Typy konštrukcií kočíkov TAKO. Aký je tam rozdiel?

lalilka
12. jan 2011

Ahojte, chcela by som sa spytat aky je rozdiel v konstrukciach kocikov TAKO - WARRIOR, FLY, CRUZE, CAMARO a SMART co sa tyka vahy, manipulacie, kvality a ktoru by ste odporucili. Dakujem

lalilka
autor
17. jan 2011

to nikto nema na moju otazku odpoved a nikto mi nevie poradit? ☹

mimisk
17. jan 2011

myslím ,ze funkčnosť je u vsetkých rovnaká,len desing sa odli&śuje,poznam len konštrukciu warrior a jumper tie ostatné som zatial nevidela
@lalilka

e_kociky
17. jan 2011

@lalilka čo sa týka manipulácie je úplne rovnaká

kesulkarenka
17. jan 2011

@lalilka ahoj, nám práve doviezli kočík Tako s konštrukciou smart, neviem aký je v nich rozdiel, ale toto je trošku lepšia hliníková konštr a je veľmi pekná...akurát som doplatila 50 Eur, ale vyzerá to lepšie.....ak chceš pozri si moje fotoalbumy a tam to uvidíš. Objednávala som ho cez svetkocikov.sk a ked sa tam zaregistruješ a zadáš otázku, určite ti odpovedia......

lalilka
autor
19. jan 2011

dakujem za odpovede 🙂

@kesulkarenka ahoj, aspon jedna co ma aku taku skusenost 🙂 tiez som pozerala na ich stranke tieto konstrukcie a potom som sa rozhodla obehat cele mesto LM, ale nasla som iba Jumper a Jumper X a ich ceny boli o 100€ drahsie ako na ich stranke. Este sa chystame do Polska tak ak budem mat stastie tak ich uvidim a mozno aj kupim a ak nie tak objednam cez svetkocikov.sk, lebo u nas su naozaj predrazene tieto kociky. A este mam na teba jednu otazocku co sa tyka kolies a to ci su na tej konstrukcii klasicke alebo bezduse?

kesulkarenka
19. jan 2011

Ahoj, no to ti fakt neviem povedať, ja som ti taký laik, ale keď na ne pozerám, tak sú dofukovateľné a také "pérovacie",ale ja som max. spokojná, teda aspoň zatiaľ čo s ním behám po byte, keďže malej sa z bruška moc nechce. A porfektné je k tomu aj vajíčko, lebo má striežku a aj nánožník, aj športová časť je pekná.....ale ak pôjdeš do polska, tak tam ho kúpiš asi lacnejšie, veď popozeraj a daj vedieť.......papa

e_kociky
20. jan 2011

@lalilka kolesá na kočíkoch Tako sú vždy len s nafukovacími dušami...

lalilka
autor
20. jan 2011

dakujem lebo manzel mi povedal, ze treba take pozerat, ze ked dostaneme defekt aby to mohol spravit on sam 🙂 tak ste ma potesili 🙂

mimisk
20. jan 2011

@lalilka to urobí aj sam,len musite mat nahradnú dušu ,alebo to zalepit ako na bycikli

e_kociky
21. jan 2011

@lalilka duše do takýchto kočíkov sú bežne dostupné aj v cyklopredajniach, dokonca to vedia v cykloservise opraviť na počkanie ak by mal s tým niekto problém 😉

lalilka
autor
21. jan 2011

tak to som rada, ze to takto funguje 🙂

myreason
21. jan 2011

@lalilka nám dnes doviezli kočík TAKO Jumper X. a nemôžem sa naň vynadívať 😀 !!!je perfektný, presne o akom som vždy snívala, vanička priestranná, na výšku super, kolesá veľké..celý mi príde taký fajne mohutný 🙂 a som úplne spokojná. Tiež neviem rozdiel medzi ostatnými konštrukciami, ale myslím si že taký velký rozdiel to nie je. Tiež sme ho objednávali cez svetkočíkov.sk a vyšiel nás o 90eur lacnejšie ako z obchodu...Prajem, nech vyberieš ten správny 😉

lalilka
autor
21. jan 2011

@myreason dakujem 🙂 lebo uz mam z tych kocikov dilemu 😒 nevedela som, ze vyber kocika bude pre mna az taky zlozity, uz sa stym trapim dost dlho ☹ no, ale hadam sa mi podari vybrat ten naj 😉 . A konkretne ktory si si vybrala ak sa smiem spytat?

myreason
21. jan 2011

@lalilka jááj, niečo mi o tom hovor! tiež som bola už z toho výberu na nervy 😀 no ale od začiatku sa mi páčili tie značky Tako..len som ho potrebovala samozrejme vidieť naživo 😕 no a ked sme ho konečne našli v obchode, tak nebolo o čom, bol super, tak sme ho objednali cez net (aj keď ešte bola dilema s farbou 😅 )! No nakoniec sme sa rozhodli super si myslím, lebo som nadmieru spokojná 😉 Konkrétne je to tento kočík: svetkocikov.sk/kociky-tako/385-jumper-x-vertigo.html hneď ten čo ti ukáže - čierny s farebným svetlým modrým vzorom..s autosedačkou nás vyšiel spolu 313 euro, čo je podľa mna super cena. Inak, ja mám termín v máji 🙂

kesulkarenka
23. jan 2011

aj ja som s výberom veľmi spokojná, aj keď nám priviezli trošku iný ako sme objednávali, teda myslím dezén, ale je veľmi pekný. Tež som hladala veľkú vaničku a praktický športiak a vyšlo to....a som rada, že do tejto debaty sa zapája aj e-kočíky, máme tu odborné poradenstvo, čo ma veľmi teší.....len by ma zaujímalo, že čo majú spoločné so svetkocikov.sk, nie je to konkurncia?

e_kociky
24. jan 2011

@kesulkarenka spoločné nemáme nič,
na trhu s kočíkmi sme my už viac ako tri roky 😉 takže máme dlhoročné skúsenosti 😉

lalilka
autor
24. jan 2011

No ja by som mala zaujem o Tako warior Iluzion 10, tak som napisala do obchodov v Novom Targu a cakam na odpoved ci ho vobec maju a za aku cenu a podla toho sa aj rozhodnem ci sa nam oplati ist do polska alebo ho objednam cez internet, no ale som rada, ze ste spokojne s kocikmi 🙂

jezkomanka
3. feb 2011

@lalilka ahoj ja mam warrior piratz v krasnej fialovej farbe (pohlavie nevieme) a nemozem sa nanho vynadivat 😀 trosku som sa obavala ked som citala komentare a diskusie na kociky Tako ale to boli hlavne stare typy kocikov, ktore sa uz davno nepredavaju. zijem v irsku a 800-1200e na kocik som nemala, tak mi musi vydrzat aj tento 😉

lalilka
autor
3. feb 2011

@jezkomanka ahoj tak to som rada ze si spokojna mne pride v pondelok tak uz sa neviem dockat ked ho rozbalim a uvidim 🙂 ja som vyberala tiez v nizsej cenovej kategorii lebo na tie drahsie nemame a zdali sa mi male oproti tymto Tako tak dufam ze budeme spokojne a ze ich plne vyuzijeme. My cakame chlapceka, ale aj tak som chcela neutralnu farbu ak nabuduce bude dievcatko a myslim ze kombinacia hnedej a bezovej je fajn. 🙂

79zuzana
3. feb 2011

@jezkomanka ahoj... aj my sme v irsku, mas pravdu, ceny tu maju nehorazne. My sme si kupili Tako Jumper X ruzovucky a som s nim nadmieru spokojna.

jezkomanka
3. feb 2011

@79zuzana velmi peknucky je!!

lalilka
autor
4. feb 2011

no ja ho budem mat hadam uz v pondelok potom pridam foto 🙂

aleka
15. feb 2011

@lalilka tak kde si nakoniec objednala ten kočiar? tu na Slovensku? a boli ste aj v Polsku? odpovedali ti na ten email? mne sa veľmi páči kočiar Tako warior Iluzion a skoro všetky motívy 😎 ja mám termín koncom marca alebo začiatkom apríla už by som sa mohla konečne rozhodnúť však 🙂

lalilka
autor
15. feb 2011

@aleka ahoj objednala som ho z mimisk.sk a zobrala som aj fusak original tako za dobru cenu. Z polska mi napisali ze v jednom obchode ich nepredavaju a v druhom mi poslali cenu cela trojkombinacia za 350€ tak som ho radsej objdenala cez net a nemusela som ist do polska lebo by sa mi to neoplatilo. A s tym terminom ja mam termin 1.4. a som spokojna ze ho uz mam doma aj ked som myslela ze pride koncom februara ale prisiel skor 🙂 a staci ked ho aj teraz objednas a ak ho maju na sklade tak ti ho poslu hned staci im napisat a dohodnut sa 🙂 A myslim si ze je to v pohode ze sa nemame az kam ponahlat ved este mame cas ja len postupne dokupujem vecicky a nemam ani este zbalenu tasku do porodnice ako ostatne co citam na spolocnom aprilovom termine a ani postielku este nemame, ked vidim nejaku akciu v obchode tak nieco kupim ale neponahlam sa skor to budem riesit v marci 🙂

michellina
2. mar 2011

@lalilka ahoj, prosim ta ktory fusak je original do TAKO warior? Ja som pozerala, ale nenasla som ho, je zvlast do vanicky a do sportovej casti?

mysiacik15
2. mar 2011

Ahojte, mňa tiež oslovila značka Tako warrior, a preto by zaujímalo, či nie je príliš ťažký...Na nete som čítala, že konštrukcia má 11 kg a vanička 6kg (rovnako aj športová časť). Nie je to podľa Vás veľa? Aké máte skúsenosti?

mimisk
2. mar 2011

@mysiacik15 vyhodou je že ak by ste potrebovala vyniest kočík na poschodie môžete si ľahko odkliknuť vaničku a potom sa vratiť pre konštrukciu, vyhodou sú točiace kolieska ,že aj ked je kočík ťažký je dobrá manipulacia

lalilka
autor
3. mar 2011

@michellina pozri si mimisk.sk a tam mas kociky a prislusenstvo ku kocikom a tam je ten fusak. je vhodny do vsetkych casti ci je to autosedacka hlboky i sportovy a dokonca sa da pripnut aj na sanky. Jeho dlzka je nastavitela tak si ho mozes upravit ako budes potrebovat.

kesulkarenka
7. mar 2011

@mysiacik15 ahoj, ja mám tiež Tako a som nadmieru spokojná, ak by sa ti zdal ťažký, porieš to ako ja a objednaj si ho, ale s konštrukciou Smart. Je to odľahčená konštrukcia a vyzerá dobre......

dicinka1
9. júl 2011

@79zuzana ahojky..možeš mi ten váš ružový kočik nejako nafotit...športovu čast a tak..odkial si ho objednavala..a fialovy si naživo nevidela?