletto marcello. 🙂

http://www.svetkocikov.sk/kombinovane-kociky/73...

westy369
10. aug 2014

@vikti Ahoj, my sme ho omrkli uz dvakrat-raz v predajni na Slovensku, raz v Polsku. Je fantasticky! 😀 Zatial sa len nevieme rozhodnut, ktoru farbu. Najprv to bol tyrkys, potom, bezova s ciernou. Ale kedze sme uz videli ten bezovo-biely s bielou konstrukciou... 😀

vikti
autor
11. aug 2014

@westy369 My sme boli tiež rozhodnutý pre béžovo čierny a potom sme ho videli v predajni v Dunajskej Strede v béžovo-bielej a tiež v červeno modrej kombinácii a boli o moc krajšie ako na fotke. Zatiaľ sa rozhodujeme medzi týmito dvoma farbami. 🙂

westy369
12. aug 2014

@vikti u nas zatial stale vyhrava ten bezovo-biely 🙂 skoda, ze ich nemaju nikde vsetky vedla seba, fotka moze dost klamat. U nas rozhodlo, ked sme tento tyzden na ultrazvuku videli dievcatko 🙂

ludmilav
15. sep 2014

a prosim vas kde sa vam ho podarilo vidiet nazivo? ja som z vychodneho slovenska a zatial sa mi ho nepodarilo najst v ziadnej predajni :(

veronka
22. sep 2014

@vikti
@westy369 keď ste videli tento kočík naživo, je vanička a športová časť dosť priestranná?

vikti
autor
22. sep 2014

@veronka športovú časť som bohužiaľ nevidela, ale hlboká časť bola dostatočne hlboká, z vnútra mala 85 cm. Pani v obchode tvrdila, že tento typ kočíka je najväčší na trhu. @westy369 bezovo biely bude pre dievčatko ako stvorený 🙂

vikti
autor
22. sep 2014

@ludmilav žiaľ u Vás v okolí neviem kde by ste ho mohli nájsť. Ja som ho našla na západnom Slovensku v Dunajskej Strede.

westy369
22. sep 2014

@ludmilav v Poprade, Kežmarku a v Nowom Targu, obchodik BabyBoo 🙂

westy369
22. sep 2014

@veronka obe "nadstavby" sú dostatočne veľké pre veľké bábo+fusak, nemusíš sa báť 🙂

westy369
22. sep 2014

@vikti ďakujem za radu. Zatiaľ stále zostávame pri tom svetlom 🙂

westy369
22. sep 2014

@ludmilav ešte mi napadlo, na východe ho majú na svetkocikov.sk, ale neviem, ci maju aj kamennu predajnu niekde

ludmilav
22. sep 2014

predstavte si ze som ho nakoniec nasla v jednom obchode v Kosicach 🙂 ale velmi dakujem aj za vase reakcie ;)

ruzasipova
8. nov 2014

Práve som ho pozerala na nete. Kúpili ste ho nakoniec? aký je?

kvetka18
12. nov 2014

Aj mna by zaujimali skusenosti s tymto kociarom, ci ste spokojne...

terezka1947
12. nov 2014

ja mam Giovanni Coletto...takze trosku iny,ale z tej "znacky"...a bola som max spokojna,aj teraz by som ho rada o par mesiacov vyuzila 🙂
vydrzal rozny teren,dokonca Tatry a tury po kadejakom terene a aj zimu -sem tam sme sa teda brodili v snehu s nim...lahko s audrziaval,vsetko sa dalo vyprat,takze...ja tuto znacku len odporucam

miska843
12. nov 2014

Má tento kočík ak sieľku na odvetrávanie na vaničke aj na športovej časti?

westy369
9. jan 2015

@miska843 na vanicke ano, na sportovej casti ma, myslim, foliove okienko

westy369
9. jan 2015

@ruzasipova my sme nakoniec kupili Coletto Marcello Art, velke kolesa, bezovy-vyzera vyborne, zatial sme s nim vonku neboli, babo ma len necele dva tyzdne 🙂

slavka256
12. jan 2015

@ludmilav mozem sa opytat kde v kosiciach ste tento kocik videli? v Presove ste videli niektore typy tejto znacky? Dakujem

ludmilav
13. jan 2015

v Kosiciach maju Coletto Marcelo v obchode na Moyzesovej ulici...myslim ze stranku maju www.vasekociky.sk

1beba1
13. jan 2015

@westy369 ahoj mozem sa opytat ci ma kocik odpruzene kolesa ? da sa hojdat alebo je na tvrdo ?

westy369
14. jan 2015

@1beba1 tazko to popisat, je to nieco medzi. Konstrukcia nie je uplne "napevno"-trosku sa da kolisat na strany. Ale nasmu babu stacia nerovnosti na chodnikoch 😀 Dnes bola prva vazna prechadzka a mozem povedat, ze kociar je skvely! Lahucko sa s nim manipuluje, tie velke kolieska su na nerovnostiach neocenitelne, babatku je tam teplucko, lebo medzi strieskou a nanoznikom je len minimalny priestor.

7katka
22. jan 2015

@westy369 ahoj,môžem spýtať na rozmery športovej časti,vdaka

westy369
23. jan 2015

@7katka ahoj, pozri napr.v e-shope svetkocikov.sk http://www.svetkocikov.sk/kociky-kombinovane-ko...

loknicka
23. jan 2015

ja som mala coletto marco polo mateo a mozem len odporucit. marcello je samozrejme novinka a je krasny.

mokuska1606
16. feb 2015

Ahojte. Zaujimalo by ma aky vysoky je tento kocik. Som totiz dost nizka a na predvadzacom videu pani mala rucku az pri hrudniku cize asi je dost vysoky aj pri nastaveni rucky do najnizsej polohy. Viete mi niekto odpovedat? Dakujem

renatka80
19. feb 2015

Ahojte Coletto Marcello velmi odporucam. Ja som mala starsie Mateo a bola som s nim maximalne spokojna. Toto Marcello som videla - ma velku vanicku, polohovanie opierky chrbatika v hlbokej casti, odvetravanie. Sportova cast je akurat, zmestil sa mi tam 3 rocny syncek😀. Rukovat je vyskovo nastavitelna, ja som malinka a manzel ma 2 metre😀.

evkag
4. mar 2015

Damy mne ho dnes predviedli v predajni u nas v Michalovciach a som unesena...... Je tu aj niekto kto ho uz ma doma? Mne sa velmi pozdaval.

babatko77
10. mar 2015

@vikti prosim ta kde v DS sa da pozriet tento kocik? dakujem

majulik6
20. mar 2015

Ahojte 🙂 máte niekto tento kočiarik už doma? Ak ano ako ste spokojné?ten otočny system čo tam je o tych 360 stupňov nespôsobi rozheganie vaničky? Velmi mi učaroval ešte naživo ho musim isť v Ke niekde pozrieť 🙂 ďakujem za info